Pagina 7 van de 7 EersteEerste ... 567
Resultaten 61 tot 65 van de 65

Onderwerp: Eredivisiekenner 2018/19 - ronde 22 (15 februari)

  1. #61
    Uitslagen Tweede Divisie, speelronde 5:

    Groep A:
    Unregistere ossenaar 37-58
    JMD Hummeltje 33-33
    Joost vrij 53-0
    Superstars Hankie 35-47
    SanMark. Andre 20-45

    Groep B:
    erik Peperbusje 41-29
    hipp00 SuikerBrood 33-37
    DeMaster vrij 21-0
    Satyr Jurgen 39-28
    Bonehead Ait Vedan 26-36


    Standen:

    Groep A:
    Code:
    pl. deelnemer             weds. wptn. kptn.
    1   Andre                    5    15   184
    2   ossenaar                 5    12   190
    3   SanMark.                 5     9   163
    ------------------------------------------
    4   Unregistere              5     9   159
    5   Superstars               5     9   155
    6   Joost                    5     6   144
    ------------------------------------------
    7   Hankie                   5     6   133
    8   Hummeltje                5     4   130
    9   JMD                      5     4   125
    Groep B:
    Code:
    pl. deelnemer             weds. wptn. kptn.
    1   erik                     5    12   151
    2   Ait Vedan                5    12   119
    3   SuikerBrood              5     9   137
    ------------------------------------------
    4   Satyr                    5     9   123
    5   DeMaster                 5     9   108
    6   hipp00                   5     6   147
    ------------------------------------------
    7   Peperbusje               5     6   136
    8   Jurgen                   5     6   128
    9   Bonehead                 5     6   118

  2. #62
    Uitslagen Lente CL:

    Eerste groepsfase, speelronde 4:

    Groep A:
    Simon Unregistere 31-37
    De Groene Scout Go Ahead Kampen 46-50
    prume TopTreffer 48-49

    Groep B:
    FC Zwolle Ole hipp00 52-33
    Miramar Pascallovic 54-40
    Sunshine Sannie PES5 30-43

    Groep C:
    Schaakliefhebber Susa 21-44
    Max Power Jurgen 44-28
    ossenaar Mommiej 58-59

    Groep D:
    Handyman Abubakari 36-50
    Peperbusje Maasveld 29-28
    fortuna1987 Wezeper88 52-41


    Standen:

    Groep A:
    Code:
    pl. deelnemer             weds. wptn. kptn.
    1   TopTreffer               4     7   155
    2   Unregistere              4     7   143
    ------------------------------------------
    3   prume                    4     6   155
    ------------------------------------------
    4   Go Ahead Kampen          4     6   140
    ------------------------------------------
    5   De Groene Scout          4     6   139
    6   Simon                    4     3   100
    Groep B:
    Code:
    pl. deelnemer             weds. wptn. kptn.
    1   Miramar                  4     9   153 minimaal EL tussenronde
    2   hipp00                   4     9   134 minimaal EL tussenronde
    ------------------------------------------
    3   FC Zwolle Ole            4     6   164
    ------------------------------------------
    4   Sunshine Sannie          4     6   119
    ------------------------------------------
    5   Pascallovic              4     3   118
    6   PES5                     4     3   106
    Groep C:
    Code:
    pl. deelnemer             weds. wptn. kptn.
    1   Max Power                4    12   163 tweede groepsfase
    2   Mommiej                  4     9   149 minimaal EL achtste finales
    ------------------------------------------
    3   ossenaar                 4     6   153
    ------------------------------------------
    4   Susa                     4     3   135
    ------------------------------------------
    5   Jurgen                   4     3   115
    6   Schaakliefhebber         4     3   112
    Groep D:
    Code:
    pl. deelnemer             weds. wptn. kptn.
    1   Abubakari                4     9   180 minimaal EL tussenronde
    2   Handyman                 4     9   110 minimaal EL tussenronde
    ------------------------------------------
    3   Wezeper88                4     6   145
    ------------------------------------------
    4   Peperbusje               4     6   117
    ------------------------------------------
    5   fortuna1987              4     3   125
    6   Maasveld                 4     3    94

  3. #63
    Uitslagen Lente EL:

    Groepsfase, speelronde 4:

