Pagina 1 van de 18 12311 ... LaatsteLaatste
Resultaten 1 tot 10 van de 178

Onderwerp: Satékroketten Koep Afreak 2019 Lekker & Gezond Schema/Standen/Voorspellingen

  1. #1

    Satékroketten Koep Afreak 2019 Lekker & Gezond Schema/Standen/Voorspellingen

    VOORSPELLEN
    WEDSTRIJD 1

    21.06. 22:00 Egypte - Zimbabwe
    22.06. 16:30 DR Congo-Oeganda
    22.06. 19:00 Nigeria-Burundi
    22.06. 22:00 Guinee-Madagascar
    23.06. 16:30 Marokko-Namibië
    23.06. 19:00 Senegal-Tanzania
    23.06. 22:00 Algerije-Kenia
    24.06. 16:30 Ivoorkust-Zuid-Afrika
    24.06. 19:00 Tunesië-Angola

    WEDSTRIJD 2
    24.06. 22:00 Mali-Mauritanië
    25.06. 19:00 Kameroen-Guinee-Bissau
    25.06. 22:00 Ghana-Benin
    26.06. 16:30 Nigeria-Guinee
    26.06. 19:00 Oeganda-Zimbabwe
    26.06. 22:00 Egypte-DR Congo
    27.06. 16:30 Madagascar-Burundi
    27.06. 19:00 Senegal-Algerije
    27.06. 22:00 Kenia-Tanzania

    WEDSTRIJD 3
    28.06. 16:30 Tunesië-Mali
    28.06. 19:00 Marokko-Ivoorkust
    28.06. 22:00 Zuid-Afrika-Namibië
    29.06. 16:30 Mauritanië-Angola
    29.06. 19:00 Kameroen-Ghana
    29.06. 22:00 Benin-Guinee-Bissau
    30.06. 18:00 Burundi-Guinee
    30.06. 18:00 Madagascar-Nigeria
    30.06. 21:00 Oeganda-Egypte

    ACHTSTE FINALES
    01.07. 18:00 Namibië-Ivoorkust
    01.07. 18:00 Zuid-Afrika-Marokko
    01.07. 21:00 Kenia-Senegal
    01.07. 21:00 Tanzania-Algerije
    02.07. 18:00 Benin-Kameroen
    02.07. 18:00 Guinee Bissau-Ghana
    02.07. 21:00 Angola-Mali
    02.07. 21:00 Mauritanië-Tunesië

    KWARTFINALES
    Achtste Finales ANC

    Halve Finales
    Kwartfinales ANC (rust + eindstand)

    Finale
    Halve Finales + Finale ANC
    Laatst gewijzigd door Abubakari; 29-06-19 om 20:22.

  2. #2
    GROEPEN + ONS SPEELSCHEMA


    Groep A
    Oeganda (Abubakari)
    Congo-Kinshasa (Kielse Rat)
    Egypte (Kralinger)
    Zimbabwe (Mario)

    Egypte - Zimbabwe
    DR Congo-Oeganda

    Oeganda-Zimbabwe
    Egypte-DR Congo

    Oeganda-Egypte
    Zimbabwe-DR Congo


    Groep B
    Burundi (Andre)
    Guinee (fortuna1987)
    Nigeria (PES5)
    Madagaskar (Susa)

    Nigeria-Burundi
    Guinee-Madagaskar

    Nigeria-Guinee
    Madagascar-Burundi

    Burundi-Guinee
    Madagascar-Nigeria


    Groep C
    Algerije (JMD)
    Kenia (zwammy)
    Tanzania (Unregistere)
    Senegal (Magikan)

    Algerije-Kenia
    Senegal-Tanzania

    Senegal-Algerije
    Kenia-Tanzania

    Kenia-Senegal
    Tanzania-Algerije


    Groep D
    Zuid-Afrika (Reinoud)
    Ivoorkust (Marinos)
    Namibië (Pascallovic)
    Marokko (Hankie)

    Ivoorkust-Zuid-Afrika
    Marokko-Namibië

    Marokko-Ivoorkust
    Zuid-Afrika-Namibië

    Namibië-Ivoorkust
    Zuid-Afrika-Marokko



    Groep E
    Angola (SC Heerenveen)
    Mali (De Groene Scout)
    Mauritanië (FC Zwolle Ole)
    Tunesië (Maasveld)

