Pagina 3 van de 3 EersteEerste 123
Resultaten 21 tot 28 van de 28

Onderwerp: Schaatskenner 2018/19: NK Afstanden (start: vrijdag, 18:20)

  1. #21
    Zondag: (vanaf 13:15)

    5000m vrouwen
    1. Esmee Visser
    2. Antoinette de Jong
    3. Carien Kleibeuker
    Tijd: 6:52,33

    10000m mannen
    1. Jorrit Bergsma
    2. Patrick Roest
    3. Douwe de Vries
    Tijd: 12:43,56

    1000m vrouwen
    1. Ireen Wüst
    2. Letitia de Jong
    3. Sanneke de Neeling
    Tijd: 1:14,12

    1000m mannen
    1. Kjeld Nuis
    2. Kai Verbij
    3. Thomas Krol
    Tijd: 1:07.89

    6400m massastart vrouwen
    1. Irene Schouten
    2. Carien Kleibeker
    3. Melissa Wijfje

    6400m massastart mannen
    1. Gary Hekman
    2. Evert Hoolwerf
    3. Chris Huiznga
    Laatst gewijzigd door Friesland; 30-12-18 om 12:06.

  2. #22
    Zondag: (vanaf 13:15)

    5000m vrouwen
    1. Esmee Visser
    2. Carien Kleibeuker
    3. Antoinette de Jong
    Tijd: 6:51,83

    10000m mannen
    1. Jorrit Bergsma
    2. Patrick Roest
    3. Erik Kooiman
    Tijd: 12:48,12

    1000m vrouwen
    1. Ireen Wüst
    2. Letitia de Jong
    3. Jutta Leerdam
    Tijd: 1:14,12

    1000m mannen
    1. Kjeld Nuis
    2. Kai Verbij
    3. Thomas Krol
    Tijd: 1:08.14

    6400m massastart vrouwen
    1. Irene Schouten
    2. Carlijn Achtereekte
    3. Esmee Visser

    6400m massastart mannen
    1. Simon Schouten
    2. Evert Hoolwerf
    3. Arjan Stroetinga
    "May every person that laughs at your sophomoric effort be a reminder of your eternal mediocrity. And pierce your heart like a knife."

  3. #23
    1000m vrouwen
    1. Ireen Wüst
    2. Letitia de Jong
    3. Joy Beune
    Tijd: 1:14,25

    1000m mannen
    1. Kjeld Nuis
    2. Thonas Krol
    3. Kai Verbij
    Tijd: 1:08.43

    6400m massastart vrouwen
    1. Irene Schouten
    2. Carlijn Achtereekte
    3. Esmee Visser

    6400m massastart mannen
    1. Simon Schouten
    2. Arjan Stroetinga
    3. Evert Hoolwerf

  4. #24
    Uitslagen vrijdag:

    500m mannen:
    1. Ronald Mulder 600 / 150 / 30
    2. Dai Ntab 210 / 300 / 75
    3. Jan Smeekens 150 / 75 / 180
    5. Kai Verbij 30 / 15 / 0
    6. Michel Mulder 15 / 0 / 0
    Tijd: 34,60 (34,35 - 34,85)

    1500m vrouwen:
    1. Ireen Wüst 600 / 150 / 30
    2. Antoinette de Jong 210 / 300 / 75
    4. Lotte van Beek 75 / 30 / 0
    5. Joy Beune 30 / 15 / 0
    Tijd: 1:55,39 (1:54,64 - 1:56,14)

    5000m mannen:
    1. Patrick Roest 600 / 150 / 30
    2. Jorrit Bergsma 210 / 300 / 75
    3. Sven Kramer 150 / 75 / 180
    Tijd: 6:09,36 (6:06,86 - 6:11,86)

    Punten vrijdag:

    500m mannen:
    Pl. Deelnemer Eerste Tweede Derde Tijd Totaal
    1 JMD 30 300 180 10 520
    2 SanMark. 210 15 180 50 455
    3 Maasveld 150 15 75 10 250
    4 Friesland 150 15 0 10 175
    5 Pascallovic 30 75 30 10 145
    5 Andre 30 75 30 10 145

    1500m vrouwen:
    Pl. Deelnemer Eerste Tweede Derde Tijd Totaal
    1 Friesland 600 300 0 10 910
    2 JMD 600 300 0 0 900
    2 SanMark. 600 300 0 0 900
    2 Maasveld 600 300 0 0 900
    2 Pascallovic 600 300 0 0 900
    6 Andre 210 150 0 0 360

