Pagina 1 van de 6 123 ... LaatsteLaatste
Resultaten 1 tot 10 van de 55

Onderwerp: Eredivisiekenner 2018/19 - ronde 12 (9 november)

  1. #1

    Eredivisiekenner 2018/19 - ronde 12 (9 november)

    Programma:

    Vrijdag 9 november;
    20:00 PEC Zwolle - Willem II

    Zaterdag 10 november:
    18:30 FC Emmen - NAC Breda
    19:45 De Graafschap - PSV
    19:45 Vitesse - FC Utrecht
    20:45 VVV - Fortuna Sittard

    Zondag 11 november:
    12:15 FC Groningen - SC Heerenveen
    14:30 ADO Den Haag - AZ
    14:30 Excelsior - Ajax
    16:45 Heracles Almelo - Feyenoord

    Veel succes!
    Laatst gewijzigd door Friesland; 06-11-18 om 14:49.
    Eredivisiekenner: vergeet niet een voorspelling te plaats voor de speelronde 11 (start: vrijdag, 20:00)
    Schaatskenner: Vergeet niet je voorspellingen voor het WBKT te plaatsen (start: vrijdag 17:20)
    TETO: ATP finale start 11 november.
    Eredivisie Eindstandvoorspellingen: geen mededelingen
    Wielerkenner: het seizoen zit erop, praat mee over de opzet van komend seizoen.

  2. #2
    Programma ligacompetities, speelronde 12:

    Eredivisie:
    FC Zwolle Ole Reinoud
    Maasveld prume
    Magikan fortuna1987
    Susa Schaakliefhebber
    PES5 Simon
    Wezeper88 Red Power
    Pascallovic Marinos
    Go Ahead Kampen Kielse Rat

    Eerste Divisie:
    Hummeltje Friesland
    zwammy Kralinger
    Max Power TopTreffer
    banshee De Groene Scout
    Mario Abubakari
    SuikerBrood SC Heerenveen
    Handyman Bernardo

    Tweede Divisie:
    JPA JMD
    Joost Andre
    Sunshine Sannie Miramar
    Mommiej Satyr
    Unregistere hipp00
    Superstars Ait Vedan
    erik DeMaster

    Derde Divisie:

    kampioensgroep:
    Bonehead - ossenaar
    Peperbusje - Jurgen

    play-offsgroep:
    SanMark. - Wigboldus
    Hankie - vrij
    Laatst gewijzigd door Friesland; 09-11-18 om 12:16.
    Eredivisiekenner: vergeet niet een voorspelling te plaats voor de speelronde 11 (start: vrijdag, 20:00)
    Schaatskenner: Vergeet niet je voorspellingen voor het WBKT te plaatsen (start: vrijdag 17:20)
    TETO: ATP finale start 11 november.
    Eredivisie Eindstandvoorspellingen: geen mededelingen
    Wielerkenner: het seizoen zit erop, praat mee over de opzet van komend seizoen.

  3. #3
    Programma Herfst CL:

    Tweede groepsfase, speelronde 5:

    Groep E:
    Unregistere Mario
    Simon prume

    Groep F:
    Schaakliefhebber Toptreffer
    Susa Pascallovic
    Eredivisiekenner: vergeet niet een voorspelling te plaats voor de speelronde 11 (start: vrijdag, 20:00)
    Schaatskenner: Vergeet niet je voorspellingen voor het WBKT te plaatsen (start: vrijdag 17:20)
    TETO: ATP finale start 11 november.
    Eredivisie Eindstandvoorspellingen: geen mededelingen
    Wielerkenner: het seizoen zit erop, praat mee over de opzet van komend seizoen.

  4. #4
    Programma Herfst EL:

    Kwartfinales, heenwedstrijden:

    JMD - Go Ahead Kampen
    FC Zwolle Ole - Peperbusje
    Sunshine Sannie - Marinos
    Jurgen - Miramar
    Laatst gewijzigd door Friesland; 09-11-18 om 12:28.
    Eredivisiekenner: vergeet niet een voorspelling te plaats voor de speelronde 11 (start: vrijdag, 20:00)
    Schaatskenner: Vergeet niet je voorspellingen voor het WBKT te plaatsen (start: vrijdag 17:20)
    TETO: ATP finale start 11 november.
    Eredivisie Eindstandvoorspellingen: geen mededelingen
    Wielerkenner: het seizoen zit erop, praat mee over de opzet van komend seizoen.

