Pagina 2 van de 2 EersteEerste 12
Resultaten 11 tot 19 van de 19

Onderwerp: Toto Keukenkampioen Divisie 2019-2020 Ronde 6 13 September

  1. #11
    Unregistere's Avatar
    Ingeschreven
    Apr 2015
    Locatie
    Hendrik-Ido-Ambacht
    Berichten
    14.809
    vCash
    8104
    Vrijdag 13 september:
    20.00 uur: NAC Breda - Jong FC Utrecht 4-0
    20.00 uur: Jong PSV - Jong AZ 2-1
    20.00 uur: FC Den Bosch - N.E.C. 1-2
    20.00 uur: De Graafschap - Jong Ajax 3-1
    20.00 uur: SC Cambuur - Helmond Sport 3-1
    20.00 uur: FC Volendam - FC Dordrecht 4-1
    20.00 uur: MVV - Telstar 1-2
    20.00 uur: FC Eindhoven - Roda JC 2-2
    20.00 uur: Excelsior - Almere City FC 3-1

    Zaterdag 14 september:
    19.45 uur: TOP Oss - Go Ahead Eagles 1-2

  2. #12

    Ingeschreven
    Apr 2015
    Locatie
    Groesbeek
    Berichten
    803
    Blog Entries
    1
    vCash
    10000
    Vrijdag 13 september:
    20.00 uur: NAC Breda - Jong FC Utrecht 3-0
    20.00 uur: Jong PSV - Jong AZ 2-1
    20.00 uur: FC Den Bosch - N.E.C. 2-2
    20.00 uur: De Graafschap - Jong Ajax 3-2
    20.00 uur: SC Cambuur - Helmond Sport 3-1
    20.00 uur: FC Volendam - FC Dordrecht 3-1
    20.00 uur: MVV - Telstar 2-2
    20.00 uur: FC Eindhoven - Roda JC 2-1
    20.00 uur: Excelsior - Almere City FC 2-1

    Zaterdag 14 september:
    19.45 uur: TOP Oss - Go Ahead Eagles 1-2

  3. #13
    Vrijdag 13 september:
    20.00 uur: NAC Breda - Jong FC Utrecht 3-0
    20.00 uur: Jong PSV - Jong AZ 2-1
    20.00 uur: FC Den Bosch - N.E.C. 1-2
    20.00 uur: De Graafschap - Jong Ajax 2-1
    20.00 uur: SC Cambuur - Helmond Sport 2-0
    20.00 uur: FC Volendam - FC Dordrecht 3-1
    20.00 uur: MVV - Telstar 1-1
    20.00 uur: FC Eindhoven - Roda JC 1-1
    20.00 uur: Excelsior - Almere City FC 2-0

    Zaterdag 14 september:
    19.45 uur: TOP Oss - Go Ahead Eagles 1-2

  4. #14
    Vrijdag 13 september:
    20.00 uur: NAC Breda - Jong FC Utrecht 3-0
    20.00 uur: Jong PSV - Jong AZ 2-1
    20.00 uur: FC Den Bosch - N.E.C. 1-2
    20.00 uur: De Graafschap - Jong Ajax 2-1
    20.00 uur: SC Cambuur - Helmond Sport 3-0
    20.00 uur: FC Volendam - FC Dordrecht 2-1
    20.00 uur: MVV - Telstar 2-0
    20.00 uur: FC Eindhoven - Roda JC 1-2
    20.00 uur: Excelsior - Almere City FC 2-2

    Zaterdag 14 september:
    19.45 uur: TOP Oss - Go Ahead Eagles 1-1

  5. #15
    Vrijdag 13 september:
    20.00 uur: NAC Breda - Jong FC Utrecht 4-0
    20.00 uur: Jong PSV - Jong AZ 2-1
    20.00 uur: FC Den Bosch - N.E.C. 1-1
    20.00 uur: De Graafschap - Jong Ajax 2-0
    20.00 uur: SC Cambuur - Helmond Sport 2-0
    20.00 uur: FC Volendam - FC Dordrecht 3-1
    20.00 uur: MVV - Telstar 2-1
    20.00 uur: FC Eindhoven - Roda JC 1-1
    20.00 uur: Excelsior - Almere City FC 2-3

