Pagina 1 van de 2 12 LaatsteLaatste
Resultaten 1 tot 10 van de 18

Onderwerp: Toto Keukenkampioen divisie 2018-2019 Ronde 7 28 September

  1. #1

    Toto Keukenkampioen divisie 2018-2019 Ronde 7 28 September

    Vrijdag 28 september:
    20.00 uur: SC Cambuur - Roda JC
    20.00 uur: Sparta Rotterdam - FC Dordrecht
    20.00 uur: FC Den Bosch - Jong AZ
    20.00 uur: N.E.C. - Go Ahead Eagles
    20.00 uur: Almere City FC - RKC Waalwijk
    20.00 uur: Telstar - TOP Oss
    20.00 uur: Helmond Sport - FC Volendam
    20.00 uur: Jong Ajax - FC Eindhoven

    Zondag 30 september:
    14.30 uur: FC Twente - Jong PSV

    Maandag 1 oktober:
    20.00 uur: Jong FC Utrecht - MVV

  2. #2
    Vrijdag 28 september:
    20.00 uur: SC Cambuur - Roda JC 2-1
    20.00 uur: Sparta Rotterdam - FC Dordrecht 2-0
    20.00 uur: FC Den Bosch - Jong AZ 3-1
    20.00 uur: N.E.C. - Go Ahead Eagles 2-0
    20.00 uur: Almere City FC - RKC Waalwijk 2-1
    20.00 uur: Telstar - TOP Oss 1-2
    20.00 uur: Helmond Sport - FC Volendam 2-0
    20.00 uur: Jong Ajax - FC Eindhoven 3-0

    Zondag 30 september:
    14.30 uur: FC Twente - Jong PSV 2-1

    Maandag 1 oktober:
    20.00 uur: Jong FC Utrecht - MVV 1-2

  3. #3
    Vrijdag 28 september:
    20.00 uur: SC Cambuur - Roda JC 2-2
    20.00 uur: Sparta Rotterdam - FC Dordrecht 3-1
    20.00 uur: FC Den Bosch - Jong AZ 3-1
    20.00 uur: N.E.C. - Go Ahead Eagles 2-1
    20.00 uur: Almere City FC - RKC Waalwijk 3-1
    20.00 uur: Telstar - TOP Oss 1-2
    20.00 uur: Helmond Sport - FC Volendam 1-2
    20.00 uur: Jong Ajax - FC Eindhoven 2-0

    Zondag 30 september:
    14.30 uur: FC Twente - Jong PSV 2-2

    Maandag 1 oktober:
    20.00 uur: Jong FC Utrecht - MVV 1-3

  4. #4
    Vrijdag 28 september:
    20.00 uur: SC Cambuur - Roda JC 1-1
    20.00 uur: Sparta Rotterdam - FC Dordrecht 2-0
    20.00 uur: FC Den Bosch - Jong AZ 2-1
    20.00 uur: N.E.C. - Go Ahead Eagles 1-1
    20.00 uur: Almere City FC - RKC Waalwijk 2-0
    20.00 uur: Telstar - TOP Oss 1-1
    20.00 uur: Helmond Sport - FC Volendam 1-2
    20.00 uur: Jong Ajax - FC Eindhoven 2-0

    Zondag 30 september:
    14.30 uur: FC Twente - Jong PSV 2-0

    Maandag 1 oktober:
    20.00 uur: Jong FC Utrecht - MVV 0-2

  5. #5
    Vrijdag 28 september:
    20.00 uur: SC Cambuur - Roda JC 3-2
    20.00 uur: Sparta Rotterdam - FC Dordrecht 4-1
    20.00 uur: FC Den Bosch - Jong AZ 3-1
    20.00 uur: N.E.C. - Go Ahead Eagles 3-1
    20.00 uur: Almere City FC - RKC Waalwijk 3-1
    20.00 uur: Telstar - TOP Oss 3-2
    20.00 uur: Helmond Sport - FC Volendam 1-3
    20.00 uur: Jong Ajax - FC Eindhoven 4-0

    Zondag 30 september:
    14.30 uur: FC Twente - Jong PSV 3-1

    Maandag 1 oktober:
    20.00 uur: Jong FC Utrecht - MVV 2-2

  6. #6
    Unregistere's Avatar
    Ingeschreven
    Apr 2015
    Locatie
    Hendrik-Ido-Ambacht
    Berichten
    10.547
    vCash
    6012952
    5-3-2 of 4-3-3, ik ken de teams en de strategie.
    Ik zet een kruisje hier en een ééntje daar.
    Op het wat oplevert? Afwachten maar!


