Pagina 1 van de 3 123 LaatsteLaatste
Resultaten 1 tot 10 van de 25

Onderwerp: Toto Keukenkampioen divisie 2018-2019 Ronde 1 17 Augustus

  1. #1

    Toto Keukenkampioen divisie 2018-2019 Ronde 1 17 Augustus

    Vrijdag 17 augustus:
    20.00 uur: FC Volendam - FC Den Bosch
    20.00 uur: FC Dordrecht - Helmond Sport
    20.00 uur: RKC Waalwijk - Telstar
    20.00 uur: MVV - TOP Oss
    20.00 uur: Go Ahead Eagles - Jong FC Utrecht
    20.00 uur: N.E.C. - SC Cambuur
    20.00 uur: Roda JC - Jong Ajax
    20.00 uur: FC Twente - Sparta Rotterdam
    20.00 uur: Jong PSV - FC Eindhoven

    Maandag 20 augustus:
    20.00 uur: Jong AZ - Almere City FC
    Laatst gewijzigd door Andre; 14-07-18 om 09:45.

  2. #2
    Vrijdag 17 augustus:
    20.00 uur: FC Volendam - FC Den Bosch 1-1
    20.00 uur: FC Dordrecht - Helmond Sport 2-1
    20.00 uur: RKC Waalwijk - Telstar 1-2
    20.00 uur: MVV - TOP Oss 2-0
    20.00 uur: Go Ahead Eagles - Jong FC Utrecht 2-0
    20.00 uur: N.E.C. - SC Cambuur 3-1
    20.00 uur: Roda JC - Jong Ajax 1-2
    20.00 uur: FC Twente - Sparta Rotterdam 1-2
    20.00 uur: Jong PSV - FC Eindhoven 2-1

    Maandag 20 augustus:
    20.00 uur: Jong AZ - Almere City FC 2-1

  3. #3
    Vrijdag 17 augustus:
    20.00 uur: FC Volendam - FC Den Bosch 2-1
    20.00 uur: FC Dordrecht - Helmond Sport 2-1
    20.00 uur: RKC Waalwijk - Telstar 0-2
    20.00 uur: MVV - TOP Oss 3-1
    20.00 uur: Go Ahead Eagles - Jong FC Utrecht 3-0
    20.00 uur: N.E.C. - SC Cambuur 2-0
    20.00 uur: Roda JC - Jong Ajax 3-1
    20.00 uur: FC Twente - Sparta Rotterdam 1-3
    20.00 uur: Jong PSV - FC Eindhoven 2-1

    Maandag 20 augustus:
    20.00 uur: Jong AZ - Almere City FC 1-2

  4. #4
    Vrijdag 17 augustus:
    20.00 uur: FC Volendam - FC Den Bosch 2-0
    20.00 uur: FC Dordrecht - Helmond Sport 3-1
    20.00 uur: RKC Waalwijk - Telstar 0-2
    20.00 uur: MVV - TOP Oss 1-1
    20.00 uur: Go Ahead Eagles - Jong FC Utrecht 2-0
    20.00 uur: NEC - SC Cambuur 2-1
    20.00 uur: Roda JC - Jong Ajax 1-1
    20.00 uur: FC Twente - Sparta Rotterdam 1-0
    20.00 uur: Jong PSV - FC Eindhoven 2-1

    Maandag 20 augustus:
    20.00 uur: Jong AZ - Almere City FC 1-2
    Alle mensen zijn hetzelfde. Het zijn slechts hun gebruiken die verschillen.

  5. #5
    Vrijdag 17 augustus:
    20.00 uur: FC Volendam - FC Den Bosch 2-0
    20.00 uur: FC Dordrecht - Helmond Sport 1-0
    20.00 uur: RKC Waalwijk - Telstar 1-2
    20.00 uur: MVV - TOP Oss 2-0
    20.00 uur: Go Ahead Eagles - Jong FC Utrecht 2-0
    20.00 uur: N.E.C. - SC Cambuur 1-1
    20.00 uur: Roda JC - Jong Ajax 0-2
    20.00 uur: FC Twente - Sparta Rotterdam 2-4
    20.00 uur: Jong PSV - FC Eindhoven 2-1

