Pagina 9 van de 19 EersteEerste ... 7891011 ... LaatsteLaatste
Resultaten 81 tot 90 van de 187

Onderwerp: Toto Tweede Divisie 2018-2019

  1. #81
    Zaterdag 14.30 uur
    GVVV - FC Lienden 2-1
    Excelsior M - Spakenburg 1-2
    Koninklijke HFC - Jong Almere 3-1
    Scheveningen - AFC 1-4

    15.00 uur
    Ijsselmeervogels - De Treffers 3-0

    15.30 uur
    Rijnburgse B - Jong Vitesse 3-1
    Jong Sparta - Barendrecht 3-0
    HHC Hardenberg - VV Katwijk 1-3

    18.00 uur
    VVSB - Kozakken Boys 1-1

  2. #82
    Zaterdag 14.30 uur
    GVVV - FC Lienden 4-2
    Excelsior M - Spakenburg 1-3
    Koninklijke HFC - Jong Almere 2-1
    Scheveningen - AFC 1-3

    15.00 uur
    Ijsselmeervogels - De Treffers 1-2

    15.30 uur
    Rijnburgse B - Jong Vitesse 2-1
    Jong Sparta - Barendrecht 2-1
    HHC Hardenberg - VV Katwijk 2-4

    18.00 uur
    VVSB - Kozakken Boys 1-2

  3. #83
    Zaterdag 14.30 uur
    GVVV - FC Lienden 4-1
    Excelsior M - Spakenburg 0-1
    Koninklijke HFC - Jong Almere 3-1
    Scheveningen - AFC 1-2

    15.00 uur
    Ijsselmeervogels - De Treffers 3-0

    15.30 uur
    Rijnsburgse Boys - Jong Vitesse 3-1
    Jong Sparta - Barendrecht 3-1
    HHC Hardenberg - VV Katwijk 1-2

    18.00 uur
    VVSB - Kozakken Boys 1-4
    Laatst gewijzigd door fisherprice; 06-10-18 om 08:40.

  4. #84
    Uitslag

    1. steefievdbtje 20
    2. fisherprice 19
    3. Sjorro 14
    4. Toptreffer 12
    4. Andre 12
    4. bqandy 12
    4. Unregistere 12
    8. sportpark zuid 11

    Stand

    1. fisherprice 77
    2. Toptreffer 72
    2. steefievdbtje 72
    4. Andre 68
    4. bqandy 68
    6. Unregistere 61
    7. sportpark zuid 59
    8. De Groene Scout 55
    8. Sjorro 55

  5. #85
    Ai, iets vergeten geloof ik.

  6. #86
    Zaterdag 14.30 uur
    Barendrecht - GVVV 1-2

    15.00 uur
    Kozakken Boys - HHC Hardenberg 2-1
    Spakenburg - Koninklijke HFC 2-1

    15.30 uur
    VV Katwijk - Jong Sparta 1-2
    AFC - Excelsior M. 2-1
    FC Lienden - Rijnburgse B. 1-3
    Jong Almere - VVSB 2-1

    18.00 uur
    De Treffers - Scheveningen 2-1
    Jong Vitesse - IJsselm'vogels 1-3

  7. #87
    Zaterdag 14.30 uur
    Barendrecht - GVVV 1-3

    15.00 uur
    Kozakken Boys - HHC Hardenberg 2-2
    Spakenburg - Koninklijke HFC 3-1

    15.30 uur
    VV Katwijk - Jong Sparta 2-1
    AFC - Excelsior M. 3-1
    FC Lienden - Rijnburgse B. 1-3
    Jong Almere - VVSB 2-1

    18.00 uur
    De Treffers - Scheveningen 2-2
    Jong Vitesse - IJsselm'vogels 1-2

  8. #88
    Unregistere's Avatar
    Ingeschreven
    Apr 2015
    Locatie
    Hendrik-Ido-Ambacht
    Berichten
    11.139
    vCash
    6915516
    Zaterdag 14.30 uur
    Barendrecht - GVVV 1-2

    15.00 uur
    Kozakken Boys - HHC Hardenberg 1-2
    Spakenburg - Koninklijke HFC 2-2

    15.30 uur
    Katwijk - Jong Sparta Rotterdam 1-1
    AFC - Excelsior Maassluis 2-1
    FC Lienden - Rijnburgse Boys 1-3
    Jong Almere City FC - VVSB 2-2

    18.00 uur
    De Treffers - Scheveningen 1-1
    Jong Vitesse - IJsselmeervogels 1-2

  9. #89
    Zaterdag 14.30 uur
    Barendrecht - GVVV 0-2

    15.00 uur
    Kozakken Boys - HHC Hardenberg 3-1
    Spakenburg - Koninklijke HFC 2-1

    15.30 uur
    Katwijk - Jong Sparta Rotterdam 3-2
    AFC - Excelsior Maassluis 3-0
    FC Lienden - Rijnburgse Boys 0-2
    Jong Almere City FC - VVSB 2-1

    18.00 uur
    De Treffers - Scheveningen 2-1
    Jong Vitesse - IJsselmeervogels 1-3

  10. #90
    Zaterdag 14.30 uur
    Barendrecht - GVVV 1-3

    15.00 uur
    Kozakken Boys - HHC Hardenberg 1-1
    Spakenburg - Koninklijke HFC 1-2

    15.30 uur
    Katwijk - Jong Sparta Rotterdam 2-2
    AFC - Excelsior Maassluis 3-1
    FC Lienden - Rijnburgse Boys 1-3
    Jong Almere City FC - VVSB 2-3

    18.00 uur
    De Treffers - Scheveningen 2-2
    Jong Vitesse - IJsselmeervogels 0-3

Forum Rechten

  • Je mag geen nieuwe onderwerpen plaatsen
  • Je mag geen reacties plaatsen
  • Je mag geen bijlagen toevoegen
  • Je mag jouw berichten niet wijzigen
  •