    Tunesië-Angola
    Mali-Mauritanië

    Tunesië-Mali
    Mauritanië-Angola

    Angola-Mali
    Mauritanië-Tunesië


    Groep F
    Kameroen (Bernardo)
    Guinee-Bissau (Batigoal)
    Ghana (Simon)
    Benin (Satyr)

    Kameroen-Guinee Bissau
    Ghana-Benin

    Kameroen-Ghana
    Benin-Guinee Bissau

    Benin-Kameroen
    Guinee Bissau-Ghana


    De zes nummers 1 + 2 plaatsen zich en de 4 best scorende nummers 3 & 4
    Bij gelijk aantal doelpunten bij de beste nummers 3/4 plaatst degene met de meeste punten zich, is dat ook gelijk dan plaatst degene met de meeste posts in het discussietopic zich. Is dat ook gelijk dan loot de organisator (en dat ben ik) wie door gaat.




    ACHTSTE FINALES
    1. Namibië (Pascallovic)-Guinee (fortuna1987)
    2. Oeganda (Abubakari)-Tanzania (Unregistere)

    3. Burundi (Andre)- Guinee-Bissau (Batigoal)
    4. Egypte (Kralinger) - Nigeria (PES5)

    5. Madagaskar (Susa)- Zimbabwe (Mario)
    6. Algerije (JMD)-Congo-Kinshasa (Kielse Rat)

    7. Angola (SC Heerenveen) -Ivoorkust (Marinos)
    8. Kameroen (Bernardo) - Tunesië (Maasveld)

    Kwartfinales
    A. 1-2
    B. 5-6
    C. 3-4
    D. 7-8

    Halve finales
    A-B
    C-D
    Laatst gewijzigd door Abubakari; 30-06-19 om 21:39.

  3. #3
    VOORSPELLEN
    WEDSTRIJD 1

    21.06. 22:00 Egypte - Zimbabwe 1-0
    22.06. 16:30 DR Congo-Oeganda 0-0
    22.06. 19:00 Nigeria-Burundi 1-0
    22.06. 22:00 Guinee-Madagascar 2-0
    23.06. 16:30 Marokko-Namibië 2-1
    23.06. 19:00 Senegal-Tanzania 1-0
    23.06. 22:00 Algerije-Kenia 0-0
    24.06. 16:30 Ivoorkust-Zuid-Afrika 0-0
    24.06. 19:00 Tunesië-Angola 0-0

  4. #4
    VOORSPELLEN
    WEDSTRIJD 1

    21.06. 22:00 Egypte - Zimbabwe (2-1)
    22.06. 16:30 DR Congo-Oeganda (0-0)
    22.06. 19:00 Nigeria-Burundi (2-0)
    22.06. 22:00 Guinee-Madagascar (1-0)
    23.06. 16:30 Marokko-Namibië (1-0)
    23.06. 19:00 Senegal-Tanzania (2-0)
    23.06. 22:00 Algerije-Kenia (1-0)
    24.06. 16:30 Ivoorkust-Zuid-Afrika (1-1)
    24.06. 19:00 Tunesië-Angola (1-0)

  5. #5
    VOORSPELLEN
    WEDSTRIJD 1

    21.06. 22:00 Egypte - Zimbabwe 2-0
    22.06. 16:30 DR Congo-Oeganda 1-1
    22.06. 19:00 Nigeria-Burundi 2-0
    22.06. 22:00 Guinee-Madagascar 1-1
    23.06. 16:30 Marokko-Namibië 2-0
    23.06. 19:00 Senegal-Tanzania 2-0
    23.06. 22:00 Algerije-Kenia 2-0
    24.06. 16:30 Ivoorkust-Zuid-Afrika 1-1
    24.06. 19:00 Tunesië-Angola 2-0

    WEDSTRIJD 2
    24.06. 22:00 Mali-Mauritanië 1-1
    25.06. 19:00 Kameroen-Guinee-Bissau 2-0
    25.06. 22:00 Ghana-Benin 2-0
    26.06. 16:30 Nigeria-Guinee 2-0
    26.06. 19:00 Oeganda-Zimbabwe 1-1
    26.06. 22:00 Egypte-DR Congo 2-0
    27.06. 16:30 Madagascar-Burundi 1-1
    27.06. 19:00 Senegal-Algerije 1-1
    27.06. 22:00 Kenia-Tanzania 1-1