    20.00 uur: SC Cambuur - Roda JC 2-1
    20.00 uur: Sparta Rotterdam - FC Dordrecht 4-1
    20.00 uur: FC Den Bosch - Jong AZ 3-1
    20.00 uur: N.E.C. - Go Ahead Eagles 3-2
    20.00 uur: Almere City FC - RKC Waalwijk 2-2
    20.00 uur: Telstar - TOP Oss 2-2
    20.00 uur: Helmond Sport - FC Volendam 1-2
    20.00 uur: Jong Ajax - FC Eindhoven 3-1

    Zondag 30 september:
    14.30 uur: FC Twente - Jong PSV 2-0

    Maandag 1 oktober:
    20.00 uur: Jong FC Utrecht - MVV 1-2

  7. #7
    Vrijdag 28 september:
    20.00 uur: SC Cambuur - Roda JC 2-1
    20.00 uur: Sparta Rotterdam - FC Dordrecht 2-0
    20.00 uur: FC Den Bosch - Jong AZ 3-1
    20.00 uur: N.E.C. - Go Ahead Eagles 3-2
    20.00 uur: Almere City FC - RKC Waalwijk 3-1
    20.00 uur: Telstar - TOP Oss 0-1
    20.00 uur: Helmond Sport - FC Volendam 1-2
    20.00 uur: Jong Ajax - FC Eindhoven 2-0

    Zondag 30 september:
    14.30 uur: FC Twente - Jong PSV 2-0

    Maandag 1 oktober:
    20.00 uur: Jong FC Utrecht - MVV 1-1

  8. #8
    Vrijdag 28 september:
    20.00 uur: SC Cambuur - Roda JC 3-2
    20.00 uur: Sparta Rotterdam - FC Dordrecht 3-0
    20.00 uur: FC Den Bosch - Jong AZ 2-1
    20.00 uur: N.E.C. - Go Ahead Eagles 2-2
    20.00 uur: Almere City FC - RKC Waalwijk 2-0
    20.00 uur: Telstar - TOP Oss 1-1
    20.00 uur: Helmond Sport - FC Volendam 1-1
    20.00 uur: Jong Ajax - FC Eindhoven 2-0

    Zondag 30 september:
    14.30 uur: FC Twente - Jong PSV 2-0

    Maandag 1 oktober:
    20.00 uur: Jong FC Utrecht - MVV 1-2
    "Somewhere out there is a tree, tirelessly producing oxygen so you can breath. I think you owe it an apology."

  9. #9
    Vrijdag 28 september:

    20.00 uur: SC Cambuur - Roda JC 2-2

    20.00 uur: Sparta Rotterdam - FC Dordrecht 2-1

    20.00 uur: FC Den Bosch - Jong AZ 1-1

    20.00 uur: N.E.C. - Go Ahead Eagles 1-1

    20.00 uur: Almere City FC - RKC Waalwijk 1-1

    20.00 uur: Telstar - TOP Oss 1-2

    20.00 uur: Helmond Sport - FC Volendam 1-1

    20.00 uur: Jong Ajax - FC Eindhoven 3-0

    Zondag 30 september:

    14.30 uur: FC Twente - Jong PSV 2-1

    Maandag 1 oktober:

    20.00 uur: Jong FC Utrecht - MVV 2-1

  10. #10
    Vrijdag 28 september:
    20.00 uur: SC Cambuur - Roda JC 2-1
    20.00 uur: Sparta Rotterdam - FC Dordrecht 2-0
    20.00 uur: FC Den Bosch - Jong AZ 2-1
    20.00 uur: N.E.C. - Go Ahead Eagles 2-2
    20.00 uur: Almere City FC - RKC Waalwijk 2-1
    20.00 uur: Telstar - TOP Oss 1-2
    20.00 uur: Helmond Sport - FC Volendam 2-0
    20.00 uur: Jong Ajax - FC Eindhoven 3-0

    Zondag 30 september:
    14.30 uur: FC Twente - Jong PSV 2-0

    Maandag 1 oktober:
    20.00 uur: Jong FC Utrecht - MVV 1-1

Forum Rechten

  • Je mag geen nieuwe onderwerpen plaatsen
  • Je mag geen reacties plaatsen
  • Je mag geen bijlagen toevoegen
  • Je mag jouw berichten niet wijzigen
  •