Pagina 3 van de 16 EersteEerste 1234513 ... LaatsteLaatste
Resultaten 21 tot 30 van de 160

Onderwerp: WK 2018 Voorspellingen

  1. #21
    Kielse Rat's Avatar
    Ingeschreven
    Apr 2015
    Locatie
    Gooreind (Antwerpen)
    Berichten
    2.578
    vCash
    500
    1e Speelronde

    Donderdag 14 juni
    17.00 uur: Rusland - Saoedi-ArabiŽ 1-0

    Vrijdag 15 juni
    14.00 uur: Egypte - Uruguay 0-1
    17.00 uur: Marokko - Iran 1-1
    20.00 uur: Portugal - Spanje 0-0

    Zaterdag 16 juni
    12.00 uur: Frankrijk - AustraliŽ 3-0
    15.00 uur: ArgentiniŽ - IJsland 3-1
    18.00 uur: Peru - Denemarken 0-0
    21.00 uur: KroatiŽ - Nigeria 2-1

    Zondag 17 juni
    14.00 uur: Costa Rica - ServiŽ 1-1
    17.00 uur: Duitsland - Mexico 2-1
    20.00 uur: BraziliŽ - Zwitserland 2-0

    Maandag 18 juni
    14.00 uur: Zweden - Zuid-Korea 1-0
    17.00 uur: BelgiŽ - Panama 4-0
    20.00 uur: TunesiŽ - Engeland 1-2

    Dinsdag 19 juni
    14.00 uur: Polen - Senegal 1-1
    17.00 uur: Colombia - Japan 2-0

  2. #22
    Unregistere's Avatar
    Ingeschreven
    Apr 2015
    Locatie
    Hendrik-Ido-Ambacht
    Berichten
    10.509
    vCash
    5941048
    Eindstanden in de groep

    Groep A

    1 Uruguay
    2 Rusland
    3 Egypte
    4 Saoedi-ArabiŽ

    Groep B

    1 Spanje
    2 Portugal
    3 Marokko
    4 Iran

    Groep C

    1 Frankrijk
    2 Peru
    3 Denemarken
    4 AustraliŽ

    Groep D

    1 ArgentiniŽ
    2 KroatiŽ
    3 KroatiŽ
    4 IJsland

    Groep E

    1 BraziliŽ
    2 ServiŽ
    3 Zwitserland
    4 Costa Rica

    Groep F

    1 Duitsland
    2 Mexico
    3 Zuid-Korea
    4 Zweden

    Groep G

    1 Engeland
    2 BelgiŽ
    3 TunesiŽ
    4 Panama

    Groep H

    1 Colombia
    2 Senegal
    3 Polen
    4 Japan

    De 16 1/8 finalisten:

    Uruguay, Rusland, Spanje, Portugal, Frankrijk, Peru, ArgentiniŽ, KroatiŽ, BraziliŽ, Zwitserland, Duitsland, Mexico, Engeland, BelgiŽ, Colombia, Senegal

    De 8 kwartfinalisten:

    Uruguay, Frankrijk, Spanje, ArgentiniŽ, BraziliŽ, Senegal, Duitsland, BelgiŽ

    De 4 halve finalisten:

    Frankrijk, BraziliŽ, Spanje, Duitsland

    De 2 finalisten:

    BraziliŽ, Spanje

    De Wereldkampioen:

    BraziliŽ

    De topscorer van het WK:

    Gabriel Jesus

  3. #23
    Unregistere's Avatar
    Ingeschreven
    Apr 2015
    Locatie
    Hendrik-Ido-Ambacht
    Berichten
    10.509
    vCash
    5941048
    1e Speelronde

    Donderdag 14 juni
    17.00 uur: Rusland - Saoedi-ArabiŽ 1-1

    Vrijdag 15 juni
    14.00 uur: Egypte - Uruguay 1-2
    17.00 uur: Marokko - Iran 2-2
    20.00 uur: Portugal - Spanje 0-1

    Zaterdag 16 juni
    12.00 uur: Frankrijk - AustraliŽ 4-0
    15.00 uur: ArgentiniŽ - IJsland 3-1
    18.00 uur: Peru - Denemarken 2-2
    21.00 uur: KroatiŽ - Nigeria 2-1

    Zondag 17 juni
    14.00 uur: Costa Rica - ServiŽ 1-1
    17.00 uur: Duitsland - Mexico 3-1
    20.00 uur: BraziliŽ - Zwitserland 2-0

