Pagina 3 van de 6 EersteEerste 12345 ... LaatsteLaatste
Resultaten 21 tot 30 van de 55

Onderwerp: Eredivisiekenner 2018/19 - ronde 12 (9 november)

  1. #21
    Vrijdag 9 november;
    20:00 PEC Zwolle - Willem II 2-1

    Zaterdag 10 november:
    18:30 FC Emmen - NAC Breda 1-2
    19:45 De Graafschap - PSV 0-2
    19:45 Vitesse - FC Utrecht 2-1
    20:45 VVV - Fortuna Sittard 1-1

    Zondag 11 november:
    12:15 FC Groningen - SC Heerenveen 2-1
    14:30 ADO Den Haag - AZ 1-2
    14:30 Excelsior - Ajax 0-2
    16:45 Heracles Almelo - Feyenoord 1-2

  2. #22
    Vrijdag 9 november;
    20:00 PEC Zwolle - Willem II 1-0

    Zaterdag 10 november:
    18:30 FC Emmen - NAC Breda 1-0
    19:45 De Graafschap - PSV 0-2
    19:45 Vitesse - FC Utrecht 1-0
    20:45 VVV - Fortuna Sittard 1-0

    Zondag 11 november:
    12:15 FC Groningen - SC Heerenveen 1-0
    14:30 ADO Den Haag - AZ 0-1
    14:30 Excelsior - Ajax 0-2
    16:45 Heracles Almelo - Feyenoord 0-1

  3. #23
    Vrijdag 9 november;
    20:00 PEC Zwolle - Willem II 3-2

    Zaterdag 10 november:
    18:30 FC Emmen - NAC Breda 2-1
    19:45 De Graafschap - Eindhoven 1-2
    19:45 Vitesse - FC Utrecht 2-2
    20:45 VVV - Fortuna Sittard 2-1

    Zondag 11 november:
    12:15 FC Groningen - SC Heerenveen 2-1
    14:30 ADO Den Haag - AZ 2-2
    14:30 Excelsior - Ajax 0-3
    16:45 Heracles Almelo - Feyenoord 2-1

  4. #24
    Programma:

    Vrijdag 9 november;
    20:00 PEC Zwolle - Willem II 1-1

    Zaterdag 10 november:
    18:30 FC Emmen - NAC Breda 1-0
    19:45 De Graafschap - PSV 1-0
    19:45 Vitesse - FC Utrecht 2-2
    20:45 VVV - Fortuna Sittard 3-1

    Zondag 11 november:
    12:15 FC Groningen - SC Heerenveen 0-2
    14:30 ADO Den Haag - AZ 1-4
    14:30 Excelsior - Ajax 0-4
    16:45 Heracles Almelo - Feyenoord 2-1

  5. #25
    Programma:

    Vrijdag 9 november;
    20:00 PEC Zwolle - Willem II 2-1

    Zaterdag 10 november:
    18:30 FC Emmen - NAC Breda 2-1
    19:45 De Graafschap - PSV 1-3
    19:45 Vitesse - FC Utrecht 1-1
    20:45 VVV - Fortuna Sittard 2-1

    Zondag 11 november:
    12:15 FC Groningen - SC Heerenveen 2-2
    14:30 ADO Den Haag - AZ 1-1
    14:30 Excelsior - Ajax 0-3
    16:45 Heracles Almelo - Feyenoord 1-2

  6. #26
    Vrijdag 9 november;
    20:00 PEC Zwolle - Willem II 1-1

    Zaterdag 10 november:
    18:30 FC Emmen - NAC Breda 1-1
    19:45 De Graafschap - PSV 0-2
    19:45 Vitesse - FC Utrecht 2-1
    20:45 VVV - Fortuna Sittard 2-1

    Zondag 11 november:
    12:15 FC Groningen - SC Heerenveen 1-1
    14:30 ADO Den Haag - AZ 1-2
    14:30 Excelsior - Ajax 0-2
    16:45 Heracles Almelo - Feyenoord 1-1

  7. #27
    Unregistere's Avatar
    Ingeschreven
    Apr 2015
    Locatie
    Hendrik-Ido-Ambacht
    Berichten
    10.784
    vCash
    6029498
    Vrijdag 9 november;
    20:00 PEC Zwolle - Willem II 2-1

    Zaterdag 10 november:
    18:30 FC Emmen - NAC Breda 2-2
    19:45 De Graafschap - PSV 0-3
    19:45 Vitesse - FC Utrecht 1-1
    20:45 VVV - Fortuna Sittard 3-2

    Zondag 11 november:
    12:15 FC Groningen - SC Heerenveen 3-3
    14:30 ADO Den Haag - AZ 2-1
    14:30 Excelsior - Ajax 1-2
    16:45 Heracles Almelo - Feyenoord 2-1

  8. #28
    Vrijdag 9 november;
    20:00 PEC Zwolle - Willem II 1-0

    Zaterdag 10 november:
    18:30 FC Emmen - NAC Breda 2-0
    19:45 De Graafschap - PSV 0-2
    19:45 Vitesse - FC Utrecht 2-2
    20:45 VVV - Fortuna Sittard 2-1

    Zondag 11 november:
    12:15 FC Groningen - SC Heerenveen 2-0
    14:30 ADO Den Haag - AZ 0-1
    14:30 Excelsior - Ajax 1-3
    16:45 Heracles Almelo - Feyenoord 2-2

  9. #29
    Super Moderator PES5's Avatar
    Ingeschreven
    Apr 2015
    Locatie
    Dokkum
    Berichten
    7.563
    vCash
    9109340
    Vrijdag 9 november;
    20:00 PEC Zwolle - Willem II 2-2

    Zaterdag 10 november:
    18:30 FC Emmen - NAC Breda 1-1
    19:45 De Graafschap - PSV 0-3
    19:45 Vitesse - FC Utrecht 2-2
    20:45 VVV - Fortuna Sittard 1-0

    Zondag 11 november:
    12:15 FC Groningen - SC Heerenveen 2-2
    14:30 ADO Den Haag - AZ 1-2
    14:30 Excelsior - Ajax 0-3
    16:45 Heracles Almelo - Feyenoord 1-2

  10. #30
    Vrijdag 9 november;
    20:00 PEC Zwolle - Willem II 0-2

    Zaterdag 10 november:
    18:30 FC Emmen - NAC Breda 0-1
    19:45 De Graafschap - PSV 0-2
    19:45 Vitesse - FC Utrecht 1-2
    20:45 VVV - Fortuna Sittard 2-0

    Zondag 11 november:
    12:15 FC Groningen - SC Heerenveen 0-2
    14:30 ADO Den Haag - AZ 1-3
    14:30 Excelsior - Ajax 0-2
    16:45 Heracles Almelo - Feyenoord2-2

Forum Rechten

  • Je mag geen nieuwe onderwerpen plaatsen
  • Je mag geen reacties plaatsen
  • Je mag geen bijlagen toevoegen
  • Je mag jouw berichten niet wijzigen
  •