Pagina 1 van de 7 123 ... LaatsteLaatste
Resultaten 1 tot 10 van de 68

Onderwerp: Eredivisiekenner 2018/19 - ronde 11 (2 november)

  1. #1

    Eredivisiekenner 2018/19 - ronde 11 (2 november)

    Programma:

    Vrijdag 2 november:
    20:00 Excelsior - FC Groningen

    Zaterdag 3 november:
    18:30 Ajax - Willem II
    18:30 NAC Breda - Heracles Almelo
    20:45 AZ - De Graafschap
    20:45 PSV - Vitesse

    Zondag 4 november:
    12:15 SC Heerenveen - FC Emmen
    14:30 FC Utrecht - ADO Den Haag
    14:30 Fortuna Sittard - PEC Zwolle
    16:45 Feyenoord - VVV

    Veel succes!
    Eredivisiekenner: Donderdag volgen de uitslagen van ronde 12 en de programma's van de resterende speelrondes tot aan de winterstop.
    Schaatskenner: Vergeet niet je voorspellingen voor de WB van Obihiro te plaatsen (start: vrijdag 7:30)
    TETO: ...
    Eredivisie Eindstandvoorspellingen: geen mededelingen
    Wielerkenner: het seizoen zit erop, praat mee over de opzet van komend seizoen.

  2. #2
    Programma Ligacompetities, speelronde 11:

    Eredivisie:
    FC Zwolle Ole Kielse Rat
    Maasveld Reinoud
    Magikan prume
    Susa fortuna1987
    PES5 Schaakliefhebber
    Wezeper88 Simon
    Pascallovic Red Power
    Go Ahead Kampen Marinos

    Eerste Divisie:
    Hummeltje Kralinger
    zwammy TopTreffer
    Max Power De Groene Scout
    banshee Abubakari
    Mario SC Heerenveen
    SuikerBrood Handyman
    Friesland Bernardo

    Tweede Divisie:
    JPA Andre
    Joost Miramar
    Sunshine Sannie Satyr
    Mommiej hipp00
    Unregistere Ait Vedan
    Superstars erik
    JMD DeMaster

    Derde Divisie:

    kampioensgroep:
    Bonehead - Jurgen
    Peperbusje - ossenaar

    play-offsgroep:
    Hankie - Wigboldus
    SanMark. - vrij
    Laatst gewijzigd door Friesland; 08-11-18 om 18:26.
    Eredivisiekenner: Donderdag volgen de uitslagen van ronde 12 en de programma's van de resterende speelrondes tot aan de winterstop.
    Schaatskenner: Vergeet niet je voorspellingen voor de WB van Obihiro te plaatsen (start: vrijdag 7:30)
    TETO: ...
    Eredivisie Eindstandvoorspellingen: geen mededelingen
    Wielerkenner: het seizoen zit erop, praat mee over de opzet van komend seizoen.

  3. #3
    Programma Herfst CL:

    Tweede groepsfase, speelronde 4:

    Groep E:
    Unregistere - Simon
    Mario - prume

    Groep F:
    Schaakliefhebber - Susa
    Toptreffer - Pascallovic
    Eredivisiekenner: Donderdag volgen de uitslagen van ronde 12 en de programma's van de resterende speelrondes tot aan de winterstop.
    Schaatskenner: Vergeet niet je voorspellingen voor de WB van Obihiro te plaatsen (start: vrijdag 7:30)
    TETO: ...
    Eredivisie Eindstandvoorspellingen: geen mededelingen
    Wielerkenner: het seizoen zit erop, praat mee over de opzet van komend seizoen.

  4. #4
    Programma Herfst EL:

    achtste finales, terugwedstrijden:

    JMD - fortuna1987
    Go Ahead Kampen - Ait Vedan
    FC Zwolle Ole - Handyman
    Peperbusje - erik
    ossenaar - Sunshine Sannie
    Marinos - De Groene Scout
    Jurgen - Joost
    Miramar - Max Power
    Laatst gewijzigd door Friesland; 28-10-18 om 19:51.
    Eredivisiekenner: Donderdag volgen de uitslagen van ronde 12 en de programma's van de resterende speelrondes tot aan de winterstop.
    Schaatskenner: Vergeet niet je voorspellingen voor de WB van Obihiro te plaatsen (start: vrijdag 7:30)
    TETO: ...
    Eredivisie Eindstandvoorspellingen: geen mededelingen
    Wielerkenner: het seizoen zit erop, praat mee over de opzet van komend seizoen.

