Pagina 8 van de 9 EersteEerste ... 6789 LaatsteLaatste
Resultaten 71 tot 80 van de 88

Onderwerp: Jouw bezochte wedstijden 2017-2018

  1. #71
    We zijn erin gebleven, hoor!
    voetbalarchieven.nl - Nederlandse historische voetbalstatistieken

  2. #72
    Jij bent toch ook verslaggever unregistre?

    Ik zal op 20 zitten. Zit er aan te denken om nog een kaart voor de plaatselijke FC te kopen want er komen wel wat tegenstanders op bezoek. Maar moet ik eerst even wat tijd bijzoeken.

  3. #73
    Mijn lijstje van dit seizoen:
    Nederland, allen competitie:
    PSV - AZ
    Feyenoord - FC Twente
    PSV - Vitesse
    PSV - SC Heerenveen

    Engeland:
    Nottingham Forest - Millwall (Championship)
    Stevenage Borough - Newport County (League 2)
    Hungerford Town - Weston Super Mare (National League South)
    Southend United - Newport County (Carabao Cup 1st round)
    Colchester United - Aston Villa (Carabao Cup 1st round)
    Barnet - Mansfield Town (League 2)
    Chelsea - Stoke City (Premier League)
    Wycombe Wanderers - Coventry City (League 2)
    Tottenham Hotspur - Rochdale (FA Cup 5th round replay)

  4. #74
    Unregistere's Avatar
    Ingeschreven
    Apr 2015
    Locatie
    Hendrik-Ido-Ambacht
    Berichten
    9.291
    vCash
    6248938
    Citaat Oorspronkelijk geplaatst door zwammy Bekijk Berichten
    Jij bent toch ook verslaggever unregistre?
    Ja, dus een groot deel van de wedstrijden bij overig is ook wel beroepsmatig. Maar niet allemaal uiteraard.

  5. #75
    Alle thuiswedstrijden van PSV (Competitie, beker en Europees) + uitwedstrijd van Excelsior tegen PSV.

  6. #76
    AZ
    Eredivisie: thuis 17/17, uit 17/17
    KNVB-beker: thuis 2/2, uit 3/3, neutraal 1/1
    oefenwedstrijden: 5

    Jong AZ
    Eerste Divisie: thuis 9/19, uit 1/20

    VV Alkmaar
    Eredivisie vrouwen: thuis 13/13

    Jong VV Alkmaar
    Topklasse vrouwen: thuis 9/11
    KNVB-beker vrouwen: thuis 3/3