    Zaterdag 14 september:
    19.45 uur: TOP Oss - Go Ahead Eagles 1-2

  6. #16
    Vrijdag 13 september:
    20.00 uur: NAC Breda - Jong FC Utrecht 4-0
    20.00 uur: Jong PSV - Jong AZ 2-1
    20.00 uur: FC Den Bosch - N.E.C. 1-2
    20.00 uur: De Graafschap - Jong Ajax 2-2
    20.00 uur: SC Cambuur - Helmond Sport 2-0
    20.00 uur: FC Volendam - FC Dordrecht 2-0
    20.00 uur: MVV - Telstar 1-1
    20.00 uur: FC Eindhoven - Roda JC 3-1
    20.00 uur: Excelsior - Almere City FC 2-2

    Zaterdag 14 september:
    19.45 uur: TOP Oss - Go Ahead Eagles 1-2

  7. #17
    Vrijdag 13 september:
    20.00 uur: NAC Breda - Jong FC Utrecht 2-0
    20.00 uur: Jong PSV - Jong AZ 1-0
    20.00 uur: FC Den Bosch - N.E.C. 1-0
    20.00 uur: De Graafschap - Jong Ajax 2-0
    20.00 uur: SC Cambuur - Helmond Sport 1-0
    20.00 uur: FC Volendam - FC Dordrecht 1-0
    20.00 uur: MVV - Telstar 1-1
    20.00 uur: FC Eindhoven - Roda JC 2-1
    20.00 uur: Excelsior - Almere City FC 2-1

    Zaterdag 14 september:
    19.45 uur: TOP Oss - Go Ahead Eagles 1-1

  8. #18
    Vrijdag 13 september:
    20.00 uur: NAC Breda - Jong FC Utrecht 3-1
    20.00 uur: Jong PSV - Jong AZ 2-0
    20.00 uur: FC Den Bosch - N.E.C. 1-1
    20.00 uur: De Graafschap - Jong Ajax 1-1
    20.00 uur: SC Cambuur - Helmond Sport 3-0
    20.00 uur: FC Volendam - FC Dordrecht 2-0
    20.00 uur: MVV - Telstar 3-1
    20.00 uur: FC Eindhoven - Roda JC 2-0
    20.00 uur: Excelsior - Almere City FC 2-2

    Zaterdag 14 september:
    19.45 uur: TOP Oss - Go Ahead Eagles 1-2
    "May every person that laughs at your sophomoric effort be a reminder of your eternal mediocrity. And pierce your heart like a knife."

  9. #19
    Uitslagen

    NAC Breda - Jong FC Utrecht 0-0
    Jong PSV - Jong AZ 3-2
    FC Den Bosch - N.E.C. 2-2
    De Graafschap - Jong Ajax 3-2
    SC Cambuur - Helmond Sport 5-1
    FC Volendam - FC Dordrecht 1-1
    MVV - Telstar 1-2
    FC Eindhoven - Roda JC 1-1
    Excelsior - Almere City FC 4-2
    TOP Oss - Go Ahead Eagles 1-2

    Uitslag

    1. Unregistere 23
    2. Toptreffer 21
    3. fortuna1987 20
    4. SanMark 19
    5. Joost 18
    5. Jurgen 18
    7. De Groene Scout 15
    8. ossenaar 13
    9. Andre 12
    10. Pascallovic 10
    10. FC Zwolle Ole 10
    12. Schaakliefhebber 9
    12. Maasveld 9
    14. Friesland 7
    15. SC Heerenveen 6
    16. Miramar 5
    16. Bernardo 5

    Stand

    1. fortuna1987 83
    2. Joost 75
    3. Pascallovic 69
    4. Schaakliefhebber 62
    5. ossenaar 61
    6. SanMark 59
    7. Jurgen 58
    7. Toptreffer 58
    9. SC Heerenveen 57
    10. Andre 55
    10. De Groene Scout 55
    12. Maasveld 53
    12. FC Zwolle Ole 53
    14. Miramar 52
    15. Bernardo 50
    16. Unregistere 49
    17. Friesland 47
    18. almere036 29
    19. Mario 25
    20. zwammy 22

Forum Rechten

  • Je mag geen nieuwe onderwerpen plaatsen
  • Je mag geen reacties plaatsen
  • Je mag geen bijlagen toevoegen
  • Je mag jouw berichten niet wijzigen
  •