Pagina 3 van de 4 EersteEerste 1234 LaatsteLaatste
Resultaten 21 tot 30 van de 35

Onderwerp: Schaatskenner 2018/19: WK Afstanden (start: DONDERDAG, 16:00)

  1. #21
    Zondag: (vanaf 14:30)
    1500m vrouwen
    1. Brittany Bowe
    2. Ireen Wüst
    3. Takagi Miho
    Tijd: 1:52,88

    1500m mannen
    1. Thomas Krol
    2. Denis Joeskov
    3. Kjeld Nuis
    Tijd: 1:43,55

    6400m massastart vrouwen
    1. Irene Schouten
    2. Takagi Nana
    3. Sato Ayano

    6400m massastart mannen
    1. Bart Swings
    2. Douwe de Vries
    3. Um Cheonho

  2. #22
    Zondag: (vanaf 14:30)
    1500m vrouwen
    1. Brittany Bowe 1.52.78
    2. Miho Takagi
    3. Yekaterina Shikhova


    1500m mannen
    1. Thomas Krol 1.43.21
    2. Patrick Roest
    3. Denis Yuskov


    6400m massastart vrouwen
    1. Nana Takagi
    2. Francesca Lollobrigida
    3. Ivanie Blondin

    6400m massastart mannen
    1. Haralds Silovs
    2. Peter Michael
    3. Bart Swings

  3. #23
    Zondag: (vanaf 14:30)
    1500m vrouwen
    1) Brittany Bowe 1.53.22
    2) Miho Takagi
    3) Ireen Wust

    1500m mannen
    1) Denis Yuskov 1.43.21
    2) Kjeld Nuis
    3) Thomas Krol

    6400m massastart vrouwen
    1) Irene Schouten
    2) Bo-reum Kim
    3) Francesca Lollobrigida

    6400m massastart mannen
    1) Cheonho Um
    2) Bart Swings
    3) Harald Silovs

  4. #24
    Zondag: (vanaf 14:30)
    1500m vrouwen
    1) Brittany Bowe 1.53.57
    2) Ireen Wust
    3) Antoinette de Jong

    1500m mannen
    1) Denis Yuskov 1.43.78
    2) Kjeld Nuis
    3) Thomas Krol

    6400m massastart vrouwen
    1) Bo-Reum Kim
    2) Irene Schouten
    3) Francesca Lollobrigida

    6400m massastart mannen
    1) Bart Swings
    2) Joey Mantia
    3) Cheon ho Um
    "May every person that laughs at your sophomoric effort be a reminder of your eternal mediocrity. And pierce your heart like a knife."

  5. #25
    Zondag: (vanaf 14:30)
    1500m vrouwen
    1) Brittany Bowe 1.53,34
    2) Ireen Wüst
    3) Miho Takagi

    1500m mannen
    1) Denis Yuskov 1.43.56
    2) Thomas Krol
    3) Kjeld Nuis

    6400m massastart vrouwen
    1) Nana Takagi
    2) Irene Schouten
    3) Bo-Reum Kim

    6400m massastart mannen
    1) Cheon Ho Um
    2) Bart Swings
    3) Ruslan Zakharov
    Laatst gewijzigd door Maasveld; 10-02-19 om 08:21.

  6. #26
    Uitslagen donderdag:

    1200m teamsprint vrouwen:
    1. Nederland 1200 / 300 / 60
    2. Canada 420 / 600 / 150
    3. Rusland 300 / 150 / 360
    4. Italië 150 / 60 / 0
    5. China 60 / 30 / 0
    Tijd: 1:26,289 (1:25,689 - 1:26,889)

    1200m teamsprint mannen
    1. Nederland 1200 / 300 / 60
    3. Rusland 300 / 150 / 360
    DSQ. Noorwegen 0 / 0 / 0
    Tijd: 1:19,05 (1:18,45 - 1:19,65)

    3000m vrouwen:
    1. Martina Sablikova 1200 / 300 / 60
    2. Antoinette de Jong 420 / 600 / 150
    4. Carlijn Achtereekte 150 / 60 / 0
    5. Ireen Wüst 60 / 30 / 0
    6. Takagi Miho 30 / 0 / 0
    Tijd: 3:58,911 (3:57,411 - 4:00,411)

    5000m mannen:
    1. Sverre Pedersen 1200 / 300 / 60
    2. Patrick Roest 420 / 600 / 150
    3. Sven Kramer 300 / 150 / 360
    8. Danila Semerikov 18 / 0 / 0
    12. Jorrit Bergsma 0 / 0 / 0
    Tijd: 6:07,167 (6:04,667 - 6L09,667)

    Punten donderdag:

