Pagina 1 van de 6 123 ... LaatsteLaatste
Resultaten 1 tot 10 van de 55

Onderwerp: Eredivisiekenner 2018/19 - ronde 34 (15 mei) - MIDWEEKS!

  1. #1

    Eredivisiekenner 2018/19 - ronde 34 (15 mei) - MIDWEEKS!

    Programma:

    Woensdag 15 mei, 19:30:
    ADO Den Haag - Willem II
    De Graafschap - Ajax
    Excelsior - AZ
    FC Emmen - FC Groningen
    FC Utrecht - SC Heerenveen
    Fortuna Sittard - Feyenoord
    NAC Breda - PEC Zwolle
    PSV - Heracles Almelo
    VVV - Vitesse

    Veel succes!
    Laatst gewijzigd door Friesland; 18-04-19 om 17:45.

  2. #2
    Programma Lente CL:

    FINALE:

    prume - TopTreffer
    Laatst gewijzigd door Friesland; 29-04-19 om 21:48.

  3. #3
    Programma Lente EL

    FINALE:

    Superstars - Red Power
    Laatst gewijzigd door Friesland; 29-04-19 om 21:48.

  4. #4
    Programma Lente Cup:

    FINALE:
    Pascallovic - TopTreffer
    Laatst gewijzigd door Friesland; 12-05-19 om 15:50.

  5. #5
    Programma Davis Cup:

    FINALE, wedstrijden 4 en 5:


    SC Heerenveen - Team Kampen 0-3

    SC Heerenveen - Go Ahead Kampen
    SuikerBrood - prume
    Laatst gewijzigd door Friesland; 29-04-19 om 21:49.

  6. #6
    ADO Den Haag - Willem II 2-2
    De Graafschap - Ajax 0-3
    Excelsior - AZ 1-1
    FC Emmen - FC Groningen 1-1
    FC Utrecht - SC Heerenveen 3-1
    Fortuna Sittard - Feyenoord 1-2
    NAC Breda - PEC Zwolle 2-1
    PSV - Heracles Almelo 4-0
    VVV - Vitesse 1-1

  7. #7
    Programma:

    Zondag 28 april, 14:30:

    ADO Den Haag - Willem II 2-2

    De Graafschap - Ajax 0-3

    Excelsior - AZ 1-3

    FC Emmen - FC Groningen 1-1

    FC Utrecht - SC Heerenveen 2-1

    Fortuna Sittard - Feyenoord 1-2

    NAC Breda - PEC Zwolle 2-2

    PSV - Heracles Almelo 4-1

    VVV - Vitesse 1-1

  8. #8
    Kan 15 meil veranderd worden in 15 mei?

  9. #9
    Woensdag 15 mei, 19:30:

    ADO Den Haag - Willem II 2-1
    De Graafschap - Ajax 0-3
    Excelsior - AZ 1-3
    FC Emmen - FC Groningen 2-2
    FC Utrecht - SC Heerenveen 2-1
    Fortuna Sittard - Feyenoord 1-2
    NAC Breda - PEC Zwolle 1-1
    PSV - Heracles Almelo 3-0
    VVV - Vitesse 1-2

  10. #10
    Woensdag 15 mei, 19:30:

    ADO Den Haag - Willem II 3-0
    De Graafschap - Ajax 0-4
    Excelsior - AZ 0-1
    FC Emmen - FC Groningen 1-0
    FC Utrecht - SC Heerenveen 1-0
    Fortuna Sittard - Feyenoord 0-2
    NAC Breda - PEC Zwolle 1-0
    PSV - Heracles Almelo 2-0
    VVV - Vitesse 1-2
    Laatst gewijzigd door Go Ahead Kampen; 03-05-19 om 04:50.
    Winnaar Herfst Davis Cup 2015 (Team Kampen) / Winnaar Lente Europa League 2017 / Winnaar Lente Cup 2017

Forum Rechten

  • Je mag geen nieuwe onderwerpen plaatsen
  • Je mag geen reacties plaatsen
  • Je mag geen bijlagen toevoegen
  • Je mag jouw berichten niet wijzigen
  •