Pagina 1 van de 2 12 LaatsteLaatste
Resultaten 1 tot 10 van de 17

Onderwerp: Schaatskenner 2017/18: WB Tomaszow Mazowiecki (start: vrijdag 13:45)

  1. #1

    Schaatskenner 2017/18: WB Tomaszow Mazowiecki (start: vrijdag 13:45)

    Komend weekend gaat de wereldbeker verder in het Poolse Tomaszów Mazowiecki (wat klinkt als "Tomasjoef Mazofjetski"), een stad van ruim 60.000 inwoners in de provincie Łódź (wat klinkt als "Woedzj"). Het is, na Tomakomai, de tweede nieuwe plaatsnaam op de wedstrijdkalender. Het is de enige wereldbekerontmoeting van dit seizoen waar de langste afstanden (5000m vrouwen en 10000m mannen) zullen worden verreden.


    Programma:

    Vrijdag: (vanaf 13:45)
    1e 500m vrouwen
    1e 500m mannen
    1000m vrouwen
    3200m ploegenachtervolging mannen
    2400m ploegenachtervolging vrouwen
    1000m mannen

    Zaterdag: (vanaf 14:00)
    2e 500m vrouwen
    1500m mannen
    1500m vrouwen
    2e 500m mannen

    Zondag: (vanaf 13:00)
    1200m teamsprint vrouwen
    1200m teamsprint mannen
    5000m vrouwen
    10000m mannen

    Te voorspellen: winnaars + winnende tijden

    Startlijst + uitslagen: https://app.isuresults.eu/events/2019_POL_0001/schedule
    Eredivisiekenner: Donderdag volgen de uitslagen van ronde 12 en de programma's van de resterende speelrondes tot aan de winterstop.
    Schaatskenner: Vergeet niet je voorspellingen voor de WB van Obihiro te plaatsen (start: vrijdag 7:30)
    TETO: ...
    Eredivisie Eindstandvoorspellingen: geen mededelingen
    Wielerkenner: het seizoen zit erop, praat mee over de opzet van komend seizoen.

  2. #2
    Programma:

    Vrijdag: (vanaf 13:45)
    1e 500m vrouwen Nao Kodaira 38.30
    1e 500m mannen Tatsuya Shinhama 34.89
    1000m vrouwen Brittany Bowe 1.16.80
    3200m ploegenachtervolging mannen Noorwegen 3.44.00
    2400m ploegenachtervolging vrouwen Japan 3.00.00
    1000m mannen Kjeld Nuis 1.09.70

  3. #3
    Vrijdag: (vanaf 13:45)
    1e 500m vrouwen: Vanessa Herzog 37,979
    1e 500m mannen: Shinhama Tatsuya 34,750
    1000m vrouwen: Takagi Miho 1:14,005
    3200m ploegenachtervolging mannen: Noorwegen 3:43,21
    2400m ploegenachtervolging vrouwen: Japan 2:58,75
    1000m mannen: Kai Verbij 1:08,42
    Eredivisiekenner: Donderdag volgen de uitslagen van ronde 12 en de programma's van de resterende speelrondes tot aan de winterstop.
    Schaatskenner: Vergeet niet je voorspellingen voor de WB van Obihiro te plaatsen (start: vrijdag 7:30)
    TETO: ...
    Eredivisie Eindstandvoorspellingen: geen mededelingen
    Wielerkenner: het seizoen zit erop, praat mee over de opzet van komend seizoen.

  4. #4
    Programma:

    Vrijdag: (vanaf 13:45)
    1e 500m vrouwen Vanessa Herzog 37.888
    1e 500m mannen Håvard Holmefjord Lorentzen 34.666
    1000m vrouwen Brittany Bowe 1.13.999
    3200m ploegenachtervolging mannen Noorwegen 3.42.99
    2400m ploegenachtervolging vrouwen Japan 2.59.01
    1000m mannen Kai Verbij 1.09.00

  5. #5
    Programma:

    Vrijdag: (vanaf 13:45)
    1e 500m vrouwen Vanessa Herzog 38,03
    1e 500m mannen Pavel Khulizhnikov 34,89
    1000m vrouwen Brittany Bowe 1.14,88
    3200m ploegenachtervolging mannen Noorwegen 3.43,14
    2400m ploegenachtervolging vrouwen Japan 2.58,35
    1000m mannen Pavel Khulizhnikov 1.08,83

  6. #6
    Vrijdag: (vanaf 13:45)
    1e 500m vrouwen Nao Kodaira 38.12
    1e 500m mannen Håvard Holmefjord Lorentzen 34.84
    1000m vrouwen Brittany Bowe 1.15.74
    3200m ploegenachtervolging mannen Noorwegen 3.42.18
    2400m ploegenachtervolging vrouwen Japan 2.57.26
    1000m mannen Kai Verbij 1.09.27
    Laatst gewijzigd door Pascallovic; 07-12-18 om 12:43.
    "Somewhere out there is a tree, tirelessly producing oxygen so you can breath. I think you owe it an apology."

  7. #7
    Zaterdag: (vanaf 14:00)
    2e 500m vrouwen Vanessa Herzog 37.95
    1500m mannen Seitaro Ichinohe 1.47.50
    1500m vrouwen Ireen Wüst 1.59.00
    2e 500m mannen Pavel Kulizhnikov 34.79

  8. #8
    Vanessa Herzog 37.901
    Dennis Yuskov 1.46.89
    Miho Takagi 1.58.88
    Kulizhnikov 34.711

  9. #9
    Zaterdag: (vanaf 14:00)
    2e 500m vrouwen Vanessa Herzog 37.85
    1500m mannen Denis Yuskov 1.46.94
    1500m vrouwen Ireen Wüst 1.58.84
    2e 500m mannen Havard Holmefjord Lorentzen 34.84
    "Somewhere out there is a tree, tirelessly producing oxygen so you can breath. I think you owe it an apology."

  10. #10
    Zaterdag: (vanaf 14:00)
    2e 500m vrouwen Vanessa Herzog 37.92
    1500m mannen Denis Yuskov 1.46.78
    1500m vrouwen Brittany Bowe 1.58.78
    2e 500m mannen Pavel Khulizhnikov 34.85
    Laatst gewijzigd door Maasveld; Gisteren om 09:59.

Forum Rechten

  • Je mag geen nieuwe onderwerpen plaatsen
  • Je mag geen reacties plaatsen
  • Je mag geen bijlagen toevoegen
  • Je mag jouw berichten niet wijzigen
  •