    1200m teamsprint vrouwen:
    Pl. Deelnemer Eerste Tweede Derde Tijd Totaal
    1 SanMark. 1200 150 0 10 1360
    2 Andre 300 600 60 50 1010
    3 Pascallovic 300 300 150 50 800
    4 JMD 300 300 150 10 760
    5 Friesland 300 300 150 0 750
    5 Maasveld 300 300 0 150 750


    1200m teamsprint mannen:
    Pl. Deelnemer Eerste Tweede Derde Tijd Totaal
    1 Maasveld 1200 0 360 0 1560
    2 Andre 1200 150 0 10 1360
    3 Friesland 1200 150 0 0 1350
    4 Pascallovic 300 300 0 50 650
    5 SanMark. 300 300 0 10 610
    6 JMD 300 300 0 0 600

    3000m vrouwen:
    Pl. Deelnemer Eerste Tweede Derde Tijd Totaal
    1 Maasveld 1200 600 0 10 1810
    2 JMD 420 300 0 150 870
    3 Andre 420 300 0 10 730
    3 Friesland 420 300 0 10 730
    5 SanMark. 30 600 60 10 700
    6 Pascallovic 420 60 60 150 690

    5000m mannen
    Pl. Deelnemer Eerste Tweede Derde Tijd Totaal
    1 Maasveld 300 600 60 10 970
    1 Pascallovic 300 600 60 10 970
    3 SanMark. 420 0 360 10 790
    4 Friesland 420 0 360 0 780
    5 Andre 420 150 60 10 640
    6 JMD 420 150 0 10 580



    Totaal donderdag:

    Pl. Deelnemer 1200TP V 1200TP M 3000V 5000M Totaal
    1 Maasveld 750 1560 1810 970 5090
    2 Andre 1010 1360 730 640 3740
    3 Friesland 750 1350 730 780 3610
    4 SanMark. 1360 610 700 790 3460
    5 Pascallovic 800 650 690 970 3110
    6 JMD 760 600 870 580 2810

  7. #27
    Uitslagen vrijdag:

    500m vrouwen:
    1. Vanessa Herzog 1200 / 300 / 60
    2. Kodaira Nao 420 / 600 / 150
    5. Olga Fatkoelina 60 / 30 / 0
    6. Brittany Bowe 30 / 0 / 0
    8. Daria Katsjanova 18 / 0 / 0
    10. Heather McLean 6 / 0 / 0
    16. Jutta Leerdam 0 / 0 / 0
    Tijd: 37,124 (36,874 - 37,374)

    500m mannen:
    1. Roeslan Moerasjov 1200 / 300 / 60
    2. Håvard Lorentzen 420 / 600 / 150
    5. Murakami Yuma 60 / 30 / 0
    7. Pavel Koelizjnikov 24 / 0 / 0
    8. Dai Ntab 18 / 0 / 0
    16. Shinhama Tatsuya 0 / 0 / 0
    DQ. Hasegawa Tsubasa 0 / 0 / 0
    Tijd: 34,225 (33,975 - 34,475)

    2400m ploegenachtervolging vrouwen:
    1. Japan 1200 / 300 / 60
    2. Nederland 420 / 600 / 150
    3. Rusland 300 / 150 / 360
    4. Canada 150 / 60 / 0
    Tijd: 2:55,785 (2:54,585 - 2:56,985)

    3200m ploegenachtervolging mannen:
    1. Nederland 1200 / 300 / 60
    2. Noorwegen 420 / 600 / 150
    3. Rusand 300 / 150 / 360
    5. Canada 60 / 30 / 0
    Tijd: 3:38,432 (3:36,832 - 3:40,032)

    Punten vrijdag:

    500m vrouwen:
    Pl. Deelnemer Eerste Tweede Derde Tijd Totaal
    1 Andre 420 300 0 10 730
    1 SanMark. 420 300 0 10 730
    1 Pascallovic 420 300 0 10 730
    1 JMD 420 300 0 10 730
    5 Maasveld 420 300 0 0 720
    5 Friesland 420 300 0 0 720

    500m mannen:
    Pl. Deelnemer Eerste Tweede Derde Tijd Totaal
    1 Andre 24 600 0 250 874
    2 Maasveld 24 600 0 10 634
    3 SanMark. 24 300 0 150 474
    4 Friesland 24 0 0 350 374
    5 Pascallovic 24 0 150 10 184
    6 JMD 24 0 0 150 174

    2400m ploegenachtervolging vrouwen:
    Pl. Deelnemer Eerste Tweede Derde Tijd Totaal
    1 Andre 1200 600 360 0 2160
    1 Maasveld 1200 600 360 0 2160
    1 Friesland 1200 600 360 0 2160
    1 JMD 1200 600 360 0 2160
    5 Pascallovic 1200 600 0 10 1810
    6 SanMark. 1200 150 150 0 1500

