Pagina 2 van de 7 EersteEerste 1234 ... LaatsteLaatste
Resultaten 11 tot 20 van de 69

Onderwerp: Eredivisiekenner 2018/19 - ronde 8 (5 oktober)

  1. #11
    Vrijdag 5 oktober:
    20:00 FC Utrecht - NAC Breda 2-1

    Zaterdag 6 oktober:
    18:30 ADO Den Haag - FC Groningen 1-1
    19:45 PEC Zwolle - Excelsior 2-2
    19:45 PSV - VVV 1-0
    20:45 De Graafschap - SC Heerenveen 1-1

    Zondag 7 oktober:
    12:15 FC Emmen - Fortuna Sittard 1-2
    14:30 Vitesse - Heracles Almelo 1-2
    14:30 Willem II - Feyenoord 1-1
    16:45 Ajax - AZ 4-0

    Veel succes

  2. #12
    Vrijdag 5 oktober:
    20:00 FC Utrecht - NAC Breda 2-0

    Zaterdag 6 oktober:
    18:30 ADO Den Haag - FC Groningen 2-1
    19:45 PEC Zwolle - Excelsior 2-4
    19:45 PSV - VVV 3-0
    20:45 De Graafschap - SC Heerenveen 0-2

    Zondag 7 oktober:
    12:15 FC Emmen - Fortuna Sittard 3-2
    14:30 Vitesse - Heracles Almelo 1-1
    14:30 Willem II - Feyenoord 2-2
    16:45 Ajax - AZ 2-1

  3. #13
    Vrijdag 5 oktober:
    20:00 FC Utrecht - NAC Breda 0-1

    Zaterdag 6 oktober:
    18:30 ADO Den Haag - FC Groningen 3-1
    19:45 PEC Zwolle - Excelsior 2-0
    19:45 PSV - VVV 3-0
    20:45 De Graafschap - SC Heerenveen 1-3

    Zondag 7 oktober:
    12:15 FC Emmen - Fortuna Sittard 1-1
    14:30 Vitesse - Heracles Almelo 2-1
    14:30 Willem II - Feyenoord 1-3
    16:45 Ajax - AZ 2-1

  4. #14
    Vrijdag 5 oktober:
    20:00 FC Utrecht - NAC Breda 3-1

    Zaterdag 6 oktober:
    18:30 ADO Den Haag - FC Groningen 1-2
    19:45 PEC Zwolle - Excelsior 0-2
    19:45 PSV - VVV 2-0
    20:45 De Graafschap - SC Heerenveen 2-1

    Zondag 7 oktober:
    12:15 FC Emmen - Fortuna Sittard 2-0
    14:30 Vitesse - Heracles Almelo 2-1
    14:30 Willem II - Feyenoord 0-2
    16:45 Ajax - AZ 3-1

  5. #15
    Vrijdag 5 oktober:
    20:00 FC Utrecht - NAC Breda 3-1

    Zaterdag 6 oktober:
    18:30 ADO Den Haag - FC Groningen 2-1
    19:45 PEC Zwolle - Excelsior 3-1
    19:45 PSV - VVV 3-0
    20:45 De Graafschap - SC Heerenveen 2-1

    Zondag 7 oktober:
    12:15 FC Emmen - Fortuna Sittard 3-2
    14:30 Vitesse - Heracles Almelo 2-0
    14:30 Willem II - Feyenoord 1-2
    16:45 Ajax - AZ 3-1

  6. #16
    Vrijdag 5 oktober:
    20:00 FC Utrecht - NAC Breda 1-1

    Zaterdag 6 oktober:
    18:30 ADO Den Haag - FC Groningen 2-1
    19:45 PEC Zwolle - Excelsior 2-2
    19:45 PSV - VVV 3-0
    20:45 De Graafschap - SC Heerenveen 0-2

    Zondag 7 oktober:
    12:15 FC Emmen - Fortuna Sittard 1-1
    14:30 Vitesse - Heracles Almelo 2-0
    14:30 Willem II - Feyenoord 1-2
    16:45 Ajax - AZ 1-2

  7. #17
    Vrijdag 5 oktober:
    20:00 FC Utrecht - NAC Breda 2-1

    Zaterdag 6 oktober:
    18:30 ADO Den Haag - FC Groningen 1-1
    19:45 PEC Zwolle - Excelsior 2-1
    19:45 PSV - VVV 4-1
    20:45 De Graafschap - SC Heerenveen 2-2

    Zondag 7 oktober:
    12:15 FC Emmen - Fortuna Sittard 1-1
    14:30 Vitesse - Heracles Almelo 2-1
    14:30 Willem II - Feyenoord 1-3
    16:45 Ajax - AZ 3-2

  8. #18
    Vrijdag 5 oktober:
    20:00 FC Utrecht - NAC Breda 2-0

    Zaterdag 6 oktober:

    18:30 ADO Den Haag - FC Groningen 3-1
    19:45 PEC Zwolle - Excelsior 3-2
    19:45 PSV - VVV 3-0
    20:45 De Graafschap - SC Heerenveen 1-1

    Zondag 7 oktober:
    12:15 FC Emmen - Fortuna Sittard 2-1
    14:30 Vitesse - Heracles Almelo 1-1
    14:30 Willem II - Feyenoord 1-3
    16:45 Ajax - AZ 2-0
    Alle mensen zijn hetzelfde. Het zijn slechts hun gebruiken die verschillen.

  9. #19
    Kielse Rat's Avatar
    Ingeschreven
    Apr 2015
    Locatie
    Gooreind (Antwerpen)
    Berichten
    2.581
    vCash
    500
    Vrijdag 5 oktober:
    20:00 FC Utrecht - NAC Breda 1-0

    Zaterdag 6 oktober:
    18:30 ADO Den Haag - FC Groningen 1-0
    19:45 PEC Zwolle - Excelsior 2-1
    19:45 PSV - VVV 2-0
    20:45 De Graafschap - SC Heerenveen 0-2

    Zondag 7 oktober:
    12:15 FC Emmen - Fortuna Sittard 1-1
    14:30 Vitesse - Heracles Almelo 2-1
    14:30 Willem II - Feyenoord 1-1
    16:45 Ajax - AZ 3-0

  10. #20
    Vrijdag 5 oktober:
    20:00 FC Utrecht - NAC Breda 2-1

    Zaterdag 6 oktober:

    18:30 ADO Den Haag - FC Groningen 2-2
    19:45 PEC Zwolle - Excelsior 2-1
    19:45 PSV - VVV 3-0
    20:45 De Graafschap - SC Heerenveen 1-2

    Zondag 7 oktober:
    12:15 FC Emmen - Fortuna Sittard 2-1
    14:30 Vitesse - Heracles Almelo 2-1
    14:30 Willem II - Feyenoord 1-3
    16:45 Ajax - AZ 3-1

Forum Rechten

  • Je mag geen nieuwe onderwerpen plaatsen
  • Je mag geen reacties plaatsen
  • Je mag geen bijlagen toevoegen
  • Je mag jouw berichten niet wijzigen
  •