    Maandag 20 augustus:
    20.00 uur: Jong AZ - Almere City FC 1-1

  6. #6
    Vrijdag 17 augustus:
    20.00 uur: FC Volendam - FC Den Bosch 1-1
    20.00 uur: FC Dordrecht - Helmond Sport 2-1
    20.00 uur: RKC Waalwijk - Telstar 0-1
    20.00 uur: MVV - TOP Oss 2-0
    20.00 uur: Go Ahead Eagles - Jong FC Utrecht 3-0
    20.00 uur: N.E.C. - SC Cambuur 2-1
    20.00 uur: Roda JC - Jong Ajax 1-0
    20.00 uur: FC Twente - Sparta Rotterdam 1-2
    20.00 uur: Jong PSV - FC Eindhoven 1-1

    Maandag 20 augustus:
    20.00 uur: Jong AZ - Almere City FC 1-0

  7. #7
    Vrijdag 17 augustus:

    20.00 uur: FC Volendam - FC Den Bosch 1-2

    20.00 uur: FC Dordrecht - Helmond Sport 1-2

    20.00 uur: RKC Waalwijk - Telstar 2-1

    20.00 uur: MVV - TOP Oss 2-1

    20.00 uur: Go Ahead Eagles - Jong FC Utrecht 2-0

    20.00 uur: N.E.C. - SC Cambuur 2-0

    20.00 uur: Roda JC - Jong Ajax 1-1

    20.00 uur: FC Twente - Sparta Rotterdam 2-1

    20.00 uur: Jong PSV - FC Eindhoven 3-1

    Maandag 20 augustus:

    20.00 uur: Jong AZ - Almere City FC 3-2

  8. #8
    Vrijdag 17 augustus:
    20.00 uur: FC Volendam - FC Den Bosch 2-0
    20.00 uur: FC Dordrecht - Helmond Sport 2-1
    20.00 uur: RKC Waalwijk - Telstar 1-1
    20.00 uur: MVV - TOP Oss 2-2
    20.00 uur: Go Ahead Eagles - Jong FC Utrecht 2-0
    20.00 uur: N.E.C. - SC Cambuur 2-0
    20.00 uur: Roda JC - Jong Ajax 2-1
    20.00 uur: FC Twente - Sparta Rotterdam 2-2
    20.00 uur: Jong PSV - FC Eindhoven 2-1

    Maandag 20 augustus:
    20.00 uur: Jong AZ - Almere City FC 0-2

  9. #9
    Vrijdag 17 augustus:
    20.00 uur: FC Volendam - FC Den Bosch 1-1
    20.00 uur: FC Dordrecht - Helmond Sport 2-1
    20.00 uur: RKC Waalwijk - Telstar 0-3
    20.00 uur: MVV - TOP Oss 2-0
    20.00 uur: Go Ahead Eagles - Jong FC Utrecht 3-1
    20.00 uur: N.E.C. - SC Cambuur 1-1
    20.00 uur: Roda JC - Jong Ajax 2-0
    20.00 uur: FC Twente - Sparta Rotterdam 1-1
    20.00 uur: Jong PSV - FC Eindhoven 2-0

    Maandag 20 augustus:
    20.00 uur: Jong AZ - Almere City FC 1-2
    "Somewhere out there is a tree, tirelessly producing oxygen so you can breath. I think you owe it an apology."

  10. #10
    Vrijdag 17 augustus:
    20.00 uur: FC Volendam - FC Den Bosch 2-0
    20.00 uur: FC Dordrecht - Helmond Sport 1-1
    20.00 uur: RKC Waalwijk - Telstar 2-0
    20.00 uur: MVV - TOP Oss 2-1
    20.00 uur: Go Ahead Eagles - Jong FC Utrecht 3-0
    20.00 uur: N.E.C. - SC Cambuur 1-2
    20.00 uur: Roda JC - Jong Ajax 2-0
    20.00 uur: FC Twente - Sparta Rotterdam 4-1
    20.00 uur: Jong PSV - FC Eindhoven 2-1

    Maandag 20 augustus:
    20.00 uur: Jong AZ - Almere City FC 2-0
    Eredivisiekenner: vergeet niet een voorspelling te plaats voor de speelronde 9 (start: zaterdag 18:30)
    TETO: vergeet niet je team te plaatsen voor de WTA finale (start: ZONDAG 11:00)
    Schaatskenner: topic voor seizoen 2018/19 is geopend. Er kan over de opzet worden gepraat. Het WCKT start 2 november.
    Eredivisie Eindstandvoorspellingen: geen mededelingen
    Wielerkenner: het seizoen zit erop, praat mee over de opzet van komend seizoen.

Forum Rechten

  • Je mag geen nieuwe onderwerpen plaatsen
  • Je mag geen reacties plaatsen
  • Je mag geen bijlagen toevoegen
  • Je mag jouw berichten niet wijzigen
  •