Pagina 1 van de 2 12 LaatsteLaatste
Resultaten 1 tot 10 van de 17

Onderwerp: Toto Keukenkampioen divisie 2018-2019 Ronde 9 12 Oktober

  1. #1

    Toto Keukenkampioen divisie 2018-2019 Ronde 9 12 Oktober

    Vrijdag 12 oktober:
    20.00 uur: Jong AZ - Jong FC Utrecht
    20.00 uur: FC Den Bosch - FC Dordrecht
    20.00 uur: N.E.C. - FC Eindhoven
    20.00 uur: RKC Waalwijk - TOP Oss
    20.00 uur: FC Volendam - Almere City FC
    20.00 uur: Helmond Sport - Telstar

    Zondag 14 oktober:
    12.15 uur: Go Ahead Eagles - Roda JC
    14.30 uur: Sparta Rotterdam - SC Cambuur
    16.45 uur: FC Twente - MVV

    Maandag 15 oktober:
    20.00 uur: Jong PSV - Jong Ajax

  2. #2
    Vrijdag 12 oktober:
    20.00 uur: Jong AZ - Jong FC Utrecht 2-1
    20.00 uur: FC Den Bosch - FC Dordrecht 2-0
    20.00 uur: N.E.C. - FC Eindhoven 3-1
    20.00 uur: RKC Waalwijk - TOP Oss 2-1
    20.00 uur: FC Volendam - Almere City FC 1-3
    20.00 uur: Helmond Sport - Telstar 2-1

    Zondag 14 oktober:
    12.15 uur: Go Ahead Eagles - Roda JC 2-0
    14.30 uur: Sparta Rotterdam - SC Cambuur 3-1
    16.45 uur: FC Twente - MVV 3-0

    Maandag 15 oktober:
    20.00 uur: Jong PSV - Jong Ajax 2-3

  3. #3
    Vrijdag 12 oktober:

    20.00 uur: Jong AZ - Jong FC Utrecht 2-1

    20.00 uur: FC Den Bosch - FC Dordrecht 1-2

    20.00 uur: N.E.C. - FC Eindhoven 3-0

    20.00 uur: RKC Waalwijk - TOP Oss 2-1

    20.00 uur: FC Volendam - Almere City FC 1-2

    20.00 uur: Helmond Sport - Telstar 2-1

    Zondag 14 oktober:

    12.15 uur: Go Ahead Eagles - Roda JC 2-1

    14.30 uur: Sparta Rotterdam - SC Cambuur 3-1

    16.45 uur: FC Twente - MVV 3-1

    Maandag 15 oktober:

    20.00 uur: Jong PSV - Jong Ajax 2-2

  4. #4
    Vrijdag 12 oktober:
    20.00 uur: Jong AZ - Jong FC Utrecht 3-1
    20.00 uur: FC Den Bosch - FC Dordrecht 3-0
    20.00 uur: N.E.C. - FC Eindhoven 2-0
    20.00 uur: RKC Waalwijk - TOP Oss 2-2
    20.00 uur: FC Volendam - Almere City FC 1-2
    20.00 uur: Helmond Sport - Telstar 1-2

    Zondag 14 oktober:
    12.15 uur: Go Ahead Eagles - Roda JC 2-1
    14.30 uur: Sparta Rotterdam - SC Cambuur 2-1
    16.45 uur: FC Twente - MVV 2-1

    Maandag 15 oktober:
    20.00 uur: Jong PSV - Jong Ajax 1-3

  5. #5
    Unregistere's Avatar
    Ingeschreven
    Apr 2015
    Locatie
    Hendrik-Ido-Ambacht
    Berichten
    10.564
    vCash
    5954897
    Vrijdag 12 oktober:
    20.00 uur: Jong AZ - Jong FC Utrecht 3-1
    20.00 uur: FC Den Bosch - FC Dordrecht 3-1
    20.00 uur: N.E.C. - FC Eindhoven 2-0
    20.00 uur: RKC Waalwijk - TOP Oss 2-2
    20.00 uur: FC Volendam - Almere City FC 1-3
    20.00 uur: Helmond Sport - Telstar 1-2

    Zondag 14 oktober:
    12.15 uur: Go Ahead Eagles - Roda JC 2-2
    14.30 uur: Sparta Rotterdam - SC Cambuur 2-0
    16.45 uur: FC Twente - MVV 3-1

