Pagina 7 van de 7 EersteEerste ... 567
Resultaten 61 tot 66 van de 66

Onderwerp: Districtsbeker 2018/19

  1. #61
    Ook in Noord is geloot, van de 12 Stad Groninger clubs spelen er 8 uit.
    https://www.knvb.nl/downloads/bestan...d-mannen-noord

    Be Quick 1887 (HK) gaat op bezoek bij Glimmen, VVG (1E) op bezoek bij Appingedam (3C).
    Dokkum (3B) gaat naar Makkum (4A). Be Quick D. speelt thuis tegen Akkrum (3A).
    “Hey, you don’t have to choose between being cool and being nice. In fact, if you think there is that choice, be nice. Because that’s cool.”
    Fred Cole

  2. #62
    Citaat Oorspronkelijk geplaatst door Joost Bekijk Berichten
    JVC Cuijk (zaterdag) en VCA (zaterdag) waren dit seizoen ingedeeld met 2 zondagclubs, niet zo heel onlogisch.

    Maar deze zaterdagteams speelden tegen elkaar op zondag!
    Oei, laat het Noordooster niet horen...

  3. #63
    Pittige loting vaar het 2e elftal van HSC'21.
    11 november spelt HSC'21 thuis tegen FC Suryoye

  4. #64
    Loting 1e ronde West I (23-25 oktober):

    Hollandia (zo H)-LSVV (zo 1)
    FC Uitgeest (zo 1)-Fortuna Wormerveer (zo H)
    DEM (zo H)-De Zouaven (zo 2)
    Purmersteijn (zo H)-Monnickendam (za 2)
    SDO (zo H)-De Meern (za 2)
    De Blokkers (zo 3)-RKAV Volendam (za H)
    SVA Papendorp (zo H)-Zwaluwen Utrecht 11 (zo 3)
    De Meern (zo H)-Veenendaal (za 3)
    Bunnik 73 (za 3)-Hoogland (zo H)
    Kon. HFC 2 (zo RH)-Swift (za H)
    SCH'44 (zo 2)-Montfoort (za 1)
    Argon (za 1)-PVCV (zo 2)
    JSV Nieuwegein (za 2)-Scherpenzeel (za 1)
    BOL (za 1)-Vrone (zo 3)
    Kon. HFC (za 3)-JOS Watergraafsmeer (zo 1)
    VEW (za 3)-AFC (za 1)
    DSOV (zo 1)-Pancratius (za 3)
    VVC (za 3)-Hoofddorp (zo 1)
    Focus 07 (za 3)-Zuidvogels (za 1)
    Nederhorst (zo 3)-Huizen (za 1)
    HDS (zo 3)-Roda 46 (za 1)
    CJVV (za 3)-DHSC (za 1)
    VVZA (zo 3)-De Merino's (za 1)
    KSV (zo 4)-Zwaluwen 30 (za 1)
    Velsen (zo 1)-Roda 23 (za 4)
    SVL (za 1)-EDO U (za 4)
    Beemster (zo 2)-Marken (za 2)
    FC Almere (za 2)-DWS (zo 2)
    Koedijk (zo 3)-KFC (zo 2)
    Hercules Zaandam (zo 3)-Kolping Boys (zo 2)
    Limmen (zo 3)-ZAP (zo 2)
    SDZ (zo 2)-HBC (zo 3)
    IJmuiden (za 3)-OSV (za 2)
    ZCFC (za 3)-Waterwijk (za 2)
    Alliance 22 (zo 3)-Abcoude (zo 2)
    BFC (za 2)-APWC (zo 3)
    Loosdrecht (za 2)-CDW (za 3)
    FC Hilversum (za 3)-Hooglanderveen (zo 2)
    DEV Doorn (za 3)-De Bilt (za 2)
    KDO (zo 2)-MSV 19 (zo 3)
    WSV 30 (zo 4)-Assendelft (zo 2)
    AC Amsterdam (za 4)-Zandvoort (za 2)
    Elinkwijk (zo 2)-SV Zeist (zo 4)
    Kampong (zo 2)-Vreeswijk (zo 4)
    Pancratius (zo 2)-WV HEDW 2 (za RH)
    Purmersteijn (za 3)-Reiger Boys (za 3)
    Hollandia T (zo 3)-Hugo Boys (zo 3)
    SVA (zo 3)-Kleine Sluis (zo 3)
    Meervogels 31 (zo 3)-Winkel (zo 3)
    KGB (zo 3)-Grasshoppers (zo 3)
    Buitenboys (za 3)-United DAVO (za 3)
    HBOK (za 3)-Sporting Martinus (zo 3)
    CTO 70 (za 3)-DCG (zo 3)
    Jonathan (za 3)-AH'78 (za 3)
    Laren 99 (za 3)-Altius (za 3)
    Maarssen (za 3)-VVZ'49 (za 3)
    IVV (zo 3)-Strandvogels (zo 4)
    Vitesse 22 (zo 3)-Fortuna Wormerveer (za 4)
    De Kennemers (zo 3)-Always Forward (zo 4)
    VV Bergen (zo 3)-Woudia (zo 4)
    TOG (zo 4)-ZSGOWMS (zo 3)
    VSV (za 4)-Buiksloot (za 3)
    Wartburgia (za 3)-Nieuw West United (zo 4)
    Fortius (zo 4)-Stormvogels (za 3)
    HMS (za 4)-FZO (za 3)
    RKAV Volendam (zo 3)-ODIN 59 2 (za RH)
    JOS Watergraafsmeer 2 (zo RH)-VVA Spartaan (za 3)
    DWOW (zo 4)-RKAV Volendam 2 (za RH)
    DWSV (zo 4)-Argon 2 (za RH)