    1. za 1 jul Regioteam Dirkshorn-AZ 1-7 (oefen)
    2. vr 7 jul Polderse Selectie-AZ 2-3 (oefen, Anna Paulowna)
    3. za 15 jul Club Brugge-AZ 1-3 (oefen, Deinze, België)
    4. za 22 jul AZ-Jong AZ 4-3 (oefen)
    5. wo 26 jul AZ-Malaga CF 3-0 (oefen)
    6. za 12 aug PSV-AZ 3-2
    7. za 19 aug AZ-ADO Den Haag 2-0
    8. vr 25 aug Jong AZ-RKC Waalwijk 2-1
    9. za 26 aug Vitesse-AZ 1-2
    10. zo 10 sep AZ-NAC Breda 2-1
    11. di 12 sep Jong AZ-Telstar 2-2
    12. vr 15 sep Sparta Rotterdam-AZ 0-2
    13. di 19 sep MVV Maastricht-AZ 2-3 (beker)
    14. zo 24 sep AZ-Excelsior 0-2
    15. vr 29 sep VV Alkmaar-PEC Zwolle 1-7
    16. zo 1 okt AZ-Feyenoord 0-4
    17. za 14 okt Jong VV Alkmaar-DTS Ede 1-2
    18. zo 15 okt FC Groningen-AZ 1-1
    19. vr 20 okt Jong AZ-FC Emmen 2-1
    20. zo 22 okt AZ-FC Utrecht 3-0
    21. do 26 okt Almere City FC-AZ 0-4 (beker)
    22. vr 27 okt VV Alkmaar-Ajax 0-2
    23. zo 29 okt sc Heerenveen-AZ 1-2
    24. za 4 nov Jong VV Alkmaar-Buitenveldert 2-2
    25. za 4 nov AZ-Willem II 3-2
    26. za 11 nov Jong VV Alkmaar-Jong ADO DH 0-1
    27. vr 17 nov VV Alkmaar-ADO Den Haag 4-3
    28. zo 19 nov Roda JC-AZ 0-1
    29. ma 20 nov Jong AZ-Jong Ajax 4-2
    30. vr 24 nov AZ-FC Twente 2-0
    31. za 25 nov Jong VV Alkmaar-Jong PEC Zw. 1-1
    32. ma 27 nov Jong AZ-FC Volendam 0-2
    33. vr 1 dec VV Alkmaar-sc Heerenveen 2-3
    34. zo 3 dec VVV Venlo-AZ 0-2
    35. za 9 dec Jong VV Alkmaar-RCL 0-1
    36. za 9 dec AZ-Heracles Almelo 5-0
    37. di 12 dec PEC Zwolle-AZ 1-1
    38. za 16 dec Jong VV Alkmaar-Buitenveldert 3 6-0 (beker)
    39. zo 17 dec AZ-Ajax 1-2
    40. wo 20 dec Fortuna Sittard-AZ 2-4 (beker)
    41. vr 22 dec Jong AZ-NEC 2-7
    42. za 23 dec AZ-sc Heerenveen 3-1
    43. ma 15 jan Jong AZ-SC Cambuur 0-1
    44. vr 19 jan FC Utrecht-AZ 1-1
    45. zo 28 jan Willem II-AZ 0-2
    46. di 30 jan VV Alkmaar-PSV 1-1
    47. wo 31 jan AZ-PEC Zwolle 4-1 (beker)
    48. vr 2 feb VV Alkmaar-Achilles'29 3-0
    49. zo 4 feb AZ-Roda JC 2-2
    50. wo 7 feb FC Twente-AZ 0-4
    51. vr 9 feb VV Alkmaar-FC Twente 2-5
    52. za 10 feb AZ-VVV Venlo 0-0
    53. vr 16 feb VV Alkmaar-Excelsior Barendr. 4-0
    54. za 17 feb NAC Breda-AZ 1-3
    55. za 24 feb AZ-Sparta Rotterdam 2-1
    56. wo 28 feb AZ-FC Twente 4-0 (beker)
    57. za 3 maa Excelsior-AZ 1-2
    58. za 10 maa Jong VV Alkmaar-Excelsior Bare. 2-0 (beker)
    59. zo 11 maa Feyenoord-AZ 2-1
    60. vr 16 maa VV Alkmaar-Excelsior Barendr. 0-5
    61. za 17 maa Jong VV Alkmaar-Saestum 1-5
    62. zo 18 maa AZ-FC Groningen 3-2
    63. vr 30 maa VV Alkmaar-ADO Den Haag 3-3
    64. za 31 maa ADO Den Haag-AZ 0-3
    65. ma 2 apr FC Volendam-Jong AZ 4-1
    66. vr 6 apr Jong AZ-FC Dordrecht 3-1
    67. za 7 apr Jong VV Alkmaar-Barendrecht 4-0
    68. za 7 apr AZ-PSV 2-3
    69. vr 13 apr Heracles Almelo-AZ 0-3
    70. za 14 apr Jong VV Alkmaar-CTO Eindhov. 1-2 (beker)
    71. wo 18 apr AZ-Vitesse 4-3
    72. za 21 apr Jong VV Alkmaar-SSS 0-2
    73. zo 22 apr AZ-Feyenoord 0-3 (beker)
    74. di 24 apr VV Alkmaar-Achilles'29 4-2
    75. za 28 apr Jong AZ-De Graafschap 2-2
    76. zo 29 apr Ajax-AZ 3-0
    77. zo 6 mei AZ-PEC Zwolle 6-0
    78. vr 11 mei VV Alkmaar-ADO Den Haag 2-1
    79. vr 18 mei VV Alkmaar-Excelsior Barendr. 5-2
    80. za 19 mei Jong VV Alkmaar-Wartburgia 1-2
    Laatst gewijzigd door Forza AZ; 12-06-18 om 17:56.

