Pagina 4 van de 8 EersteEerste ... 23456 ... LaatsteLaatste
Resultaten 31 tot 40 van de 71

Onderwerp: Eredivisiekenner 2018/19 - ronde 1 (10 augustus)

  1. #31
    Programma:

    Vrijdag 10 augustus:
    20:00 PEC Zwolle - SC Heerenveen 2-2

    Zaterdag 11 augustus:
    18:30 Ajax - Heracles Almelo 3-1
    18:30 Willem II - VVV 1-0
    20:45 Excelsior - Fortuna Sittard 1-2
    20:45 PSV - FC Utrecht 2-1

    Zondag 12 augustus:
    12:15 ADO Den Haag - FC Emmen 0-2
    14:30 De Graafschap - Feyenoord 2-1
    14:30 Vitesse - FC Groningen 2-1
    16:45 AZ - NAC Breda 3-2

  2. #32
    Vrijdag 10 augustus:
    20:00 PEC Zwolle - SC Heerenveen 1-1

    Zaterdag 11 augustus:
    18:30 Ajax - Heracles Almelo 3-0
    18:30 Willem II - VVV 2-1
    20:45 Excelsior - Fortuna Sittard 1-1
    20:45 PSV - FC Utrecht 2-1

    Zondag 12 augustus:
    12:15 ADO Den Haag - FC Emmen 2-1
    14:30 De Graafschap - Feyenoord 1-2
    14:30 Vitesse - FC Groningen 2-1
    16:45 AZ - NAC Breda 2-0

  3. #33
    Vrijdag 10 augustus:
    20:00 PEC Zwolle - SC Heerenveen 2-1

    Zaterdag 11 augustus:
    18:30 Ajax - Heracles Almelo 3-0
    18:30 Willem II - VVV 2-2
    20:45 Excelsior - Fortuna Sittard 2-1
    20:45 PSV - FC Utrecht 2-0

    Zondag 12 augustus:
    12:15 ADO Den Haag - FC Emmen 1-2
    14:30 De Graafschap - Feyenoord 1-3
    14:30 Vitesse - FC Groningen 2-1
    16:45 AZ - NAC Breda 2-0

  4. #34
    Vrijdag 10 augustus:
    20:00 PEC Zwolle - SC Heerenveen 1-1

    Zaterdag 11 augustus:
    18:30 Ajax - Heracles Almelo 3-0
    18:30 Willem II - VVV 2-1
    20:45 Excelsior - Fortuna Sittard 1-1
    20:45 PSV - FC Utrecht 3-0

    Zondag 12 augustus:
    12:15 ADO Den Haag - FC Emmen 2-0
    14:30 De Graafschap - Feyenoord 1-2
    14:30 Vitesse - FC Groningen 1-0
    16:45 AZ - NAC Breda 2-1
    Laatst gewijzigd door Abubakari; 09-08-18 om 18:54.
    “Hey, you don’t have to choose between being cool and being nice. In fact, if you think there is that choice, be nice. Because that’s cool.”
    Fred Cole

  5. #35
    Vrijdag 10 augustus:
    20:00 PEC Zwolle - SC Heerenveen 2-2

    Zaterdag 11 augustus:
    18:30 Ajax - Heracles Almelo 3-0
    18:30 Willem II - VVV 2-1
    20:45 Excelsior - Fortuna Sittard 2-1
    20:45 PSV - FC Utrecht 3-1

    Zondag 12 augustus:
    12:15 ADO Den Haag - FC Emmen 3-1
    14:30 De Graafschap - Feyenoord 0-2
    14:30 Vitesse - FC Groningen 3-0
    16:45 AZ - NAC Breda 2-1

  6. #36
    Vrijdag 10 augustus:
    20:00 PEC Zwolle - SC Heerenveen 1-1

    Zaterdag 11 augustus:
    18:30 Ajax - Heracles Almelo 2-0
    18:30 Willem II - VVV 2-1
    20:45 Excelsior - Fortuna Sittard 1-1
    20:45 PSV - FC Utrecht 2-0

    Zondag 12 augustus:
    12:15 ADO Den Haag - FC Emmen 2-0
    14:30 De Graafschap - Feyenoord 0-3
    14:30 Vitesse - FC Groningen 2-1
    16:45 AZ - NAC Breda 2-0

  7. #37
    Vrijdag 10 augustus:
    20:00 PEC Zwolle 3-1 SC Heerenveen

    Zaterdag 11 augustus:
    18:30 Ajax 2-0 Heracles Almelo
    18:30 Willem II 0-1 VVV
    20:45 Excelsior 1-2 Fortuna Sittard
    20:45 PSV 2-1 FC Utrecht

    Zondag 12 augustus:
    12:15 ADO Den Haag 1-1 FC Emmen
    14:30 De Graafschap 1-1 Feyenoord
    14:30 Vitesse 2-0 FC Groningen
    16:45 AZ 2-1 NAC Breda

  8. #38
    Vrijdag 10 augustus:
    20:00 PEC Zwolle - SC Heerenveen 1-1

    Zaterdag 11 augustus:
    18:30 Ajax - Heracles Almelo 3-0
    18:30 Willem II - VVV 1-1
    20:45 Excelsior - Fortuna Sittard 2-1
    20:45 PSV - FC Utrecht 2-0

    Zondag 12 augustus:
    12:15 ADO Den Haag - FC Emmen 2-0
    14:30 De Graafschap - Feyenoord 1-2
    14:30 Vitesse - FC Groningen 2-0
    16:45 AZ - NAC Breda 3-0

  9. #39
    Vrijdag 10 augustus:
    20:00 PEC Zwolle - SC Heerenveen 2-1

    Zaterdag 11 augustus:
    18:30 Ajax - Heracles Almelo 2-0
    18:30 Willem II - VVV 0-0
    20:45 Excelsior - Fortuna Sittard 1-1
    20:45 PSV - FC Utrecht 1-0

    Zondag 12 augustus:
    12:15 ADO Den Haag - FC Emmen 2-1
    14:30 De Graafschap - Feyenoord 0-2
    14:30 Vitesse - FC Groningen 3-0
    16:45 AZ - NAC Breda 2-1

  10. #40
    Vrijdag 10 augustus:
    20:00 PEC Zwolle - SC Heerenveen 2-0

    Zaterdag 11 augustus:
    18:30 Ajax - Heracles Almelo 3-0
    18:30 Willem II - VVV 2-0
    20:45 Excelsior - Fortuna Sittard 1-2
    20:45 PSV - FC Utrecht 2-1

    Zondag 12 augustus:
    12:15 ADO Den Haag - FC Emmen 1-2
    14:30 De Graafschap - Feyenoord 2-2
    14:30 Vitesse - FC Groningen 2-0
    16:45 AZ - NAC Breda 2-0

Forum Rechten

  • Je mag geen nieuwe onderwerpen plaatsen
  • Je mag geen reacties plaatsen
  • Je mag geen bijlagen toevoegen
  • Je mag jouw berichten niet wijzigen
  •