    Groep 1:
    Magikan Marinos 44-29
    Hankie SuikerBrood 47-37

    Groep 2:
    Joost JMD 53-33
    Kralinger Ait Vedan 46-36

    Groep 3:
    Friesland Satyr 32-39
    Kielse Rat Hummeltje 30-33

    Groep 4:
    erik Bernardo 41-35
    Superstars zwammy 35-33

    Groep 5:
    Red Power Bonehead 47-26
    SC Heerenveen SanMark. 29-20

    Groep 6:
    Andre Mario 45-38
    Reinoud DeMaster 46-21


    Stand:

    Groep 1:
    Code:
    pl. deelnemer             weds. wptn. kptn.
    1   Hankie                   4     7   121
    ------------------------------------------
    2   Magikan                  4     6   123
    ------------------------------------------
    3   Marinos                  4     5   107
    4   SuikerBrood              4     4   119
    Groep 2:
    Code:
    pl. deelnemer             weds. wptn. kptn.
    1   JMD                      4     9   114
    ------------------------------------------
    2   Joost                    4     6   127
    ------------------------------------------
    3   Kralinger                4     4   109
    4   Ait Vedan                4     4   101
    Groep 3:
    Code:
    pl. deelnemer             weds. wptn. kptn.
    1   Satyr                    4     9   122
    ------------------------------------------
    2   Friesland                4     6   133
    ------------------------------------------
    3   Hummeltje                4     6   115
    4   Kielse Rat               4     3   112
    Groep 4:
    Code:
    pl. deelnemer             weds. wptn. kptn.
    1   Superstars               4    12   135 minimaal tussenronde
    ------------------------------------------
    2   erik                     4     9   123
    ------------------------------------------
    3   zwammy                   4     3   113
    4   Bernardo                 4     0   107
    Groep 5:
    Code:
    pl. deelnemer             weds. wptn. kptn.
    1   Red Power                4     9   149
    ------------------------------------------
    2   SC Heerenveen            4     9   130
    ------------------------------------------
    3   SanMark.                 4     6   139
    4   Bonehead                 4     0   109
    Groep 6:
    Code:
    pl. deelnemer             weds. wptn. kptn.
    1   Andre                    4    12   158 minimaal tussenronde
    ------------------------------------------
    2   Reinoud                  4     6   133
    ------------------------------------------
    3   Mario                    4     3   110
    4   DeMaster                 4     3    83

  4. #64
    Uitslagen Winter Cup:

    Achtste finales, heenwedstrijden:
    Max Power - Wezeper88 44-41
    Miramar - Sunshine Sannie 54-30
    De Groene Scout - TopTreffer 46-49
    prume - Susa 48-44
    FC Zwolle Ole - Peperbusje 52-29
    Andre - SanMark. 45-20
    Go Ahead Kampen - ossenaar 50-58
    Red Power - Unregistere 47-37

  5. #65
    Uitslagen Davis Cup:

    Achtste finales, wedstrijden 1 en 2:

    PEC Zwolle - Ajax 2 2 - 0
    FC Zwolle Ole - Pascallovic 52-40
    Mommiej - Reinoud 59-46

    Team Kampen - Ajax 1 1 - 1
    prume - fortuna1987 48-52
    Go Ahead Kampen - Kielse Rat 50-30

    Team Power - NAC Breda 2 - 0
    Red Power - hipp00 47-33
    Max Power - zwammy 44-33

    VV 't Herdersmatje - Team Drenthe 1 - 1
    Schaakliefhebber - Andre 21-45
    Unregistere - SanMark. 37-20

    Feyenoord 1 - SC Heerenveen 1 - 1
    Miramar - SC Heerenveen 54-29
    Wezeper88 - SuikerBrood 41-37

    Team Dokkum - Feyenoord 2 1 - 1
    PES5 - Hankie 43-47
    Abubakari - Susa 50-44

    Team 7 - Team 23 1 - 1
    Bonehead - Handyman 26-36
    De Groene Scout - Sunshine Sannie 46-30

    Team Groesbeek - Team 24 2 - 0
    TopTreffer - Superstars 49-35
    erik - Simon 41-31

Forum Rechten

  • Je mag geen nieuwe onderwerpen plaatsen
  • Je mag geen reacties plaatsen
  • Je mag geen bijlagen toevoegen
  • Je mag jouw berichten niet wijzigen
  •