    3200m ploegenachtervolging mannen:
    Pl. Deelnemer Eerste Tweede Derde Tijd Totaal
    1 Maasveld 1200 600 360 10 2170
    2 JMD 1200 600 360 0 2160
    2 SanMark. 1200 600 360 0 2160
    4 Andre 300 600 60 250 1210
    5 Pascallovic 420 300 360 50 1130
    6 Friesland 420 300 0 350 1070


    Totaal vrijdag;
    Pl. Deelnemer 500V 500M 2400TP V 3200TP M Totaal
    1 Maasveld 720 634 2160 2170 5684
    2 JMD 730 174 2160 2160 5224
    3 Andre 730 874 2160 1210 4974
    4 SanMark. 730 474 1500 2160 4864
    5 Friesland 720 374 2160 1070 4324
    6 Pascallovic 730 184 1810 1130 3854
    Laatst gewijzigd door Friesland; 14-02-19 om 22:06.

  8. #28
    Uitslagen zaterdag:

    5000m vrouwen:
    1. Martina Sablikova 1200 / 300 / 60
    2. Esmee Visser 420 / 600 / 150
    3. Natalia Voronina 300 / 150 / 360
    4. Isabelle Weidemann 150 / 60 / 0
    6. Ivanie Blondin 30 / 0 / 0
    Tijd: 6:44,854 (6:42,354 - 6:47,354)

    1000m mannen:
    1. Kai Verbij 1200 / 300 / 60
    2. Thomas Krol 420 / 600 / 150
    3. Kjeld Nuis 300 / 150 / 360
    4. Håvard Lorentzen 150 / 60 / 0
    5. Denis Joeskov 60 / 30 / 0
    6. Pavel Koelizjnikov 30 / 0 / 0
    Tijd: 1:07,399 (1:06,899 - 1:07,899)

    1000m vrouwen:
    1. Brittany Bowe 1200 / 300 / 60
    3. Kodaira Nao 300 / 150 / 360
    4. Takagi Miho 150 / 60 / 0
    5. Jutta Leerdam 60 / 30 / 0
    DNS. Ireen Wüst 0 / 0 / 0
    Tijd: 1:13,414 (1:12,914 - 1:13,914)

    10000m mannen:
    1. Jorrit Bergsma 1200 / 300 / 60
    2. Patrick Roest 420 / 600 / 150
    3. Danila Semerikov 300 / 150 / 360
    5. Alexandr Roemjantsev 60 / 30 / 0
    Tijd: 12:52,928 (12:47,928 - 12:57,928)

    Punten zaterdag:

    5000m vrouwen:
    Pl. Deelnemer Eerste Tweede Derde Tijd Punten
    1 Pascallovic 420 300 360 150 1230
    2 Andre 420 300 360 0 1080
    3 JMD 420 300 0 250 970
    4 SanMark. 420 300 0 150 870
    5 Friesland 420 300 0 10 730
    6 Maasveld 420 300 0 0 720

    1000m mannen:
    Pl. Deelnemer Eerste Tweede Derde Tijd Punten
    1 Maasveld 300 600 60 150 1110
    2 Friesland 300 600 60 50 1010
    3 SanMark. 300 300 0 350 950
    4 Andre 300 600 0 10 910
    5 JMD 300 0 60 350 710
    6 Pascallovic 300 60 0 50 410

    1000m vrouwen:
    Pl. Deelnemer Eerste Tweede Derde Tijd Punten
    1 SanMark. 1200 60 360 250 1870
    2 Maasveld 1200 60 360 50 1670
    3 Pascallovic 1200 150 0 250 1600
    4 Friesland 1200 150 0 50 1400
    5 JMD 1200 60 0 10 1270
    6 Andre 300 300 0 10 610

    10000m mannen:
    Pl. Deelnemer Eerste Tweede Derde Tijd Punten
    1 Friesland 1200 600 0 0 1800
    1 JMD 1200 600 0 0 1800
    3 SanMark. 420 300 0 0 720
    3 Maasveld 420 300 0 0 720
    3 Pascallovic 420 300 0 0 720
    6 Andre 420 150 0 0 570


    Totaal zaterdag:
    Pl. Deelnemer 5000V 1000M 1000V 10000M Punten
    1 Friesland 730 1010 1400 1800 4940
    2 JMD 970 710 1270 1800 4750
    3 SanMark. 870 950 1870 720 4410
    4 Maasveld 720 1110 1670 720 4220
    5 Pascallovic 1230 410 1600 720 3960
    6 Andre 1080 910 610 570 3170

  9. #29
    Uitslagen zondag:

