Pagina 1 van de 8 123 ... LaatsteLaatste
Resultaten 1 tot 10 van de 77

Onderwerp: Eredivisiekenner 2018/19 - ronde 2 (17 augustus)

  1. #1

    Eredivisiekenner 2018/19 - ronde 2 (17 augustus)

    Programma:

    Vrijdag 17 augustus:
    20:00 FC Groningen - Willem II

    Zaterdag 18 augustus:
    18:30 NAC Breda - De Graafschap
    18:30 VVV - Ajax
    20:45 Fortuna Sittard - PSV
    20:45 Heracles Almelo - ADO Den Haag

    Zondag 19 augustus:
    12:15 FC Utrecht - PEC Zwolle
    14:30 FC Emmen - AZ
    14:30 Feyenoord - Excelsior
    16:45 SC Heerenveen - Vitesse

    Veel succes!
    Eredivisiekenner: Donderdag volgen de uitslagen van ronde 12 en de programma's van de resterende speelrondes tot aan de winterstop.
    Schaatskenner: Vergeet niet je voorspellingen voor de WB van Obihiro te plaatsen (start: vrijdag 7:30)
    TETO: ...
    Eredivisie Eindstandvoorspellingen: geen mededelingen
    Wielerkenner: het seizoen zit erop, praat mee over de opzet van komend seizoen.

  2. #2
    Programma ligacompetities, speelronde 2:

    Eredivisie:
    FC Zwolle Ole Magikan
    Maasveld Susa
    PES5 Pascallovic
    Wezeper88 Go Ahead Kampen
    Simon Marinos
    Red Power Kielse Rat
    Reinoud fortuna1987
    prume Schaakliefhebber


    Eerste Divisie:
    Hummeltje Max Power
    zwammy Bernardo
    banshee Friesland
    Mario Kralinger
    SuikerBrood TopTreffer
    Handyman De Groene Scout
    SC Heerenveen Abubakari


    Tweede Divisie:
    JPA Sunshine Sannie
    Joost DeMaster
    Mommiej JMD
    Unregistere Andre
    Superstars Miramar
    erik Satyr
    Ait Vedan hipp00


    Derde Divisie:
    ossenaar fr-keff
    Bonehead Deathprod
    Wigboldus Jurgen
    SanMark. Hankie
    Peperbusje vrij
    Laatst gewijzigd door Friesland; 19-08-18 om 20:48.
    Eredivisiekenner: Donderdag volgen de uitslagen van ronde 12 en de programma's van de resterende speelrondes tot aan de winterstop.
    Schaatskenner: Vergeet niet je voorspellingen voor de WB van Obihiro te plaatsen (start: vrijdag 7:30)
    TETO: ...
    Eredivisie Eindstandvoorspellingen: geen mededelingen
    Wielerkenner: het seizoen zit erop, praat mee over de opzet van komend seizoen.

  3. #3
    Programma Herfst CL:

    Eerste groepsfase, speelronde 1:


    Groep A:
    Magikan Marinos
    Schaakliefhebber Bernardo
    Mario hipp00

    Groep B:
    prume Wezeper88
    Go Ahead Kampen Friesland
    TopTreffer Mommiej

    Groep C:
    FC Zwolle Ole Susa
    PES5 zwammy
    Hankie Unregistere

    Groep D:
    Maasveld Simon
    Pascallovic Kralinger
    Abubakari JMD
    Laatst gewijzigd door Friesland; 17-08-18 om 21:50.
    Eredivisiekenner: Donderdag volgen de uitslagen van ronde 12 en de programma's van de resterende speelrondes tot aan de winterstop.
    Schaatskenner: Vergeet niet je voorspellingen voor de WB van Obihiro te plaatsen (start: vrijdag 7:30)
    TETO: ...
    Eredivisie Eindstandvoorspellingen: geen mededelingen
    Wielerkenner: het seizoen zit erop, praat mee over de opzet van komend seizoen.

