Pagina 2 van de 7 EersteEerste 1234 ... LaatsteLaatste
Resultaten 11 tot 20 van de 69

Onderwerp: Wielerkenner 2018: Ronde van ItaliŽ / Il Giro (zaterdag, 16:50)

  1. #11
    Tom Dumoulin
    Primoz Roglic
    Simon Yates
    Vincenzo Nibali
    Miguel Angel Lopez
    Elia Viviani
    Caleb Ewan
    Pascal Ackermann

    Fernando Gaviria
    Mikel Landa

    kluns:
    Salvatore Puccio
    Ivan Santaromita

  2. #12
    De organisatie heeft de startlijst bekend gemaakt.

  3. #13
    T. Dumoulin
    P. Roglic
    S. Yates
    M. Lůpez
    T. Geoghegan Hart
    D. Pozzovivo
    F. Gavira
    E. Viviani

    B. Jungels
    R. Carapaz
    P. Ackermann

    Kluns:

    J. Bakelants

  4. #14
    Tom Dumoulin
    Primoz Roglic
    Simon Yates
    Vincenzo Nibali
    Miguel Angel Lopez
    Elia Viviani
    Mikel Landa
    Richard Carapaz

    Kluns

    Jos van Emden

    Res

    Pelle Bilbao
    Pascal Ackerman
    Ben O Connor

  5. #15
    Gekozen renners: (9 teams, 16 verschillende renners)
    9x Tom Dumoulin, Primoz Roglic, Miguel Lopez, Simon Yates, Elia Viviani
    5x Vincenzo Nibali, Fernando Gaviria
    4x Mikel Landa, Richard Carapaz
    3x Pascal Ackermann
    1x Bob Jungels, Arnaud Demare, Bauke Mollema, Caleb Ewan, Tao Geoghegan, Domenico Pozzovivo

    De teams:

    Maasveld:
    Primoz Roglic
    Elia Viviani
    Fernando Gaviria
    Miguel Lopez
    Vincenzo Nibali
    Tom Dumoulin
    Mikel Landa
    Simon Yates

    Satyr:
    Primoz Roglic
    Tom Dumoulin
    Simon Yates
    Miguel Lopez
    Fernando Gaviria
    Elia Viviani
    Pascal Ackermann
    Vincenzo Nibali

    SanMark.:
    Tom Dumoulin
    Primoz Roglic
    Simon Yates
    Vincenzo Nibali
    Miguel Lopez
    Elia Viviani
    Mikel Landa
    Richard Carapaz

    Friesland:
    Tom Dumoulin
    Primoz Roglic
    Miguel Lopez
    Vincenzo Nibali
    Simon Yates
    Mikel Landa
    Elia Viviani
    Pascal Ackermann

    PES5:
    Tom Dumoulin
    Bob Jungels
    Miguel Lopez
    Richard Carapaz
    Primoz Roglic
    Simon Yates
    Fernando Gaviria
    Elia Viviani

    Andre:
    Elia Viviani
    Fernando Gaviria
    Tom Dumoulin
    Primoz Roglic
    Miguel Lopez
    Simon Yates
    Bauke Mollema
    Richard Carapaz

    Simon:
    Tom Dumoulin
    Primoz Roglic
    Simon Yates
    Vincenzo Nibali
    Miguel Lopez
    Elia Viviani
    Caleb Ewan
    Pascal Ackermann

    FC Zwolle Ole:
    Primoz Roglic
    Tom Dumoulin
    Simon Yates
    Miguel Lopez
    Mikel Landa
    Richard Carapaz
    Arnaud Demare
    Elia Viviani

    Magikan:
    Tom Dumoulin
    Primoz Roglic
    Simon Yates
    Miguel Lopez
    Tao Geoghegan
    Domenico Pozzovivo
    Fernando Gaviria
    Elia Viviani



    Klunzen:
    Friesland: Louis Vervaeke
    PES5: Luca Covili
    FC Zwolle Ole: Antwan Tolhoek
    Andre: Koen Bouwman
    Satyr: Primoz Roglic
    Simon: Salvatore Puccio
    Maasveld: Josef Cerny
    Magikan: Jan Bakelants
    SanMark.: Jos van Emden

  6. #16
    Klasseringen etappe 1:
    Renner pos.
    Primoz Roglic 1
    Simon Yates 2
    Vincenzo Nibali 3
    Miguel Lopez 4
    Tom Dumoulin 5
    Tao Geoghegan 7
    Bauke Mollema 9
    Bob Jungels 13
    Richard Carapaz 14
    Domenico Pozzovivo 19
    Mikel Landa 36
    Fernando Gaviria 118
    Arnaud Demare 122
    Pascal Ackermann 134
    Elia Viviani 142
    Caleb Ewan 167


    Punten puntenklassement:
    1. Primoz Roglic
    2. Simon Yates
    3. Vincenzo Nibali

    Punten bergklassement:
    1. Giulio Ciccone
    2. Primoz Roglic
    3. Simon Yates

    Truidragers:
    Roze: Primoz Roglic
    Cyclaan: Simon Yates
    Blauw: Giulio Ciccone
    Wit: Miguel Lopez

    Strijdlust: Primoz Roglic


    Etappe-uitslag Ploegenklassement:
    pl. Team renner 1 renner 2 renner 3 Totaal kluns
    1 Team Simon 12' 54" 13' 13" 13' 17" 39' 24"
    97
    2 Team Maasveld 12' 54" 13' 13" 13' 17" 39' 24" 88
    3 Team Friesland 12' 54" 13' 13" 13' 17" 39' 24" 51
    4 Team SanMark. 12' 54" 13' 13" 13' 17" 39' 24" 35
    5 Team Satyr 12' 54" 13' 13" 13' 17" 39' 24" 1
    6 Team PES5 12' 54" 13' 13" 13' 22" 39' 29" 121
    7 Team Andre 12' 54" 13' 13" 13' 22" 39' 29" 119
    8 Team FC Zwolle Ole 12' 54" 13' 13" 13' 22" 39' 29" 96
    9 Team Magikan 12' 54" 13' 13" 13' 22" 39' 29" 92

  7. #17
    Scorekaarten na etappe 1:

    Primoz Roglic 14.510
    Elia Viviani 0
    Fernando Gaviria 0
    Miguel Lopez 2.127
    Vincenzo Nibali 2.953
    Tom Dumoulin 1.102
    Mikel Landa 0
    Simon Yates 6.958
    Team Maasveld 300
    Maasveld
    27.950

    Primoz Roglic 14.510
    Tom Dumoulin 1.102
    Simon Yates 6.958
    Miguel Lopez 2.127
    Fernando Gaviria 0
    Elia Viviani 0
    Pascal Ackermann 0
    Vincenzo Nibali 2.953
    Team Satyr 0
    Satyr
    27.650

    Tom Dumoulin 1.102
    Primoz Roglic 14.510
    Simon Yates 6.958
    Vincenzo Nibali 2.953
    Miguel Lopez 2.127
    Elia Viviani 0
    Mikel Landa 0
    Richard Carapaz 276
    Team SanMark. 0
    SanMark.
    27.926

    Tom Dumoulin 1.102
    Primoz Roglic 14.510
    Miguel Lopez 2.127
    Vincenzo Nibali 2.953
    Simon Yates 6.958
    Mikel Landa 0
    Elia Viviani 0
    Pascal Ackermann 0
    Team Friesland 100
    Friesland
    27.750

    Tom Dumoulin 1.102
    Bob Jungels 276
    Miguel Lopez 2.127
    Richard Carapaz 276
    Primoz Roglic 14.510
    Simon Yates 6.958
    Fernando Gaviria 0
    Elia Viviani 0
    Team PES5 0
    PES5
    25.249

    Elia Viviani 0
    Fernando Gaviria 0
    Tom Dumoulin 1.102
    Primoz Roglic 14.510
    Miguel Lopez 2.127
    Simon Yates 6.958
    Bauke Mollema 551
    Richard Carapaz 276
    Team Andre 0
    Andre
    25.524

    Tom Dumoulin 1.102
    Primoz Roglic 14.510
    Simon Yates 6.958
    Vincenzo Nibali 2.953
    Miguel Lopez 2.127
    Elia Viviani 0
    Caleb Ewan 0
    Pascal Ackermann 0
    Team Simon 500
    Simon
    28.150

    Primoz Roglic 14.510
    Tom Dumoulin 1.102
    Simon Yates 6.958
    Miguel Lopez 2.127
    Mikel Landa 0
    Richard Carapaz 276
    Arnaud Demare 0
    Elia Viviani 0
    Team FC Zwolle Ole 0
    FC Zwolle Ole
    24.973

    Tom Dumoulin 1.102
    Primoz Roglic 14.510
    Simon Yates 6.958
    Miguel Lopez 2.127
    Tao Geoghegan 826
    Domenico Pozzovivo 276
    Fernando Gaviria 0
    Elia Viviani 0
    Team Magikan 0
    Magikan
    25.799


    Stand na etappe 1:
    Pl. Speler Punten
    1 Simon 28.150
    2 Maasveld 27.950
    3 SanMark. 27.926
    4 Friesland 27.750
    5 Satyr 27.650
    6 Magikan 25.799
    7 Andre 25.524
    8 PES5 25.249
    9 FC Zwolle Ole 24.973

  8. #18
    Klasseringen etappe 2:
    Renner pos.
    Pascal Ackermann 1
    Elia Viviani 2
    Caleb Ewan 3
    Fernando Gaviria 4
    Arnaud Demare 5
    Tom Dumoulin 20
    Primoz Roglic 27
    Mikel Landa 28
    Vincenzo Nibali 32
    Simon Yates 33
    Tao Geoghegan 35
    Bob Jungels 37
    Richard Carapaz 46
    Bauke Mollema 63
    Miguel Lopez 65
    Domenico Pozzovivo 81

    Punten puntenklassement:
    1. Pascal Ackermann
    2. Elia Viviani
    3. Caleb Ewan

    Punten bergklassement:
    1. Giulio Ciccone
    2. FranÁois Bidard
    3. Lukasz Owsian

    Tussensprint 1:
    1. Marco Frapporti
    2. Damiano Cima
    3. Mirco Maestri
    4. Sean Bennett
    5. Lukasz Owsian

    Tussensprint 2:
    1. Damiano Cima
    2. Mirco Maestri
    3. Marco Frapporti
    4. William Clarke
    5. Giulio Ciccone

    Truidragers:
    Roze: Primoz Roglic
    Cyclaan: Pascal Ackermann
    Blauw: Giulio Ciccone
    Wit: Miguel Lopez

    Strijdlust: Damiano Cima
    meeste km's op kop: Lukasz Owsian

    Etappe-uitslag ploegenklassement:
    pl. Team renner 1 renner 2 renner 3 Totaal som top-3 /kluns
    1 Team Simon 4u 44' 43" 4u 44' 43" 4u 44' 43" 14u 14' 09"
    6
    2 Team Satyr 4u 44' 43" 4u 44' 43" 4u 44' 43" 14u 14' 09" 7
    3 Team Friesland 4u 44' 43" 4u 44' 43" 4u 44' 48" 14u 14' 14" 23
    4 Team Maasveld 4u 44' 43" 4u 44' 43" 4u 44' 48" 14u 14' 14" 26 / 164
    5 Team PES5 4u 44' 43" 4u 44' 43" 4u 44' 48" 14u 14' 14" 26 / 135
    6 Team Magikan 4u 44' 43" 4u 44' 43" 4u 44' 48" 14u 14' 14" 26 / 105
    7 Team Andre 4u 44' 43" 4u 44' 43" 4u 44' 48" 14u 14' 14" 26 / 25
    8 Team FC Zwolle Ole 4u 44' 43" 4u 44' 43" 4u 44' 48" 14u 14' 14" 27
    9 Team SanMark. 4u 44' 43" 4u 44' 48" 4u 44' 48" 14u 14' 19"


    Stand ploegenklassement:
    pl. Team na et. 1 etappe 2 na et. 2 Verschil TB
    1 Team Simon 39' 24" 14u 14' 09" 14' 53' 33"
    2x 1e
    2 Team Satyr 39' 24" 14u 14' 09" 14' 53' 33" 1x 2e
    3 Team Maasveld 39' 24" 14u 14' 14" 14' 53' 38" + 5" 1x 2e
    4 Team Friesland 39' 24" 14u 14' 14" 14' 53' 38" + 5" 2x 3e
    5 Team SanMark. 39' 24" 14u 14' 19" 14' 53' 43" + 10" 1x 4e
    6 Team PES5 39' 29" 14u 14' 14" 14' 53' 43" + 10" 1x 5e
    7 Team Magikan 39' 29" 14u 14' 14" 14' 53' 43" + 10" 1x 6e
    8 Team Andre 39' 29" 14u 14' 14" 14' 53' 43" + 10" 2x 7e
    9 Team FC Zwolle Ole 39' 29" 14u 14' 14" 14' 53' 43" + 10" 2x 8e
    Laatst gewijzigd door Friesland; 14-05-19 om 11:57.

  9. #19
    Scorekaarten na etappe 2:

    Primoz Roglic 16.510
    Elia Viviani 6.008
    Fernando Gaviria 1.377
    Miguel Lopez 2.877
    Vincenzo Nibali 2.953
    Tom Dumoulin 1.378
    Mikel Landa 0
    Simon Yates 6.958
    Team Maasveld 300
    Maasveld
    38.361

    Primoz Roglic 16.510
    Tom Dumoulin 1.378
    Simon Yates 6.958
    Miguel Lopez 2.877
    Fernando Gaviria 1.377
    Elia Viviani 6.008
    Pascal Ackermann 12.560
    Vincenzo Nibali 2.953
    Team Satyr 300
    Satyr
    50.921

    Tom Dumoulin 1.378
    Primoz Roglic 16.510
    Simon Yates 6.958
    Vincenzo Nibali 2.953
    Miguel Lopez 2.877
    Elia Viviani 6.008
    Mikel Landa 0
    Richard Carapaz 276
    Team SanMark. 0
    SanMark.
    36.960

    Tom Dumoulin 1.378
    Primoz Roglic 16.510
    Miguel Lopez 2.877
    Vincenzo Nibali 2.953
    Simon Yates 6.958
    Mikel Landa 0
    Elia Viviani 6.008
    Pascal Ackermann 12.560
    Team Friesland 200
    Friesland
    49.444

    Tom Dumoulin 1.378
    Bob Jungels 276
    Miguel Lopez 2.877
    Richard Carapaz 276
    Primoz Roglic 16.510
    Simon Yates 6.958
    Fernando Gaviria 1.377
    Elia Viviani 6.008
    Team PES5 0
    PES5
    35.660

    Elia Viviani 6.008
    Fernando Gaviria 1.377
    Tom Dumoulin 1.378
    Primoz Roglic 16.510
    Miguel Lopez 2.877
    Simon Yates 6.958
    Bauke Mollema 551
    Richard Carapaz 276
    Team Andre 0
    Andre
    35.935

    Tom Dumoulin 1.378
    Primoz Roglic 16.510
    Simon Yates 6.958
    Vincenzo Nibali 2.953
    Miguel Lopez 2.877
    Elia Viviani 6.008
    Caleb Ewan 2.953
    Pascal Ackermann 12.560
    Team Simon 1.000
    Simon
    53.197

    Primoz Roglic 16.510
    Tom Dumoulin 1.378
    Simon Yates 6.958
    Miguel Lopez 2.877
    Mikel Landa 0
    Richard Carapaz 276
    Arnaud Demare 1.102
    Elia Viviani 6.008
    Team FC Zwolle Ole 0
    FC Zwolle Ole
    35.109

    Tom Dumoulin 1.378
    Primoz Roglic 16.510
    Simon Yates 6.958
    Miguel Lopez 2.877
    Tao Geoghegan 826
    Domenico Pozzovivo 276
    Fernando Gaviria 1.377
    Elia Viviani 6.008
    Team Magikan 0
    Magikan
    36.210


    Stand na etappe 2:
    Pl. Speler Punten
    1 Simon 53.197
    2 Satyr 50.921
    3 Friesland 49.444
    4 Maasveld 38.361
    5 SanMark. 36.960
    6 Magikan 36.210
    7 Andre 35.935
    8 PES5 35.660
    9 FC Zwolle Ole 35.109

