Pagina 26 van de 26 EersteEerste ... 16242526
Resultaten 251 tot 259 van de 259

Onderwerp: Toto Tweede Divisie 2018-2019

  1. #251
    Zaterdag 16 februari:
    15.30 uur: Excelsior Maassluis - HHC 3-1
    15.30 uur: Jong Almere City - GVVV 1-2
    15.30 uur: Jong Sparta Rotterdam - IJsselmeervogels 1-2
    15.30 uur: Kozakken Boys - Rijnsburgse Boys 3-1
    15.30 uur: Scheveningen - Barendrecht 4-1
    18.00 uur: Koninklijke HFC - Jong Vitesse 3-2
    18.00 uur: Spakenburg - Lienden 2-1
    18.00 uur: VVSB - Katwijk 2-3

    Zondag 17 februari:
    14.30 uur: De Treffers - AFC 2-1

  2. #252

    Ingeschreven
    Apr 2015
    Locatie
    Groesbeek
    Berichten
    725
    Blog Entries
    1
    vCash
    500
    Zaterdag 16 februari:
    15.30 uur: Excelsior Maassluis - HHC 2-1
    15.30 uur: Jong Almere City - GVVV 1-2
    15.30 uur: Jong Sparta Rotterdam - IJsselmeervogels 1-2
    15.30 uur: Kozakken Boys - Rijnsburgse Boys 2-1
    15.30 uur: Scheveningen - Barendrecht 2-1
    18.00 uur: Koninklijke HFC - Jong Vitesse 2-0
    18.00 uur: Spakenburg - Lienden 2-0
    18.00 uur: VVSB - Katwijk 1-2

    Zondag 17 februari:
    14.30 uur: De Treffers - AFC 1-3

  3. #253
    Uitslag

    1. fisherprice 15
    1. Toptreffer 15
    1. Unregistere 15
    4. bqandy 14
    5. Sjorro 12
    6. Andre 11
    6. De Groene Scout 11
    8. sportpark zuid 9
    9. steefievdbtje 7

    Stand

    1. steefievdbtje 224
    2. bqandy 221
    3. sportpark zuid 214
    4. Andre 213
    5. fisherprice 212
    6. Toptreffer 209
    7. De Groene Scout 199
    8. Unregistere 195
    9. Sjorro 190

  4. #254
    Zaterdag 23 februari:
    15.30 uur: Barendrecht - Kozakken Boys
    15.30 uur: IJsselmeervogels - Jong Almere City
    15.30 uur: Rijnsburgse Boys - Spakenburg
    18.00 uur: Excelsior Maassluis - Koninklijke HFC
    18.00 uur: GVVV - De Treffers
    18.00 uur: HHC - AFC
    18.00 uur: Jong Sparta Rotterdam - Lienden
    18.00 uur: Jong Vitesse - Katwijk
    18.00 uur: Scheveningen - VVSB

  5. #255
    Zaterdag 23 februari:
    15.30 uur: Barendrecht - Kozakken Boys 0-2
    15.30 uur: IJsselmeervogels - Jong Almere City 3-1
    15.30 uur: Rijnsburgse Boys - Spakenburg 0-2
    18.00 uur: Excelsior Maassluis - Koninklijke HFC 2-1
    18.00 uur: GVVV - De Treffers 0-2
    18.00 uur: HHC - AFC 2-1
    18.00 uur: Jong Sparta Rotterdam - Lienden 2-0
    18.00 uur: Jong Vitesse - Katwijk 1-3
    18.00 uur: Scheveningen - VVSB 2-1

  6. #256
    Zaterdag 23 februari:
    15.30 uur: Barendrecht - Kozakken Boys 1-2
    15.30 uur: IJsselmeervogels - Jong Almere City 3-1
    15.30 uur: Rijnsburgse Boys - Spakenburg 1-2
    18.00 uur: Excelsior Maassluis - Koninklijke HFC 1-2
    18.00 uur: GVVV - De Treffers 1-2
    18.00 uur: HHC - AFC 1-2
    18.00 uur: Jong Sparta Rotterdam - Lienden 2-1
    18.00 uur: Jong Vitesse - Katwijk 1-3
    18.00 uur: Scheveningen - VVSB 2-1

  7. #257
    Unregistere's Avatar
    Ingeschreven
    Apr 2015
    Locatie
    Hendrik-Ido-Ambacht
    Berichten
    12.069
    vCash
    6622552
    15.30 uur: Barendrecht - Kozakken Boys 1-3
    15.30 uur: IJsselmeervogels - Jong Almere City 2-1
    15.30 uur: Rijnsburgse Boys - Spakenburg 2-2
    18.00 uur: Excelsior Maassluis - Koninklijke HFC 1-2
    18.00 uur: GVVV - De Treffers 2-1
    18.00 uur: HHC - AFC 2-2
    18.00 uur: Jong Sparta Rotterdam - Lienden 4-1
    18.00 uur: Jong Vitesse - Katwijk 1-2
    18.00 uur: Scheveningen - VVSB 2-1

  8. #258
    15.30 uur: Barendrecht - Kozakken Boys 1-3
    15.30 uur: IJsselmeervogels - Jong Almere City 4-1
    15.30 uur: Rijnsburgse Boys - Spakenburg 3-2
    18.00 uur: Excelsior Maassluis - Koninklijke HFC 1-1
    18.00 uur: GVVV - De Treffers 1-2
    18.00 uur: HHC - AFC 1-3
    18.00 uur: Jong Sparta Rotterdam - Lienden 3-2
    18.00 uur: Jong Vitesse - Katwijk 0-3
    18.00 uur: Scheveningen - VVSB 1-1

  9. #259
    15.30 uur: Barendrecht - Kozakken Boys 1-2
    15.30 uur: IJsselmeervogels - Jong Almere City 3-1
    15.30 uur: Rijnsburgse Boys - Spakenburg 2-2
    18.00 uur: Excelsior Maassluis - Koninklijke HFC 1-3
    18.00 uur: GVVV - De Treffers 2-1
    18.00 uur: HHC - AFC 2-1
    18.00 uur: Jong Sparta Rotterdam - Lienden 3-1
    18.00 uur: Jong Vitesse - Katwijk 0-2
    18.00 uur: Scheveningen - VVSB 3-1

Forum Rechten

  • Je mag geen nieuwe onderwerpen plaatsen
  • Je mag geen reacties plaatsen
  • Je mag geen bijlagen toevoegen
  • Je mag jouw berichten niet wijzigen
  •