Pagina 7 van de 7 EersteEerste ... 567
Resultaten 61 tot 66 van de 66

Onderwerp: Eredivisiekenner 2019/20 - ronde 2 (9 augustus)

  1. #61

  2. #62
    Uitslagen Tweede Divisie, speelronde 2:

    Tweede Divisie:

    Groep A:
    DeMaster Jurgen 36-31
    erik SanMark. 24-26
    Unregistere Bernardo 62-46
    Hankie Kielse Rat 47-35
    Joost vrij 41-0

    Groep B:
    Andre Satyr 47-38
    ossenaar Peperbusje 37-40
    JMD Marinos 43-57
    SuikerBrood willy 46-45
    Bonehead vrij 34-0


    Standen:

    Groep A:
    Code:
    pl. deelnemer             weds. wptn. kptn.
    1   Hankie                   2     6    94
    2   Joost                    2     6    62
    3   SanMark.                 2     6    55
    ------------------------------------------
    4   Unregistere              2     3    78
    5   Kielse Rat               2     3    61
    6   DeMaster                 2     3    53
    ------------------------------------------
    7   erik                     2     3    47
    8   Bernardo                 2     0    60
    9   Jurgen                   2     0    57

    Groep B:
    Code:
    pl. deelnemer             weds. wptn. kptn.
    1   Marinos                  2     4    77
    2   Bonehead                 2     4    54
    3   willy                    2     3    74
    ------------------------------------------
    4   Andre                    2     3    71
    5   JMD                      2     3    68
    6   ossenaar                 2     3    63
    ------------------------------------------
    7   Satyr                    2     3    63
    8   SuikerBrood              2     3    58
    9   Peperbusje               2     3    48

  3. #63
    Uitslagen Herfst CL

    Eerste groepsfase, speelronde 1:

    Groep A:
    prume - Susa 40-48
    Reinoud - Ait Vedan 51-27
    Superstars - JMD 51-43

    Groep B:
    Red Power - Magikan 35-51
    Abubakari - Go Ahead Kampen 50-45
    Miramar - Hummeltje 37-39

    Groep C:
    Max Power - Wezeper88 35-42
    De Groene Scout - Sunshine Sannie 47-49
    Mommiej - Unregistere 43-62

    Groep D:
    FC Zwolle Ole - TopTreffer 45-53
    PES5 - Mario 46-59
    fortuna1987 - Andre 28-47


    Standen:

    Groep A:
    Code:
    pl. deelnemer             weds. wptn. kptn.
    1   Reinoud                  1     3    51
    2   Superstars               1     3    51
    ------------------------------------------
    3   Susa                     1     3    48
    ------------------------------------------
    4   JMD                      1     0    43
    ------------------------------------------
    5   prume                    1     0    40
    6   Ait Vedan                1     0    27
    Groep B:
    Code:
    pl. deelnemer             weds. wptn. kptn.
    1   Magikan                  1     3    51
    2   Abubakari                1     3    50
    ------------------------------------------
    3   Hummeltje                1     3    39
    ------------------------------------------
    4   Go Ahead Kampen          1     0    45
    ------------------------------------------
    5   Miramar                  1     0    37
    6   Red Power                1     0    35
    Groep C:
    Code:
    pl. deelnemer             weds. wptn. kptn.
    1   Unregistere              1     3    62
    2   Sunshine Sannie          1     3    49
    ------------------------------------------
    3   Wezeper88                1     3    42
    ------------------------------------------
    4   De Groene Scout          1     0    47
    ------------------------------------------
    5   Mommiej                  1     0    43
    6   Max Power                1     0    35
    Groep D:
    Code:
    pl. deelnemer             weds. wptn. kptn.
    1   Mario                    1     3    59
    2   TopTreffer               1     3    53
    ------------------------------------------
    3   Andre                    1     3    47
    ------------------------------------------
    4   PES5                     1     0    46
    ------------------------------------------
    5   FC Zwolle Ole            1     0    45
    6   fortuna1987              1     0    28

  4. #64
    Uitslagen Herfst EL

    Groepsfase, speelronde 1:

    Groep 1:
    zwammy Bernardo 46-46
    DeMaster Peperbusje 36-40

    Groep 2:
    Handyman Simon 56-49
    SanMark. ossenaar 26-37

    Groep 3:
    Pascallovic Marinos 35-57
    erik willy 24-45

    Groep 4:
    Schaakliefhebber Friesland 44-48
    Jurgen SuikerBrood 31-46

    Groep 5:
    Maasveld SC Heerenveen 69-33
    Joost Satyr 41-38

    Groep 6:
    Kralinger Hankie 52-47
    Kielse Rat Bonehead 35-34


    Standen:

    Groep 1:
    Code:
    pl. deelnemer             weds. wptn. kptn.
    1   Peperbusje               1     3    40
    ------------------------------------------
    2   zwammy                   1     1    46
    ------------------------------------------
    3   Bernardo                 1     1    46
    4   DeMaster                 1     0    36
    Groep 2:
    Code:
    pl. deelnemer             weds. wptn. kptn.
    1   Handyman                 1     3    56
    ------------------------------------------
    2   ossenaar                 1     3    37
    ------------------------------------------
    3   Simon                    1     0    49
    4   SanMark.                 1     0    26
    Groep 3:
    Code:
    pl. deelnemer             weds. wptn. kptn.
    1   Marinos                  1     3    57
    ------------------------------------------
    2   willy                    1     3    45
    ------------------------------------------
    3   Pascallovic              1     0    35
    4   erik                     1     0    24
    Groep 4:
    Code:
    pl. deelnemer             weds. wptn. kptn.
    1   Friesland                1     3    48
    ------------------------------------------
    2   SuikerBrood              1     3    46
    ------------------------------------------
    3   Schaakliefhebber         1     0    44
    4   Jurgen                   1     0    31
    Groep 5:
    Code:
    pl. deelnemer             weds. wptn. kptn.
    1   Maasveld                 1     3    69
    ------------------------------------------
    2   Joost                    1     3    41
    ------------------------------------------
    3   Satyr                    1     0    38
    4   SC Heerenveen            1     0    33
    Groep 6:
    Code:
    pl. deelnemer             weds. wptn. kptn.
    1   Kralinger                1     3    52
    ------------------------------------------
    2   Kielse Rat               1     3    35
    ------------------------------------------
    3   Hankie                   1     0    47
    4   Bonehead                 1     0    34

  5. #65
    Uitslagen Zomer Cup:

    Voorronde, terugwedstrijden:
    willy - Mommiej 45-43
    Kielse Rat - De Groene Scout 35-47
    Marinos - PES5 57-46
    Hankie - Hummeltje 47-39
    ossenaar - Mario 37-59
    Bernardo - JMD 46-43
    SC Heerenveen - fortuna1987 33-28
    Pascallovic - SuikerBrood 35-46
    erik - Handyman 24-56
    zwammy - Jurgen 46-31
    Bonehead - Ait Vedan 34-27
    Joost - Kralinger 41-52
    Satyr - Peperbusje 38-40
    DeMaster - Maasveld 36-69
    Friesland - Simon 48-49
    Schaakliefhebber - SanMark. 44-26

    Overige spelers hadden een bye.


    Totaalstanden:
    Mommiej - willy 67-74
    De Groene Scout - Kielse Rat 85-61
    PES5 - Marinos 71-77
    Hummeltje - Hankie 60-94
    Mario - ossenaar 74-63
    JMD - Bernardo 68-60
    fortuna1987 - SC Heerenveen 59-50
    SuikerBrood - Pascallovic 58-57
    Handyman - erik 88-47
    Jurgen - zwammy 57-78
    Ait Vedan - Bonehead 58-54
    Kralinger - Joost 75-62
    Peperbusje - Satyr 48-63
    Maasveld - DeMaster 94-53
    Simon - Friesland 71-78
    SanMark. - Schaakliefhebber 55-57

  6. #66
    Uitslagen Davis Cup

    Voorronde, wedstrijden 1 en 2:

    Team Groesbeek - PSV 2 1 - 1
    erik - JMD 24-43
    TopTreffer - willy 53-45

    VV 't Herdersmatje - Team België 2 - 0
    Schaakliefhebber - fortuna1987 44-28
    Unregistere - Kielse Rat 62-35

    Ajax 1 - Ajax 2 1 - 1
    Pascallovic - Marinos 35-57
    Reinoud - SanMark. 51-26

    NAC Breda - TOP Oss 2 - 0
    zwammy - DeMaster 46-36
    De Groene Scout - ossenaar 47-37

    Team 13 - SC Cambuur 1 - 1
    Peperbusje - Friesland 40-48
    Handyman - Bernardo 56-46

    Team 14 - Team Limburg 0 - 2
    SC Heerenveen - Joost 33-41
    Andre - Maasveld 47-69

    SC Heerenveen - Team 18 2 - 0
    Satyr - Bonehead 38-34
    SuikerBrood - Jurgen 46-31

    Excelsior - Feyenoord 2 2 - 0
    Simon - Susa 49-48
    Kralinger - Hankie 52-47

Forum Rechten

  • Je mag geen nieuwe onderwerpen plaatsen
  • Je mag geen reacties plaatsen
  • Je mag geen bijlagen toevoegen
  • Je mag jouw berichten niet wijzigen
  •