    5000m mannen:
    Pl. Deelnemer Eerste Tweede Derde Tijd Totaal
    1 SanMark. 600 75 75 250 1000
    2 JMD 600 75 75 50 800
    2 Andre 600 75 75 50 800
    4 Friesland 600 75 75 10 760
    4 Maasveld 600 75 75 10 760
    4 Pascallovic 600 75 75 10 760


    Totaal vrijdag:
    Pl. Deelnemer 500M 1500V 5000M Totaal
    1 SanMark. 455 900 1000 2355
    2 JMD 520 900 800 2220
    3 Maasveld 250 900 760 1910
    4 Friesland 175 910 760 1845
    5 Pascallovic 145 900 760 1805
    6 Andre 145 360 800 1305
    Laatst gewijzigd door Friesland; 30-12-18 om 22:05.

  5. #25
    Uitslagen zaterdag:

    500m vrouwen:
    1. Janine Smit 600 / 150 / 30
    2. Letitia de Jong 210 / 300 / 75
    3. Jutta Leerdam 150 / 75 / 180
    6. Femke Beuling 15 / 0 / 0
    13. Lotte van Beek 0 / 0 / 0
    15. Suzanne Schulting 0 / 0 / 0
    Tijd: 38,22 (37,97 - 38,47)

    1500m mannen:
    1. Kjeld Nuis 600 / 150 / 30
    2. Patrick Roest 210 / 300 / 75
    3. Thomas Krol 150 / 75 / 180
    Tijd: 1:44,02 (1:43,27 - 1:44,77)

    3000m vrouwen:
    1. Antoinette de Jong 600 / 150 / 30
    2. Ireen Wüst 210 / 300 / 75
    4. Esmee Visser 75 / 30 / 0
    Tijd: 4:00,64 (3:59,14 - 4:02,14)

    Punten zaterdag:

    500m vrouwen:
    Pl. Deelnemer Eerste Tweede Derde Tijd Totaal
    1 JMD 210 75 0 350 635
    2 Pascallovic 210 150 180 0 540
    2 SanMark. 150 300 0 10 460
    4 Friesland 210 150 0 0 360
    4 Maasveld 210 150 0 0 360
    6 Andre 210 75 0 0 285

    1500m mannen:
    Pl. Deelnemer Eerste Tweede Derde Tijd Totaal
    1 Pascallovic 600 300 180 0 1080
    1 Maasveld 600 300 180 0 1080
    3 JMD 210 150 180 350 890
    4 Friesland 600 75 75 10 760
    5 SanMark. 210 150 180 50 590
    6 Andre 210 150 180 10 550

    3000m vrouwen:
    Pl. Deelnemer Eerste Tweede Derde Tijd Totaal
    1 SanMark. 600 300 0 0 900
    2 Pascallovic 600 30 75 10 715
    3 JMD 210 150 0 0 360
    4 Friesland 75 150 75 50 350
    5 Andre 75 150 75 10 310
    6 Maasveld 75 150 75 0 300


    Totaal zaterdag:
    Pl. Deelnemer 500V 1500M 3000V Totaal
    1 Pascallovic 540 1080 715 2335
    2 JMD 635 890 360 1885
    3 Maasveld 360 1080 300 1740
    4 SanMark. 60 590 900 1550
    5 Friesland 360 760 350 1470
    6 Andre 285 550 310 1145
    Laatst gewijzigd door Friesland; 30-12-18 om 22:04.

  6. #26
    Uitslagen zondag:

    5000m vrouwen:
    1. Esmee Visser 600 / 150 / 30
    2. Carien Kleibeuker 210 / 300 / 75
    4. Antoinette de Jong 75 / 30 / 0
    7. Melissa Wijfje 12 / 0 / 0
    Tijd: 6:49,49 (6:46,99 - 6:51,99)

    10000m mannen:
    1. Jorrit Bergsma 600 / 150 / 30
    2. Patrick Roest 210 / 300 / 75
    3. Douwe de Vries 150 / 75 / 180
    DNS. Erik Kooiman 0 / 0 / 0
    Tijd: 12:43,70 (12:38,70 - 12:48,70)

