Pagina 1 van de 3 123 LaatsteLaatste
Resultaten 1 tot 10 van de 25

Onderwerp: Schaatskenner 2018/19: EK allround / EK sprint (start: vrijdag 13:30)

  1. #1

    Schaatskenner 2018/19: EK allround / EK sprint (start: vrijdag 13:30)

    Komend weekend worden de EK allround en de EK sprint verreden in Klobenstein, een dorpje in Zuid-Tirol op ruim 1150m hoogte en zo'n 10km ten noordoosten van de Zuid-Tirolse hoofdstad Bolzano. Helaas is de Arena Ritten niet overdekt, dus hele snelle tijden zijn er niet te verwachten, maar wellicht wel voor buitenijsbegrippen.

    Impressie van de Arena Ritten op Street View:
    https://www.google.nl/maps/@46.53807...2!8i6656?hl=nl

    Voor het puntenklassement zijn dit weekend liefst 70 punten te verdienen, 35 punten voor beide toernooien. Titelverdediger bij het EK Allround is SanMark., titelverdediger bij het EK Sprint is JMD. Friesland en JMD wonnen het EK Allround ieder twee keer en naast SanMark. wonnen ook kNoe, Oranjefan, Haspel, TiMiKa, Mommiej en Maasveld het toernooi een keer.



    EK Allround:

    Vrijdag: (vanaf 13:30)
    500m vrouwen
    3000m vrouwen

    Zaterdag: (vanaf 11:05)
    1500m vrouwen
    500m mannen
    5000m vrouwen
    5000m mannen

    Zondag: (vanaf 12:30)
    1500m mannen
    10000m mannen


    EK Sprint:

    Vrijdag: (vanaf 13:30)
    1e 500m mannen
    1e 1000m mannen

    Zaterdag: (vanaf 11:05)
    2e 500m mannen
    1e 500m vrouwen
    1e 1000m vrouwen
    2e 1000m mannen

    Zondag: (vanaf 12:30)
    2e 500m vrouwen
    2e 1000m vrouwen


    Te voorspellen:
    * podia klassementen
    * winnaars individuele afstanden
    * winnende tijden individuele afstanden


    Loting + uitslagen: https://live.isuresults.eu/events/20..._0001/schedule
    Eredivisiekenner:
    Wielerkenner: Vergeet niet je team te plaatsen voor de Giro (start: zaterdag 16:50)
    Eredivisiekenner: Vergeet geen voorspellingen te plaatsen voor speelronde 33 (start: zondag 14:30)
    TETO: Roland Garros is het volgende toernooi, maar die begint pas eind mei.
    Eredivisie Eindstandvoorspellingen: geen mededelingen
    Schaatskenner: geen mededelingen

  2. #2
    EK Allround:
    Podium dames:
    1) Ireen Wüst
    2) Antoinette de Jong
    3) Martina Sablikova

    Vrijdag: (vanaf 13:30)
    500m vrouwen Elizaveta Kazelina 39.20
    3000m vrouwen Ireen Wüst 4.09.10


    EK Sprint:
    Podium heren:
    1) Kjeld Nuis
    2) Havard Lorentzen
    3) Kai Verbij

    Vrijdag: (vanaf 13:30)
    1e 500m mannen Havard Lorentzen 34.99
    1e 1000m mannen Kjeld Nuis 1.08.99

  3. #3
    EK Allround:

    Vrouwen:
    1. Antoinette de Jong
    2. Ireen Wüst
    3. Francesca Lollobrigida

    Vrijdag: (vanaf 13:30)
    500m vrouwen: Ireen Wüst 39,11
    3000m vrouwen: Antoinette de Jong 4:02,51



    EK Sprint:

    Mannen:
    1. Håvard Lorentzen
    2. Kai Verbij
    3. Kjeld Nuis

    Vrijdag: (vanaf 13:30)
    1e 500m mannen: Håvard Lorentzen 34,91
    1e 1000m mannen: Kjeld Nuis 1:08,55
    Eredivisiekenner:
    Wielerkenner: Vergeet niet je team te plaatsen voor de Giro (start: zaterdag 16:50)
    Eredivisiekenner: Vergeet geen voorspellingen te plaatsen voor speelronde 33 (start: zondag 14:30)
    TETO: Roland Garros is het volgende toernooi, maar die begint pas eind mei.
    Eredivisie Eindstandvoorspellingen: geen mededelingen
    Schaatskenner: geen mededelingen

  4. #4
    Wust
    de Jong
    Dufter


    Verbij
    Lorentzen
    Nuis

  5. #5
    Wust 39.44
    de Jong 4.05.23

    Lorentzen 34.85
    Nuis 1.08.66

  6. #6
    EK Allround:
    Podium dames:
    1) Ireen Wüst
    2) Antoinette de Jong
    3) Martina Sablikova

    Vrijdag: (vanaf 13:30)
    500m vrouwen Elizaveta Kazelina 39,41
    3000m vrouwen Ireen Wüst 4.05,38


    EK Sprint:
    Podium heren:
    1) Kjeld Nuis
    2) Havard Lorentzen
    3) Kai Verbij

    Vrijdag: (vanaf 13:30)
    1e 500m mannen Havard Lorentzen 34,92
    1e 1000m mannen Kjeld Nuis 1.08,87

  7. #7
    EK Allround:
    Podium dames:
    1) Ireen Wüst
    2) Antoinette de Jong
    3) Martina Sablikova

    Vrijdag: (vanaf 13:30)
    500m vrouwen Elizaveta Kazelina 39,32
    3000m vrouwen Antoinette de Jong 4.04,26


    EK Sprint:
    Podium heren:
    1) Havard Lorentzen
    2) Kjeld Nuis
    3) Kai Verbij

    Vrijdag: (vanaf 13:30)
    1e 500m mannen Havard Lorentzen 34,87
    1e 1000m mannen Kjeld Nuis 1.08,67
    "Somewhere out there is a tree, tirelessly producing oxygen so you can breath. I think you owe it an apology."

  8. #8
    2x een tijd nét niet goed genoeg voor het VT-klassement... Ai...

  9. #9
    EK Allround:
    Podium mannen:
    1) Patrick Roest
    2) Sverre Lunde Pedersen
    3) Sven Kramer

    Zaterdag: (vanaf 11:05)
    1500m vrouwen Ireen Wüst 1.58.80
    500m mannen Patrick Roest 36.75
    5000m vrouwen Martina Sablikova 7.04.10
    5000m mannen Patrick Roest 6.19.00


    EK Sprint:
    Podium dames:
    1) Vanessa Herzog
    2) Daria Kachanova
    3) Olga Fatkulina

    Zaterdag: (vanaf 11:05)
    2e 500m mannen Havard Lorentzen 35.01
    1e 500m vrouwen Vanessa Herzog 37.90
    1e 1000m vrouwen Daria Kachanova 1.15.75
    2e 1000m mannen Kai Verbij 1.08.90

  10. #10
    EK Allround:
    Podium mannen:
    1) Patrick Roest
    2) Sverre Lunde Pedersen
    3) Sven Kramer

    Zaterdag: (vanaf 11:05)
    1500m vrouwen Antoinette de Jong 1.5905
    500m mannen Patrick Roest 36,80
    5000m vrouwen Martina Sablikova 7.06,18
    5000m mannen Patrick Roest 6.20,56


    EK Sprint:
    Podium dames:
    1) Vanessa Herzog
    2) Daria Kachanova
    3) Olga Fatkulina

    Zaterdag: (vanaf 11:05)
    2e 500m mannen Kai Verbij 35,11
    1e 500m vrouwen Vanessa Herzog 37,84
    1e 1000m vrouwen Vanessa Herzog 1.15,56
    2e 1000m mannen Kai Verbij 1.08,95

Forum Rechten

  • Je mag geen nieuwe onderwerpen plaatsen
  • Je mag geen reacties plaatsen
  • Je mag geen bijlagen toevoegen
  • Je mag jouw berichten niet wijzigen
  •