Pagina 5 van de 8 EersteEerste ... 34567 ... LaatsteLaatste
Resultaten 41 tot 50 van de 71

Onderwerp: Eredivisiekenner 2018/19 - ronde 1 (10 augustus)

  1. #41
    Vrijdag 10 augustus:
    20:00 PEC Zwolle - SC Heerenveen 1-1

    Zaterdag 11 augustus:
    18:30 Ajax - Heracles Almelo 3-1
    18:30 Willem II - VVV 3-0
    20:45 Excelsior - Fortuna Sittard 1-1
    20:45 PSV - FC Utrecht 2-1

    Zondag 12 augustus:
    12:15 ADO Den Haag - FC Emmen 0-1
    14:30 De Graafschap - Feyenoord 0-3
    14:30 Vitesse - FC Groningen 2-1
    16:45 AZ - NAC Breda 4-0

  2. #42
    Vrijdag 10 augustus:
    20:00 PEC Zwolle - SC Heerenveen 1-1

    Zaterdag 11 augustus:
    18:30 Ajax - Heracles Almelo 3-0
    18:30 Willem II - VVV 1-0
    20:45 Excelsior - Fortuna Sittard 1-2
    20:45 PSV - FC Utrecht 7-0

    Zondag 12 augustus:
    12:15 ADO Den Haag - FC Emmen 1-1
    14:30 De Graafschap - Feyenoord 1-3
    14:30 Vitesse - FC Groningen 2-0
    16:45 AZ - NAC Breda 2-0
    "Somewhere out there is a tree, tirelessly producing oxygen so you can breath. I think you owe it an apology."

  3. #43
    Vrijdag 10 augustus:
    20:00 PEC Zwolle - SC Heerenveen 3-1

    Zaterdag 11 augustus:
    18:30 Ajax - Heracles Almelo 3-0
    18:30 Willem II - VVV 1-1
    20:45 Excelsior - Fortuna Sittard 2-1
    20:45 PSV - FC Utrecht 2-1

    Zondag 12 augustus:
    12:15 ADO Den Haag - FC Emmen 2-2
    14:30 De Graafschap - Feyenoord 1-2
    14:30 Vitesse - FC Groningen 3-1
    16:45 AZ - NAC Breda 2-1
    Sûkerbôle

  4. #44
    Vrijdag 10 augustus:
    20:00 PEC Zwolle - SC Heerenveen 2-1

    Zaterdag 11 augustus:
    18:30 Ajax - Heracles Almelo 3-0
    18:30 Willem II - VVV 2-0
    20:45 Excelsior - Fortuna Sittard 2-0
    20:45 PSV - FC Utrecht 2-0

    Zondag 12 augustus:
    12:15 ADO Den Haag - FC Emmen 2-1
    14:30 De Graafschap - Feyenoord 1-2
    14:30 Vitesse - FC Groningen 2-1
    16:45 AZ - NAC Breda 2-0

  5. #45
    Vrijdag 10 augustus:
    20:00 PEC Zwolle - SC Heerenveen 1-0

    Zaterdag 11 augustus:
    18:30 Ajax - Heracles Almelo 3-0
    18:30 Willem II - VVV 1-1
    20:45 Excelsior - Fortuna Sittard 3-1
    20:45 PSV - FC Utrecht 2-1

    Zondag 12 augustus:
    12:15 ADO Den Haag - FC Emmen 2-1
    14:30 De Graafschap - Feyenoord 1-2
    14:30 Vitesse - FC Groningen 1-1
    16:45 AZ - NAC Breda 1-2

  6. #46
    Vrijdag 10 augustus:
    20:00 PEC Zwolle - SC Heerenveen 2-1

    Zaterdag 11 augustus:
    18:30 Ajax - Heracles Almelo 3-0
    18:30 Willem II - VVV 1-1
    20:45 Excelsior - Fortuna Sittard 1-1
    20:45 PSV - FC Utrecht 3-1

    Zondag 12 augustus:
    12:15 ADO Den Haag - FC Emmen 1-1
    14:30 De Graafschap - Feyenoord 1-2
    14:30 Vitesse - FC Groningen 2-1
    16:45 AZ - NAC Breda 3-0

  7. #47
    Vrijdag 10 augustus:
    20:00 PEC Zwolle - SC Heerenveen 2-1

    Zaterdag 11 augustus:
    18:30 Ajax - Heracles Almelo 3-0
    18:30 Willem II - VVV 1-1
    20:45 Excelsior - Fortuna Sittard 1-0
    20:45 PSV - FC Utrecht 2-0

    Zondag 12 augustus:
    12:15 ADO Den Haag - FC Emmen 2-0
    14:30 De Graafschap - Feyenoord 0-2
    14:30 Vitesse - FC Groningen 2-1
    16:45 AZ - NAC Breda 2-1

  8. #48
    Vrijdag 10 augustus:
    20:00 PEC Zwolle - SC Heerenveen 2-1

    Zaterdag 11 augustus:
    18:30 Ajax - Heracles Almelo 2-0
    18:30 Willem II - VVV 2-1
    20:45 Excelsior - Fortuna Sittard 1-2
    20:45 PSV - FC Utrecht 3-1

    Zondag 12 augustus:
    12:15 ADO Den Haag - FC Emmen 2-0
    14:30 De Graafschap - Feyenoord 1-1
    14:30 Vitesse - FC Groningen 3-1
    16:45 AZ - NAC Breda 2-0

  9. #49
    ijdag 10 augustus:
    20:00 PEC Zwolle - SC Heerenveen 1-2

    Zaterdag 11 augustus:
    18:30 Ajax - Heracles Almelo 3-0
    18:30 Willem II - VVV 3-1
    20:45 Excelsior - Fortuna Sittard 2-2
    20:45 PSV - FC Utrecht 2-1

    Zondag 12 augustus:
    12:15 ADO Den Haag - FC Emmen 1-1
    14:30 De Graafschap - Feyenoord 0-2
    14:30 Vitesse - FC Groningen 3-1
    16:45 AZ - NAC Breda 2-1

  10. #50
    Vrijdag 10 augustus:
    20:00 PEC Zwolle - SC Heerenveen 2-1

    Zaterdag 11 augustus:
    18:30 Ajax - Heracles Almelo 3-1
    18:30 Willem II - VVV 1-1
    20:45 Excelsior - Fortuna Sittard 1-1
    20:45 PSV - FC Utrecht 2-1

    Zondag 12 augustus:
    12:15 ADO Den Haag - FC Emmen 1-0
    14:30 De Graafschap - Feyenoord 0-2
    14:30 Vitesse - FC Groningen 2-1
    16:45 AZ - NAC Breda 1-0

Forum Rechten

  • Je mag geen nieuwe onderwerpen plaatsen
  • Je mag geen reacties plaatsen
  • Je mag geen bijlagen toevoegen
  • Je mag jouw berichten niet wijzigen
  •