Pagina 2 van de 4 EersteEerste 1234 LaatsteLaatste
Resultaten 11 tot 20 van de 35

Onderwerp: Schaatskenner 2018/19: WK Afstanden (start: DONDERDAG, 16:00)

  1. #11
    Vrijdag: (vanaf 16:15)
    500m vrouwen
    1. Kodaira Nao
    2. Vanessa Herzog
    3. Jutta Leerdam
    Tijd: 36,88

    500m mannen
    1. Pavel Koelizjnikov
    2. Tatsuya Shinhama
    3. Håvard Holmefjord Lorentzen
    Tijd: 34,41

    2400m ploegenachtervolging vrouwen
    1. Japan
    2. Nederland
    3. Canada
    Tijd: 2:55,12

    3200m ploegenachtervolging mannen
    1. Noorwegen
    2. Nederland
    3. Rusland
    Tijd: 3:38,99
    "May every person that laughs at your sophomoric effort be a reminder of your eternal mediocrity. And pierce your heart like a knife."

  2. #12
    Vrijdag: (vanaf 16:15)
    500m vrouwen
    1. Nao Kodaira 36.94
    2. Vanessa Herzog
    3. Daria Kachanova

    500m mannen
    1. Pavel Kulizhnikov 34.21
    2. Håvard Holmefjord Lorentzen
    3. Tatsuya Shinhama

    2400m ploegenachtervolging vrouwen
    1. Japan 2.57.12
    2. Nederland
    3. Rusland

    3200m ploegenachtervolging mannen
    1. Rusland 3.38.52
    2. Noorwegen
    3. Nederland

  3. #13
    Vrijdag: (vanaf 16:15)
    500m vrouwen
    1. Nao Kodaira 36,86
    2. Vanessa Herzog
    3. Daria Kachanova

    500m mannen
    1. Pavel Kulizhnikov 34,42
    2. Håvard Holmefjord Lorentzen
    3. Tatsuya Shinhama

    2400m ploegenachtervolging vrouwen
    1. Japan 2.57,78
    2. Nederland
    3. Rusland

    3200m ploegenachtervolging mannen
    1. Nederland 3.39,18
    2. Noorwegen
    3. Rusland

  4. #14
    Zaterdag: (vanaf 13:15)
    5000m vrouwen
    1) Esmee Visser 6.45.01
    2) Martina Sablikova
    3) Isabelle Weidemann

    1000m mannen
    1) Kjeld Nuis 1.07.41
    2) Pavel Kulizhnikov
    3) Kai Verbij

    1000m vrouwen
    1) Brittany Bowe 1.13.70
    2) Miho Takagi
    3) Ireen Wüst

    10000m mannen
    1) Jorrit Bergsma 12.42.01
    2) Patrick Roest
    3) Alexander Rumyantsev

  5. #15
    Zaterdag: (vanaf 13:15)
    5000m vrouwen
    1) Esmee Visser 6.44.59
    2) Martina Sablikova
    3) Ivana Blondin

    1000m mannen
    1) Kjeld Nuis 1.07.41
    2) Kai Verbij
    3) Denis Yuskov

    1000m vrouwen
    1) Brittany Bowe 1.13.45
    2) Miho Takagi
    3) Nao Kodaira

    10000m mannen
    1) Patrick Roest 12.43.55
    2) Jorrit Bergsma
    3) Alexander Rumyantsev

  6. #16
    Zaterdag: (vanaf 13:15)
    5000m vrouwen:
    1. Esmee Visser
    2. Martina Sablikova
    3. Isabelle Weidemann
    Tijd: 6:46,90

    1000m mannen:
    1. Kjeld Nuis
    2. Thomas Krol
    3. Kai Verbij
    Tijd: 1:07,55

    1000m vrouwen:
    1. Brittany Bowe
    2. Kodaira Nao
    3. Takagi Miho
    Tijd: 1:13,29

    10000m mannen:
    1. Jorrit Bergsma
    2. Patrick Roest
    3. Alexandr Roemjantsev
    Tijd: 12:42,11
    Laatst gewijzigd door Friesland; 09-02-19 om 09:50.

  7. #17
    Zaterdag: (vanaf 13:15)
    5000m vrouwen:
    1. Esmee Visser
    2. Martina Sablikova
    3. Natalia Voronina
    Tijd: 6:45,31

    1000m mannen:
    1. Kjeld Nuis
    2. Håvard Holmefjord Lorentzen
    3. Denis Yuskov
    Tijd: 1:07,21

    1000m vrouwen:
    1. Brittany Bowe
    2. Kodaira Nao
    3. Jutta Leerdam
    Tijd: 1:13,39

    10000m mannen:
    1. Patrick Roest
    2. Jorrit Bergsma
    3. Alexandr Roemjantsev
    Tijd: 12:38,37
    "May every person that laughs at your sophomoric effort be a reminder of your eternal mediocrity. And pierce your heart like a knife."

  8. #18
    Zaterdag: (vanaf 13:15)
    5000m vrouwen
    1. Esmee Visser 6.48.45
    2. Martina Sablikova
    3. Natalia Voronina

    1000m mannen
    1. Kjeld Nuis 1.07.11
    2. Thomas Krol
    3. Håvard Holmefjord Lorentzen

    1000m vrouwen
    1. Nao Kodaira 1.13.12
    2. Brittany Bowe
    3. Miho Takagi

    10000m mannen
    1. Patrick Roest 12.42.61
    2. Danila Semerikov
    3. Alexander Rumyantsev
    Laatst gewijzigd door Andre; 09-02-19 om 08:21.

  9. #19
    Zaterdag: (vanaf 13:15)
    5000m vrouwen
    1. Esmee Visser 6.48,34
    2. Martina Sablikova
    3. Isabelle Weidemann

    1000m mannen
    1. Kjeld Nuis 1.07,34
    2. Thomas Krol
    3. Kai Verbij

    1000m vrouwen
    1. Brittany Bowe 1.13,56
    2. Miho Takagi
    3. Nao Kodaira

    10000m mannen
    1. Patrick Roest 12.47,67
    2. Jorrit Bergsma
    3. Alexander Rumyantsev
    Laatst gewijzigd door Maasveld; 09-02-19 om 10:15.

  10. #20
    Zondag: (vanaf 14:30)
    1500m vrouwen
    1) Brittany Bowe 1.53.42
    2) Ireen Wüst
    3) Miho Takagi

    1500m mannen
    1) Denis Yuskov 1.43.40
    2) Kjeld Nuis
    3) Min-seok Kim

    6400m massastart vrouwen
    1) Nana Takagi
    2) Bo-reum Kim
    3) Francesca Lollobrigida

    6400m massastart mannen
    1) Cheonho Um
    2) Bart Swings
    3) Ruslan Zakharov

Forum Rechten

  • Je mag geen nieuwe onderwerpen plaatsen
  • Je mag geen reacties plaatsen
  • Je mag geen bijlagen toevoegen
  • Je mag jouw berichten niet wijzigen
  •