  6. #6
    Kielse Rat's Avatar
    Ingeschreven
    Apr 2015
    Locatie
    Gooreind (Antwerpen)
    Berichten
    2.974
    vCash
    10000
    VOORSPELLEN
    WEDSTRIJD 1
    [/SIZE]
    21.06. 22:00 Egypte - Zimbabwe 2-0
    22.06. 16:30 DR Congo-Oeganda 2-1
    22.06. 19:00 Nigeria-Burundi 3-0
    22.06. 22:00 Guinee-Madagascar 2-1
    23.06. 16:30 Marokko-Namibië 1-0
    23.06. 19:00 Senegal-Tanzania 4-1
    23.06. 22:00 Algerije-Kenia 1-0
    24.06. 16:30 Ivoorkust-Zuid-Afrika 2-1
    24.06. 19:00 Tunesië-Angola 2-0

    WEDSTRIJD 2
    24.06. 22:00 Mali-Mauritanië 2-0
    25.06. 19:00 Kameroen-Guinee-Bissau 1-0
    25.06. 22:00 Ghana-Benin 2-1
    26.06. 16:30 Nigeria-Guinee 2-0
    26.06. 19:00 Oeganda-Zimbabwe 2-1
    26.06. 22:00 Egypte-DR Congo 1-0
    27.06. 16:30 Madagascar-Burundi 1-0
    27.06. 19:00 Senegal-Algerije 2-1
    27.06. 22:00 Kenia-Tanzania 1-1

  7. #7
    21.06. 22:00 Egypte - Zimbabwe 1-0
    22.06. 16:30 DR Congo-Oeganda 1-0
    22.06. 19:00 Nigeria-Burundi 1-0
    22.06. 22:00 Guinee-Madagascar 1-0
    23.06. 16:30 Marokko-Namibië 1-0
    23.06. 19:00 Senegal-Tanzania 1-0
    23.06. 22:00 Algerije-Kenia 1-0
    24.06. 16:30 Ivoorkust-Zuid-Afrika 1-0
    24.06. 19:00 Tunesië-Angola 1-0

  8. #8
    VOORSPELLEN
    WEDSTRIJD 1

    21.06. 22:00 Egypte - Zimbabwe 2-0
    22.06. 16:30 DR Congo-Oeganda 1-0
    22.06. 19:00 Nigeria-Burundi 2-0
    22.06. 22:00 Guinee-Madagascar 3-0
    23.06. 16:30 Marokko-Namibië 3-0
    23.06. 19:00 Senegal-Tanzania 2-0
    23.06. 22:00 Algerije-Kenia 1-0
    24.06. 16:30 Ivoorkust-Zuid-Afrika 1-1
    24.06. 19:00 Tunesië-Angola 2-0

  9. #9
    Super Moderator Satyr's Avatar
    Ingeschreven
    Apr 2015
    Locatie
    Heerlen
    Berichten
    11.834
    vCash
    500
    WEDSTRIJD 1
    21.06. 22:00 Egypte - Zimbabwe 3-0
    22.06. 16:30 DR Congo-Oeganda 3-0
    22.06. 19:00 Nigeria-Burundi 2-1
    22.06. 22:00 Guinee-Madagascar 1-1
    23.06. 16:30 Marokko-Namibië 2-1
    23.06. 19:00 Senegal-Tanzania 2-2
    23.06. 22:00 Algerije-Kenia 2-1
    24.06. 16:30 Ivoorkust-Zuid-Afrika 0-2
    24.06. 19:00 Tunesië-Angola 2-1
    -
    Waar Gods vrede sterft, daar tekenen zich de horens. Zijn hoeven trappen genade diep in de grond, tot de kerk vergaan is.
    En God huilt vroom alleen
    -

  10. #10
    Super Moderator PES5's Avatar
    Ingeschreven
    Apr 2015
    Locatie
    Dokkum
    Berichten
    8.721
    vCash
    11500
    VOORSPELLEN
    WEDSTRIJD 1

    21.06. 22:00 Egypte - Zimbabwe 2-0
    22.06. 16:30 DR Congo-Oeganda 1-0
    22.06. 19:00 Nigeria-Burundi 2-0
    22.06. 22:00 Guinee-Madagascar 2-0
    23.06. 16:30 Marokko-Namibië 2-1
    23.06. 19:00 Senegal-Tanzania 3-1
    23.06. 22:00 Algerije-Kenia 1-0
    24.06. 16:30 Ivoorkust-Zuid-Afrika 1-0
    24.06. 19:00 Tunesië-Angola 2-1

Forum Rechten

  • Je mag geen nieuwe onderwerpen plaatsen
  • Je mag geen reacties plaatsen
  • Je mag geen bijlagen toevoegen
  • Je mag jouw berichten niet wijzigen
  •