  5. #65
    Unregistere's Avatar
    Ingeschreven
    Apr 2015
    Locatie
    Hendrik-Ido-Ambacht
    Berichten
    10.541
    vCash
    5905867
    Citaat Oorspronkelijk geplaatst door Joost Bekijk Berichten
    Loting Zuid1

    https://www.knvb.nl/downloads/bestan...id-1-2018-2019

    Ik denk dat ze met 64 regio's gewerkt hebben.
    Dit is niet geloot, dit deelt de KNVB altijd zelf in.

    Maar op zich voor ASWH 2 haalbare kaart, Prinsenland. Een derdeklasser. Al weet je het nooit, het tweede lijkt wat minder sterk dit seizoen. Toch werden ze poulewinnaar, het kan dus wel.

  6. #66
    Programma 1e ronde West I:

    23 oktober
    1930 BOL (za 1)-Vrone (zo 3)
    2000 Hollandia (zo H)-LSVV (zo 1)
    2000 SDO (zo H)-De Meern (za 2)
    2000 De Blokkers (zo 3)-RKAV Volendam (za H)
    2000 Bunnik 73 (za 3)-Hoogland (zo H)
    2000 Kon. HFC 2 (zo RH)-Swift (za H)
    2000 JSV Nieuwegein (za 2)-Scherpenzeel (za 1)
    2000 Focus 07 (za 3)-Zuidvogels (za 1)
    2000 Nederhorst (zo 3)-Huizen (za 1)
    2000 CJVV (za 3)-DHSC (za 1)
    2000 VVZA (zo 3)-De Merino's (za 1)
    2000 SVL (za 1)-EDO U (za 4)
    2000 IJmuiden (za 3)-OSV (za 2)
    2000 ZCFC (za 3)-Waterwijk (za 2)
    2000 BFC (za 2)-APWC (zo 3)
    2000 Loosdrecht (za 2)-CDW (za 3)
    2000 FC Hilversum (za 3)-Hooglanderveen (zo 2)
    2000 DEV Doorn (za 3)-De Bilt (za 2)
    2000 KDO (zo 2)-MSV 19 (zo 3)
    2000 AC Amsterdam (za 4)-Zandvoort (za 2)
    2000 Purmersteijn (za 3)-Reiger Boys (za 3)
    2000 Buitenboys (za 3)-United DAVO (za 3)
    2000 Jonathan (za 3)-AH'78 (za 3)
    2000 Laren 99 (za 3)-Altius (za 3)
    2000 Maarssen (za 3)-VVZ'49 (za 3)
    2000 Fortius (zo 4)-Stormvogels (za 3)
    2000 HMS (za 4)-FZO (za 3)
    2015 SDZ (zo 2)-HBC (zo 3)
    2030 HDS (zo 3)-Roda 46 (za 1)
    24 oktober
    2000 DEM (zo H)-De Zouaven (zo 2)
