Pagina 1 van de 12 12311 ... LaatsteLaatste
Resultaten 1 tot 10 van de 119

Onderwerp: KNVB-beker 2019/20

  1. #1

    KNVB-beker 2019/20

    Dit zijn de data waarop gespeeld gaat worden:

    1e voorronde: za 17-zo 18 aug
    2e voorronde: di 24-do 26 sep
    1e ronde: di 29-do 31 okt
    2e ronde: di 17-do 19 dec
    1/8e finales: di 21-do 23 jan
    kwartfinales: di 11-do 13 feb
    halve finales: di 3-do 5 maa
    finale: zo 19 apr

    De volgende clubs plaatsen zich voor de KNVB-beker (2e elftallen doen niet mee):

    1e ronde

    -Eredivisie 2019/20
    Ajax *
    PSV *
    Feyenoord *
    AZ *
    Vitesse
    FC Utrecht *
    Heracles Almelo
    FC Groningen
    ADO Den Haag
    Willem II
    sc Heerenveen
    VVV Venlo
    PEC Zwolle
    FC Emmen
    Fortuna Sittard
    FC Twente
    Sparta Rotterdam
    RKC Waalwijk

    *: Als deze clubs zich plaatsen voor de groepsfase van de Champions League of Europa League dan starten ze pas in de 2e ronde van de KNVB-beker.

    -Eerste Divisie 2019/20
    De Graafschap
    Go Ahead Eagles
    Excelsior
    NAC Breda
    FC Den Bosch
    TOP Oss
    Almere City FC
    NEC
    SC Cambuur
    MVV Maastricht
    Roda JC Kerkrade
    FC Eindhoven
    Telstar
    FC Volendam
    FC Dordrecht
    Helmond Sport

    -kampioen en (vervangend) periodekampioenen Tweede Divisie 2018/19
    AFC
    Excelsior Maassluis
    IJsselmeervogels
    Kon. HFC

    2e voorronde

    -overige clubs uit Tweede Divisie 2019/20
    Katwijk
    HHC Hardenberg
    Kozakken Boys
    Spakenburg
    GVVV
    De Treffers
    Rijnsburgse Boys
    Scheveningen
    Noordwijk
    TEC
    Quick Boys
    ASWH

    1e voorronde

    -Derde Divisie 2019/20
    VVSB
    FC Lienden
    OSS 1920
    OFC
    Hoek
    GOES
    Barendrecht
    DVS'33 Ermelo
    Harkemase Boys
    SteDoCo
    ODIN'59
    FC Lisse
    DOVO
    Ajax AV
    ONS Sneek
    VVOG
    UNA
    Quick
    ADO'20
    Westlandia
    Dongen
    Hercules
    HSC'21
    Blauw Geel'38
    EVV
    Ter Leede
    Excelsior'31
    DEM
    Groene Ster
    Sparta Nijkerk
    Gemert
    Hoogland

    -halve finalisten districtsbekers 2018/19 (met klasse waarin ze spelen in 2019/20) *
    West I
    SDO (H)
    Fortuna Wormerveer (1)
    Zuidvogels (1)
    Huizen (1)
    West II
    Jodan Boys (H)
    FC 's-Gravenzande (H)
    FC Rijnvogels (H) *
    ARC (H)
    Zuid I
    Achilles Veen (H)
    Sliedrecht (1)
    Kloetinge (1)
    RKSV Heeze (1)
    Zuid II
    Minor (H)
    Wittenhorst (1)
    TOP (1)
    Mierlo Hout (2) *
    Oost
    Silvolde (H) *
    DUNO D (H)
    Rohda Raalte (1)
    Vroomshoopse Boys (2)
    Noord
    Flevo Boys (H)
    Drachtster Boys (1)
    Winsum (1)
    VEV'67 (2)

    *: als halve finalisten promoveren naar de Derde Divisie, dan plaatsen de beste verliezend kwartfinalisten zich ook.
    Laatst gewijzigd door Forza AZ; 24-06-19 om 15:36.

  2. #2
    Wat betreft de clubs uit de Tweede Divisie is er volgens mij een kleine wijziging wat betreft directe plaatsing voor de 1e ronde:

    De kampioen en de (vervangend) periodekampioenen van de Tweededivisie mannen 2018/’19 plaatsen zich voor de eerste ronde van de KNVB beker BV/AV 2019/’20. Indien een periode is gewonnen door een in de Tweede divisie uitkomend beloftenteam dan wordt de periodetitel doorgegeven aan het eerstvolgende team op de eindranglijst dat nog geen periode heeft gewonnen, niet zijnde een beloftenteam.
    Normaal gesproken wint de kampioen ook wel een periode, dus dan zou het aantal clubs op 3 blijven dat direct in de 1e ronde mag beginnen, maar er is nu best kans dat de kampioen geen periode gaat winnen (IJsselmeervogels), dus dan zouden het er 4 zijn.
    Laatst gewijzigd door Forza AZ; 27-03-19 om 11:33.

  3. #3
    Via districtsbeker Zuid II zijn tot nu toe geplaatst Wittenhorst, TOP en Groene Ster.

  4. #4
    Gisteren plaatsten Sliedrecht, Kloetinge (Zuid I) en Flevo Boys (Noord) zich voor de KNVB-beker

  5. #5
    Minor (Zuid II) plaatste zich vandaag voor de KNVB-beker

  6. #6
    Mocht Groene Ster promoveren dan is Mierlo Hout de vervanger.

  7. #7
    Citaat Oorspronkelijk geplaatst door Joost Bekijk Berichten
    Mocht Groene Ster promoveren dan is Mierlo Hout de vervanger.
    Dit is de stand van de verliezend kwartfinalisten in Zuid II:

    Mierlo Hout 4-10 (12-4)
    Nooit Gedacht 4-7 (8-5)
    SVME 4-7 (9-7)
    Caesar 4-3 (3-5)

  8. #8
    Achilles Veen, RKSV Heeze (Zuid I), Sparta Nijkerk, Vroomshoopse Boys (Oost), Drachtster Boys, Winsum (Noord) zijn nu ook geplaatst voor de KNVB-beker.

  9. #9
    DUNO D, Rohda Raalte (Oost), VEV'67 (Noord) geplaatst voor de KNVB-beker

    Reservelijst voor Oost (als Sparta Nijkerk en/of DUNO D promoveren naar Derde Divisie):
    Silvolde 5-13 (14-7)
    Berkum 5-12 (21-6)
    AZSV 5-12 (18-6)
    Barbaros 5-10 (8-5)

  10. #10
    Vanavond hebben Jodan Boys en FC 's-Gravenzande zich geplaatst voor de KNVB-beker.

Forum Rechten

  • Je mag geen nieuwe onderwerpen plaatsen
  • Je mag geen reacties plaatsen
  • Je mag geen bijlagen toevoegen
  • Je mag jouw berichten niet wijzigen
  •