Pagina 4 van de 6 EersteEerste ... 23456 LaatsteLaatste
Resultaten 31 tot 40 van de 55

Onderwerp: Eredivisiekenner 2018/19 - ronde 12 (9 november)

  1. #31
    Vrijdag 9 november;
    20:00 PEC Zwolle - Willem II 1-2

    Zaterdag 10 november:
    18:30 FC Emmen - NAC Breda 2-0
    19:45 De Graafschap - PSV 0-4
    19:45 Vitesse - FC Utrecht 2-1
    20:45 VVV - Fortuna Sittard 2-0

    Zondag 11 november:
    12:15 FC Groningen - SC Heerenveen 0-2
    14:30 ADO Den Haag - AZ 1-3
    14:30 Excelsior - Ajax 0-3
    16:45 Heracles Almelo - Feyenoord 1-3

  2. #32
    Vrijdag 9 november;
    20:00 PEC Zwolle - Willem II 2-1

    Zaterdag 10 november:
    18:30 FC Emmen - NAC Breda 1-1
    19:45 De Graafschap - PSV 0-3
    19:45 Vitesse - FC Utrecht 1-1
    20:45 VVV - Fortuna Sittard 2-1

    Zondag 11 november:
    12:15 FC Groningen - SC Heerenveen 1-1
    14:30 ADO Den Haag - AZ 1-2
    14:30 Excelsior - Ajax 0-3
    16:45 Heracles Almelo - Feyenoord 1-1

  3. #33
    Vrijdag 9 november;
    20:00 PEC Zwolle - Willem II 2-1

    Zaterdag 10 november:
    18:30 FC Emmen - NAC Breda 1-2
    19:45 De Graafschap - PSV 1-2
    19:45 Vitesse - FC Utrecht 2-1
    20:45 VVV - Fortuna Sittard 1-1

    Zondag 11 november:
    12:15 FC Groningen - SC Heerenveen 1-2
    14:30 ADO Den Haag - AZ 1-2
    14:30 Excelsior - Ajax 0-2
    16:45 Heracles Almelo - Feyenoord 1-2

  4. #34
    Super Moderator Satyr's Avatar
    Ingeschreven
    Apr 2015
    Locatie
    Heerlen
    Berichten
    11.323
    vCash
    700
    Vrijdag 9 november;
    20:00 PEC Zwolle - Willem II 2-1

    Zaterdag 10 november:
    18:30 FC Emmen - NAC Breda 2-1
    19:45 De Graafschap - PSV 0-3
    19:45 Vitesse - FC Utrecht 2-1
    20:45 VVV - Fortuna Sittard 1-1

    Zondag 11 november:
    12:15 FC Groningen - SC Heerenveen 2-1
    14:30 ADO Den Haag - AZ 0-2
    14:30 Excelsior - Ajax 0-3
    16:45 Heracles Almelo - Feyenoord 2-1
    -
    Waar Gods vrede sterft, daar tekenen zich de horens. Zijn hoeven trappen genade diep in de grond, tot de kerk vergaan is.
    En God huilt vroom alleen
    -

  5. #35
    Vrijdag 9 november;
    20:00 PEC Zwolle - Willem II 3-1

    Zaterdag 10 november:
    18:30 FC Emmen - NAC Breda 2-1
    19:45 De Graafschap - PSV 1-2
    19:45 Vitesse - FC Utrecht 2-2
    20:45 VVV - Fortuna Sittard 1-2

    Zondag 11 november:
    12:15 FC Groningen - SC Heerenveen 2-1
    14:30 ADO Den Haag - AZ 1-1
    14:30 Excelsior - Ajax 0-4
    16:45 Heracles Almelo - Feyenoord 2-1

  6. #36
    Vrijdag 9 november;
    20:00 PEC Zwolle - Willem II 2-1

    Zaterdag 10 november:
    18:30 FC Emmen - NAC Breda 1-1
    19:45 De Graafschap - PSV 1-4
    19:45 Vitesse - FC Utrecht 2-2
    20:45 VVV - Fortuna Sittard 1-1

    Zondag 11 november:
    12:15 FC Groningen - SC Heerenveen 2-2
    14:30 ADO Den Haag - AZ 1-3
    14:30 Excelsior - Ajax 0-3
    16:45 Heracles Almelo - Feyenoord 1-3
    Sûkerbôle

  7. #37
    Vrijdag 9 november;
    20:00 PEC Zwolle - Willem II 2-1

    Zaterdag 10 november:
    18:30 FC Emmen - NAC Breda 1-1
    19:45 De Graafschap - PSV 1-2
    19:45 Vitesse - FC Utrecht 1-1
    20:45 VVV - Fortuna Sittard 2-0

    Zondag 11 november:
    12:15 FC Groningen - SC Heerenveen 1-1
    14:30 ADO Den Haag - AZ 1-3
    14:30 Excelsior - Ajax 0-3
    16:45 Heracles Almelo - Feyenoord 1-3
    Laatst gewijzigd door Abubakari; 09-11-18 om 15:44.
    “Hey, you don’t have to choose between being cool and being nice. In fact, if you think there is that choice, be nice. Because that’s cool.”
    Fred Cole

  8. #38
    Vrijdag 9 november;
    20:00 PEC Zwolle - Willem II 2-0

    Zaterdag 10 november:
    18:30 FC Emmen - NAC Breda 0-1
    19:45 De Graafschap - PSV 0-3
    19:45 Vitesse - FC Utrecht 2-1
    20:45 VVV - Fortuna Sittard 2-0

    Zondag 11 november:
    12:15 FC Groningen - SC Heerenveen 1-1
    14:30 ADO Den Haag - AZ 1-1
    14:30 Excelsior - Ajax 0-2
    16:45 Heracles Almelo - Feyenoord 2-1

  9. #39
    Programma:

    Vrijdag 9 november;
    20:00 PEC Zwolle - Willem II 2-1

    Zaterdag 10 november:
    18:30 FC Emmen - NAC Breda 1-1
    19:45 De Graafschap - PSV 0-3
    19:45 Vitesse - FC Utrecht 2-2
    20:45 VVV - Fortuna Sittard 1-1

    Zondag 11 november:
    12:15 FC Groningen - SC Heerenveen 2-2
    14:30 ADO Den Haag - AZ 1-2
    14:30 Excelsior - Ajax 0-2
    16:45 Heracles Almelo - Feyenoord 1-1

  10. #40
    Programma:

    Vrijdag 9 november;
    20:00 PEC Zwolle - Willem II 2-1

    Zaterdag 10 november:
    18:30 FC Emmen - NAC Breda 1-1
    19:45 De Graafschap - PSV 0-3
    19:45 Vitesse - FC Utrecht 1-1
    20:45 VVV - Fortuna Sittard 1-1

    Zondag 11 november:
    12:15 FC Groningen - SC Heerenveen 1-1
    14:30 ADO Den Haag - AZ 0-2
    14:30 Excelsior - Ajax 0-3
    16:45 Heracles Almelo - Feyenoord 1-2

Forum Rechten

  • Je mag geen nieuwe onderwerpen plaatsen
  • Je mag geen reacties plaatsen
  • Je mag geen bijlagen toevoegen
  • Je mag jouw berichten niet wijzigen
  •