Pagina 1 van de 7 123 ... LaatsteLaatste
Resultaten 1 tot 10 van de 68

Onderwerp: Eredivisiekenner 2018/19 - ronde 9 (20 oktober)

  1. #1

    Eredivisiekenner 2018/19 - ronde 9 (20 oktober)

    Programma:

    Zaterdag 20 oktober:
    18:30 Excelsior - Vitesse
    18:30 PSV - FC Emmen
    20:45 FC Utrecht - AZ
    20:45 SC Heerenveen - Ajax

    Zondag 21 oktober:
    12:15 NAC Breda - Willem II
    14:30 Feyenoord - PEC Zwolle
    14:30 Heracles Almelo - FC Groningen
    14:30 VVV - ADO Den Haag
    16:45 Fortuna Sittard - De Graafschap

    Veel succes!
    Eredivisiekenner: ...
    Schaatskenner: ...
    TETO: ...
    Eredivisie Eindstandvoorspellingen: geen mededelingen
    Wielerkenner: het seizoen zit erop, praat mee over de opzet van komend seizoen.

  2. #2
    Programma ligacompetities, speelronde 9:

    Eredivisie:
    FC Zwolle Ole Red Power
    Maasveld Marinos
    Magikan Kielse Rat
    Susa Reinoud
    PES5 prume
    Wezeper88 fortuna1987
    Pascallovic Schaakliefhebber
    Go Ahead Kampen Simon

    Eerste Divisie:
    Hummeltje De Groene Scout
    zwammy Abubakari
    Max Power SC Heerenveen
    banshee Handyman
    Mario SuikerBrood
    TopTreffer Friesland
    Kralinger Bernardo

    Tweede Divisie:
    JPA Satyr
    Joost hipp00
    Sunshine Sannie Ait Vedan
    Mommiej erik
    Unregistere Superstars
    Miramar JMD
    Andre DeMaster

    Derde Divisie:
    Bonehead Hankie
    Wigboldus Peperbusje
    ossenaar vrij
    SanMark. vrij
    Jurgen vrij
    Eredivisiekenner: ...
    Schaatskenner: ...
    TETO: ...
    Eredivisie Eindstandvoorspellingen: geen mededelingen
    Wielerkenner: het seizoen zit erop, praat mee over de opzet van komend seizoen.

  3. #3
    Programma Herfst CL:

    Tweede groepsfase, spleeronde 2:

    Groep E:
    Unregistere Mario
    Simon prume

    Groep F:
    Schaakliefhebber Toptreffer
    Susa Pascallovic
    Eredivisiekenner: ...
    Schaatskenner: ...
    TETO: ...
    Eredivisie Eindstandvoorspellingen: geen mededelingen
    Wielerkenner: het seizoen zit erop, praat mee over de opzet van komend seizoen.

  4. #4
    Programma Herfst EL:

    Tussenronde EL, terugwedstrijden:

    Wigboldus - JMD
    Hummeltje - Go Ahead Eagles
    Reinoud - FC Zwolle Ole
    Peperbusje - hipp00
    ossenaar - PES5
    Superstars - Marinus
    Jurgen - Kralinger
    Miramar - Friesland
    Eredivisiekenner: ...
    Schaatskenner: ...
    TETO: ...
    Eredivisie Eindstandvoorspellingen: geen mededelingen
    Wielerkenner: het seizoen zit erop, praat mee over de opzet van komend seizoen.

  5. #5
    Programma Zomer Cup:

    Halve finales, heenwedstrijden:
    Miramar - ossenaar
    Max Power - prume
    Laatst gewijzigd door Friesland; 07-10-18 om 19:49.
    Eredivisiekenner: ...
    Schaatskenner: ...
    TETO: ...
    Eredivisie Eindstandvoorspellingen: geen mededelingen
    Wielerkenner: het seizoen zit erop, praat mee over de opzet van komend seizoen.

  6. #6
    Programma Herfst Davis Cup:

    Kwartfinales, dubbels:


    Team Groesbeek - Team Kampen 0-2
    erik / TopTreffer - Go Ahead Kampen / prume

    PEC Zwolle - VV 't Herdersmatje 1-1
    FC Zwolle Ole / Mommiej - Unregistere / Schaakliefhebber

    PSV - Excelsior 1-1
    Magikan / Mario - Kralinger / Simon

    SC Heerenveen - NAC Breda 1-1
    SC Heerenveen / SuikerBrood - hipp00 / zwammy
    Eredivisiekenner: ...
    Schaatskenner: ...
    TETO: ...
    Eredivisie Eindstandvoorspellingen: geen mededelingen
    Wielerkenner: het seizoen zit erop, praat mee over de opzet van komend seizoen.

  7. #7
    Zaterdag 20 oktober:
    18:30 Excelsior - Vitesse 1-1
    18:30 PSV - FC Emmen 3-0
    20:45 FC Utrecht - AZ 1-1
    20:45 SC Heerenveen - Ajax 0-5

    Zondag 21 oktober:
    12:15 NAC Breda - Willem II 1-1
    14:30 Feyenoord - PEC Zwolle 2-1
    14:30 Heracles Almelo - FC Groningen 1-1
    14:30 VVV - ADO Den Haag 1-0
    16:45 Fortuna Sittard - De Graafschap 1-1

  8. #8
    Marinos is op vakantie, dit zijn zijn voorspellingen voor ronde 9:

    Citaat Oorspronkelijk geplaatst door Marinos
    Excelsior - Vitesse 1-2
    PSV - Emmen 2-0
    Utrecht - AZ 0-0
    Heerenveen - Ajax 1-3
    NAC - Willem II - 1-0
    VVV - ADO 0-0
    Feyenoord - PEC 1-0
    Heracles - Groningen 1-0
    Fortuna - De Graafschap 1-1
    “Hey, you don’t have to choose between being cool and being nice. In fact, if you think there is that choice, be nice. Because that’s cool.”
    Fred Cole

  9. #9
    Programma:

    Zaterdag 20 oktober:

    18:30 Excelsior - Vitesse 1-2

    18:30 PSV - FC Emmen 5-0

    20:45 FC Utrecht - AZ 1-1

    20:45 SC Heerenveen - Ajax 1-3

    Zondag 21 oktober:

    12:15 NAC Breda - Willem II 1-1

    14:30 Feyenoord - PEC Zwolle 3-1

    14:30 Heracles Almelo - FC Groningen 2-1

    14:30 VVV - ADO Den Haag 1-1

    16:45 Fortuna Sittard - De Graafschap 3-1

  10. #10
    Zaterdag 20 oktober:
    18:30 Excelsior - Vitesse 0-2
    18:30 PSV - FC Emmen 3-0
    20:45 FC Utrecht - AZ 1-3
    20:45 SC Heerenveen - Ajax 0-3

    Zondag 21 oktober:
    12:15 NAC Breda - Willem II 1-2
    14:30 Feyenoord - PEC Zwolle 2-0
    14:30 Heracles Almelo - FC Groningen 2-0
    14:30 VVV - ADO Den Haag 2-0
    16:45 Fortuna Sittard - De Graafschap 2-1

Forum Rechten

  • Je mag geen nieuwe onderwerpen plaatsen
  • Je mag geen reacties plaatsen
  • Je mag geen bijlagen toevoegen
  • Je mag jouw berichten niet wijzigen
  •