Pagina 4 van de 7 EersteEerste ... 23456 ... LaatsteLaatste
Resultaten 31 tot 40 van de 68

Onderwerp: Eredivisiekenner 2018/19 - ronde 11 (2 november)

  1. #31
    Super Moderator PES5's Avatar
    Ingeschreven
    Apr 2015
    Locatie
    Dokkum
    Berichten
    7.564
    vCash
    9109340
    Programma:

    Vrijdag 2 november:
    20:00 Excelsior - FC Groningen 1-1

    Zaterdag 3 november:
    18:30 Ajax - Willem II 3-0
    18:30 NAC Breda - Heracles Almelo 1-1
    20:45 AZ - De Graafschap 2-0
    20:45 PSV - Vitesse 3-1

    Zondag 4 november:
    12:15 SC Heerenveen - FC Emmen 3-1
    14:30 FC Utrecht - ADO Den Haag 2-1
    14:30 Fortuna Sittard - PEC Zwolle 1-1
    16:45 Feyenoord - VVV 2-0

    Veel succes!

  2. #32
    Vrijdag 2 november:
    20:00 Excelsior - FC Groningen 2-1

    Zaterdag 3 november:
    18:30 Ajax - Willem II 4-0
    18:30 NAC Breda - Heracles Almelo 1-2
    20:45 AZ - De Graafschap 2-1
    20:45 PSV - Vitesse 2-1

    Zondag 4 november:
    12:15 SC Heerenveen - FC Emmen 3-0
    14:30 FC Utrecht - ADO Den Haag 2-1
    14:30 Fortuna Sittard - PEC Zwolle 2-1
    16:45 Feyenoord - VVV 3-1

  3. #33
    Vrijdag 2 november:
    20:00 Excelsior - FC Groningen 1-1

    Zaterdag 3 november:
    18:30 Ajax - Willem II 3-0
    18:30 NAC Breda - Heracles Almelo 2-2
    20:45 AZ - De Graafschap 3-0
    20:45 PSV - Vitesse 2-0

    Zondag 4 november:
    12:15 SC Heerenveen - FC Emmen 2-1
    14:30 FC Utrecht - ADO Den Haag 2-0
    14:30 Fortuna Sittard - PEC Zwolle 1-2
    16:45 Feyenoord - VVV 3-1

  4. #34
    Vrijdag 2 november:
    20:00 Excelsior - FC Groningen 1-1

    Zaterdag 3 november:
    18:30 Ajax - Willem II 2-1
    18:30 NAC Breda - Heracles Almelo 0-2
    20:45 AZ - De Graafschap 3-1
    20:45 PSV - Vitesse 2-2

    Zondag 4 november:
    12:15 SC Heerenveen - FC Emmen 2-1
    14:30 FC Utrecht - ADO Den Haag 1-1
    14:30 Fortuna Sittard - PEC Zwolle 1-0
    16:45 Feyenoord - VVV 2-2

  5. #35
    Vrijdag 2 november:
    20:00 Excelsior - FC Groningen 2-1

    Zaterdag 3 november:
    18:30 Ajax - Willem II 4-0
    18:30 NAC Breda - Heracles Almelo 1-2
    20:45 AZ - De Graafschap 2-1
    20:45 PSV - Vitesse 3-1

    Zondag 4 november:
    12:15 SC Heerenveen - FC Emmen 2-0
    14:30 FC Utrecht - ADO Den Haag 2-1
    14:30 Fortuna Sittard - PEC Zwolle 1-1
    16:45 Feyenoord - VVV 3-1

  6. #36
    Vrijdag 2 november:
    20:00 Excelsior - FC Groningen 2-0

    Zaterdag 3 november:
    18:30 Ajax - Willem II 2-1
    18:30 NAC Breda - Heracles Almelo 1-1
    20:45 AZ - De Graafschap 3-0
    20:45 PSV - Vitesse 2-1

    Zondag 4 november:
    12:15 SC Heerenveen - FC Emmen 2-0
    14:30 FC Utrecht - ADO Den Haag 1-1
    14:30 Fortuna Sittard - PEC Zwolle 1-1
    16:45 Feyenoord - VVV 2-0

  7. #37
    Vrijdag 2 november:
    20:00 Excelsior - FC Groningen 2-2

    Zaterdag 3 november:
    18:30 Ajax - Willem II 3-1
    18:30 NAC Breda - Heracles Almelo 0-1
    20:45 AZ - De Graafschap 3-0
    20:45 PSV - Vitesse 4-1

    Zondag 4 november:
    12:15 SC Heerenveen - FC Emmen 3-1
    14:30 FC Utrecht - ADO Den Haag 1-1
    14:30 Fortuna Sittard - PEC Zwolle 1-2
    16:45 Feyenoord - VVV 2-0
    Sûkerbôle

  8. #38
    Vrijdag 2 november:
    20:00 Excelsior - FC Groningen 1-1

    Zaterdag 3 november:
    18:30 Ajax - Willem II 4-0
    18:30 NAC Breda - Heracles Almelo 1-2
    20:45 AZ - De Graafschap 3-0
    20:45 PSV - Vitesse 4-0

    Zondag 4 november:
    12:15 SC Heerenveen - FC Emmen 4-1
    14:30 FC Utrecht - ADO Den Haag 2-1
    14:30 Fortuna Sittard - PEC Zwolle 1-3
    16:45 Feyenoord - VVV 2-0
    Eredivisiekenner: Donderdag volgen de uitslagen van ronde 12 en de programma's van de resterende speelrondes tot aan de winterstop.
    Schaatskenner: Vergeet niet je voorspellingen voor de WB van Obihiro te plaatsen (start: vrijdag 7:30)
    TETO: ...
    Eredivisie Eindstandvoorspellingen: geen mededelingen
    Wielerkenner: het seizoen zit erop, praat mee over de opzet van komend seizoen.

  9. #39
    Programma:

    Vrijdag 2 november:
    20:00 Excelsior - FC Groningen 0-1

    Zaterdag 3 november:
    18:30 Ajax - Willem II 4-1
    18:30 NAC Breda - Heracles Almelo 3-1
    20:45 AZ - De Graafschap 2-0
    20:45 PSV - Vitesse 3-1

    Zondag 4 november:
    12:15 SC Heerenveen - FC Emmen 3-0
    14:30 FC Utrecht - ADO Den Haag 2-1
    14:30 Fortuna Sittard - PEC Zwolle 1-1
    16:45 Feyenoord - VVV 3-0
    "Somewhere out there is a tree, tirelessly producing oxygen so you can breath. I think you owe it an apology."

  10. #40
    Vrijdag 2 november:
    20:00 Excelsior - FC Groningen 2-1

    Zaterdag 3 november:
    18:30 Ajax - Willem II 3-0
    18:30 NAC Breda - Heracles Almelo 1-2
    20:45 AZ - De Graafschap 2-0
    20:45 PSV - Vitesse 3-0

    Zondag 4 november:
    12:15 SC Heerenveen - FC Emmen 2-0
    14:30 FC Utrecht - ADO Den Haag 2-0
    14:30 Fortuna Sittard - PEC Zwolle 1-1
    16:45 Feyenoord - VVV 2-0

Forum Rechten

  • Je mag geen nieuwe onderwerpen plaatsen
  • Je mag geen reacties plaatsen
  • Je mag geen bijlagen toevoegen
  • Je mag jouw berichten niet wijzigen
  •