  4. #4
    Programma Herfst EL:

    Groepsfase, speelronde 1:

    Groep 1:
    SC Heerenveen Miramar
    erik SanMark.

    Groep 2:
    Reinoud SuikerBrood
    Sunshine Sannie fr-keff

    Groep 3:
    Kielse Rat Max Power
    Andre Peperbusje

    Groep 4:
    fortuna1987 banshee
    Superstars Bonehead

    Groep 5:
    Red Power Ait Vedan
    DeMaster ossenaar

    Groep 6:
    Hummeltje Joost
    Deathprod vrij

    Groep 7:
    De Groene Scout Satyr
    Wigboldus vrij

    Groep 8:
    Handyman JPA
    Jurgen vrij
    Laatst gewijzigd door Friesland; 17-08-18 om 19:50.
    Eredivisiekenner: Donderdag volgen de uitslagen van ronde 12 en de programma's van de resterende speelrondes tot aan de winterstop.
    Schaatskenner: Vergeet niet je voorspellingen voor de WB van Obihiro te plaatsen (start: vrijdag 7:30)
    TETO: ...
    Eredivisie Eindstandvoorspellingen: geen mededelingen
    Wielerkenner: het seizoen zit erop, praat mee over de opzet van komend seizoen.

  5. #5
    Programma Zomer Cup:

    Voorronde, terugwedstrijden:
    FC Zwolle Ole - speler 64
    Magikan - speler 63
    Kralinger - speler 62
    Bernardo - speler 61
    Friesland - speler 60
    Pascallovic - speler 59
    zwammy - spelen 58
    Schaakliefhebber - speler 57
    Susa - speler 56
    hipp00 - speler 55
    Marinos - speler 54
    Mommiej - speler 53
    Peperbusje - JMD
    Jurgen - Go Ahead Kampen
    SanMark. - Mario
    Wigboldus - Abubakar
    Deathprod - Unregistere
    fr-keff - Maasveld
    Bonehead - Kielse Rat
    ossenaar - Wezeper88
    Joost - Hummeltje
    JPA - prume
    Ait Vedan - Reinoud
    erik - Satyr
    Miramar - Simon
    Andre - PES5
    Handyman - SC Heerenveen
    De Groene Scout - SuikerBrood
    TopTreffer - Superstars
    Sunshine Sannie - fortuna1987
    banshee - Max Power
    DeMaster - Red Power
    Laatst gewijzigd door Friesland; 12-08-18 om 20:30.
    Eredivisiekenner: Donderdag volgen de uitslagen van ronde 12 en de programma's van de resterende speelrondes tot aan de winterstop.
    Schaatskenner: Vergeet niet je voorspellingen voor de WB van Obihiro te plaatsen (start: vrijdag 7:30)
    TETO: ...
    Eredivisie Eindstandvoorspellingen: geen mededelingen
    Wielerkenner: het seizoen zit erop, praat mee over de opzet van komend seizoen.

  6. #6
    Programma Herfst Davis Cup:

    Voorronde, wedstrijden 1 en 2:

    SC Cambuur - Team 32
    PEC Zwolle - Team 31
    PSV - Team 30
    Ajax - Team 29
    NAC Breda - Team 28

    Excelsior - Team 27
    Kralinger - Ait Vedan
    Simon - Deathprod

    VV 't Herdersmatje - Feyenoord 2
    Unregistere - fr-keff
    Schaakliefhebber - Miramar

    Team Kampen - FC Groningen
    Go Ahead Kampen - Andre
    prume -Wigboldus

    Team Dokkum - TOP Oss
    PES5 - ossenaar
    Abubakari - DeMaster

    Ajax 2 - Team 23
    fortuna1987 - Hankie
    Kielse Rat - Speler 54

    VVV - Ajax 3
    Maasveld - Reinoud
    banshee - SanMark.

