Pagina 1 van de 2 12 LaatsteLaatste
Resultaten 1 tot 10 van de 18

Onderwerp: Toto Keukenkampioen divisie 2018-2019 Ronde 8 5 Oktober

  1. #1

    Toto Keukenkampioen divisie 2018-2019 Ronde 8 5 Oktober

    Vrijdag 5 oktober:
    20.00 uur: Jong Ajax - Telstar
    20.00 uur: Jong AZ - Helmond Sport
    20.00 uur: Roda JC - Jong PSV
    20.00 uur: FC Dordrecht - SC Cambuur
    20.00 uur: FC Eindhoven - FC Twente
    20.00 uur: FC Volendam - RKC Waalwijk
    20.00 uur: Go Ahead Eagles - Sparta Rotterdam
    20.00 uur: MVV - FC Den Bosch
    20.00 uur: TOP Oss - Jong FC Utrecht
    20.00 uur: Almere City FC - N.E.C.

  2. #2
    Vrijdag 5 oktober:

    20.00 uur: Jong Ajax - Telstar 3-1

    20.00 uur: Jong AZ - Helmond Sport 2-1

    20.00 uur: Roda JC - Jong PSV 1-1

    20.00 uur: FC Dordrecht - SC Cambuur 1-2

    20.00 uur: FC Eindhoven - FC Twente 1-3

    20.00 uur: FC Volendam - RKC Waalwijk 1-1

    20.00 uur: Go Ahead Eagles - Sparta Rotterdam 1-1

    20.00 uur: MVV - FC Den Bosch 1-1

    20.00 uur: TOP Oss - Jong FC Utrecht 2-1

    20.00 uur: Almere City FC - N.E.C. 1-2

  3. #3

    Vrijdag 5 oktober:

    20.00 uur: Jong Ajax - Telstar 2-0
    20.00 uur: Jong AZ - Helmond Sport 2-1
    20.00 uur: Roda JC - Jong PSV 3-2
    20.00 uur: FC Dordrecht - SC Cambuur 1-2
    20.00 uur: FC Eindhoven - FC Twente 1-2
    20.00 uur: FC Volendam - RKC Waalwijk 1-1
    20.00 uur: Go Ahead Eagles - Sparta Rotterdam 2-1
    20.00 uur: MVV - FC Den Bosch 2-2
    20.00 uur: TOP Oss - Jong FC Utrecht 1-0
    20.00 uur: Almere City FC - NEC 1-1
    Alle mensen zijn hetzelfde. Het zijn slechts hun gebruiken die verschillen.

  4. #4
    Vrijdag 5 oktober:
    20.00 uur: Jong Ajax - Telstar 4-2
    20.00 uur: Jong AZ - Helmond Sport 2-2
    20.00 uur: Roda JC - Jong PSV 2-2
    20.00 uur: FC Dordrecht - SC Cambuur 2-3
    20.00 uur: FC Eindhoven - FC Twente 2-3
    20.00 uur: FC Volendam - RKC Waalwijk 2-2
    20.00 uur: Go Ahead Eagles - Sparta Rotterdam 3-2
    20.00 uur: MVV - FC Den Bosch 1-2
    20.00 uur: TOP Oss - Jong FC Utrecht 3-1
    20.00 uur: Almere City FC - N.E.C. 2-2

  5. #5

    Vrijdag 5 oktober:

    20.00 uur: Jong Ajax - Telstar 3-1
    20.00 uur: Jong AZ - Helmond Sport 2-0
    20.00 uur: Roda JC - Jong PSV 3-1
    20.00 uur: FC Dordrecht - SC Cambuur 1-3
    20.00 uur: FC Eindhoven - FC Twente 1-3
    20.00 uur: FC Volendam - RKC Waalwijk 2-1
    20.00 uur: Go Ahead Eagles - Sparta Rotterdam 1-2
    20.00 uur: MVV - FC Den Bosch 1-2
    20.00 uur: TOP Oss - Jong FC Utrecht 3-1
    20.00 uur: Almere City FC - NEC 1-2