    Maandag 18 juni
    14.00 uur: Zweden - Zuid-Korea 2-3
    17.00 uur: BelgiŽ - Panama 5-0
    20.00 uur: TunesiŽ - Engeland 0-3

    Dinsdag 19 juni
    14.00 uur: Polen - Senegal 1-2
    17.00 uur: Colombia - Japan 3-1

  4. #24
    Super Moderator PES5's Avatar
    Ingeschreven
    Apr 2015
    Locatie
    Dokkum
    Berichten
    7.438
    vCash
    9109340
    Groep A

    1. Uruguay
    2. Rusland
    3. Egypte
    4. Saoedi ArabiŽ

    Groep B

    1. Spanje
    2. Marokko
    3. Portugal
    4. Iran

    Groep C

    1. Frankrijk
    2. Denemarken
    3. Peru
    4. AustraliŽ

    Groep D

    1. ArgentiniŽ
    2. KroatiŽ
    3. Nigeria
    4. IJsland

    Groep E

    1. BraziliŽ
    2. ServiŽ
    3. Zwitserland
    4. Costa Rica

    Groep F

    1. Duitsland
    2. Mexico
    3. Zuid-Korea
    4. Zweden

    Groep G

    1. BelgiŽ
    2. Engeland
    3. TunesiŽ
    4. Panama

    Groep H

    1. Colombia
    2. Senegal
    3. Polen
    4. Japan

    Kwartfinalisten: Uruguay, Frankrijk, BraziliŽ, BelgiŽ, Spanje, ArgentiniŽ, Duitsland, Colombia
    Halve Finalisten: Frankrijk, BraziliŽ, Spanje, Duitsland
    Finalisten: Spanje, BraziliŽ
    Wereldkampioen: Spanje
    Topscorer: Neymar

    Landen in de 1/8e finale blijkt uit eindstanden poules.

  5. #25
    Groep A

    1. Uruguay
    2. Egypte
    3. Rusland
    4. Saoedi-ArabiŽ

    Groep B

    1. Spanje
    2. Portugal
    3. Marokko
    4. Iran

    Groep C

    1. Frankrijk
    2. Denemarken
    3. Peru
    4. AustraliŽ

    Groep D

    1. KroatiŽ
    2. ArgentiniŽ
    3. IJsland
    4. Nigeria

    Groep E

    1. BraziliŽ
    2. Zwitserland
    3. Costa Rica
    4. ServiŽ

    Groep F

    1. Duitsland
    2. Mexico
    3. Zweden
    4. Zuid-Korea

    Groep G

    1. BelgiŽ
    2. Engeland
    3. TunesiŽ
    4. Panama

    Groep H

    1. Colombia
    2. Polen
    3. Japan
    4. Senegal

    1/8 Finalisten: Uruguay, Egypte, Spanje, Portugal, Frankrijk, Denemarken, KroatiŽ, ArgentiniŽ, BraziliŽ, Zwitserland, Duitsland, Mexico, BelgiŽ, Engeland, Colombia, Polen
    Kwartfinalisten: Portugal, Frankrijk, Spanje, KroatiŽ, BraziliŽ, BelgiŽ, Duitsland, Engeland
    Halve Finalisten: Portugal, BraziliŽ, Spanje, Duitsland
    Finalisten: BraziliŽ, Duitsland
    Wereldkampioen: BraziliŽ
    Topscorer: Neymar

  6. #26
    Donderdag 14 juni
    17.00 uur: Rusland - Saoedi-ArabiŽ 1-0

    Vrijdag 15 juni
    14.00 uur: Egypte - Uruguay 1-2
    17.00 uur: Marokko - Iran 2-1
    20.00 uur: Portugal - Spanje 1-1

    Zaterdag 16 juni
    12.00 uur: Frankrijk - AustraliŽ 2-0
    15.00 uur: ArgentiniŽ - IJsland 1-1
    18.00 uur: Peru - Denemarken 1-2
    21.00 uur: KroatiŽ - Nigeria 1-0

    Zondag 17 juni
    14.00 uur: Costa Rica - ServiŽ 2-1
    17.00 uur: Duitsland - Mexico 1-0
    20.00 uur: BraziliŽ - Zwitserland 3-1

    Maandag 18 juni
    14.00 uur: Zweden - Zuid-Korea 1-0
    17.00 uur: BelgiŽ - Panama 4-1
    20.00 uur: TunesiŽ - Engeland 0-0

