Pagina 1 van de 2 12 LaatsteLaatste
Resultaten 1 tot 10 van de 14

Onderwerp: KNVB-beker 2019/20

  1. #1

    KNVB-beker 2019/20

    Dit zijn de data waarop gespeeld gaat worden:

    1e voorronde: za 17/zo 18 aug
    2e voorronde: di 20-do 22 aug
    1e ronde: di 24-do 26 sep
    2e ronde: di 29-do 31 okt
    1/8e finales: di 17-do 19 dec
    kwartfinales: di 21-do 23 jan
    halve finales: di 3-do 5 maa
    finale: zo 19 apr

    De volgende clubs plaatsen zich voor de KNVB-beker (2e elftallen doen niet mee):

    1e ronde

    -Eredivisie 2019/20

    -Eerste Divisie 2019/20

    -kampioen en periodekampioenen Tweede Divisie 2018/19
    AFC
    Excelsior Maassluis
    ...

    2e voorronde

    -overige clubs uit Tweede Divisie 2019/20

    1e voorronde

    -Derde Divisie 2019/20

    -halve finalisten districtsbekers 2018/19 *
    West I
    SDO (H)
    Fortuna Wormerveer (H)
    Zuidvogels (1)
    Huizen (1)
    West II
    Jodan Boys (H)
    FC 's-Gravenzande (H)
    Ter Leede (H)
    ...
    Zuid I
    Achilles Veen (H)
    Sliedrecht (1)
    Kloetinge (1)
    RKSV Heeze (1)
    Zuid II
    Groene Ster (H)
    Minor (H)
    Wittenhorst (1)
    TOP (1)
    Oost
    Sparta Nijkerk (H)
    DUNO D (H)
    Rohda Raalte (1)
    Vroomshoopse Boys (2)
    Noord
    Flevo Boys (H)
    Drachtster Boys (1)
    Winsum (1)
    VEV'67 (2)

    *: als halve finalisten promoveren naar de Derde Divisie, dan plaatsen de beste verliezend kwartfinalisten zich ook.
    Laatst gewijzigd door Forza AZ; 23-04-19 om 21:36.

  2. #2
    Wat betreft de clubs uit de Tweede Divisie is er volgens mij een kleine wijziging wat betreft directe plaatsing voor de 1e ronde:

    De kampioen en de (vervangend) periodekampioenen van de Tweededivisie mannen 2018/’19 plaatsen zich voor de eerste ronde van de KNVB beker BV/AV 2019/’20. Indien een periode is gewonnen door een in de Tweede divisie uitkomend beloftenteam dan wordt de periodetitel doorgegeven aan het eerstvolgende team op de eindranglijst dat nog geen periode heeft gewonnen, niet zijnde een beloftenteam.
    Normaal gesproken wint de kampioen ook wel een periode, dus dan zou het aantal clubs op 3 blijven dat direct in de 1e ronde mag beginnen, maar er is nu best kans dat de kampioen geen periode gaat winnen (IJsselmeervogels), dus dan zouden het er 4 zijn.
    Laatst gewijzigd door Forza AZ; 27-03-19 om 11:33.

  3. #3
    Via districtsbeker Zuid II zijn tot nu toe geplaatst Wittenhorst, TOP en Groene Ster.

  4. #4
    Gisteren plaatsten Sliedrecht, Kloetinge (Zuid I) en Flevo Boys (Noord) zich voor de KNVB-beker

  5. #5
    Minor (Zuid II) plaatste zich vandaag voor de KNVB-beker

  6. #6
    Mocht Groene Ster promoveren dan is Mierlo Hout de vervanger.

  7. #7
    Citaat Oorspronkelijk geplaatst door Joost Bekijk Berichten
    Mocht Groene Ster promoveren dan is Mierlo Hout de vervanger.
    Dit is de stand van de verliezend kwartfinalisten in Zuid II:

    Mierlo Hout 4-10 (12-4)
    Nooit Gedacht 4-7 (8-5)
    SVME 4-7 (9-7)
    Caesar 4-3 (3-5)

  8. #8
    Achilles Veen, RKSV Heeze (Zuid I), Sparta Nijkerk, Vroomshoopse Boys (Oost), Drachtster Boys, Winsum (Noord) zijn nu ook geplaatst voor de KNVB-beker.

  9. #9
    DUNO D, Rohda Raalte (Oost), VEV'67 (Noord) geplaatst voor de KNVB-beker

    Reservelijst voor Oost (als Sparta Nijkerk en/of DUNO D promoveren naar Derde Divisie):
    Silvolde 5-13 (14-7)
    Berkum 5-12 (21-6)
    AZSV 5-12 (18-6)
    Barbaros 5-10 (8-5)

  10. #10
    Vanavond hebben Jodan Boys en FC 's-Gravenzande zich geplaatst voor de KNVB-beker.

Forum Rechten

  • Je mag geen nieuwe onderwerpen plaatsen
  • Je mag geen reacties plaatsen
  • Je mag geen bijlagen toevoegen
  • Je mag jouw berichten niet wijzigen
  •