    1500m vrouwen:
    1. Ireen Wüst 1200 / 300 / 60
    2. Takagi Miho 420 / 600 / 150
    3. Brittany Bowe 300 / 150 / 360
    4. Jekaterina Sjichova 150 / 60 / 0
    5. Antoinette de Jong 60 / 30 / 0
    Tijd: 1:52,814 (1:52,064 - 1:53,564)

    1500m mannen:
    1. Thomas Krol 1200 / 300 / 60
    3. Denis Joeskov 300 / 150 / 360
    5. Kjeld Nuis 60 / 30 / 0
    7. Patrick Roest 24 / 0 / 0
    20. Kim Minseok 0 / 0 / 0
    Tijd: 1:42,582 (1:41,832 - 1:43,332)

    6400m massastart vrouwen:
    1. Irene Schouten 1200 / 300 / 60
    2. Ivanie Blondin 420 / 600 / 150
    4. Francesca Lollobrigida 150 / 60 / 0
    5. Sato Ayano 60 / 30 / 0
    15. Takagi Nana 0 / 0 / 0
    24. Kim Boreum 0 / 0 / 0

    6400m massastart mannen:
    1. Joey Mantia 1200 / 300 / 60
    2. Um Cheonho 420 / 600 / 150
    6. Peter Michael 30 / 0 / 0
    9. Haralds Silovs 12 / 0 / 0
    11. Bart Swings 0 / 0 / 0
    14. Douwe de Vries 0 / 0 / 0
    22. Roeslan Zacharov 0 / 0 / 0

    Punten zondag:

    1500m vrouwen:
    Pl. Deelnemer Eerste Tweede Derde Tijd Punten
    1 Andre 300 600 0 250 1150
    2 SanMark. 300 600 60 10 970
    3 Friesland 300 300 150 150 900
    4 JMD 300 300 150 10 760
    4 Maasveld 300 300 150 10 760
    6 Pascallovic 300 300 0 0 600

    1500m mannen:
    Pl. Deelnemer Eerste Tweede Derde Tijd Punten
    1 Andre 1200 0 360 10 1570
    2 Friesland 1200 150 0 0 1350
    3 Maasveld 300 300 0 0 600
    4 SanMark. 300 30 60 10 400
    5 Pascallovic 300 30 60 0 390
    6 JMD 300 30 0 0 330

    6400m massastart vrouwen:
    Pl. Deelnemer Eerste Tweede Derde Punten
    1 Friesland 1200 0 0 1200
    1 SanMark. 1200 0 0 1200
    3 Maasveld 0 300 0 300
    3 Pascallovic 0 300 0 300
    5 Andre 0 60 150 210
    6 JMD 0 0 0 0

    6400m massastart mannen:
    Pl. Deelnemer Eerste Tweede Derde Punten
    1 Pascallovic 0 300 150 450
    2 SanMark. 420 0 0 420
    2 Maasveld 420 0 0 420
    2 JMD 420 0 0 420
    5 Friesland 0 0 150 150
    6 Andre 12 0 0 12


    Totaal zondag:
    Pl. Deelnemer 1500V 1500M 6400MS V 6400MS M Punten
    1 Friesland 900 1350 1200 150 3600
    2 SanMark. 970 400 1200 420 2990
    3 Andre 1150 1570 210 12 2942
    4 Maasveld 760 600 300 420 2080
    5 Pascallovic 600 390 300 450 1740
    6 JMD 760 330 0 420 1510

  10. #30
    Punten WK Afstanden:
    Pl. Deelnemer donderdag vrijdag zaterdag zondag Punten
    1 Maasveld 5090 5684 4220 2080 17074
    2 Friesland 3610 4324 4940 3600 16474
    3 SanMark. 3460 4864 4410 2990 15724
    4 Andre 3740 4974 3170 2942 14826
    5 JMD 2810 5224 4750 1510 14294
    6 Pascallovic 3110 3854 3960 1740 12664

    Punten puntenklassement:
    1. Maasveld 45
    2. Friesland 35
    3. SanMark. 30
    4. Andre 26
    5. JMD 22
    6. Pascallovic 20

    Punten VT-klassement:
    500m mannen: Friesland 34,23 (0,005 ernaast) --> 250 punten
    3200m ploegenachtervolging mannen: Friesland 3:38,45 (0,018 ernaast) --> 2300 punten
    1000m mannen: SanMark. 1:07,41 (0,011 ernaast) --> 450 punten
    1000m mannen: JMD 1:07,41 (0,011 ernaast) --> 450 punten

Forum Rechten

  • Je mag geen nieuwe onderwerpen plaatsen
  • Je mag geen reacties plaatsen
  • Je mag geen bijlagen toevoegen
  • Je mag jouw berichten niet wijzigen
  •