    Dinsdag 19 juni
    14.00 uur: Polen - Senegal 2-1
    17.00 uur: Colombia - Japan 1-0

  7. #27
    Groep A

    Uruguay
    Rusland
    Egypte
    Saoedi-ArabiŽ

    Groep B

    Spanje
    Portugal
    Iran
    Marokko

    Groep C

    Frankrijk
    Denemarken
    Peru
    AustraliŽ

    Groep D

    ArgentiniŽ
    KroatiŽ
    Nigeria
    IJsland

    Groep E

    BraziliŽ
    Zwitserland
    ServiŽ
    Costa Rica

    Groep F

    Duitsland
    Mexico
    Zweden
    Zuid Korea

    Groep G

    Engeland
    BelgiŽ
    TunesiŽ
    Panama

    Groep H

    Polen
    Colombia
    Senegal
    Japan

    1/8 finalisten;

    Uruguay, Rusland, Spanje, Portugal, Frankrijk, Denemarken, ArgentiniŽ, KroatiŽ, Brazil, Zwitserland, Duitsland, Mexico, Engeland, BelgiŽ, Polen en Colombia.

    Kwartfinalisten:

    Portugal, Frankrijk, BraziliŽ, Engeland, Duitsland, BelgiŽ, Spanje en ArgentiniŽ.

    Halve finalisten:

    Frankrijk, BraziliŽ, BelgiŽ en ArgentiniŽ.

    Finale: BraziliŽ tegen ArgentiniŽ

    Kampioen: BraziliŽ

    Topscorer: Messi

  8. #28
    Donderdag 14 juni
    17.00 uur: Rusland - Saoedi-ArabiŽ 1-0

    Vrijdag 15 juni
    14.00 uur: Egypte - Uruguay 0-1
    17.00 uur: Marokko - Iran 1-1
    20.00 uur: Portugal - Spanje 1-1

    Zaterdag 16 juni
    12.00 uur: Frankrijk - AustraliŽ 3-0
    15.00 uur: ArgentiniŽ - IJsland 1-0
    18.00 uur: Peru - Denemarken 0-0
    21.00 uur: KroatiŽ - Nigeria 2-0

    Zondag 17 juni
    14.00 uur: Costa Rica - ServiŽ 1-1
    17.00 uur: Duitsland - Mexico 2-0
    20.00 uur: BraziliŽ - Zwitserland 2-1

    Maandag 18 juni
    14.00 uur: Zweden - Zuid-Korea 1-1
    17.00 uur: BelgiŽ - Panama 2-0
    20.00 uur: TunesiŽ - Engeland 0-1

    Dinsdag 19 juni
    14.00 uur: Polen - Senegal 1-0
    17.00 uur: Colombia - Japan 2-1

  9. #29
    Super Moderator Satyr's Avatar
    Ingeschreven
    Apr 2015
    Locatie
    Heerlen
    Berichten
    11.224
    vCash
    100
    Groep A

    1. Rusland
    2. Uruguay
    3. Egypte
    4. Saoedi-Arabie

    Groep B

    1. Portugal
    2. Spanje
    3. Marokko
    4. Iran

    Groep C

    1. Frankrijk
    2. AustraliŽ
    3. Denemarken
    4. Peru

    Groep D

    1. ArgentiniŽ
    2. Nigeria
    3. IJsland
    4. KroatiŽ

    Groep E

    1. BraziliŽ
    2. Zwitserland
    3. ServiŽ
    4. Costa Rica

    Groep F

    1. Duitsland
    2. Mexico
    3. Zweden
    4. Zuid Korea

    Groep G

    1. BelgiŽ
    2. Engeland
    3. TunesiŽ
    4. Panama

    Groep H

    1. Senegal
    2. Polen
    3. Colombia
    4. Japan

    1/8 Finalisten: Rusland, Uruguay, Portugal, Spanje, Frankrijk, AustraliŽ, ArgentiniŽ, Nigeria, BraziliŽ, Zwitserland, Duitsland, Mexico, BelgiŽ, Engeland, Senegal, Polen
    1/4 finalisten: Portugal, Spanje, Frankrijk, ArgentiniŽ, BraziliŽ, Duitsland, BelgiŽ, Engeland
    1/2 finalisten ArgentiniŽ, Duitsland, Spanje, BraziliŽ
    Finalisten: Duitsland, BraziliŽ
    Wereldkampioen: BraziliŽ
    Topscorer: Kane (eng)

