Dit zijn de data waarop gespeeld gaat worden:
1e voorronde: za 18/zo 19 aug
2e voorronde: di 21-do 23 aug
1e ronde: di 25-do 27 sep
2e ronde: di 30 okt-do 1 nov
1/8e finales: di 18-do 20 dec
kwartfinales: di 22-do 24 jan
halve finales: di 26-do 28 feb
finale: zo 5 mei
De volgende clubs plaatsen zich voor de KNVB-beker (2e elftallen doen niet mee):
1e ronde
-Eredivisie 2018/19
PSV
Ajax
AZ
Feyenoord
FC Utrecht
Vitesse
ADO Den Haag
sc Heerenveen
PEC Zwolle
Heracles Almelo
Excelsior
FC Groningen
Willem II
NAC Breda
VVV Venlo
Fortuna Sittard
De Graafschap
FC Emmen
-Eerste Divisie 2018/19
Roda JC Kerkrade
Sparta Rotterdam
FC Twente
NEC
Telstar
SC Cambuur
Almere City FC
MVV Maastricht
FC Den Bosch
FC Eindhoven
FC Dordrecht
FC Volendam
FC Oss
Go Ahead Eagles
RKC Waalwijk
Helmond Sport
-periodekampioenen Tweede Divisie 2017/18
Katwijk
Kozakken Boys
AFC
2e voorronde
-overige clubs uit Tweede Divisie 2018/19
HHC Hardenberg
Barendrecht
Rijnsburgse Boys
GVVV
Excelsior M
VVSB
IJsselmeervogels
Kon. HFC
De Treffers
FC Lienden
Spakenburg
Scheveningen
1e voorronde
-Derde Divisie 2018/19
FC Lisse
TEC
ASV De Dijk
Achilles'29
DVS'33 Ermelo
Quick Boys
ODIN'59
DOVO
ASWH
Harkemase Boys
VVOG
ONS Sneek
UNA
Quick
Dongen
Westlandia
OFC
ADO'20
JVC Cuijk
Hercules
Blauw Geel'38
OJC Rosmalen
HBS
EVV
HSC'21
Quick'20
Noordwijk
Eemdijk
SJC
OSS 1920
SteDoCo
Hoek
GOES
Ajax AV
-halve finalisten districtsbekers 2017/18 (tussen haakjes klasse waarin ze spelen in 2018/19) *
West I
SDO (H)
rkav Volendam (H)
JOS Watergraafsmeer (1)
Zaanlandia (1) *
West II
FC 's Gravenzande (H)
Sportlust'46 (1)
Brielle (1)
Te Werve (2)
Zuid I
Vlissingen (H) *
Marvilde (2)
Cluzona (2)
Uno Animo (2)
Zuid II
Gemert (H)
Groene Ster (H)
Bekkerveld (1)
Wittenhorst (1)
Oost
DFS (H)
DZC'68 (1)
Alverna (1)
MASV (3)
Noord
Staphorst (H)
Urk (H)
Flevo Boys (H)
Alcides (H)
*: als halve finalisten promoveren naar de Derde Divisie, dan plaatsen de beste verliezend kwartfinalisten zich ook.
1e voorronde: za 18/zo 19 aug
2e voorronde: di 21-do 23 aug
1e ronde: di 25-do 27 sep
2e ronde: di 30 okt-do 1 nov
1/8e finales: di 18-do 20 dec
kwartfinales: di 22-do 24 jan
halve finales: di 26-do 28 feb
finale: zo 5 mei
De volgende clubs plaatsen zich voor de KNVB-beker (2e elftallen doen niet mee):
1e ronde
-Eredivisie 2018/19
PSV
Ajax
AZ
Feyenoord
FC Utrecht
Vitesse
ADO Den Haag
sc Heerenveen
PEC Zwolle
Heracles Almelo
Excelsior
FC Groningen
Willem II
NAC Breda
VVV Venlo
Fortuna Sittard
De Graafschap
FC Emmen
-Eerste Divisie 2018/19
Roda JC Kerkrade
Sparta Rotterdam
FC Twente
NEC
Telstar
SC Cambuur
Almere City FC
MVV Maastricht
FC Den Bosch
FC Eindhoven
FC Dordrecht
FC Volendam
FC Oss
Go Ahead Eagles
RKC Waalwijk
Helmond Sport
-periodekampioenen Tweede Divisie 2017/18
Katwijk
Kozakken Boys
AFC
2e voorronde
-overige clubs uit Tweede Divisie 2018/19
HHC Hardenberg
Barendrecht
Rijnsburgse Boys
GVVV
Excelsior M
VVSB
IJsselmeervogels
Kon. HFC
De Treffers
FC Lienden
Spakenburg
Scheveningen
1e voorronde
-Derde Divisie 2018/19
FC Lisse
TEC
ASV De Dijk
Achilles'29
DVS'33 Ermelo
Quick Boys
ODIN'59
DOVO
ASWH
Harkemase Boys
VVOG
ONS Sneek
UNA
Quick
Dongen
Westlandia
OFC
ADO'20
JVC Cuijk
Hercules
Blauw Geel'38
OJC Rosmalen
HBS
EVV
HSC'21
Quick'20
Noordwijk
Eemdijk
SJC
OSS 1920
SteDoCo
Hoek
GOES
Ajax AV
-halve finalisten districtsbekers 2017/18 (tussen haakjes klasse waarin ze spelen in 2018/19) *
West I
SDO (H)
rkav Volendam (H)
JOS Watergraafsmeer (1)
Zaanlandia (1) *
West II
FC 's Gravenzande (H)
Sportlust'46 (1)
Brielle (1)
Te Werve (2)
Zuid I
Vlissingen (H) *
Marvilde (2)
Cluzona (2)
Uno Animo (2)
Zuid II
Gemert (H)
Groene Ster (H)
Bekkerveld (1)
Wittenhorst (1)
Oost
DFS (H)
DZC'68 (1)
Alverna (1)
MASV (3)
Noord
Staphorst (H)
Urk (H)
Flevo Boys (H)
Alcides (H)
*: als halve finalisten promoveren naar de Derde Divisie, dan plaatsen de beste verliezend kwartfinalisten zich ook.
Laatst bewerkt: