Pagina 1 van de 7 123 ... LaatsteLaatste
Resultaten 1 tot 10 van de 67

Onderwerp: Eredivisiekenner 2018/19 - ronde 30 (12 april)

  1. #1

    Eredivisiekenner 2018/19 - ronde 30 (12 april)

    Programma:

    Vrijdag 12 april:
    20:00 NAC Breda - FC Emmen

    Zaterdag 13 april:
    18:30 AZ - ADO Den Haag
    18:30 Ajax - Excelsior
    20:45 Feyenoord - Heracles Almelo
    20:45 Fortuna Sittard - VVV

    Zondag 14 april:
    12:15 PSV - De Graafschap
    14:30 Willem II - PEC Zwolle
    14:30 SC Heerenveen - FC Groningen
    16:45 FC Utrecht - Vitesse

    Veel succes!

  2. #2
    Programma ligacompetities, speelronde 13:

    Eredivisie:
    Schaakliefhebber Handyman
    prume De Groene Scout
    FC Zwolle Ole Max Power
    Maasveld Susa
    Pascallovic PES5
    fortuna1987 Magikan
    Go Ahead Kampen Red Power
    Wezeper88 Simon


    Eerste Divisie:
    Friesland Mommiej
    Abubakari Bernardo
    Mario SC Heerenveen
    TopTreffer zwammy
    Kralinger Kielse Rat
    Reinoud Miramar
    Marinos Sunshine Sannie


    Tweede Divisie:
    (Tweede fase, speelronde 4)

    Kampioensgroep
    Superstars Andre
    DeMaster erik
    ossenaar Ait Vedan

    Play-offsgroep:
    Unregistere Hummeltje
    Satyr Jurgen
    SanMark. Peperbusje

    Degradatiegroep:
    Joost JMD
    hipp00 SuikerBrood
    Hankie Bonehead

  3. #3
    Programma Lente CL:

    Tweede groepsfase, speelronde 6:

    Groep E:
    Max Power Miramar
    Handyman prume

    Groep F:
    TopTreffer Mommiej
    hipp00 Abubakari

  4. #4
    Programma Lente EL:

    Kwartfinales, terugwedstrijden:
    Peperbusje - Superstars
    Reinoud - Kralinger
    Satyr - ossenaar
    Red Power - SuikerBrood

  5. #5
    Programma Lente Cup, zestiende finales:

    PES5 TopTreffer
    Max Power Marinos
    Red Power Unregistere
    Bonehead Maasveld
    Wezeper88 Handyman
    Andre Pascallovic
    Kralinger Friesland
    Schaakliefhebber De Groene Scout
    Mommiej Reinoud
    zwammy Magikan
    fortuna1987 prume
    JMD ossenaar
    Superstars Simon
    SuikerBrood Jurgen
    SC Heerenveen Sunshine Sannie
    Susa Hummeltje
    Laatst gewijzigd door Friesland; 12-04-19 om 15:37.

  6. #6
    Programma Davis Cup:

    Halve finales, wedstrijden 4 en 5:

    PEC Zwolle - SC Heerenveen 2-1
    FC Zwolle Ole - SuikerBrood
    Mommiej - SC Heerenveen

    Team Kampen - Feyenoord 2 2-1
    prume - Susa
    Go Ahead Kampen - Hankie
    Laatst gewijzigd door Friesland; 07-04-19 om 18:11.

  7. #7
    Vrijdag 12 april:
    20:00 NAC Breda - FC Emmen 1-2

    Zaterdag 13 april:
    18:30 AZ - ADO Den Haag 3-1
    18:30 Ajax - Excelsior 3-0
    20:45 Feyenoord - Heracles Almelo 2-0
    20:45 Fortuna Sittard - VVV 1-2

    Zondag 14 april:
    12:15 PSV - De Graafschap 2-0
    14:30 Willem II - PEC Zwolle 2-1
    14:30 SC Heerenveen - FC Groningen 0-2
    16:45 FC Utrecht - Vitesse 2-1

  8. #8
    Vrijdag 12 april:
    20:00 NAC Breda - FC Emmen 2-1

    Zaterdag 13 april:
    18:30 AZ - ADO Den Haag 2-0
    18:30 Ajax - Excelsior 3-0
    20:45 Feyenoord - Heracles Almelo 2-0
    20:45 Fortuna Sittard - VVV 1-0

    Zondag 14 april:
    12:15 PSV - De Graafschap 2-0
    14:30 Willem II - PEC Zwolle 1-0
    14:30 SC Heerenveen - FC Groningen 3-1
    16:45 FC Utrecht - Vitesse 2-1
    Winnaar Herfst Davis Cup 2015 (Team Kampen) / Winnaar Lente Europa League 2017 / Winnaar Lente Cup 2017

  9. #9
    Vrijdag 12 april:
    20:00 NAC Breda - FC Emmen 1-1

    Zaterdag 13 april:
    18:30 AZ - ADO Den Haag 2-0
    18:30 Ajax - Excelsior 6-1
    20:45 Feyenoord - Heracles Almelo 2-0
    20:45 Fortuna Sittard - VVV 1-1

    Zondag 14 april:
    12:15 PSV - De Graafschap 3-0
    14:30 Willem II - PEC Zwolle 1-1
    14:30 SC Heerenveen - FC Groningen 1-1
    16:45 FC Utrecht - Vitesse 2-2

  10. #10
    Vrijdag 12 april:
    20:00 NAC Breda - FC Emmen 2-1

    Zaterdag 13 april:
    18:30 AZ - ADO Den Haag 3-1
    18:30 Ajax - Excelsior 4-0
    20:45 Feyenoord - Heracles Almelo 2-1
    20:45 Fortuna Sittard - VVV 2-1

    Zondag 14 april:
    12:15 PSV - De Graafschap 4-0
    14:30 Willem II - PEC Zwolle 1-2
    14:30 SC Heerenveen - FC Groningen 2-2
    16:45 FC Utrecht - Vitesse 3-2

Forum Rechten

  • Je mag geen nieuwe onderwerpen plaatsen
  • Je mag geen reacties plaatsen
  • Je mag geen bijlagen toevoegen
  • Je mag jouw berichten niet wijzigen
  •