Pagina 8 van de 19 EersteEerste ... 67891018 ... LaatsteLaatste
Resultaten 71 tot 80 van de 187

Onderwerp: Toto Tweede Divisie 2018-2019

  1. #71
    Zaterdag 29 september:
    14.30 uur: AFC - Jong Almere City 3-0
    15.00 uur: Kozakken Boys - GVVV 2-1
    15.00 uur: Spakenburg - IJsselmeervogels 3-1
    15.00 uur: Jong Vitesse - Jong Sparta Rotterdam 1-2
    15.30 uur: Barendrecht - HHC 0-2
    15.30 uur: Katwijk - Excelsior Maassluis 3-1
    15.30 uur: Lienden - Scheveningen 2-1
    15.30 uur: Rijnsburgse Boys - VVSB 3-1

    Zondag 30 september:
    14.30 uur: De Treffers - Koninklijke HFC 1-2

  2. #72
    Unregistere's Avatar
    Ingeschreven
    Apr 2015
    Locatie
    Hendrik-Ido-Ambacht
    Berichten
    11.139
    vCash
    6915516
    Zaterdag 29 september:
    14.30 uur: AFC - Jong Almere City FC 4-1
    15.00 uur: Kozakken Boys - GVVV 2-2
    15.00 uur: Spakenburg - IJsselmeervogels 2-4
    15.00 uur: Jong Vitesse - Jong Sparta Rotterdam 1-1
    15.30 uur: Barendrecht - HHC Hardenberg 1-1
    15.30 uur: Katwijk - Excelsior Maassluis 2-1
    15.30 uur: FC Lienden - Scheveningen 1-2
    15.30 uur: Rijnsburgse Boys - VVSB 3-1

    Zondag 30 september:
    14.30 uur: De Treffers - Koninklijke HFC 2-2

  3. #73
    Zaterdag 29 september:
    14.30 uur: AFC - Jong Almere City FC 3-1
    15.00 uur: Kozakken Boys - GVVV 2-1
    15.00 uur: Spakenburg - IJsselmeervogels 2-3
    15.00 uur: Jong Vitesse - Jong Sparta Rotterdam 1-1
    15.30 uur: Barendrecht - HHC Hardenberg 1-2
    15.30 uur: Katwijk - Excelsior Maassluis 1-1
    15.30 uur: FC Lienden - Scheveningen 1-1
    15.30 uur: Rijnsburgse Boys - VVSB 1-1

    Zondag 30 september:
    14.30 uur: De Treffers - Koninklijke HFC 2-1

  4. #74
    Zaterdag 29 september:
    14.30 uur: AFC - Jong Almere City 4-1
    15.00 uur: Kozakken Boys - GVVV 3-1
    15.00 uur: Spakenburg - IJsselmeervogels 2-2
    15.00 uur: Jong Vitesse - Jong Sparta Rotterdam 2-1
    15.30 uur: Barendrecht - HHC 0-1
    15.30 uur: Katwijk - Excelsior Maassluis 2-0
    15.30 uur: Lienden - Scheveningen 1-0
    15.30 uur: Rijnsburgse Boys - VVSB 3-1

    Zondag 30 september:
    14.30 uur: De Treffers - Koninklijke HFC 2-1

  5. #75
    Uitslag

    1. fisherprice 13
    2. sportpark zuid 10
    2. Sjorro 10
    4. Toptreffer 7
    4. bqandy 7
    6. steefievdbtje 6
    6. Unregistere 6
    8. Andre 4
    9. De Groene Scout 3

    Stand

    1. Toptreffer 60
    2. fisherprice 58
    3. Andre 56
    3. bqandy 56
    5. De Groene Scout 55
    6. steefievdbtje 52
    7. Unregistere 49
    8. sportpark zuid 48
    9. Sjorro 41

  6. #76
    Zaterdag 14.30 uur
    GVVV - FC Lienden 2-1
    Excelsior M - Spakenburg 2-1
    Koninklijke HFC - Jong Almere 2-1
    Scheveningen - AFC 1-3

    15.00 uur
    Ijsselm'vogels - De Treffers 3-1

    15.30 uur
    Rijnburgse B - Jong Vitesse 2-1
    Jong Sparta - Barendrecht 2-1
    HHC Hardenberg - VV Katwijk 2-1

    18.00 uur
    VVSB - Kozakken Boys 1-2

  7. #77

    Ingeschreven
    Apr 2015
    Locatie
    Groesbeek
    Berichten
    696
    Blog Entries
    1
    vCash
    500
    Zaterdag 14.30 uur
    GVVV - FC Lienden 3-1
    Excelsior M - Spakenburg 0-1
    Koninklijke HFC - Jong Almere 2-1
    Scheveningen - AFC 2-3

    15.00 uur
    Ijsselm'vogels - De Treffers 3-0

    15.30 uur
    Rijnburgse B - Jong Vitesse 2-1
    Jong Sparta - Barendrecht 2-1
    HHC Hardenberg - VV Katwijk 2-1

    18.00 uur
    VVSB - Kozakken Boys 2-2

  8. #78
    Unregistere's Avatar
    Ingeschreven
    Apr 2015
    Locatie
    Hendrik-Ido-Ambacht
    Berichten
    11.139
    vCash
    6915516
    Zaterdag 14.30 uur
    GVVV - FC Lienden 3-1
    Excelsior Maassluis - Spakenburg 2-1
    Koninklijke HFC - Jong Almere City FC 3-1
    Scheveningen - AFC 1-2

    15.00 uur
    IJsselmeervogels - De Treffers 2-0

    15.30 uur
    Rijnburgse Boys - Jong Vitesse 3-1
    Jong Sparta Rotterdam - Barendrecht 3-1
    HHC Hardenberg - Katwijk 1-2

    18.00 uur
    VVSB - Kozakken Boys 2-1

  9. #79
    Zaterdag 14.30 uur
    GVVV - FC Lienden 2-0
    Excelsior M - Spakenburg 1-3
    Koninklijke HFC - Jong Almere 2-0
    Scheveningen - AFC 1-2

    15.00 uur
    Ijsselm'vogels - De Treffers 2-0

    15.30 uur
    Rijnburgse B - Jong Vitesse 2-0
    Jong Sparta - Barendrecht 2-0
    HHC Hardenberg - VV Katwijk 1-2

    18.00 uur
    VVSB - Kozakken Boys 2-0

  10. #80
    Zaterdag 14.30 uur
    GVVV - FC Lienden 3-1
    Excelsior M - Spakenburg 1-2
    Koninklijke HFC - Jong Almere 3-0
    Scheveningen - AFC 0-2

    15.00 uur
    Ijsselmeervogels - De Treffers 2-0

    15.30 uur
    Rijnburgse B - Jong Vitesse 3-1
    Jong Sparta - Barendrecht 1-2
    HHC Hardenberg - VV Katwijk 1-2

    18.00 uur
    VVSB - Kozakken Boys 1-3

Forum Rechten

  • Je mag geen nieuwe onderwerpen plaatsen
  • Je mag geen reacties plaatsen
  • Je mag geen bijlagen toevoegen
  • Je mag jouw berichten niet wijzigen
  •