  7. #77
    Citaat Oorspronkelijk geplaatst door stc
    Alle thuiswedstrijden van PSV (Competitie, beker en Europees) + uitwedstrijd van Excelsior tegen PSV.
    Dat is toch ook een thuiswedstrijd van PSV?

    Je bedoelt denk ik uitwedstrijd van PSV tegen Excelsior.

    Mijn eredivisie/betaald voetbalpotjes:
    Cambuur-Jong Ajax 1-2
    Groningen-Heerenveen 3-3
    Groningen-Ajax 1-2

    Buitenland
    28 april Gruppo Desportivo de Lagoa – Culatrense 2-0

    Amateurs

    Buitenpost-ZSV (beker) 4-3
    Buitenpost-SC Genemuiden 0-2 (beker)
    Jong FC Groningen-DOVO 2-2 (0-15′ minuut + 45′-90′)
    + eerste helft Groen Geel-Hardegarijp (0-0) (beker)
    Amicitia VMC-Oranje Nassau 0-7 (beker)
    Gruno-Groninger Boys 2-8 (beker)
    ON-Groen Geel 5-1
    VVG-GVAV Rap. 5-0
    Groninger Boys-Groen Geel 8-1
    Jong FC Groningen-ACV 5-1
    SC Stadspark-GRC 3-0 (beker)
    VV Groningen – D’Olde Veste 1-1
    Groninger Boys – SC Franeker 3-2
    Oranje Nassau-Be Quick 1-1
    GRC-Noordster 1-1
    VV Groningen-Drachtster Boys 0-4
    Groninger Boys-vc Trynwalden 2-6
    Oranje Nassau-VV Groningen 4-1
    GRC Groningen-GAVC 1-4
    Oranje Nassau-Gorecht 3-3
    VV Groningen-Noordscheschut 0-0
    SC Stadspark-Oerterp 6-1
    Be Quick 1887-HSC’21 2-4
    VV Groningen-Poolster 6-0 (beker)
    60 minuten Groninger Boys 0-7 (na de 0-3 vertrokken)
    VV Groningen-Zeerobben 1-1
    GRC-SVBO 5-0
    VV Groningen-PKC’83 0-1
    Groninger Boys – Drachten 3-1
    Mamio-VAKO 2-2 (5-4 ns) Beker
    Mamio-HFC’15 2-3
    Helpman-Groninger Boys 4-2
    VV Groningen-Buitenpost 1-7
    Mamio-Onstwedder Boys 5-0
    SC Stadspark-Roden 1-0
    GRC-LAC Frisia 1-0
    VV Groningen RVC ’33 3-3 (oefenwedstrijd)
    Jong Groningen-Magreb ’90 9-0
    SC Stadspark-GVAV Rapiditas 2-2
    Lycurgus-Amicitia VMC 2-2
    GRC-Rolder Boys 2-2
    VV Groningen-Oranje Nassau 1-5
    SC Stadspark-Sint Annaparochie 3-2
    Mamio-Be Quick 1887 3-2
    FC Lewenborg-vv Helpman 1-2
    VV Groningen – Urk (tot de 70′ minuut 0-3) 0-5 beker
    Oranje Nassau-Drachtster Boys 1-2
    Groninger Boys – FC Lewenborg 1-1
    3 maart Jong FC Groningen-Jong Almere City 0-1
    6 maart Oranje Nassau – Drachtster Boys (beker) 2-4
    8 maart SC Stadspark – FVC (Beker) 1-2
    10 maart PKC’83-Oranje Nassau 4-2
    11 maart SC Stadspark-LSC 1890 5-0
    17 maart SC Stadspark-Mamio 2-3 + Groen Geel-NEC D. (60 minuut 1-2, uitslag 2-4)
    18 maart GRC Groningen-VV Emmen 5-1
    24 maart VVG-VEV’67 7-0
    31 maart The Knickerbockers-Mamio 2-0 en
    Amicitia VMC-SC Stadspark 1-3
    7 april VV Groningen – Balk 4-2
    8 april Stadspark-DTD 3-1
    14 april The Knickerbockers-HFC’15 0-1
    15 april GVAV Rapiditas – SC Stadspark 2-1
    17 april FC Groningen o17-Ajax o17 1-3
    20 april The Knickerbockers-DCV Appingedam 2-1
    VV Groningen-Winsum 3-0
    Groninger Boys – Helpman 3-5
    3 mei The Knickerbockers-Loppersum 0-2
    5 mei Winsum-VV Groningen 1-2
    12 mei PKC’83-VV Groningen 3-3
    13 mei Stadspark-GOMOS 1-3
    19 mei VVG-Gorecht 3-4
    20 mei VVK-Gruno 4-8
    26 mei Groen Geel – Pelikaan S 3-0
    27 mei GRC-FC Assen 3-0
    2 juni VV Groningen WNC 3-1
    3 juni SC Stadspark-SV Dedemsvaart 1-1, 2-2 nv, 5-4 ns
    9 juni Groen Geel - LTC 1-3
    10 juni Be Quick 1887-GOES 0-2