    1000m vrouwen:
    1. Ireen Wüst 600 / 150 / 30
    3. Jutta Leerdam 150 / 75 / 180
    4. Sanneke de Neeling 75 / 30 / 0
    5. Letitia de Jong 30 / 15 / 0
    10. Joy Neune 3 / 0 / 0
    Tijd: 1:14,86 (1:14,36 - 1:15,36)

    1000m mannen:
    1. Kjeld Nuis 600 / 150 / 30
    2. Thomas Krol 210 / 300 / 75
    3. Kai Verbij 150 / 75 / 180
    Tijd: 1:08,16 (1:07,66 - 1:08,66)

    6400m massastart vrouwen:
    1. Irene Schouten 600 / 150 / 30
    2. Marijke Groenewoud 210 / 300 / 75
    5. Melissa Wijfje 30 / 15 / 0
    6. Imke Vormeer 15 / 0 / 0
    8. Carien Kleibeuker 9 / 0 / 0
    DNS. Carlijn Achtereekte 0 / 0 / 0
    DNS. Esmee Visser 0 / 0 / 0

    6400m massastart mannen:
    1. Douwe de Vries 600 / 150 / 30
    3. Arjan Stroetinga 150 / 75 / 180
    6. Evert Hoolwerf 15 / 0 / 0
    19. Gary Hekman 0 / 0 / 0
    20. Simon Schouten 0 / 0 / 0
    21. Chris Huizinga 0 / 0 / 0

    Punten zondag:

    5000m vrouwen:
    Pl. Deelnemer Eerste Tweede Derde Tijd Totaal
    1 Pascallovic 600 300 0 10 910
    2 JMD 600 30 75 0 705
    3 Friesland 600 30 75 0 705
    4 SanMark. 600 30 0 10 640

    10000m mannen:
    Pl. Deelnemer Eerste Tweede Derde Tijd Totaal
    1 Friesland 600 300 180 350 1430
    2 Pascallovic 600 300 0 10 910
    3 SanMark. 210 150 0 0 360
    4 JMD 210 75 30 0 315

    1000m vrouwen:
    Pl. Deelnemer Eerste Tweede Derde Tijd Totaal
    1 Pascallovic 600 15 180 0 795
    1 SanMark. 600 15 180 0 795
    3 JMD 600 75 0 50 725
    4 Friesland 600 15 0 0 615
    4 Maasveld 600 15 0 0 615

    1000m mannen:
    Pl. Deelnemer Eerste Tweede Derde Tijd Totaal
    1 Maasveld 600 300 180 10 1090
    2 Pascallovic 600 75 75 250 1000
    3 JMD 600 75 75 10 760
    3 Friesland 600 75 75 10 760
    5 SanMark. 600 75 75 0 750

    6400m massastart vrouwen:
    Pl. Deelnemer Eerste Tweede Derde Totaal
    1 JMD 600 15 75 690
    2 SanMark. 600 15 0 615
    3 Maasveld 600 0 0 600
    3 Pascallovic 600 0 0 600
    3 Friesland 600 0 0 600

    6400m massastart mannen:
    Pl. Deelnemer Eerste Tweede Derde Totaal
    1 JMD 150 0 30 180
    1 Pascallovic 0 0 180 180
    3 SanMark. 0 75 0 75
    3 Maasveld 0 75 0 75
    5 Friesland 0 0 0 0


    Totaal zondag:
    Pl. Deelnemer 5000V 10000M 1000V 1000M 6400MS V 6400MS M Totaal
    1 Pascallovic 910 910 795 1000 600 180 4395
    2 Friesland 705 1430 615 760 600 0 4110
    3 JMD 705 315 725 760 690 180 3375
    4 SanMark. 640 360 795 750 615 75 3235
    5 Maasveld 0 0 615 1090 600 75 2380
    Laatst gewijzigd door Friesland; 31-12-18 om 10:49.

  7. #27
    Punten NK Afstanden:

    Pl. Deelnemer vrijdag zaterdag zondag Totaal
    1 Pascallovic 1805 2335 4395 8535
    2 JMD 2220 1885 3375 7480
    3 Friesland 1845 1470 4110 7425
    4 SanMark. 2355 1550 3235 7140
    5 Maasveld 1910 1740 2380 6030
    6 Andre 1305 1145 0 2450

    Pascallovic pakt de eerste schaatstitel van het seizoen!