  5. #5
    Programma Zomer Cup:

    Finale:

    ossenaar - prume
    Laatst gewijzigd door Friesland; 28-10-18 om 19:50.
    Eredivisiekenner: Donderdag volgen de uitslagen van ronde 12 en de programma's van de resterende speelrondes tot aan de winterstop.
    Schaatskenner: Vergeet niet je voorspellingen voor de WB van Obihiro te plaatsen (start: vrijdag 7:30)
    TETO: ...
    Eredivisie Eindstandvoorspellingen: geen mededelingen
    Wielerkenner: het seizoen zit erop, praat mee over de opzet van komend seizoen.

  6. #6
    Programma Herfst Davis Cup:

    Halve finales, wedstrijden 1 en 2:

    Team Kampen - SC Heerenveen
    Go Ahead Kampen - SC Heerenveen
    prume - SuikerBrood

    PEC Zwolle - PSV
    FC Zwolle Ole - Magikan
    Mommiej - Mario
    Laatst gewijzigd door Friesland; 28-10-18 om 19:50.
    Eredivisiekenner: Donderdag volgen de uitslagen van ronde 12 en de programma's van de resterende speelrondes tot aan de winterstop.
    Schaatskenner: Vergeet niet je voorspellingen voor de WB van Obihiro te plaatsen (start: vrijdag 7:30)
    TETO: ...
    Eredivisie Eindstandvoorspellingen: geen mededelingen
    Wielerkenner: het seizoen zit erop, praat mee over de opzet van komend seizoen.

  7. #7
    Programma:

    Vrijdag 2 november:

    20:00 Excelsior - FC Groningen 2-1

    Zaterdag 3 november:

    18:30 Ajax - Willem II 4-1

    18:30 NAC Breda - Heracles Almelo 1-1

    20:45 AZ - De Graafschap 4-0

    20:45 PSV - Vitesse 2-0

    Zondag 4 november:

    12:15 SC Heerenveen - FC Emmen 3-0

    14:30 FC Utrecht - ADO Den Haag 2-1

    14:30 Fortuna Sittard - PEC Zwolle 1-1

    16:45 Feyenoord - VVV 4-0

  8. #8
    Vrijdag 2 november:
    20:00 Excelsior - FC Groningen 2-1

    Zaterdag 3 november:
    18:30 Ajax - Willem II 3-0
    18:30 NAC Breda - Heracles Almelo 2-2
    20:45 AZ - De Graafschap 4-0
    20:45 PSV - Vitesse 3-1

    Zondag 4 november:
    12:15 SC Heerenveen - FC Emmen 2-1
    14:30 FC Utrecht - ADO Den Haag 1-1
    14:30 Fortuna Sittard - PEC Zwolle 2-2
    16:45 Feyenoord - VVV 2-0

  9. #9
    Vrijdag 2 november:
    20:00 Excelsior - FC Groningen 2-0

    Zaterdag 3 november:
    18:30 Ajax - Willem II 2-0
    18:30 NAC Breda - Heracles Almelo 1-3
    20:45 AZ - De Graafschap 2-0
    20:45 PSV - Vitesse 1-0

    Zondag 4 november:
    12:15 SC Heerenveen - FC Emmen 1-0
    14:30 FC Utrecht - ADO Den Haag 2-1
    14:30 Fortuna Sittard - PEC Zwolle 2-1
    16:45 Feyenoord - VVV 2-0
    Winnaar Herfst Davis Cup 2015 (Team Kampen) / Winnaar Lente Europa League 2017 / Winnaar Lente Cup 2017

  10. #10
    Vrijdag 2 november:
    20:00 Excelsior - FC Groningen 1-2

    Zaterdag 3 november:
    18:30 Ajax - Willem II 3-0
    18:30 NAC Breda - Heracles Almelo 1-2
    20:45 AZ - De Graafschap 2-0
    20:45 PSV - Vitesse 2-1

    Zondag 4 november:
    12:15 SC Heerenveen - FC Emmen 2-0
    14:30 FC Utrecht - ADO Den Haag 2-0
    14:30 Fortuna Sittard - PEC Zwolle 2-1
    16:45 Feyenoord - VVV 2-0

Forum Rechten

  • Je mag geen nieuwe onderwerpen plaatsen
  • Je mag geen reacties plaatsen
  • Je mag geen bijlagen toevoegen
  • Je mag jouw berichten niet wijzigen
  •