    77 wedstrijden. Komen zaterdag en zondag wellicht nog 2, maar in elk geval nog 1 bij.
    “Hey, you don’t have to choose between being cool and being nice. In fact, if you think there is that choice, be nice. Because that’s cool.”
    Fred Cole

  8. #78
    22-7-2017 Jan Louwers Stadion FC Eindhoven Roda JC 2 3 Vriendschappelijk
    29-7-2017 Herestraat Melosport Zonhoven Zutendaal VV 3 3 Beker van de Provincie Limburg
    29-7-2017 't Leeuwke KFC Hamont 99 KFC Eksel 3 1 Beker van de Provincie Limburg
    6-8-2017 Stadio Renato Curi Perugia Gubbio 2 1 Coppa Italia
    13-8-2017 Stadio Olimpico Lazio Juventus 3 2 Supercoppa Italiana
    26-8-2017 Sportpark de Wijher SVC 2000 SHH 3 1 Vriendschappelijk
    2-9-2017 Herent SV Herkol Helson Helchteren 1 1 1e Provinciale Limburg
    3-9-2017 Sportpark de Wieen Venray SHH 4 1 Districtsbeker Zuid II
    16-9-2017 Parkstad Limburg Stadion Roda JC Willem II 1 3 Eredivisie
    20-9-2017 Sportpark 't Slot Capelle Roda JC 0 5 KNVB Beker
    20-9-2017 Sportpark de Boekhorst VVSB Telstar 4 1 KNVB Beker
    24-9-2017 Sportpark Breierein Veritas SHH 3 1 Tweede Klasse G Zuid II
    30-9-2017 Stade Edmond Leburton (Tubeke) AFC Tubize KVC Westerlo 1 2 Tweede Klasse
    1-10-2017 Sportpark de Wolfsberg SHH Geusselt Sport 0 0 Tweede Klasse G Zuid II
    8-10-2017 Sportpark 't Hetjen De Ster SHH 3 0 Tweede Klasse G Zuid II
    14-10-2017 Parkstad Limburg Stadion Roda JC NAC Breda 1 0 Eredivisie
    15-10-2017 Sportpark de Wolfsberg SHH Caesar 1 4 Tweede Klasse G Zuid II
    21-10-2017 Oude Baan Eendracht Mechelen aan de Maas Racing Peer 2 2 1e Provinciale Limburg
    22-10-2017 Sportpark de Wolfsberg SHH Sportclub '25 2 2 Tweede Klasse G Zuid II
    25-10-2017 Parkstad Limburg Stadion Roda JC FC Groningen 3 1 KNVB Beker
    28-10-2017 Parkstad Limburg Stadion Roda JC Feyenoord 1 1 Eredivisie
    29-10-2017 Sportpark Ir. Mirland Eijsden SHH 5 1 Tweede Klasse G Zuid II
    5-11-2017 Sportpark de Wolfsberg SHH Centrum Boys 2 2 Tweede Klasse G Zuid II
    11-11-2017 Cheriton Road Folkestone Invicta Tooting & Mitcham United 3 1 Southern League Premier
    19-11-2017 Parkstad Limburg Stadion Roda JC AZ 0 1 Eredivisie
    19-11-2017 Sportpark de Kroa Sittard SHH 1 0 Tweede Klasse G Zuid II
    26-11-2017 Sportpark Simpelveld Simpelveld SHH 1 1 Tweede Klasse G Zuid II
    3-12-2017 Parkstad Limburg Stadion Roda JC SC Heerenveen 2 1 Eredivisie