    ---

    Donderdag 14 juni
    17.00 uur: Rusland - Saoedi-ArabiŽ 2-0

    Vrijdag 15 juni
    14.00 uur: Egypte - Uruguay 0-2
    17.00 uur: Marokko - Iran 2-1
    20.00 uur: Portugal - Spanje 1-2

    Zaterdag 16 juni
    12.00 uur: Frankrijk - AustraliŽ 3-1
    15.00 uur: ArgentiniŽ - IJsland 2-1
    18.00 uur: Peru - Denemarken 2-2
    21.00 uur: KroatiŽ - Nigeria 2-2

    Zondag 17 juni
    14.00 uur: Costa Rica - ServiŽ 1-3
    17.00 uur: Duitsland - Mexico 4-1
    20.00 uur: BraziliŽ - Zwitserland 2-1

    Maandag 18 juni
    14.00 uur: Zweden - Zuid-Korea 1-1
    17.00 uur: BelgiŽ - Panama 2-0
    20.00 uur: TunesiŽ - Engeland 0-2

    Dinsdag 19 juni
    14.00 uur: Polen - Senegal 1-1
    17.00 uur: Colombia - Japan 1-1
    -
    Waar Gods vrede sterft, daar tekenen zich de horens. Zijn hoeven trappen genade diep in de grond, tot de kerk vergaan is.
    En God huilt vroom alleen
    -

  10. #30
    Groep A

    Uruguay
    Rusland
    Egypte
    Saudi-ArabiŽ

    Groep B

    Portugal
    Spanje
    Iran
    Marokko

    Groep C

    Frankrijk
    Denemarken
    Peru
    AustraliŽ

    Groep D

    ArgentiniŽ
    KroatiŽ
    IJsland
    Nigeria

    Groep E

    BraziliŽ
    Zwitserland
    ServiŽ
    Costa Rica

    Groep F

    Duitsland
    Mexico
    Zuid-Korea
    Zweden

    Groep G

    Engeland
    BelgiŽ
    TunesiŽ
    Panama

    Groep H

    Senegal
    Polen
    Colombia
    Japan

    1/8 Finalisten: Uruguay, Rusland, Portugal, Spanje, Frankrijk, Denemarken, ArgentiniŽ, KroatiŽ, BraziliŽ, Zwitserland, Duitsland, Mexico, Engeland, BelgiŽ, Senegal, Polen
    1/4 Finalisten: Uruguay, Frankrijk, BraziliŽ, Polen, Portugal, Denemarken, Duitsland, BelgiŽ
    1/2 Finalisten: Frankrijk, BraziliŽ, Portugal, Duitsland
    Finalisten: BraziliŽ, Portugal
    Wereldkampioen: BraziliŽ
    Topscorer: Cavani


    1e Speelronde

    Donderdag 14 juni
    17.00 uur: Rusland - Saoedi-ArabiŽ 2-0

    Vrijdag 15 juni
    14.00 uur: Egypte - Uruguay 0-2
    17.00 uur: Marokko - Iran 1-1
    20.00 uur: Portugal - Spanje 1-0

    Zaterdag 16 juni
    12.00 uur: Frankrijk - AustraliŽ 4-0
    15.00 uur: ArgentiniŽ - IJsland 1-0
    18.00 uur: Peru - Denemarken 0-2
    21.00 uur: KroatiŽ - Nigeria 1-1
    Zondag 17 juni
    14.00 uur: Costa Rica - ServiŽ 0-1
    17.00 uur: Duitsland - Mexico 3-1
    20.00 uur: BraziliŽ - Zwitserland 2-1

    Maandag 18 juni
    14.00 uur: Zweden - Zuid-Korea 0-0
    17.00 uur: BelgiŽ - Panama 2-0
    20.00 uur: TunesiŽ - Engeland 1-2

    Dinsdag 19 juni
    14.00 uur: Polen - Senegal 2-2
    17.00 uur: Colombia - Japan 1-0
    Laatst gewijzigd door Makanaky; 13-06-18 om 20:47.

Forum Rechten

  • Je mag geen nieuwe onderwerpen plaatsen
  • Je mag geen reacties plaatsen
  • Je mag geen bijlagen toevoegen
  • Je mag jouw berichten niet wijzigen
  •