    Maandag 15 oktober:
    20.00 uur: Jong PSV - Jong Ajax 1-2

  6. #6
    Vrijdag 12 oktober:
    20.00 uur: Jong AZ - Jong FC Utrecht 2-1
    20.00 uur: FC Den Bosch - FC Dordrecht 3-0
    20.00 uur: N.E.C. - FC Eindhoven 3-0
    20.00 uur: RKC Waalwijk - TOP Oss 1-0
    20.00 uur: FC Volendam - Almere City FC 2-2
    20.00 uur: Helmond Sport - Telstar 2-2

    Zondag 14 oktober:
    12.15 uur: Go Ahead Eagles - Roda JC 2-1
    14.30 uur: Sparta Rotterdam - SC Cambuur 2-1
    16.45 uur: FC Twente - MVV 2-0

    Maandag 15 oktober:
    20.00 uur: Jong PSV - Jong Ajax 2-1

  7. #7
    Vrijdag 12 oktober:
    20.00 uur: Jong AZ - Jong FC Utrecht 2-0
    20.00 uur: FC Den Bosch - FC Dordrecht 2-1
    20.00 uur: N.E.C. - FC Eindhoven 2-0
    20.00 uur: RKC Waalwijk - TOP Oss 1-1
    20.00 uur: FC Volendam - Almere City FC 0-2
    20.00 uur: Helmond Sport - Telstar 1-1

    Zondag 14 oktober:
    12.15 uur: Go Ahead Eagles - Roda JC 2-1
    14.30 uur: Sparta Rotterdam - SC Cambuur 2-1
    16.45 uur: FC Twente - MVV 2-0

    Maandag 15 oktober:
    20.00 uur: Jong PSV - Jong Ajax 1-2

  8. #8
    Vrijdag 12 oktober:
    20.00 uur: Jong AZ - Jong FC Utrecht 3-1
    20.00 uur: FC Den Bosch - FC Dordrecht 3-1
    20.00 uur: N.E.C. - FC Eindhoven 4-1
    20.00 uur: RKC Waalwijk - TOP Oss 2-2
    20.00 uur: FC Volendam - Almere City FC 2-4
    20.00 uur: Helmond Sport - Telstar 2-2

    Zondag 14 oktober:
    12.15 uur: Go Ahead Eagles - Roda JC 3-2
    14.30 uur: Sparta Rotterdam - SC Cambuur 3-1
    16.45 uur: FC Twente - MVV 4-1

    Maandag 15 oktober:
    20.00 uur: Jong PSV - Jong Ajax 2-3

  9. #9
    Vrijdag 12 oktober:
    20.00 uur: Jong AZ - Jong FC Utrecht 1-1
    20.00 uur: FC Den Bosch - FC Dordrecht 2-0
    20.00 uur: N.E.C. - FC Eindhoven 2-0
    20.00 uur: RKC Waalwijk - TOP Oss 2-1
    20.00 uur: FC Volendam - Almere City FC 1-1
    20.00 uur: Helmond Sport - Telstar 1-1

    Zondag 14 oktober:
    12.15 uur: Go Ahead Eagles - Roda JC 2-0
    14.30 uur: Sparta Rotterdam - SC Cambuur 2-1
    16.45 uur: FC Twente - MVV 3-0

    Maandag 15 oktober:
    20.00 uur: Jong PSV - Jong Ajax 2-2

  10. #10
    Vrijdag 12 oktober:
    20.00 uur: Jong AZ - Jong FC Utrecht 2-1
    20.00 uur: FC Den Bosch - FC Dordrecht 2-2
    20.00 uur: N.E.C. - FC Eindhoven 2-0
    20.00 uur: RKC Waalwijk - TOP Oss 1-0
    20.00 uur: FC Volendam - Almere City FC 1-3
    20.00 uur: Helmond Sport - Telstar 2-1

    Zondag 14 oktober:
    12.15 uur: Go Ahead Eagles - Roda JC 0-1
    14.30 uur: Sparta Rotterdam - SC Cambuur 1-1
    16.45 uur: FC Twente - MVV 2-0

    Maandag 15 oktober:
    20.00 uur: Jong PSV - Jong Ajax 2-2
    "Somewhere out there is a tree, tirelessly producing oxygen so you can breath. I think you owe it an apology."

Forum Rechten

  • Je mag geen nieuwe onderwerpen plaatsen
  • Je mag geen reacties plaatsen
  • Je mag geen bijlagen toevoegen
  • Je mag jouw berichten niet wijzigen
  •