    5-12-2017 Sportpark Schimmert Schimmert Sportclub '25 1 5 Districtsbeker Zuid II
    7-12-2017 Sportpark de Wolfsberg SHH Groene Ster 0 2 Districtsbeker Zuid II
    9-12-2017 Sportpark Mesweg Hulsberg Schimmert 3 1 Vierde Klasse A Zuid II
    10-12-2017 Parkstad Limburg Stadion Roda JC FC Groningen 2 2 Eredivisie
    16-12-2017 Parkstad Limburg Stadion Roda JC VVV Venlo 0 1 Eredivisie
    17-12-2017 Sportpark Anselderlaan Laura/Hopel Combinatie SHH 2 0 Tweede Klasse G Zuid II
    21-12-2017 Sportpark de Boekhorst VVSB Roda JC 0 1 KNVB Beker
    6-1-2018 Clarence Park St. Albans City FC Chelmsford City 2 1 Conference South
    13-1-2018 Meistraat Bregel Sport Groen Star Bree-Beek 1 3 1e Provinciaal Limburg
    20-1-2018 Parkstad Limburg Stadion Roda JC FC Twente 1 1 Eredivisie
    21-1-2018 Mijnstadion (Houthalen) Houthalen VV Amadina VV Schakkebroek 6 1 4e Provinciaal A Limburg
    28-1-2018 Parkstad Limburg Stadion Roda JC Excelsior 2 1 Eredivisie
    1-2-2018 Koning Willem II Stadion Willem II Roda JC 2 2 KNVB Beker
    4-2-2018 Sportpark de Wolfsberg SHH Veritas 1 1 Tweede Klasse G Zuid II
    7-2-2018 Parkstad Limburg Stadion Roda JC Ajax 2 4 Eredivisie
    18-2-2018 Parkstad Limburg Stadion Roda JC FC Utrecht 1 4 Eredivisie
    18-2-2018 Sportpark Houserveld BSV Limburgia SHH 3 0 Tweede Klasse G Zuid II
    24-2-2018 Mercedes Benz Arena VfB Stuttgart Eintracht Frankfurt 1 0 1. Bundesliga
    2-3-2018 Parkstad Limburg Stadion Roda JC Heracles Almelo 0 3 Eredivisie
    3-3-2018 Omer Dewittestadion White Star Lauwe Racing Club Lauwe 0 0 1e Provinciaal West-Vlaanderen
    3-3-2018 Gemeentelijk Sportcenturm Ingelmunster Mandel United KSV Temse 3 0 2e Klasse Amateur A VFV
    10-3-2018 Parkstad Limburg Stadion Roda JC Sparta 0 2 Eredivisie
    18-3-2018 Houtstraat (Wellen) KVK Wellen KV Woluwe-Zaventem 1 1 3e Klasse B Amateur VFV
    25-3-2018 Sportcomplex Bocholtzerheide Sportclub '25 SHH 2 0 Tweede Klasse G Zuid II
    30-3-2018 Pride Park Derby County Sunderland 1 4 Championship
    30-3-2018 Sincil Bank Lincoln City Exeter City 3 2 League Two
    31-3-2018 KC Stadium Hull City Aston Villa 0 0 Championship
    5-4-2018 Sportpark Op de Bos IBC '03 RKUVC 4 5 Vijfde Klasse A Zuid II
    7-4-2018 Parkstad Limburg Stadion Roda JC PEC Zwolle 3 2 Eredivisie
    8-4-2018 Sportpark Klein Geusselt Geusselt Sport SHH 1 2 Tweede Klasse G Zuid II
    12-4-2018 Sportpark op den Toren Born Oranje Blauw '15 2 0 Vierde Klasse C Zuid II
