Pagina 3 van de 3 EersteEerste 123
Resultaten 21 tot 24 van de 24

Onderwerp: Schaatskenner 2018/19: WB Hamar (start: vrijdag 15:15)

  1. #21
    Uitslagen zaterdag:

    1e 500m vrouwen:
    1. Kodiara Nao 200
    2. Vanessa Herzog 70
    Tijd: 37,254 (37,004 - 37,504)

    1e 500m mannen:
    1. Pavel Koelizjnikov 200
    14. Shinhama Tatsuya 0
    Tijd: 34,652 (34,402 - 34,902)

    1000m vrouwen:
    1. Brittany Bowe 200
    2. Kodaira Nao 70
    Tijd: 1:14,791 (1:14,291 - 1:15,291)

    1000m mannen:
    3. Kjeld Nuis 50
    Tijd: 1:08,471 (1:07,971 - 1:08,971)


    Punten zaterdag:
    Pl. Deelnemer 1e 500V 1e 500M 1000V 1000M Totaal
    1 JMD 70 210 350 200 830
    2 Maasveld 210 250 200 100 760
    2 Pascallovic 210 250 200 60 720
    4 Andre 200 50 200 50 500
    5 SanMark. 80 200 30 100 410
    5 Friesland 70 210 70 60 410

  2. #22
    Uitslagen zondag:

    2e 500m vrouwen:
    1. Vanessa Herzog 200
    Tijd: 37,612 (37,362 - 37,862)

    1500m mannen:
    1. Denis Joeskov 200
    Tijd: 1:44,957 (1:44,207 - 1:45,707)

    1500m vrouwen:
    1. Brittany Bowe 200
    Tijd: 1:55,892 (1:55,142 - 1:56,642)

    2e 500m mannen:
    1. Pavel Koelizjnikov 200
    Tijd: 34,786 (34,536 - 35,036)


    Punten zondag:
    Pl. Deelnemer 1e 500V 1500M 1500V 1e 500M Totaal
    1 Andre 200 550 200 210 1160
    2 Friesland 200 250 200 200 850
    3 Maasveld 210 210 200 210 830
    4 JMD 200 210 200 210 820
    4 Pascallovic 210 210 200 200 820
    4 SanMark. 200 210 200 210 820

  3. #23
    Punten WB Hamar:

    Pl. Deelnemer vrijdag zaterdag zondag Totaal
    1 Andre 225 500 1160 1885
    1 JMD 235 830 820 1885
    3 Maasveld 225 760 830 1815
    4 Pascallovic 48 720 820 1588
    5 Friesland 28 410 850 1288
    6 SanMark. 30 410 820 1260

    Punten puntenklassement:
    1. Andre 20
    1. JMD 20
    3. Maasveld 15
    4. Pascallovic 13
    5. Friesland 11
    6. SanMark. 10

    Punten VT klassement:
    1500m mannen: Andre 1:44,93 (0,027 ernaast) --> 150 punten

  4. #24
    Algemeen Klassement:
    pl. Deelnemer Totaal WBKT WB1 WB2 WB3 WB4 NK D EK A EK S NK A NK S WB5
    1 JMD 35.181
    1140 1423 2070 1785 1615 7480 3093 4640 4905 5145 1885
    2 (3) Pascallovic 33.962 1390 1764 1405 2098 1252 8535 3175 3480 4745 4530 1588
    3 (2) SanMark. 33.880 1475 2275 915 2510 1075 7140 2920 5090 4860 4360 1260
    4 Friesland 33.407 947 2007 2085 2758 862 7425 3315 3770 5270 3680 1288
    5 Maasveld 31.633 - 1030 1735 3200 2165 6030 2423 3640 3815 5780 1815
    6 Andre 15.812 930 1694 - - 1148 2450 - - 4260 3445 1885

    Pascallovic zet zijn opmars voort, terwijl JMD zijn voorsprong uitbreidt.


    Puntenklassement:
    pl. Deelnemer Totaal WBKT WB1 WB2 WB3 WB4 NK D EK A EK S NK A NK S WB5
    1 Friesland 180
    7 17 20 17 5 15 35 22 20 11 11
    2 (3) JMD 174 8 11 17 11 9 17 22 25 17 17 20
    3 (2) SanMark. 167 10 20 11 15 6 13 19 35 15 13 10
    4 Pascallovic 161 9 15 13 13 8 20 25 17 13 15 13
    5 Maasveld 147 - 10 15 20 10 11 17 19 10 20 15
    6 Andre 77 6 13 - - 7 10 - - 11 10 20


    VT klassement:
    pl. Deelnemer Totaal exact < 0,01pt.
    1 Friesland 5.500
    1 5
    2 SanMark. 5.050 1 2
    3 JMD 2.350 2 6
    4 Maasveld 1.550 0 2
    5 (6) Andre 750 1 3
    6 (5) Pascallovic 750 0 2

Forum Rechten

  • Je mag geen nieuwe onderwerpen plaatsen
  • Je mag geen reacties plaatsen
  • Je mag geen bijlagen toevoegen
  • Je mag jouw berichten niet wijzigen
  •