Pagina 1 van de 12 12311 ... LaatsteLaatste
Resultaten 1 tot 10 van de 117

Onderwerp: WK kwalificatie 2018 - Afrika

  1. #1

    WK kwalificatie 2018 - Afrika

    Programma 1e ronde:

    heenwedstrijden
    7 oktober
    1400 Comoren-Lesotho
    1430 Seychellen-Burundi
    1500 Tanzania-Malawi
    1530 Zuid Sudan-MauritaniŽ
    1630 Mauritius-Kenya
    8 oktober
    1700 S„o Tomť & PrŪncipe-EthiopiŽ
    1800 Liberia-Guinee Bissau
    9 oktober
    1430 SomaliŽ-Niger (in EthiopiŽ)
    1500 Djibouti-Swaziland
    1900 Gambia-NamibiŽ
    10 oktober
    1330 Centraal Afrikaanse Republiek-Madagascar (in Madagascar)
    1500 Eritrea-Botswana
    1630 Tsjaad-Sierra Leone

    returns
    11 oktober
    1400 Malawi-Tanzania
    1500 EthiopiŽ-S„o Tomť & PrŪncipe
    1500 Kenya-Mauritius
    13 oktober
    1330 Madagascar-Centraal Afrikaanse Republiek
    1500 Burundi-Seychellen
    1600 NamibiŽ-Gambia
    1600 Sierra Leone-Tsjaad (in Nigeria)
    1700 Niger-SomaliŽ
    1800 Lesotho-Comoren
    1800 Guinee Bissau-Liberia
    1900 MauritaniŽ-Zuid Sudan
    1900 Swaziland-Djibouti
    1900 Botswana-Eritrea
    Laatst gewijzigd door Forza AZ; 07-10-15 om 22:02.

  2. #2
    7 oktober
    1400 Comoren-Lesotho 0-0
    1430 Seychellen-Burundi 0-1
    1500 Tanzania-Malawi 2-0
    1530 Zuid Sudan-MauritaniŽ gestaakt na 10 minuten bij 1-1 vanwege hevige regen, wordt morgen om 10.00u hervat
    1630 Mauritius-Kenya 2-5

  3. #3
    8 oktober
    1000 Zuid Sudan-MauritaniŽ 1-1
    1700 S„o Tomť & PrŪncipe-EthiopiŽ 1-0
    1800 Liberia-Guinee Bissau 1-1

  4. #4
    Wat een blamage van EthiopiŽ. Sao Tome & Principe is een van de allerzwakste landen in Afrika terwijl Ehtiopie zelf volgens mij voor het vorige WK nog de laatste play-off ronde haalde.

  5. #5
    9 oktober
    1430 SomaliŽ-Niger 0-2 (in EthiopiŽ)
    1500 Djibouti-Swaziland 0-6
    1900 Gambia-NamibiŽ 1-1

  6. #6
    10 oktober
    1330 Centraal Afrikaanse Republiek-Madagascar 0-3 (in Madagascar)
    1500 Eritrea-Botswana 0-2
    1630 Tsjaad-Sierra Leone 1-0

  7. #7
    11 oktober
    1400 Malawi-Tanzania 1-0 (tot. 1-2)
    1500 EthiopiŽ-S„o Tomť & PrŪncipe 3-0 (tot. 3-1)
    1500 Kenya-Mauritius 0-0 (tot. 5-2)

  8. #8
    Swaziland - Djibouti afgelast. Geen idee waarom.

  9. #9
    Djibouti kon niet op tijd bij het duel komen, daarom afgelast, wordt morgen of donderdag gespeeld.,

  10. #10
    13 oktober
    1330 Madagascar-Centraal Afrikaanse Republiek 2-2 (tot. 5-2)
    1500 Burundi-Seychellen 2-0 (tot. 3-0)
    1600 NamibiŽ-Gambia 2-1 (tot. 3-2)
    1600 Sierra Leone-Tsjaad 2-1 (tot. 2-2, uitd. 0-1) (in Nigeria)
    1700 Niger-SomaliŽ 4-0 (tot. 6-0)
    1800 Lesotho-Comoren 1-1 (tot. 1-1, uitd. 0-1)
    1800 Guinee Bissau-Liberia 1-3 (tot. 2-4)
    1900 MauritaniŽ-Zuid Sudan 4-0 (tot. 5-1)
    1900 Swaziland-Djibouti uitgesteld
    1900 Botswana-Eritrea 3-1 (tot. 5-1)

Forum Rechten

  • Je mag geen nieuwe onderwerpen plaatsen
  • Je mag geen reacties plaatsen
  • Je mag geen bijlagen toevoegen
  • Je mag jouw berichten niet wijzigen
  •