Pagina 1 van de 8 123 ... LaatsteLaatste
Resultaten 1 tot 10 van de 71

Onderwerp: Eredivisiekenner 2018/19 - ronde 1 (10 augustus)

  1. #1

    Eredivisiekenner 2018/19 - ronde 1 (10 augustus)

    Programma:

    Vrijdag 10 augustus:
    20:00 PEC Zwolle - SC Heerenveen

    Zaterdag 11 augustus:
    18:30 Ajax - Heracles Almelo
    18:30 Willem II - VVV
    20:45 Excelsior - Fortuna Sittard
    20:45 PSV - FC Utrecht

    Zondag 12 augustus:
    12:15 ADO Den Haag - FC Emmen
    14:30 De Graafschap - Feyenoord
    14:30 Vitesse - FC Groningen
    16:45 AZ - NAC Breda

    Veel succes!
    Eredivisiekenner: Donderdag volgen de uitslagen van ronde 12 en de programma's van de resterende speelrondes tot aan de winterstop.
    Schaatskenner: Vergeet niet je voorspellingen voor de WB van Obihiro te plaatsen (start: vrijdag 7:30)
    TETO: ...
    Eredivisie Eindstandvoorspellingen: geen mededelingen
    Wielerkenner: het seizoen zit erop, praat mee over de opzet van komend seizoen.

  2. #2
    Programma ligacompetities, speelronde 1:

    Eredivisie:
    FC Zwolle Ole Maasveld
    Magikan Susa
    PES5 Wezeper88
    Pascallovic Go Ahead Kampen
    Simon Red Power
    Marinos Kielse Rat
    Reinoud prume
    fortuna1987 Schaakliefhebber


    Eerste Divisie:
    Hummeltje zwammy
    Max Power Friesland
    banshee Kralinger
    Mario TopTreffer
    SuikerBrood De Groene Scout
    Handyman Abubakari
    SC Heerenveen Bernardo


    Tweede Divisie:
    JPA Joost
    Sunshine Sannie JMD
    Mommiej Andre
    Unregistere Miramar
    Superstars Satyr
    weik hipp00
    Ait Vedan DeMaster


    Derde Divisie:
    ossenaar - Bonehead
    fr-keff - Deathprod
    Wigboldus - SanMark.
    Jurgen - Peperbusje
    Laatst gewijzigd door Friesland; 11-08-18 om 17:40.
    Eredivisiekenner: Donderdag volgen de uitslagen van ronde 12 en de programma's van de resterende speelrondes tot aan de winterstop.
    Schaatskenner: Vergeet niet je voorspellingen voor de WB van Obihiro te plaatsen (start: vrijdag 7:30)
    TETO: ...
    Eredivisie Eindstandvoorspellingen: geen mededelingen
    Wielerkenner: het seizoen zit erop, praat mee over de opzet van komend seizoen.

  3. #3
    Programma Zomer Super Cup:

    Magikan - prume
    Eredivisiekenner: Donderdag volgen de uitslagen van ronde 12 en de programma's van de resterende speelrondes tot aan de winterstop.
    Schaatskenner: Vergeet niet je voorspellingen voor de WB van Obihiro te plaatsen (start: vrijdag 7:30)
    TETO: ...
    Eredivisie Eindstandvoorspellingen: geen mededelingen
    Wielerkenner: het seizoen zit erop, praat mee over de opzet van komend seizoen.

  4. #4
    Programma Zomer Cup:

    Voorronde, heenwedstrijden:
    FC Zwolle Ole - speler 64
    Magikan - speler 63
    Kralinger - speler 62
    Bernardo - speler 61
    Friesland - speler 60
    Pascallovic - speler 59
    zwammy - spelen 58
    Schaakliefhebber - speler 57
    Susa - speler 56
    hipp00 - speler 55
    Marinos - speler 54
    Mommiej - speler 53
    JMD - Peperbusje
    Go Ahead Kampen - Jurgen
    Mario - SanMark.
    Abubakari - Wigboldus
    Unregistere - Deathprod
    Maasveld - fr-keff
    Kielse Rat - Bonehead
    Wezeper88 - ossenaar
    Hummeltje - Joost
    prume - JPA
    Reinoud - Ait Vedan
    Satyr - erik
    Simon - Miramar
    PES5 - Andre
    SC Heerenveen - Handyman
    SuikerBrood - De Groene Scout
    Superstars - TopTreffer
    fortuna1987 - Sunshine Sannie
    Max Power - banshee
    Red Power - DeMaster
    Laatst gewijzigd door Friesland; 11-08-18 om 18:15.
    Eredivisiekenner: Donderdag volgen de uitslagen van ronde 12 en de programma's van de resterende speelrondes tot aan de winterstop.
    Schaatskenner: Vergeet niet je voorspellingen voor de WB van Obihiro te plaatsen (start: vrijdag 7:30)
    TETO: ...
    Eredivisie Eindstandvoorspellingen: geen mededelingen
    Wielerkenner: het seizoen zit erop, praat mee over de opzet van komend seizoen.