    Punten puntenklassement:
    1. Pascallovic 20
    2. JMD 17
    3. Friesland 15
    4. SanMark. 13
    5. Maasveld 11
    6. Andre 10


    Punten VT-klassement:
    500m vrouwen: JMD 38,22 (voltreffer!) --> 500 punten
    1500m mannen: JMD 1:44,00 (0,02 ernaast) --> 500 punten
    10000m mannen: Friesland 12:43,56 (0,14 ernaast) --> 3000 punten

  8. #28
    Algemeen Klassement:
    pl. Deelnemer Totaal WBKT WB1 WB2 WB3 WB4 NK D
    1 (5) Pascallovic 16.444
    1390 1764 1405 2098 1252 8535
    2 (1) Friesland 16.084 947 2007 2085 2758 862 7425
    3 (4) JMD 15.513 1140 1423 2070 1785 1615 7480
    4 (2) SanMark. 15.390 1475 2275 915 2510 1075 7140
    5 (3) Maasveld 14.160 - 1030 1735 3200 2165 6030
    6 Andre 6.222 930 1694 - - 1148 2450

    Pasccallovic klimt van de vijfde naar de eerste plaats en lost daarmee Friesland af als koploper. JMD klimt van vier naar drie, hierdoor moeten SanMark. en Maasveld ieder twee plekken inleveren.


    Puntenklassement:
    pl. Deelnemer Totaal WBKT WB1 WB2 WB3 WB4 NK D
    1 Friesland 81
    7 17 20 17 5 15
    2 (3) Pascallovic 78 9 15 13 13 8 20
    3 (2) SanMark. 75 10 20 11 15 6 13
    4 JMD 73 8 11 17 11 9 17
    5 Maasveld 66 - 10 15 20 10 11
    6 Andre 36 6 13 - - 7 10

    Friesland blijft eerste, maar Pascallovic maakt een inhaalslag ten koste van SanMark.


    Vadertje Tijdklassement:
    pl. Deelnemer Totaal exact < 0,01 pt.
    1 SanMark. 4.550
    0 1
    2 (3) Friesland 4.500 0 4
    3 (4) JMD 1.650 1 4
    4 (2) Maasveld 1.550 0 2
    5 Pascallovic 200 0 1
    6 Andre 100 0 1

    Wat beweging in het VT-klassement, maar SanMark. blijft koploper nu met slechts 50 punten voor op Friesland, die een flink aantal punten inliep door zijn voorspelling op de 10km, waardoor hij van 3 naar 2 klom. JMD pakte de eerste voltreffer en steeg van vier naar 3. Dit alles ging ten koste van Maasveld die naar plaats vier zakte.


    Alle VT-punten:
    WB Obihiro, 1e 500m mannen: Andre 34,74 (0,008 ernaast) --> 100 punten
    WB Obihiro, 5000m mannen: SanMark. 6:13,01 (0,009 ernaast) --> 4550 punten
    WB Tomakomai, 1500m vrouwen: Friesland 1:58,75 (0,008 ernaast) --> 1100 punten
    WB Tomaszow Mazowiecki: 1e 500m vrouwen: Friesland 37,979 (0,008 ernaast) --> 100 punten
    WB Tomaszow Mazowiecki:1e 500m mannen: Pascallovic 34,840 (0,006 ernaast) --> 200 punten
    WB Tomaszow Mazowiecki: 2e 500m vrouwen: JMD 37,950 (0,001 ernaast) --> 450 punten
    WB Tomaszow Mazowiecki: 2e 500m vrouwen: Friesland 37,953 (0,004 ernaast) --> 300 punten
    WB Tomaszow Mazowiecki:1500m mannen: Maasveld 1:46,780 (0,003 ernaast) --> 1350 punten
    WB Tomaszow Mazowiecki: 1200m teamsprint mannen: Maasveld 1:21,25 (0,02 ernaast) --> 200 punten
    WB Heerenveen: 500m mannen: JMD 34,50 (0,006 ernaast) --> 200 punten
    NK Afstanden: 500m vrouwen: JMD 38,22 (voltreffer!) --> 500 punten
    Nk Afstanden: 1500m mannen: JMD 1:44,00 (0,02 ernaast) --> 500 punten
    NK Afstanden: 10000m mannen: Friesland 12:43,56 (0,14 ernaast) --> 3000 punten

Forum Rechten

  • Je mag geen nieuwe onderwerpen plaatsen
  • Je mag geen reacties plaatsen
  • Je mag geen bijlagen toevoegen
  • Je mag jouw berichten niet wijzigen
  •