    Team 12 - Team 21
    Hummeltje - Peperbusje
    Sunshine Sannie - Wezeper88

    SC Heerenveen - Team 20
    SC Heerenveen - Jurgen
    Suiker Brood - JMD

    Team Power -Feyenoord
    Max Power - Susa
    Red Power - Bonehead

    Team 15 - Roda JC
    Superstars - Satyr
    Handyman - Joost

    Team Groesbeek - Team 17
    erik - JPA
    TopTreffer - De Groene Scout
    Laatst gewijzigd door Friesland; 17-08-18 om 21:38.
    Eredivisiekenner: Donderdag volgen de uitslagen van ronde 12 en de programma's van de resterende speelrondes tot aan de winterstop.
    Schaatskenner: Vergeet niet je voorspellingen voor de WB van Obihiro te plaatsen (start: vrijdag 7:30)
    TETO: ...
    Eredivisie Eindstandvoorspellingen: geen mededelingen
    Wielerkenner: het seizoen zit erop, praat mee over de opzet van komend seizoen.

  7. #7
    Vrijdag 17 augustus:
    20:00 FC Groningen - Willem II (2-1)

    Zaterdag 18 augustus:
    18:30 NAC Breda - De Graafschap (2-0)
    18:30 VVV - Ajax (1-3)
    20:45 Fortuna Sittard - PSV (0-2)
    20:45 Heracles Almelo - ADO Den Haag (2-1)

    Zondag 19 augustus:
    12:15 FC Utrecht - PEC Zwolle (2-1)
    14:30 FC Emmen - AZ (1-3)
    14:30 Feyenoord - Excelsior (3-0)
    16:45 SC Heerenveen - Vitesse (1-1)

  8. #8
    Programma:

    Vrijdag 17 augustus:

    20:00 FC Groningen - Willem II 2-1

    Zaterdag 18 augustus:

    18:30 NAC Breda - De Graafschap 2-1

    18:30 VVV - Ajax 1-2

    20:45 Fortuna Sittard - PSV 1-2

    20:45 Heracles Almelo - ADO Den Haag 2-1

    Zondag 19 augustus:

    12:15 FC Utrecht - PEC Zwolle 3-1

    14:30 FC Emmen - AZ 1-2

    14:30 Feyenoord - Excelsior 4-1

    16:45 SC Heerenveen - Vitesse 1-2

  9. #9
    Vrijdag 17 augustus:
    20:00 FC Groningen - Willem II 2-0

    Zaterdag 18 augustus:
    18:30 NAC Breda - De Graafschap 2-0
    18:30 VVV - Ajax 0-2
    20:45 Fortuna Sittard - PSV 0-2
    20:45 Heracles Almelo - ADO Den Haag 1-1

    Zondag 19 augustus:
    12:15 FC Utrecht - PEC Zwolle 5-0
    14:30 FC Emmen - AZ 0-2
    14:30 Feyenoord - Excelsior 2-0
    16:45 SC Heerenveen - Vitesse 0-2

  10. #10
    Programma:

    Vrijdag 17 augustus:
    20:00 FC Groningen - Willem II 2-1

    Zaterdag 18 augustus:
    18:30 NAC Breda - De Graafschap 2-4
    18:30 VVV - Ajax 1-5
    20:45 Fortuna Sittard - PSV 2-5
    20:45 Heracles Almelo - ADO Den Haag 1-0

    Zondag 19 augustus:
    12:15 FC Utrecht - PEC Zwolle 2-1
    14:30 FC Emmen - AZ 1-3
    14:30 Feyenoord - Excelsior 2-1
    16:45 SC Heerenveen - Vitesse 0-0

Forum Rechten

  • Je mag geen nieuwe onderwerpen plaatsen
  • Je mag geen reacties plaatsen
  • Je mag geen bijlagen toevoegen
  • Je mag jouw berichten niet wijzigen
  •