  5. #5
    Vrijdag 10 augustus:
    20:00 PEC Zwolle - SC Heerenveen 2-1

    Zaterdag 11 augustus:
    18:30 Ajax - Heracles Almelo 3-0
    18:30 Willem II - VVV 2-1
    20:45 Excelsior - Fortuna Sittard 1-0
    20:45 PSV - FC Utrecht 2-0

    Zondag 12 augustus:
    12:15 ADO Den Haag - FC Emmen 2-0
    14:30 De Graafschap - Feyenoord 1-3
    14:30 Vitesse - FC Groningen 1-2
    16:45 AZ - NAC Breda 2-0

  6. #6
    Vrijdag 10 augustus:
    20:00 PEC Zwolle - SC Heerenveen 0-0

    Zaterdag 11 augustus:
    18:30 Ajax - Heracles Almelo 6-2
    18:30 Willem II - VVV 0-0
    20:45 Excelsior - Fortuna Sittard 0-1
    20:45 PSV - FC Utrecht 4-1

    Zondag 12 augustus:
    12:15 ADO Den Haag - FC Emmen 1-2
    14:30 De Graafschap - Feyenoord 2-2
    14:30 Vitesse - FC Groningen 3-1
    16:45 AZ - NAC Breda 3-0

  7. #7
    Vrijdag 10 augustus:
    20:00 PEC Zwolle - SC Heerenveen 1-1

    Zaterdag 11 augustus:
    18:30 Ajax - Heracles Almelo 3-0
    18:30 Willem II - VVV 1-1
    20:45 Excelsior - Fortuna Sittard 2-1
    20:45 PSV - FC Utrecht 2-1

    Zondag 12 augustus:
    12:15 ADO Den Haag - FC Emmen 2-0
    14:30 De Graafschap - Feyenoord 1-2
    14:30 Vitesse - FC Groningen 2-0
    16:45 AZ - NAC Breda 2-0

  8. #8
    Programma:

    Vrijdag 10 augustus:
    20:00 PEC Zwolle - SC Heerenveen 2-1

    Zaterdag 11 augustus:
    18:30 Ajax - Heracles Almelo 3-0
    18:30 Willem II - VVV 2-0
    20:45 Excelsior - Fortuna Sittard 1-1
    20:45 PSV - FC Utrecht 2-0

    Zondag 12 augustus:
    12:15 ADO Den Haag - FC Emmen 2-1
    14:30 De Graafschap - Feyenoord 0-2
    14:30 Vitesse - FC Groningen 3-1
    16:45 AZ - NAC Breda 3-0

  9. #9
    Vrijdag 10 augustus:
    20:00 PEC Zwolle - SC Heerenveen 2-1

    Zaterdag 11 augustus:
    18:30 Ajax - Heracles Almelo 4-0
    18:30 Willem II - VVV 1-1
    20:45 Excelsior - Fortuna Sittard 2-1
    20:45 PSV - FC Utrecht 2-1

    Zondag 12 augustus:
    12:15 ADO Den Haag - FC Emmen 3-1
    14:30 De Graafschap - Feyenoord 1-2
    14:30 Vitesse - FC Groningen 2-0
    16:45 AZ - NAC Breda 3-0

  10. #10
    Vrijdag 10 augustus:
    20:00 PEC Zwolle - SC Heerenveen (2-1)

    Zaterdag 11 augustus:
    18:30 Ajax - Heracles Almelo (3-0)
    18:30 Willem II - VVV (2-1)
    20:45 Excelsior - Fortuna Sittard (1-1)
    20:45 PSV - FC Utrecht (3-1)

    Zondag 12 augustus:
    12:15 ADO Den Haag - FC Emmen (2-1)
    14:30 De Graafschap - Feyenoord (1-3)
    14:30 Vitesse - FC Groningen (2-0)
    16:45 AZ - NAC Breda (2-0)

Forum Rechten

  • Je mag geen nieuwe onderwerpen plaatsen
  • Je mag geen reacties plaatsen
  • Je mag geen bijlagen toevoegen
  • Je mag jouw berichten niet wijzigen
  •