Pagina 2 van de 3 EersteEerste 123 LaatsteLaatste
Resultaten 11 tot 20 van de 24

Onderwerp: Schaatskenner 2018/19: WB Hamar (start: vrijdag 15:15)

  1. #11
    Zaterdag: (vanaf 16:30)
    1e 500m vrouwen Nao Kodaira 37.83
    1e 500m mannen Tatsuya Shinhama 34.72
    1000m vrouwen Brittany Bowe 1.16.16
    1000m mannen Kjeld Nuis 1.09.52

  2. #12
    Zaterdag: (vanaf 16:30)
    1e 500m vrouwen Nao Kodaira 37,50
    1e 500m mannen Pavel Khulizhnikov 34,58
    1000m vrouwen Brittany Bowe 1.15,45
    1000m mannen Kjeld Nuis 1.08,67

  3. #13
    Zaterdag: (vanaf 16:30)
    1e 500m vrouwen Nao Kodaira 37,47
    1e 500m mannen Pavel Khulizhnikov 34,71
    1000m vrouwen Brittany Bowe 1.15,32
    1000m mannen Kjeld Nuis 1.08,78
    "May every person that laughs at your sophomoric effort be a reminder of your eternal mediocrity. And pierce your heart like a knife."

  4. #14
    Zondag: (vanaf 16:10)
    2e 500m vrouwen Vanessa Herzog 37.35
    1500m mannen Denis Yuskov 1.44.55
    1500m vrouwen Brittany Bowe 1.54.55
    2e 500m mannen Pavel Kulizhnikov 34.63

  5. #15
    Zondag: (vanaf 16:10)
    2e 500m vrouwen: Vanessa Herzog 37,24
    1500m mannen: Denis Joeskov 1:44,78
    1500m vrouwen: Brittany Bowe 1:54,87
    2e 500m mannen: Pavel Koelizjnikov 34,45

  6. #16
    Zondag: (vanaf 16:10)
    2e 500m vrouwen: Vanessa Herzog 37,51
    1500m mannen: Denis Yuskov 1:44,62
    1500m vrouwen: Brittany Bowe 1:54,51
    2e 500m mannen: Pavel Koelizjnikov 34,53
    "May every person that laughs at your sophomoric effort be a reminder of your eternal mediocrity. And pierce your heart like a knife."

  7. #17
    Zondag: (vanaf 16:10)
    2e 500m vrouwen: Vanessa Herzog 37,42
    1500m mannen: Denis Yuskov 1:44,34
    1500m vrouwen: Brittany Bowe 1:54,78
    2e 500m mannen: Pavel Koelizjnikov 34,59

  8. #18
    2e 500m vrouwen Vanessa Herzog 37.31
    1500m mannen Denis Yuskov 1.44.22
    1500m vrouwen Brittany Bowe 1.54.22
    2e 500m mannen Pavel Kulizhnikov 34.58

  9. #19
    Zondag: (vanaf 16:10)
    2e 500m vrouwen: Vanessa Herzog 37.32
    1500m mannen: Denis Joeskov 1.44.93
    1500m vrouwen: Brittany Bowe 1.54 89
    2e 500m mannen: Pavel Koelizjnikov 34.57

  10. #20
    Uitslagen vrijdag:

    3000m vrouwen:
    4. Esmee Visser 25
    Tijd: 4:02,177 (4:00,677 - 4:03,677)

    5000m mannen:
    1. Sverre Pedersen 200
    6. Danila Semerikov 5
    8. Douwe de Vries 3
    Tijd: 6:16,168 (6:13,668 - 6:18,668)


    Punten vrijdag:
    Pl. Deelnemer 3000V 5000M Totaal
    1 JMD 35 200 235
    2 Andre 25 200 225
    2 Maasveld 25 200 225
    4 Pascallovic 35 13 48
    5 SanMark. 25 5 30
    6 Friesland 25 3 28

Forum Rechten

  • Je mag geen nieuwe onderwerpen plaatsen
  • Je mag geen reacties plaatsen
  • Je mag geen bijlagen toevoegen
  • Je mag jouw berichten niet wijzigen
  •