Pagina 20 van de 31 EersteEerste ... 10181920212230 ... LaatsteLaatste
Resultaten 191 tot 200 van de 309

Onderwerp: Toto Tweede Divisie 2018-2019

  1. #191
    Zaterdag 12 januari:
    15.30 uur: Barendrecht - Jong Almere City 2-1
    15.30 uur: Kozakken Boys - Scheveningen 2-1
    15.30 uur: Rijnsburgse Boys - GVVV 2-1
    15.30 uur: Spakenburg - HHC 2-1
    18.00 uur: AFC - IJsselmeervogels 2-1
    18.00 uur: De Treffers - Jong Sparta Rotterdam 1-2
    18.00 uur: Jong Vitesse - Excelsior Maassluis 1-2
    18.00 uur: Katwijk - Koninklijke HFC 2-1

    Zondag 13 januari:
    14.30 uur: Lienden - VVSB 2-1

  2. #192
    Zaterdag 12 januari:
    15.30 uur: Barendrecht - Jong Almere City 1-1
    15.30 uur: Kozakken Boys - Scheveningen 2-1
    15.30 uur: Rijnsburgse Boys - GVVV 2-1
    15.30 uur: Spakenburg - HHC 2-1
    18.00 uur: AFC - IJsselmeervogels 3-2
    18.00 uur: De Treffers - Jong Sparta Rotterdam 1-3
    18.00 uur: Jong Vitesse - Excelsior Maassluis 3-2
    18.00 uur: Katwijk - Koninklijke HFC 2-2

    Zondag 13 januari:
    14.30 uur: Lienden - VVSB 0-3

  3. #193
    Zaterdag 12 januari:
    15.30 uur: Barendrecht - Jong Almere City 1-2
    15.30 uur: Kozakken Boys - Scheveningen 3-2
    15.30 uur: Rijnsburgse Boys - GVVV 2-2
    15.30 uur: Spakenburg - HHC 1-2
    18.00 uur: AFC - IJsselmeervogels 4-2
    18.00 uur: Jong Vitesse - Excelsior Maassluis 1-0
    18.00 uur: Katwijk - Koninklijke HFC 2-1

    Zondag 13 januari:
    14.30 uur: Lienden - VVSB 1-2
    14.30 uur:
    De Treffers - Jong Sparta Rotterdam 2-1
    Laatst gewijzigd door Sjorro; 11-01-19 om 17:57.

  4. #194
    Zaterdag 12 januari:
    15.30 uur: Barendrecht - Jong Almere City 1-0
    15.30 uur: Kozakken Boys - Scheveningen 1-0
    15.30 uur: Rijnsburgse Boys - GVVV 1-2
    15.30 uur: Spakenburg - HHC 1-1
    18.00 uur: AFC - IJsselmeervogels 2-1
    18.00 uur: De Treffers - Jong Sparta Rotterdam 3-2
    18.00 uur: Jong Vitesse - Excelsior Maassluis 1-2
    18.00 uur: Katwijk - Koninklijke HFC 1-1

    Zondag 13 januari:
    14.30 uur: Lienden - VVSB 1-2

  5. #195
    De Treffers - Jong Sparta wordt trouwens op zondag om 14:30 uur gespeeld.

  6. #196
    Zaterdag 12 januari:
    15.30 uur: Barendrecht - Jong Almere City 2-1
    15.30 uur: Kozakken Boys - Scheveningen 3-1
    15.30 uur: Rijnsburgse Boys - GVVV 2-1
    15.30 uur: Spakenburg - HHC 3-1
    18.00 uur: AFC - IJsselmeervogels 2-0
    18.00 uur: De Treffers - Jong Sparta Rotterdam 1-2
    18.00 uur: Jong Vitesse - Excelsior Maassluis 1-2
    18.00 uur: Katwijk - Koninklijke HFC 2-1

    Zondag 13 januari:
    14.30 uur: Lienden - VVSB 0-2

  7. #197

    Ingeschreven
    Apr 2015
    Locatie
    Groesbeek
    Berichten
    743
    Blog Entries
    1
    vCash
    500
    Zaterdag 12 januari:
    15.30 uur: Barendrecht - Jong Almere City 2-1
    15.30 uur: Kozakken Boys - Scheveningen 2-1
    15.30 uur: Rijnsburgse Boys - GVVV 2-1
    15.30 uur: Spakenburg - HHC 2-1
    18.00 uur: AFC - IJsselmeervogels 3-1
    18.00 uur: De Treffers - Jong Sparta Rotterdam 2-1
    18.00 uur: Jong Vitesse - Excelsior Maassluis 1-1
    18.00 uur: Katwijk - Koninklijke HFC 2-2

    Zondag 13 januari:
    14.30 uur: Lienden - VVSB 1-2

  8. #198
    Uitslag

    1. fisherprice 9
    2. Sjorro 7
    3. bqandy 5
    3. Andre 5
    3. Toptreffer 5
    3. sportpark zuid 5
    3. De Groene Scout 5
    8. Unregistere 3
    9. steefievdbtje 0

    Stand

    1. steefievdbtje 177
    2. bqandy 171
    2. fisherprice 171
    4. Andre 162
    5. Toptreffer 160
    6. sportpark zuid 158
    7. Unregistere 147
    7. De Groene Scout 147
    7. Sjorro 147

  9. #199
    Zaterdag 19 januari:
    14.30 uur: Excelsior Maassluis - Katwijk
    14.30 uur: GVVV - Kozakken Boys
    14.30 uur: HHC - Barendrecht
    14.30 uur: Scheveningen - Lienden
    15.00 uur: IJsselmeervogels - Spakenburg
    18.00 uur: VVSB - Rijnsburgse Boys

    Zondag 20 januari:
    14.00 uur: Koninklijke HFC - De Treffers
    14.30 uur: Jong Sparta Rotterdam - Jong Vitesse
    14.30 uur: Jong Almere City - AFC

  10. #200
    Zaterdag 19 januari:
    14.30 uur: Excelsior Maassluis - Katwijk 1-2
    14.30 uur: GVVV - Kozakken Boys 2-1
    14.30 uur: HHC - Barendrecht 3-1
    14.30 uur: Scheveningen - Lienden 3-0
    15.00 uur: IJsselmeervogels - Spakenburg 2-1
    18.00 uur: VVSB - Rijnsburgse Boys 1-3

    Zondag 20 januari:
    14.00 uur: Koninklijke HFC - De Treffers 3-1
    14.30 uur: Jong Sparta Rotterdam - Jong Vitesse 2-0
    14.30 uur: Jong Almere City - AFC 1-4

Forum Rechten

  • Je mag geen nieuwe onderwerpen plaatsen
  • Je mag geen reacties plaatsen
  • Je mag geen bijlagen toevoegen
  • Je mag jouw berichten niet wijzigen
  •