    2000 Purmersteijn (zo H)-Monnickendam (za 2)
    2000 De Meern (zo H)-Veenendaal (za 3)
    2000 SCH'44 (zo 2)-Montfoort (za 1)
    2000 Argon (za 1)-PVCV (zo 2)
    2000 Kon. HFC (za 3)-JOS Watergraafsmeer (zo 1)
    2000 VEW (za 3)-AFC (za 1)
    2000 DSOV (zo 1)-Pancratius (za 3)
    2000 VVC (za 3)-Hoofddorp (zo 1)
    2000 KSV (zo 4)-Zwaluwen 30 (za 1)
    2000 Velsen (zo 1)-Roda 23 (za 4)
    2000 Beemster (zo 2)-Marken (za 2)
    2000 FC Almere (za 2)-DWS (zo 2)
    2000 Pancratius (zo 2)-WV HEDW 2 (za RH)
    2000 HBOK (za 3)-Sporting Martinus (zo 3)
    2000 CTO 70 (za 3)-DCG (zo 3)
    2000 Vitesse 22 (zo 3)-Fortuna Wormerveer (za 4)
    2000 VSV (za 4)-Buiksloot (za 3)
    2000 Wartburgia (za 3)-Nieuw West United (zo 4)
    2000 RKAV Volendam (zo 3)-ODIN 59 2 (za RH)
    2000 JOS Watergraafsmeer 2 (zo RH)-VVA Spartaan (za 3)
    2000 DWOW (zo 4)-RKAV Volendam 2 (za RH)
    2000 DWSV (zo 4)-Argon 2 (za RH)
    25 oktober
    2000 FC Uitgeest (zo 1)-Fortuna Wormerveer (zo H)
    2000 SVA Papendorp (zo H)-Zwaluwen Utrecht 11 (zo 3)
    2000 Koedijk (zo 3)-KFC (zo 2)
    2000 Hercules Zaandam (zo 3)-Kolping Boys (zo 2)
    2000 Limmen (zo 3)-ZAP (zo 2)
    2000 Alliance 22 (zo 3)-Abcoude (zo 2)
    2000 WSV 30 (zo 4)-Assendelft (zo 2)
    2000 Elinkwijk (zo 2)-SV Zeist (zo 4)
    2000 Kampong (zo 2)-Vreeswijk (zo 4)
    2000 Hollandia T (zo 3)-Hugo Boys (zo 3)
    2000 SVA (zo 3)-Kleine Sluis (zo 3)
    2000 Meervogels 31 (zo 3)-Winkel (zo 3)
    2000 KGB (zo 3)-Grasshoppers (zo 3)
    2000 IVV (zo 3)-Strandvogels (zo 4)
    2000 De Kennemers (zo 3)-Always Forward (zo 4)
    2000 VV Bergen (zo 3)-Woudia (zo 4)
    2000 TOG (zo 4)-ZSGOWMS (zo 3)

Forum Rechten

  • Je mag geen nieuwe onderwerpen plaatsen
  • Je mag geen reacties plaatsen
  • Je mag geen bijlagen toevoegen
  • Je mag jouw berichten niet wijzigen
  •