  5. #5
    Programma Herfst Cup:

    Eerste ronde:


    Andre DeMaster
    Schaakliefhebber Joost
    Mario Mommiej
    Friesland Reinoud
    Peperbusje Hankie
    FC Zwolle Ole Go Ahead Kampen
    Satyr Susa
    Miramar zwammy
    PES5 Bonehead
    Max Power JMD
    banshee Maasveld
    prume TopTreffer
    Kralinger Wezeper88
    De Groene Scout Ait Vedan
    hipp00 SanMark.
    Unregistere Sunshine Sannie
    Wigboldus Hummeltje
    Magikan - Kielse Rat
    Superstars - speler 51
    Jurgen - speler 52
    Bernardo - speler 53
    ossenaar - speler 54
    Marinos - speler 55
    Handyman - speler 56
    SC Heerenveen - speler 57
    Abubakari - speler 58
    Red Power - speler 59
    erik - speler 60
    fortuna1987 - speler 61
    Simon - speler 62
    SuikerBrood -speler 63
    Pascallovic - speler 64
    Laatst gewijzigd door Friesland; 09-11-18 om 12:56.
    Eredivisiekenner: vergeet niet een voorspelling te plaats voor de speelronde 11 (start: vrijdag, 20:00)
    Schaatskenner: Vergeet niet je voorspellingen voor het WBKT te plaatsen (start: vrijdag 17:20)
    TETO: ATP finale start 11 november.
    Eredivisie Eindstandvoorspellingen: geen mededelingen
    Wielerkenner: het seizoen zit erop, praat mee over de opzet van komend seizoen.

  6. #6
    Programma Herfst Davis Cup:

    Halve finales, dubbels:

    Team Kampen - SC Heerenveen 1-1
    Go Ahead Kampen / prume - SC Heerenveen / SuikerBrood

    PEC Zwolle - PSV 2-0
    FC Zwolle Ole / Mommiej - Magikan / Mario
    Laatst gewijzigd door Friesland; 09-11-18 om 12:32.
    Eredivisiekenner: vergeet niet een voorspelling te plaats voor de speelronde 11 (start: vrijdag, 20:00)
    Schaatskenner: Vergeet niet je voorspellingen voor het WBKT te plaatsen (start: vrijdag 17:20)
    TETO: ATP finale start 11 november.
    Eredivisie Eindstandvoorspellingen: geen mededelingen
    Wielerkenner: het seizoen zit erop, praat mee over de opzet van komend seizoen.

  7. #7
    Programma:

    Vrijdag 9 november;

    20:00 PEC Zwolle - Willem II 2-2

    Zaterdag 10 november:

    18:30 FC Emmen - NAC Breda 1-1

    19:45 De Graafschap - psv 1-4

    19:45 Vitesse - FC Utrecht 2-1

    20:45 VVV - Fortuna Sittard 2-1

    Zondag 11 november:

    12:15 FC Groningen - SC Heerenveen 1-1

    14:30 ADO Den Haag - AZ 1-2

    14:30 Excelsior - Ajax 0-3

    16:45 Heracles Almelo - Feyenoord 2-1
    Laatst gewijzigd door Miramar; 06-11-18 om 20:44.

  8. #8
    Vrijdag 9 november;
    20:00 PEC Zwolle - Willem II 2-2

    Zaterdag 10 november:
    18:30 FC Emmen - NAC Breda 2-1
    19:45 De Graafschap - PSV 0-3
    19:45 Vitesse - FC Utrecht 2-0
    20:45 VVV - Fortuna Sittard 1-1

    Zondag 11 november:
    12:15 FC Groningen - SC Heerenveen 1-3
    14:30 ADO Den Haag - AZ 1-2
    14:30 Excelsior - Ajax 0-2
    16:45 Heracles Almelo - Feyenoord 2-1

  9. #9
    Vrijdag 9 november;
    20:00 PEC Zwolle - Willem II 1-0

    Zaterdag 10 november:
    18:30 FC Emmen - NAC Breda 2-1
    19:45 De Graafschap - PSV 0-2
    19:45 Vitesse - FC Utrecht 2-0
    20:45 VVV - Fortuna Sittard 2-1

    Zondag 11 november:
    12:15 FC Groningen - SC Heerenveen 1-2
    14:30 ADO Den Haag - AZ 1-2
    14:30 Excelsior - Ajax 0-2
    16:45 Heracles Almelo - Feyenoord 1-2
    Winnaar Herfst Davis Cup 2015 (Team Kampen) / Winnaar Lente Europa League 2017 / Winnaar Lente Cup 2017

  10. #10
    Vrijdag 9 november;
    20:00 PEC Zwolle - Willem II 2-1

    Zaterdag 10 november:
    18:30 FC Emmen - NAC Breda 2-1
    19:45 De Graafschap - PSV 0-2
    19:45 Vitesse - FC Utrecht 2-1
    20:45 VVV - Fortuna Sittard 2-0

    Zondag 11 november:
    12:15 FC Groningen - SC Heerenveen 3-1
    14:30 ADO Den Haag - AZ 0-2
    14:30 Excelsior - Ajax 0-3
    16:45 Heracles Almelo - Feyenoord 1-3

Forum Rechten

  • Je mag geen nieuwe onderwerpen plaatsen
  • Je mag geen reacties plaatsen
  • Je mag geen bijlagen toevoegen
  • Je mag jouw berichten niet wijzigen
  •