Pagina 1 van de 7 123 ... LaatsteLaatste
Resultaten 1 tot 10 van de 66

Onderwerp: Eredivisiekenner 2019/20 - ronde 1 (2 augustus)

  1. #1

    Eredivisiekenner 2019/20 - ronde 1 (2 augustus)

    Programma:

    Vrijdag 2 augustus:
    20:00 PEC Zwolle - Willem II

    Zaterdag 3 augustus:
    18:30 Vitesse - Ajax
    18:30 FC Emmen - FC Groningen
    20:45 VVV - RKC Waalwijk
    20:45 FC Twente - PSV

    Zondag 4 augustus:
    12:15 Heracles Almelo - SC Heerenveen
    14:30 ADO Den Haag - FC Utrecht
    14:30 Feyenoord - Sparta Rotterdam
    16:45 AZ - Fortuna Sittard

    Veel succes!

  2. #2
    Programma Ligacompetities, speelronde 1:

    Eredivisie:
    prume - Red Power
    Max Power - FC Zwolle Ole
    Susa - Magikan
    Wezeper88 - De Groene Scout
    PES5 - Go Ahead Kampen
    Handyman - Maasveld
    Schaakliefhebber - Reinoud
    Abubakari - TopTreffer


    Eerste Divisie:
    Miramar - Friesland
    SC Heerenveen - Sunshine Sannie
    Mommiej - Kralinger
    zwammy - Mario
    Simon - fortuna1987
    Pascallovic - Ait Vedan
    Superstars - Hummeltje


    Tweede Divisie: (indien de 2e Divisie uit een groep bestaat)

    Groep A:
    DeMaster - erik
    Jurgen - SanMark.
    Unregistere - Hankie
    Bernardo - Joost
    Kielse Rat - speler 50

    Groep B:
    Andre - ossenaar
    Satyr - Peperbusje
    JMD - SuikerBrood
    Marinos - Bonehead
    willy - speler 49
    Laatst gewijzigd door Friesland; 04-08-19 om 18:09.

  3. #3
    Programma Zomer Super Cup:

    prume - Red Power

  4. #4
    Programma Zomer Cup:

    Voorronde, heenwedstrijden

    prume - speler 64
    FC Zwolle Ole - speler 63
    TopTreffer - speler 62
    Max Power - speler 61
    Miramar - speler 60
    Susa - speler 59
    Reinoud - speler 58
    Superstars - speler 57
    Abubakari - speler 56
    Red Power - speler 55
    Wezeper88 - speler 54
    Sunshine Sannie - speler 53
    Andre - speler 52
    Unregistere - speler 51
    Magikan - speler 50
    Go Agead kampen - speler 49
    Mommiej - willy
    De Groene Scout - Kielse Rat
    PES5 - Marinos
    Hummeltje - Hankie
    Mario - ossenaar
    JMD - Bernardo
    fortuna1987 - SC Heerenveen
    SuikerBrood - Pascallovic
    Handyman - erik
    Jurgen - zwammy
    Ait Vedan - Bonehead
    Kralinger - Joost
    Peperbusje - Satyr
    Maasveld - DeMaster
    Simon - Friesland
    SanMark. - Schaakliefhebber
    Laatst gewijzigd door Friesland; 04-08-19 om 17:57.

  5. #5
    Vrijdag 2 augustus:
    20:00 PEC Zwolle - Willem II 2-1

    Zaterdag 3 augustus:
    18:30 Vitesse - Ajax 1-3
    18:30 FC Emmen - FC Groningen 1-2
    20:45 VVV - RKC Waalwijk 2-0
    20:45 FC Twente - PSV 0-2

    Zondag 4 augustus:
    12:15 Heracles Almelo - SC Heerenveen 2-0
    14:30 ADO Den Haag - FC Utrecht 2-1
    14:30 Feyenoord - Sparta Rotterdam 2-0
    16:45 AZ - Fortuna Sittard 2-0

  6. #6
    Vrijdag 2 augustus:
    20:00 PEC Zwolle - Willem II 1-1

    Zaterdag 3 augustus:
    18:30 Vitesse - Ajax 0-1
    18:30 FC Emmen - FC Groningen 0-3
    20:45 VVV - RKC Waalwijk 2-0
    20:45 FC Twente - PSV 1-2

    Zondag 4 augustus:
    12:15 Heracles Almelo - SC Heerenveen 2-1
    14:30 ADO Den Haag - FC Utrecht 1-1
    14:30 Feyenoord - Sparta Rotterdam 2-1
    16:45 AZ - Fortuna Sittard 2-0

  7. #7
    Vrijdag 2 augustus:
    20:00 PEC Zwolle - Willem II 1-2

    Zaterdag 3 augustus:
    18:30 Vitesse - Ajax 0-2
    18:30 FC Emmen - FC Groningen 1-3
    20:45 VVV - RKC Waalwijk 2-0
    20:45 FC Twente - PSV 1-3

    Zondag 4 augustus:
    12:15 Heracles Almelo - SC Heerenveen 1-2
    14:30 ADO Den Haag - FC Utrecht 1-2
    14:30 Feyenoord - Sparta Rotterdam 2-1
    16:45 AZ - Fortuna Sittard 2-0

  8. #8
    Vrijdag 2 augustus:
    20:00 PEC Zwolle - Willem II 1-1

    Zaterdag 3 augustus:
    18:30 Vitesse - Ajax 1-5
    18:30 FC Emmen - FC Groningen 1-1
    20:45 VVV - RKC Waalwijk 2-0
    20:45 FC Twente - PSV 2-1

    Zondag 4 augustus:
    12:15 Heracles Almelo - SC Heerenveen 1-1
    14:30 ADO Den Haag - FC Utrecht 0-2
    14:30 Feyenoord - Sparta Rotterdam 3-0
    16:45 AZ - Fortuna Sittard 2-0

  9. #9
    Vrijdag 2 augustus:
    20:00 PEC Zwolle - Willem II 1-1

    Zaterdag 3 augustus:
    18:30 Vitesse - Ajax 1-2
    18:30 FC Emmen - FC Groningen 0-1
    20:45 VVV - RKC Waalwijk 1-1
    20:45 FC Twente - PSV 2-2

    Zondag 4 augustus:
    12:15 Heracles Almelo - SC Heerenveen 1-2
    14:30 ADO Den Haag - FC Utrecht 1-1
    14:30 Feyenoord - Sparta Rotterdam 3-0
    16:45 AZ - Fortuna Sittard 2-1

  10. #10
    Vrijdag 2 augustus:
    20:00 PEC Zwolle - Willem II 2-1

    Zaterdag 3 augustus:
    18:30 Vitesse - Ajax 0-1
    18:30 FC Emmen - FC Groningen 1-2
    20:45 VVV - RKC Waalwijk 2-0
    20:45 FC Twente - PSV 0-4

    Zondag 4 augustus:
    12:15 Heracles Almelo - SC Heerenveen 2-1
    14:30 ADO Den Haag - FC Utrecht 1-2
    14:30 Feyenoord - Sparta Rotterdam 3-0
    16:45 AZ - Fortuna Sittard 3-1
    Winnaar Herfst Davis Cup 2015 (Team Kampen) / Winnaar Lente Europa League 2017 / Winnaar Lente Cup 2017

Forum Rechten

  • Je mag geen nieuwe onderwerpen plaatsen
  • Je mag geen reacties plaatsen
  • Je mag geen bijlagen toevoegen
  • Je mag jouw berichten niet wijzigen
  •