Echt jammer
Even alles op een rijtje dan maar:
Speelronde 34
Capelle - Spijkenisse 1-2 (0-1)
12. 0-1 Jazzy John Adams 79. 1-1 Sandin Avdic 83. 1-2 Felino Jardim
DVS '33 Ermelo - VVOG 1-1 (0-0)
86. 1-0 Maurice de Ruiter (strafschop) 89. 1-1 Guido de Graaf
Harkemase Boys - ASWH 1-2 (1-1)
30. 0-1 Kyle Doesburg 40. 1-1 Jorco van Hezel 61. 1-2 Kyle Doesburg
Jong FC Groningen - ONS Sneek 1-0 (1-0)
24. 1-0 David Browne
Magreb '90 - DOVO 0-5 (0-1)
2. 0-1 Leon Toonen 53. 0-2 Leon Toonen 55. 0-3 Enrico Patrick 77. 0-4 Nick Coster 83. 0-5 Marley Berkvens
ODIN '59 - Jong FC Twente 1-3 (1-1)
21. 1-0 Nigel Hardenberg 34. 1-1 Jarni Koorman 58. 1-2 Jonatan Frimann 86. 1-3 David Sambissa
Quick Boys - ACV 3-4 (1-2)
25. 0-1 Nick Westebring 45. 1-1 Kenny Anderson 45 (+2). 1-2 Dennis Molema 68. 2-2 Kenny Anderson 78. 2-3 Richard Mulder 83. 3-3 Arie de Vreugd 90 (+3). 3-4 Gijs Jasper
Scheveningen - Jong FC Volendam 1-0 (0-0)
61. 1-0 Brandon Robinson
Spakenburg - Jong Almere City FC 1-3 (1-1)
7. 1-0 Kees (Pier) Tol 18. 1-1 Tarik Evre 53. 1-2 Ruggero Mannes 90. 1-3 Adrian Ramadani
EINDSTAND
1. Spakenburg 34-71 *
2. Scheveningen 34-65 **
3. DVS '33 Ermelo 34-62
4. Jong Almere City FC 34-61 **
5. Jong FC Groningen 34-58 (+38)
6. Quick Boys 34-58 (+18)
7. Jong FC Volendam 34-56 **
8. ODIN '59 34-49 (+5)
9. DOVO 34-49 (+2)
10. Jong FC Twente 34-48
11. ASWH 34-47
12. Harkemase Boys 34-46
13. VVOG 34-42
14. ONS Sneek 34-37
15. Capelle 34-35 ***
16. Spijkenisse 34-33 ***
17. ACV 34-32 ****
18. Magreb '90 34-3 ****
Magreb '90 zeven punten in mindering
* = kampioen
** = nacompetitie om promotie
*** = nacompetitie om handhaving
**** = gedegradeerd
Topscorers:
1. Yordi Teijsse (Quick Boys) 25
2. Kees (Pier) Tol (Spakenburg) 22
3. Michael Breij (Jong FC Groningen) 20
=. Maurice de Ruiter (DVS '33 Ermelo) 20
=. Khalid Tadmine (Jong Almere City FC) 20
6. Curty Gonzales (ONS Sneek) 17
=. Michael van Dommelen (Spijkenisse) 17
8. Joshua Patrick (DOVO) 16
9. Marco van der Heide (ACV) 15
=. Tim Peters (Scheveningen) 15
=. Olaf van der Sande (Capelle) 15
12. Kyle Doesburg (ASWH) 13
=. Jordy Hilterman (Jong FC Volendam) 13
=. Genridge Prijor (ONS Sneek) 13
15. Pernelly Biya (VVOG) 12
=. Benjamin Roemeon (DVS '33 Ermelo) 12
=. Dani?l van Warven (DVS '33 Ermelo) 12
18. Berwout Beimers (Harkemase Boys) 11
=. Peter de Lange (ASWH) 11
=. Philip Ties (Spakenburg) 11
=. Leon Toonen (DOVO) 11
22. Mehmet Aldogan (Scheveningen) 10
=. Ahmed Al Mahdi (ODIN '59) 10
=. Serginio van AxelDongen (Spijkenisse) 10
=. Dylan Mertens (Jong FC Volendam) 10
=. Bert Steltenpool (Spakenburg) 10
Hij werd zelfs even uit de selectie gezet, maar dat belette Quick Boys-spits Yordi Teijsse niet om met 25 goals topscorer van de derde divisie zaterdag te worden