  6. #6

    Ingeschreven
    Apr 2015
    Locatie
    Groesbeek
    Berichten
    667
    Blog Entries
    1
    vCash
    500
    Vrijdag 5 oktober:
    20.00 uur: Jong Ajax - Telstar 3-1
    20.00 uur: Jong AZ - Helmond Sport 3-1
    20.00 uur: Roda JC - Jong PSV 3-1
    20.00 uur: FC Dordrecht - SC Cambuur 1-2
    20.00 uur: FC Eindhoven - FC Twente 1-2
    20.00 uur: FC Volendam - RKC Waalwijk 2-2
    20.00 uur: Go Ahead Eagles - Sparta Rotterdam 1-2
    20.00 uur: MVV - FC Den Bosch 1-1
    20.00 uur: TOP Oss - Jong FC Utrecht 3-1
    20.00 uur: Almere City FC - NEC 2-1

  7. #7
    Vrijdag 5 oktober:
    20.00 uur: Jong Ajax - Telstar 2-0
    20.00 uur: Jong AZ - Helmond Sport 2-1
    20.00 uur: Roda JC - Jong PSV 2-0
    20.00 uur: FC Dordrecht - SC Cambuur 1-2
    20.00 uur: FC Eindhoven - FC Twente 0-2
    20.00 uur: FC Volendam - RKC Waalwijk 1-3
    20.00 uur: Go Ahead Eagles - Sparta Rotterdam 2-0
    20.00 uur: MVV - FC Den Bosch 1-2
    20.00 uur: TOP Oss - Jong FC Utrecht 2-0
    20.00 uur: Almere City FC - N.E.C.1-2

  8. #8
    Unregistere's Avatar
    Ingeschreven
    Apr 2015
    Locatie
    Hendrik-Ido-Ambacht
    Berichten
    10.565
    vCash
    5954897
    Vrijdag 5 oktober:
    20.00 uur: Jong Ajax - Telstar 2-1
    20.00 uur: Jong AZ - Helmond Sport 2-0
    20.00 uur: Roda JC - Jong PSV 2-1
    20.00 uur: FC Dordrecht - SC Cambuur 1-3
    20.00 uur: FC Eindhoven - FC Twente 1-2
    20.00 uur: FC Volendam - RKC Waalwijk 1-3
    20.00 uur: Go Ahead Eagles - Sparta Rotterdam 1-2
    20.00 uur: MVV - FC Den Bosch 1-2
    20.00 uur: TOP Oss - Jong FC Utrecht 3-0
    20.00 uur: Almere City FC - N.E.C. 1-2

  9. #9
    Vrijdag 5 oktober:
    20.00 uur: Jong Ajax 2-0 Telstar
    20.00 uur: Jong AZ 2-1 Helmond Sport
    20.00 uur: Roda JC 1-0 Jong PSV
    20.00 uur: FC Dordrecht 1-2 SC Cambuur
    20.00 uur: FC Eindhoven 1-2 FC Twente
    20.00 uur: FC Volendam 1-2 RKC Waalwijk
    20.00 uur: Go Ahead Eagles 2-2 Sparta Rotterdam
    20.00 uur: MVV 1-1 FC Den Bosch
    20.00 uur: TOP Oss 2-1 Jong FC Utrecht
    20.00 uur: Almere City FC 2-2 N.E.C.

  10. #10
    Vrijdag 5 oktober:
    20.00 uur: Jong Ajax - Telstar 2-0
    20.00 uur: Jong AZ - Helmond Sport 1-2
    20.00 uur: Roda JC - Jong PSV 3-0
    20.00 uur: FC Dordrecht - SC Cambuur 1-3
    20.00 uur: FC Eindhoven - FC Twente 1-2
    20.00 uur: FC Volendam - RKC Waalwijk 2-0
    20.00 uur: Go Ahead Eagles - Sparta Rotterdam 1-1
    20.00 uur: MVV - FC Den Bosch 1-2
    20.00 uur: TOP Oss - Jong FC Utrecht 2-0
    20.00 uur: Almere City FC - N.E.C. 1-3
    Eredivisiekenner: vergeet niet een voorspelling te plaats voor de speelronde 9 (start: zaterdag 18:30)
    TETO: vergeet niet je team te plaatsen voor de WTA finale (start: ZONDAG 11:00)
    Schaatskenner: topic voor seizoen 2018/19 is geopend. Er kan over de opzet worden gepraat. Het WCKT start 2 november.
    Eredivisie Eindstandvoorspellingen: geen mededelingen
    Wielerkenner: het seizoen zit erop, praat mee over de opzet van komend seizoen.

Forum Rechten

  • Je mag geen nieuwe onderwerpen plaatsen
  • Je mag geen reacties plaatsen
  • Je mag geen bijlagen toevoegen
  • Je mag jouw berichten niet wijzigen
  •