Pagina 8 van de 9 EersteEerste ... 6789 LaatsteLaatste
Resultaten 71 tot 80 van de 90

Onderwerp: Toto Tweede Divisie 2019-2020

  1. #71
    ASWH - Jong FC Volendam 1-2
    Excelsior Maassluis - Jong Sparta Rotterdam 1-2
    GVVV - IJsselmeervogels 1-3
    Katwijk - AFC 2-1
    Kozakken Boys - Koninklijke HFC 2-1
    Rijnsburgse Boys - Quick Boys 2-1
    Spakenburg - Noordwijk 1-2
    De Treffers - HHC 1-2
    TEC - Scheveningen 2-1

  2. #72
    ASWH - Jong FC Volendam 2-0
    Excelsior Maassluis - Jong Sparta Rotterdam 1-0
    GVVV - IJsselmeervogels 0-3
    Katwijk - AFC 3-1
    Kozakken Boys - Koninklijke HFC 2-0
    Rijnsburgse Boys - Quick Boys 3-1
    Spakenburg - Noordwijk 0-2
    De Treffers - HHC 0-2
    TEC - Scheveningen 2-0

  3. #73
    ASWH - Jong FC Volendam 2-2
    Excelsior Maassluis - Jong Sparta Rotterdam 2-1
    GVVV - IJsselmeervogels 1-2
    Katwijk - AFC 3-2
    Kozakken Boys - Koninklijke HFC 3-1
    Rijnsburgse Boys - Quick Boys 2-1
    Spakenburg - Noordwijk 2-1
    De Treffers - HHC 3-2
    TEC - Scheveningen 2-1

  4. #74
    ASWH - Jong FC Volendam 2-1
    Excelsior Maassluis - Jong Sparta Rotterdam 2-1
    GVVV - IJsselmeervogels 2-3
    Katwijk - AFC 3-1
    Kozakken Boys - Koninklijke HFC 3-1
    Rijnsburgse Boys - Quick Boys 3-2
    Spakenburg - Noordwijk 2-1
    De Treffers - HHC 1-3
    TEC - Scheveningen 1-0

  5. #75
    Uitslagen

    ASWH - Jong FC Volendam 5-2
    Excelsior Maassluis - Jong Sparta Rotterdam 1-2
    GVVV - IJsselmeervogels 0-3
    Katwijk - AFC 1-2
    Kozakken Boys - Koninklijke HFC 0-2
    Rijnsburgse Boys - Quick Boys 3-1
    Spakenburg - Noordwijk 2-1
    De Treffers - HHC 1-1
    TEC - Scheveningen 1-1

    Uitslag

    1. Toptreffer 12
    2. Andre 11
    3. fisherprice 10
    4. sportpark zuid 9
    5. Sjorro 8
    5. bqandy 8

    Stand

    1. Andre 78
    2. Sjorro 62
    3. bqandy 61
    4. Toptreffer 60
    5. fisherprice 55
    6. sportpark zuid 53

  6. #76
    8e Speelronde

    Zaterdag 12 oktober:
    HHC - Rijnsburgse Boys
    IJsselmeervogels - Spakenburg
    Jong Sparta Rotterdam - Kozakken Boys
    Jong FC Volendam - De Treffers
    Koninklijke HFC - Quick Boys
    Noordwijk - Excelsior Maassluis
    Scheveningen - GVVV
    AFC - ASWH
    TEC VV - Katwijk

  7. #77
    8e Speelronde

    Zaterdag 12 oktober:
    HHC - Rijnsburgse Boys 1-2
    IJsselmeervogels - Spakenburg 3-1
    Jong Sparta Rotterdam - Kozakken Boys 1-2
    Jong FC Volendam - De Treffers 1-2
    Koninklijke HFC - Quick Boys 2-1
    Noordwijk - Excelsior Maassluis 2-1
    Scheveningen - GVVV 0-2
    AFC - ASWH 2-1
    TEC VV - Katwijk 1-2

  8. #78
    8e Speelronde

    Zaterdag 12 oktober:
    HHC - Rijnsburgse Boys 2-0
    IJsselmeervogels - Spakenburg 2-1
    Jong Sparta Rotterdam - Kozakken Boys 2-1
    Jong FC Volendam - De Treffers 0-2
    Koninklijke HFC - Quick Boys 3-1
    Noordwijk - Excelsior Maassluis 0-1
    Scheveningen - GVVV 1-0
    AFC - ASWH 3-0
    TEC VV - Katwijk 0-2

  9. #79
    8e Speelronde

    Zaterdag 12 oktober:
    HHC - Rijnsburgse Boys 3-1
    IJsselmeervogels - Spakenburg 2-1
    Jong Sparta Rotterdam - Kozakken Boys 1-2
    Jong FC Volendam - De Treffers 1-2
    Koninklijke HFC - Quick Boys 1-0
    Noordwijk - Excelsior Maassluis 1-1
    Scheveningen - GVVV 1-3
    AFC - ASWH 4-1
    TEC VV - Katwijk 1-2

  10. #80
    HHC - Rijnsburgse Boys 3-1
    IJsselmeervogels - Spakenburg 3-2
    Jong Sparta Rotterdam - Kozakken Boys 1-3
    Jong FC Volendam - De Treffers 0-2
    Koninklijke HFC - Quick Boys 4-1
    Noordwijk - Excelsior Maassluis 3-1
    Scheveningen - GVVV 0-2
    AFC - ASWH 2-1
    TEC VV - Katwijk 1-3

Forum Rechten

  • Je mag geen nieuwe onderwerpen plaatsen
  • Je mag geen reacties plaatsen
  • Je mag geen bijlagen toevoegen
  • Je mag jouw berichten niet wijzigen
  •