Pagina 2 van de 2 EersteEerste 12
Resultaten 11 tot 20 van de 20

Onderwerp: Schaatskenner 2017/18: WB Tomakomai (start: vrijdag 7:30)

  1. #11
    Zaterdag: (vanaf 7:30)
    2e 500m mannen: Kulishnikov 35,29
    1500m vrouwen: Miho Takagi 1:59.00
    1500m mannen: Patrick Roest 1:45.98
    2e 500m vrouwen: Nao Kodaira 38,00
    6400m massastart mannen: Bart Swings
    6400m massastart vrouwen: Esmee Visser

  2. #12
    Zondag: (vanaf 6:30)
    1000m vrouwen Ireen Wüst 1.17.00
    1000m mannen Kjeld Nuis 1.10.00
    3000m vrouwen Martina Sablikova 4.09.10
    5000m mannen Patrick Roest 6.22.11
    1200m teamsprint vrouwen Rusland 1.29.00
    1200m teamsprint mannen Nederland 1.19.00

  3. #13
    Zondag: (vanaf 6:30)
    1000m vrouwen: Kodaira Nao 1:16,22
    1000m mannen: Kjeld Nuis 1:11,111
    3000m vrouwen: Esmee Visser 4:15,25
    5000m mannen: Patrick Roest 6:25,14
    1200m teamsprint vrouwen: Rusland 1:31,22
    1200m teamsprint mannen: Nederland 1:22,14

  4. #14
    Zondag: (vanaf 6:30)
    1000m vrouwen: Kodaira Nao 1:16,43
    1000m mannen: Kjeld Nuis 1:11,24
    3000m vrouwen: Esmee Visser 4:12,64
    5000m mannen: Patrick Roest 6:24,21
    1200m teamsprint vrouwen: Rusland 1:30,74
    1200m teamsprint mannen: Nederland 1:21,73
    "May every person that laughs at your sophomoric effort be a reminder of your eternal mediocrity. And pierce your heart like a knife."

  5. #15
    1000m vrouwen: bowe 1:16,22
    1000m mannen: Kjeld Nuis 1:11,11
    3000m vrouwen: A.de Jong 4:12,01
    5000m mannen: Patrick Roest 6:22.66
    1200m teamsprint vrouwen: Rusland 1:29.99
    1200m teamsprint mannen: Nederland 1:21,99
    Laatst gewijzigd door SanMark.; 25-11-18 om 00:56.

  6. #16
    uitslagen vrijdag:

    2400m ploegenachtervolging vrouwen:
    1. Japan 200
    Tijd: 3:02,37 (3:01,17 - 3:03,57)

    3200m ploegenachtervolging mannen:
    1. Nederland 200
    2. Noorwegen 70
    4. Rusland 25
    Tijd: 3:45,87 (3:44,27 - 3:47,47)

    1e 500m vrouwen:
    1. Kodaira Nao 200
    Tijd: 38,031 (37,781 - 38,281)

    1e 500m mannen:
    6. Pavel Koelizjnikov 5
    11. Håvard Lorentzen 0
    Tijd:35,451 (35,201 - 35,701)

    Punten vrijdag:
    Pl. Deelnemer 2400TP V 2400TP M 1e 500V 1e 500M Totaal
    1 Maasveld 350 70 210 5 635
    2 JMD 200 200 210 0 610
    3 Friesland 210 70 250 10 540
    4 Pascallovic 200 25 210 15 450

  7. #17
    Uitslagen zaterdag:

    2e 500m mannen:
    1. Shinhama Tatsuya 200
    5. Jan Smeekens 10
    DNS. Pavel Koelizjnikov 0
    Tijd: 35,203 (34,953 - 35,453)

    1500m vrouwen:
    2. Takagi Miho 70
    3. Brittany Bowe 50
    Tijd: 1:58,742 (1:57,992 - 1:59,492)

    1500m mannen:
    1. Kjeld Nuis 200
    2. Patrick Roest 70
    Tijd: 1:47,611 (1:46,861 - 1:48,361)

    2e 500m vrouwen:
    1. Kodaira Nao 200
    Tijd: 38,263 (38,013 - 38,513)

    6400m massastart mannen:
    2. Um Cheonho 70
    3. Bart Swings 50
    11. Joey Mantia 0

