Pagina 3 van de 3 EersteEerste 123
Resultaten 21 tot 28 van de 28

Onderwerp: Schaatskenner 2017/18: Wereldbekerkwalificatietoernooi (start: zaterdag 13:00)

  1. #21
    Ik vervang Kramer door Bergsma op de 10000m heren. Zelfde tijd

  2. #22

  3. #23
    18:07 6400m massastart vrouwen: Esmee Visser
    18:24 6400m massastart mannen: Gary Hekman
    Laatst gewijzigd door Friesland; 04-11-18 om 16:04.

  4. #24
    Graag op de massastart Gary Hekman in plaats van Bergsma.
    "May every person that laughs at your sophomoric effort be a reminder of your eternal mediocrity. And pierce your heart like a knife."

  5. #25
    Uitslagen vrijdag:

    500m mannen:
    1. Kai Verbij 200
    2. Jan Smeekens 70
    6. Dai Ntab 5
    Tijd: 35,03 (34,78 - 35,28)

    1500m vrouwen:
    2. Ireen Wüst 70
    Tijd: 1:55,41 (1:54,66 - 1:56,16)

    5000m mannen:
    3. Sven Kramer 50
    9. Bob de Vries 2
    Tijd: 6:08,98 (6:06,48 - 6:11,48)


    Punten vrijdag:
    Pl. Deelnemer 500M 1500V 5000M Totaal
    1 Pascallovic 210 70 50 330
    1 SanMark. 210 70 50 330
    3 JMD 70 70 50 190
    4 Andre 15 70 50 135
    5 Friesland 5 80 2 87

  6. #26
    Uitslagen zaterdag:

    500m vrouwen:
    1. Letitia de Jong 200
    2. Jutta Leerdam 70
    13. Sanneke de Neeling 0
    Tijd: 38,48 (38,23 - 38,73)

    1500m mannen:
    1. Patrick Roest 200
    2. Kjeld Nuis 70
    Tijd: 1:44,42 (1:43,67 - 1:45,17)

    3000m vrouwen:
    1. Antoinette de Jong 200
    3. Esmee Visser 50
    Tijd: 4:01,79 (4:00,29 - 4:03,29)


    Punten zaterdag:
    Pl. Deelnemer 500V 1500M 3000V Totaal
    1 SanMark. 70 200 210 480
    1 Pascallovic 200 80 200 480
    3 JMD 0 70 350 420
    4 Friesland 120 210 50 380
    5 Andre 0 80 60 140

  7. #27
    Uitslagen zondag:

    5000m vrouwen:
    1. Esmee Visser 200
    Tijd: 6:50,64 (6:48,14 - 6:53,14)

    10000m mannen:
    3. Jorrit Bergsma 50
    DNS. Sven Kramer 0
    Tijd: 12:47,89 (12:45,39 - 12:50,39)

    1000m vrouwen:
    2. Ireen Wüst 70
    6. Lotte van Beek 5
    Tijd: 1:15,33 (1:14,83 - 1:15,83)

    1000m mannen:
    1. Kjeld Nuis 200
    Tijd: 1:07,95 (1:07,45 - 1:08,45)

    6400m massastart vrouwen:
    6. Esmee Visser 5
    DNS. Irene Schouten 0

    6400m massastart mannen:
    14. Gary Hekman 0
    DNS. Jorrit Bergsma 0


    Punten zondag:
    Pl. Deelnemer 5000V 10000M 1000V 1000V 6400MS V 6400MS M Totaal
    1 SanMark. 210 100 5 350 0 0 665
    2 Andre 250 50 5 350 0 0 655
    3 Pascallovic 200 50 120 210 0 0 580
    4 JMD 200 50 80 200 0 0 530
    5 Friesland 200 50 15 210 5 0 480

  8. #28
    Punten WBKT:
    Pl. Deelnemer vrijdag zaterdag zondag Totaal
    1 SanMark. 330 480 665 1475
    2 Pascallovic 330 480 580 1390
    3 JMD 190 420 530 1140
    4 Friesland 87 380 480 947
    5 Andre 135 140 655 930

    Punten puntenklassement:
    1. SanMark. 10
    2. Pascallovic 9
    3. JMD 8
    4. Friesland 7
    5. Andre 6


    Punten Vadertje Tijd:

    Er konden nog geen punten vergeven worden voor het Vadertje Tijdklassement.

Forum Rechten

  • Je mag geen nieuwe onderwerpen plaatsen
  • Je mag geen reacties plaatsen
  • Je mag geen bijlagen toevoegen
  • Je mag jouw berichten niet wijzigen
  •