Pagina 19 van de 19 EersteEerste ... 9171819
Resultaten 181 tot 187 van de 187

Onderwerp: Districtsbeker 2018/19

  1. #181
    De vier hoofdklassers kwamen als eerste vier uit de koker, dat is wel grappig.

    Verder staat er een regelrechte jaren 70 kraker op het programma;
    De algeheel zondagkampioen 1971 tegen die van 1972: Sparta 25 v Caesar.

  2. #182
    Unregistere's Avatar
    Ingeschreven
    Apr 2015
    Locatie
    Hendrik-Ido-Ambacht
    Berichten
    11.999
    vCash
    6828680
    Klein stuntje toch wel van Sliedrecht in Zuid I gisteravond. De titelkandidaat in de eerste klasse C bij de zaterdagamateurs won op bezoek bij Baronie, koploper in de zondaghoofdklasse B, met 0-1. Jeroen Muilwijk maakte kort voor rust de enige treffer.

    Zaterdag wordt er in Serooskerke geloot voor het vervolg. De volgende clubs zijn nog over:

    West

    Serooskerke (zaterdag 2E)
    MOC '17 (zondag 3A)
    Philippine (zondag 3A)
    SSV '65 (zaterdag 2E)
    Kloetinge (zaterdag 1B)
    Halsteren (zaterdag 3B)
    RBC (zondag 3A)
    Sliedrecht (zaterdag 1C)

    Oost

    Unitas (zondag hoofdklasse B)
    Gilze (zondag 3B)
    Arkel (zaterdag 3C)
    FC Tilburg (zondag 1C)
    Achilles Veen (zaterdag hoofdklasse A)
    RKSV Heeze (zondag 1D)
    LRC Leerdam (zaterdag 1C)
    Waspik (zondag 3B)

    De kans is dus zeker weer aanwezig dat in Zuid I ploegen uit de tweede klasse of lager de laatste vier bereiken en dus mogen deelnemen aan de TOTO KNVB Beker volgend seizoen.

  3. #183
    Unregistere's Avatar
    Ingeschreven
    Apr 2015
    Locatie
    Hendrik-Ido-Ambacht
    Berichten
    11.999
    vCash
    6828680
    Er is geloot in Zuid I. Dit is het schema.

    Achtste finales:

    A Sliedrecht - MOC '17
    B Serooskerke - Philippine
    C Kloetinge - Halsteren (za)
    D SSV '65 - RBC
    E LRC Leerdam - Unitas
    F Waspik - Arkel
    G Achilles Veen - Gilze
    H RKSV Heeze - FC Tilburg

    Kwartfinales

    W winnaar D - winnaar C
    X winnaar A - winnaar B
    Y winnaar G - winnaar E
    Z winnaar F - winnaar H

    Halve finales

    winnaar X - winnaar W
    winnaar Z - winnaar Y

    En dan natuurlijk de grote finale op het veld van Haarsteeg, tussen de winnaars van de halve finales.

  4. #184

  5. #185
    Unregistere's Avatar
    Ingeschreven
    Apr 2015
    Locatie
    Hendrik-Ido-Ambacht
    Berichten
    11.999
    vCash
    6828680
    Zou leuk zijn als die in de TOTO KNVB Beker komen inderdaad. Maar ben toch bang dat de loting net niet gunstig genoeg is geweest.

  6. #186
    In oost vanavond.
    Berkum (HK) - KHC (1e) 3-1
    Juliana 31 (1e) - Sparta Nijkerk (HK) 1-5

  7. #187
    Programma 1/16e finales West I:

    19 februari
    2030 HBC (zo 3)-AFC (za 1)
    26 februari
    2000 SVL (za 1)-Zwaluwen 30 (za 1)
    2000 FC Almere (za 2)-DHSC (za 1)
    2000 De Bilt (za 2)-Waterwijk (za 2)
    27 februari
    1900 Hollandia T (zo 3)-BOL (za 1)
    2000 Purmersteijn (za 3)-Fortuna Wormerveer (zo H)
    2000 Kolping Boys (zo 2)-Zuidvogels (za 1)
    2000 Hoofddorp (zo 1)-Maarssen (za 3)
    2000 Grasshoppers (zo 3)-Altius (za 3)
    2030 Velsen (zo 1)-Scherpenzeel (za 1)
    28 februari
    2000 Kampong (zo 2)-SDO (zo H)
    2000 SVA (zo 3)-DEM (zo H)
    2000 Purmersteijn (zo H)-De Kennemers (zo 3)
    2000 De Meern (zo H)-Kon. HFC 2 (zo RH)
    2000 JOS Watergraafsmeer (zo 1)-Pancratius (zo 2)
    2000 Huizen (za 1)-Limmen (zo 3)

Forum Rechten

  • Je mag geen nieuwe onderwerpen plaatsen
  • Je mag geen reacties plaatsen
  • Je mag geen bijlagen toevoegen
  • Je mag jouw berichten niet wijzigen
  •