    6400m massastart vrouwen:
    1. Kim Boreum 200
    12. Esmee Visser 0


    Punten zaterdag:
    Pl. Deelnemer 2e 500M 1500V 1500M 2e 500V 6400MS M 6400MS V Totaal
    1 Maasveld 210 320 120 200 50 200 1100
    2 Friesland 210 520 70 200 0 0 1000
    3 JMD 20 300 200 200 70 200 990
    4 SanMark. 50 120 70 200 50 0 490
    5 Pascallovic 10 120 70 210 0 0 410

  8. #18
    Uitslagen zondag:

    1000m vrouwen:
    1. Kodaira Nao 200
    2. Brittany Bowe 70
    4. Ireen Wüst 25
    Tijd: 1:17,318 (1:16,818 - 1:17,818)

    1000m mannen:
    1. Kjeld Nuis 200
    Tijd: 1:10,453 (1:09,953- 1:10,953)

    3000m vrouwen:
    2. Martina Sablikova 70
    5. Antoinette de Jong 10
    12. Esmee Visser 0
    Tijd: 4:10,185 (4:08,685 - 4:11,685)

    5000m mannen:
    3. Patrick Roest 50
    Tijd: 6:34,857 (6:32,357 - 6:37,357)

    1200m teamsprint vrouwen:
    4. Rusland 25
    Tijd: 1:32,10 (1:31,50 - 1:32,70)

    1200m teamsprint mannen:
    2. Nederland 70
    Tijd: 1:23,54 (1:22,94 - 1:24,14)

    Punten zondag:
    Pl. Deelnemer 1000V 1000M 3000V 5000M 1200TP V 1200TP M Totaal
    1 Friesland 200 200 0 50 25 70 545
    2 Pascallovic 200 200 0 50 25 70 545
    3 JMD 35 210 80 50 25 70 470
    4 SanMark. 70 200 10 50 25 70 425

  9. #19
    Punten WB Tomakomai:

    Pl. Deelnemer vrijdag zaterdag zondag Totaal
    1 Friesland 540 1000 545 2085
    2 JMD 610 990 470 2070
    3 Maasveld 635 1100 0 1735
    4 Pascallovic 450 410 545 1405
    5 SanMark. 0 490 425 915


    Punten puntenklassement:
    1. Friesland 20
    2. JMD 17
    3. Maasveld 15
    4. Pascallovic 13
    5. SanMark. 11


    Punten VT klassement:
    1500m vrouwen: Friesland 1:58,75 (0,008 ernaast) --> 1100 punten

  10. #20
    Stand Algemeen Klassement:

    pl. Deelnemer Totaal WBKT WB1 WB2
    1 (3) Friesland 5.039
    947 2007 2085
    2 (1) SanMark. 4.665 1475 2275 915
    3 (5) JMD 4.633 1140 1423 2070
    4 (2) Pascallovic 4.559 1390 1764 1405
    5 (6) Maasveld 2.765 - 1030 1735
    6 (4) Andre 2.624 930 1694 -


    Stand puntenklassement:
    pl. Deelnemer Totaal WBKT WB1 WB2
    1 (3) Friesland 44
    7 17 20
    2 (1) SanMark. 41 10 20 11
    3 (2) Pascallovic 37 9 15 13
    4 JMD 36
    8 11 17
    5 (6) Maasveld 25 - 10 15
    6 (5) Andre 19 6 13 -


    Stand Vadertje Tijdklassement:
    pl. Deelnemer Totaal exact <0,01pt.
    1 SanMark. 4.550
    0 1
    2 (-) Friesland 1.100 0 1
    3 (2) Andre 100 0 1


    Alle VT punten:
    WB Obihiro, 1e 500m mannen: Andre 34,74 (0,008 ernaast) --> 100 punten
    WB Obihiro, 5000m mannen: SanMark. 6:13,01 (0,009 ernaast) --> 4550 punten
    WB Tomakomai, 1500m vrouwen: Friesland 1:58,75 (0,008 ernaast) --> 1100 punten

Forum Rechten

  • Je mag geen nieuwe onderwerpen plaatsen
  • Je mag geen reacties plaatsen
  • Je mag geen bijlagen toevoegen
  • Je mag jouw berichten niet wijzigen
  •