    15-4-2018 Sportpark de Wolfsberg SHH Scharn 1 2 Tweede Klasse G Zuid II
    18-4-2018 Parkstad Limburg Stadion Roda JC PSV 2 2 Eredivisie
    19-4-2018 Sportpark Het anker HBC '09 SVH '39 2 0 Vijfde Klasse C Zuid II
    21-4-2018 Ludo Coeckstadion Berchem Sport R Knokke FC 1 2 1e Klasse Amateur
    22-4-2018 Sportpark Jean Nijsten GSV '28 SHH 5 0 Tweede Klasse G Zuid II
    26-4-2018 Sportpark BMR BMR RVU 3 0 Derde Klasse A Zuid II
    29-4-2018 Sportpark de Wolfsberg SHH De Ster 0 1 Tweede Klasse G Zuid II
    2-5-2018 Zandstraat RC Reppel FC Landen 1 0 Eindronde 2e Provinciaal
    3-5-2018 Sportpark Tuddernderweg Centrum Boys Sportclub '25 1 1 Tweede Klasse G Zuid II
    4-5-2018 Stade de Rocourt RFC Liege Olympic Charleroi 2 1 Eindronde 2e Klasse Amateur
    6-5-2018 Parkstad Limburg Stadion Roda JC ADO Den Haag 2 3 Eredivisie
    10-5-2018 Mitsubishi Forklift Stadion Almere City FC Roda JC 0 0 Nacompetitie
    13-5-2018 Parkstad Limburg Stadion Roda JC Almere City FC 1 2 Nacompetitie
    13-5-2018 Sportpark de Wolfsberg SHH Simpelveld 1 3 Tweede Klasse G Zuid II
    17-5-2018 Sportpark Bakkerbosch Keer Schimmert 1 0 Vierde Klasse A Zuid II
    20-5-2018 Sportpark de Wolfsberg SHH Laura/Hopel Combinatie 2 5 Tweede Klasse G Zuid II
    27-5-2018 Sportpark de Wolfsberg SHH BSV Limburgia 1 2 Tweede Klasse G Zuid II
    31-5-2018 Sportpark Aarveld Bekkerveld Geldrop 2 6 Nacompetitie Hoofdklasse - 1e Klasse
    1-6-2018 Sportplatz Lich-Steinstraß FC*Germania Lich-Steinstraß SV Grün-Weiss Brauweiler 1961 1 1 Bezirksliga Mittelrhein Staffel 2
    3-6-2018 Sportpark Toustruwe vv SCM Alfa Sport 0 0 Nacompetitie Zuid II 2e-3e Klasse
    5-6-2018 Sportplatz zum Hagelkreuz FC Accordia Niederbardenberg SV Kohlscheid II 2 15 Kreisliga D Staffel 2 Aachen
    11-6-2018 Sportpark de Sleutel FC Bemelen Daalhof 1 1 Nacompetitie Zuid II 4e-5e klasse

  9. #79
    Beperkt lijstje

    Feyenoord - Real Sociedad
    Feyenoord - Vitesse (JC Schaal)
    Feyenoord - FC Twente
    Feyenoord - Ajax
    Feyenoord - Swift (Beker)
    Dirk Kuyt afscheidswedstrijd

    De Graafschap - Fortuna Sittard
    De Graafschap - Telstar (Play-offs)
    De Graafschap - Almere City (Play-Offs)

  10. #80
    Joost, je vergeet Wembley gewoon

Forum Rechten

  • Je mag geen nieuwe onderwerpen plaatsen
  • Je mag geen reacties plaatsen
  • Je mag geen bijlagen toevoegen
  • Je mag jouw berichten niet wijzigen
  •