Pagina 6 van de 6 EersteEerste ... 456
Resultaten 51 tot 55 van de 55

Onderwerp: Eredivisiekenner 2018/19 - ronde 12 (9 november)

  1. #51
    Vrijdag 9 november;
    20:00 PEC Zwolle - Willem II 1-1

    Zaterdag 10 november:
    18:30 FC Emmen - NAC Breda 1-1
    19:45 De Graafschap - PSV 1-2
    19:45 Vitesse - FC Utrecht 1-1
    20:45 VVV - Fortuna Sittard 2-0

    Zondag 11 november:
    12:15 FC Groningen - SC Heerenveen 3-1
    14:30 ADO Den Haag - AZ 0-3
    14:30 Excelsior - Ajax 1-1
    16:45 Heracles Almelo - Feyenoord 0-2

  2. #52
    Super Moderator Kralinger's Avatar
    Ingeschreven
    Apr 2015
    Locatie
    Dundee, Schotland
    Berichten
    2.815
    vCash
    4000000
    Zaterdag 10 november:
    18:30 FC Emmen - NAC Breda 2-1
    19:45 De Graafschap - PSV 0-2
    19:45 Vitesse - FC Utrecht 2-0
    20:45 VVV - Fortuna Sittard 2-1

    Zondag 11 november:
    12:15 FC Groningen - SC Heerenveen 1-2
    14:30 ADO Den Haag - AZ 1-2
    14:30 Excelsior - Ajax 0-2
    16:45 Heracles Almelo - Feyenoord 0-2

  3. #53
    Zaterdag 10 november:
    18:30 FC Emmen - NAC Breda 1-2
    19:45 De Graafschap - PSV 0-5
    19:45 Vitesse - FC Utrecht 2-1
    20:45 VVV - Fortuna Sittard 2-2

    Zondag 11 november:
    12:15 FC Groningen - SC Heerenveen 1-3
    14:30 ADO Den Haag - AZ 1-1
    14:30 Excelsior - Ajax 1-4
    16:45 Heracles Almelo - Feyenoord 1-3

  4. #54
    Zaterdag 10 november:

    18:30 FC Emmen - NAC Breda 2-2

    19:45 De Graafschap - PSV 0-5

    19:45 Vitesse - FC Utrecht 3-1

    20:45 VVV - Fortuna Sittard 2-1

    Zondag 11 november:

    12:15 FC Groningen - SC Heerenveen 1-1

    14:30 ADO Den Haag - AZ 2-1

    14:30 Excelsior - Ajax 0-3

    16:45 Heracles Almelo - Feyenoord 2-1

    Verstuurd vanaf mijn HUAWEI VNS-L31 met Tapatalk
    Als niemand luistert naar niemand vallen er doden in plaats van woorden - Jana Beranová

  5. #55
    Dacht dat ik al een voorspelling had geplaatst. Zal wel in een verkeerd topic geweest zijn

    Zaterdag 10 november:
    18:30 FC Emmen - NAC Breda (1-1)
    19:45 De Graafschap - PSV (1-3)
    19:45 Vitesse - FC Utrecht (2-1)
    20:45 VVV - Fortuna Sittard (2-0)

    Zondag 11 november:
    12:15 FC Groningen - SC Heerenveen (1-1)
    14:30 ADO Den Haag - AZ (1-2)
    14:30 Excelsior - Ajax (1-3)
    16:45 Heracles Almelo - Feyenoord (2-2)

Forum Rechten

  • Je mag geen nieuwe onderwerpen plaatsen
  • Je mag geen reacties plaatsen
  • Je mag geen bijlagen toevoegen
  • Je mag jouw berichten niet wijzigen
  •