  10. #20
    Klasseringen etappe 3:
    Renner pos.
    Fernando Gaviria 1
    Arnaud Demare 2
    Pascal Ackermann 3
    Simon Yates 11
    Miguel Lopez 12
    Vincenzo Nibali 14
    Caleb Ewan 15
    Bauke Mollema 17
    Mikel Landa 20
    Bob Jungels 22
    Tom Dumoulin 34
    Primoz Roglic 48
    Elia Viviani 73
    Richard Carapaz 78
    Domenico Pozzovivo 80
    Tao Geoghegan 112


    Punten puntenklassement:
    1. Fernando Gaviria
    2. Arnaud Demare
    3. Pascal Ackermann

    Punten bergklassement:
    1. Giulio Ciccone
    2. Koen Bouwman
    3. Paul Martens

    Tussensprint 1:
    1. Hatsuyama Sho
    2. Arnaud Demare
    3. Jacopo Guarnieri
    4. Florian Senechal
    5. Olivier Le Gac

    Tussensprint 2:
    1. Arnaud Demare
    2. Michael Schwartzmann
    3. Miles Scotson
    4. Grega Bole
    5. Caleb Ewan

    Truidragers:
    Roze: Primoz Roglic
    Cyclaan: Fernando Gaviria
    Blauw: Giulio Ciccone
    Wit: Miguel Lopez

    Strijdlust: Arnaud Demare
    meeste km's op kop: Hatsuyama Sho

    Etappe-uitslag ploegenklassement:
    pl. Team renner 1 renner 2 renner 3 Totaal som top-3 / kluns
    1 Team Satyr 5u 23' 19" 5u 23' 19" 5u 23' 19" 16u 09' 57"
    15
    2 Team Andre 5u 23' 19" 5u 23' 19" 5u 23' 19" 16u 09' 57" 24 / 157
    3 Team PES5 5u 23' 19" 5u 23' 19" 5u 23' 19" 16u 09' 57" 24 / 134
    4 Team Maasveld 5u 23' 19" 5u 23' 19" 5u 23' 19" 16u 09' 57" 24 / 98
    5 Team Magikan 5u 23' 19" 5u 23' 19" 5u 23' 19" 16u 09' 57" 24 / 47
    6 Team FC Zwolle Ole 5u 23' 19" 5u 23' 19" 5u 23' 19" 16u 09' 57" 25
    7 Team Simon 5u 23' 19" 5u 23' 19" 5u 23' 19" 16u 09' 57" 26 / 116
    8 Team Friesland 5u 23' 19" 5u 23' 19" 5u 23' 19" 16u 09' 57" 26 / 101
    9 Team SanMark. 5u 23' 19" 5u 23' 19" 5u 23' 19" 16u 09' 57" 37


    Stand ploegenklassement:
    pl. Team na et. 2 etappe 3 na et. 3 Verschil TB
    1 Team Simon 14u 53' 33" 16u 09' 57" 31u 03' 30"
    2x 1e
    2 Team Satyr 14u 53' 33" 16u 09' 57" 31u 03' 30" 1x 1e
    3 Team Maasveld 14u 53' 38" 16u 09' 57" 31u 03' 35" + 5" 1x 2e
    4 Team Friesland 14u 53' 38" 16u 09' 57" 31u 03' 35" + 5" 2x 3e
    5 Team Andre 14u 53' 43" 16u 09' 57" 31u 03' 40" + 10" 1x 2e
    6 Team PES5 14u 53' 43" 16u 09' 57" 31u 03' 40" + 10" 1x 3e
    7 Team SanMark. 14u 53' 43" 16u 09' 57" 31u 03' 40" + 10" 1e 4e
    8 Team Magikan 14u 53' 43" 16u 09' 57" 31u 03' 40" + 10" 1e 5e
    9 Team FC Zwolle Ole 14u 53' 43" 16u 09' 57" 31u 03' 40" + 10" 1e 6e
    Laatst gewijzigd door Friesland; 19-05-19 om 13:52.

Forum Rechten

  • Je mag geen nieuwe onderwerpen plaatsen
  • Je mag geen reacties plaatsen
  • Je mag geen bijlagen toevoegen
  • Je mag jouw berichten niet wijzigen
  •