Pagina 1 van de 8 123 ... LaatsteLaatste
Resultaten 1 tot 10 van de 77

Onderwerp: WK 2018 Voorspellingen

  1. #1

    WK 2018 Voorspellingen

    Spelregels

    Van tevoren voorspellen
    Eindstanden in de groep
    De 16 1/8 finalisten
    De 8 kwartfinalisten
    De 4 halve finalisten
    De 2 finalisten
    De Wereld kampioen
    De topscorer van het WK

    Puntentelling
    Elk land op juiste plek in de groep 5 punten
    1/8 Finalisten 10 punten per land
    Kwartfinalisten 15 punten per land
    Halve Finalisten 20 punten per land
    Finalisten 25 punten
    Wereldkampioen 30 punten
    Topscorer 20 punten

    Wedstrijden
    5 juiste uitslag
    3 marge
    2 winnaar goed en doelpujten van 1 van de teams
    1 alleen juiste winnaar

  2. #2
    Groep A

    Rusland
    Saoedi-Arabie
    Egypte
    Uruquay

    Groep B

    Portugal
    Spanje
    Marokko
    Iran

    Groep C

    Frankrijk
    Australie
    Peru
    Denemarken

    Groep D

    ArgentiniŽ
    IJsland
    KroatiŽ
    Nigeria

    Groep E

    Brazilie
    Zwitserland
    Costa Rica
    Servie

    Groep F

    Duitsland
    Mexico
    Zweden
    Zuid Korea

    Groep G

    Belgie
    Panama
    Tunesie
    Engeland

    Groep H

    Polen
    Senegal
    Colombia
    Japan

  3. #3
    1e Speelronde

    Donderdag 14 juni
    17.00 uur: Rusland - Saoedi-ArabiŽ

    Vrijdag 15 juni
    14.00 uur: Egypte - Uruguay
    17.00 uur: Marokko - Iran
    20.00 uur: Portugal - Spanje

    Zaterdag 16 juni
    12.00 uur: Frankrijk - AustraliŽ
    15.00 uur: ArgentiniŽ - IJsland
    18.00 uur: Peru - Denemarken
    21.00 uur: KroatiŽ - Nigeria

    Zondag 17 juni
    14.00 uur: Costa Rica - ServiŽ
    17.00 uur: Duitsland - Mexico
    20.00 uur: BraziliŽ - Zwitserland

    Maandag 18 juni
    14.00 uur: Zweden - Zuid-Korea
    17.00 uur: BelgiŽ - Panama
    20.00 uur: TunesiŽ - Engeland

    Dinsdag 19 juni
    14.00 uur: Polen - Senegal
    17.00 uur: Colombia - Japan

  4. #4
    Groep A

    1. Rusland
    2. Uruguay
    3. Egypte
    4. Saoedi ArabiŽ

    Groep B

    1. Spanje
    2. Marokko
    3. Portugal
    4. Iran

    Groep C

    1. Frankrijk
    2. AustraliŽ
    3. Denemarken
    4. Peru

    Groep D

    1. Nigeria
    2. KroatiŽ
    3. ArgentiniŽ
    4. IJsland

    Groep E

    1. BraziliŽ
    2. Zwitserland
    3. ServiŽ
    4. Costa Rica

    Groep F

    1. Duitsland
    2. Mexico
    3. Zweden
    4. Zuid Korea

    Groep G

    1. BelgiŽ
    2. Engeland
    3. TunesiŽ
    4. Panama

    Groep H

    1. Polen
    2. Colombia
    3. Japan
    4. Senegal

    1/8 Finalisten: Rusland, Uruguay, Spanje, Marokko, Frankrijk, AustraliŽ, Nigeria, KroatiŽ, BraziliŽ, Zwitserland, Duitsland, Mexico, BelgiŽ, Engeland, Polen, Colombia
    Kwartfinalisten: Marokko, Frankrijk, BraziliŽ, BelgiŽ, Spanje, Nigeria, Duitsland, Polen
    Halve Finalisten: Frankrijk, BraziliŽ, Spanje, Duitsland
    Finalisten: Frankrijk. Duitsland
    Wereldkampioen: Frankrijk
    Topscorer: Griezmann
    Laatst gewijzigd door Mario; 02-06-18 om 06:25.
    Alle mensen zijn hetzelfde. Het zijn slechts hun gebruiken die verschillen.

  5. #5
    1e Speelronde

    Donderdag 14 juni
    17.00 uur: Rusland - Saoedi-ArabiŽ 2-0

    Vrijdag 15 juni
    14.00 uur: Egypte - Uruguay 1-1
    17.00 uur: Marokko - Iran 2-1
    20.00 uur: Portugal - Spanje 0-1

    Zaterdag 16 juni
    12.00 uur: Frankrijk - AustraliŽ 3-0
    15.00 uur: ArgentiniŽ - IJsland 1-1
    18.00 uur: Peru - Denemarken 1-2
    21.00 uur: KroatiŽ - Nigeria 0-0

    Zondag 17 juni
    14.00 uur: Costa Rica - ServiŽ 0-1
    17.00 uur: Duitsland - Mexico 3-1
    20.00 uur: BraziliŽ - Zwitserland 2-0

    Maandag 18 juni
    14.00 uur: Zweden - Zuid-Korea 2-0
    17.00 uur: BelgiŽ - Panama 4-0
    20.00 uur: TunesiŽ - Engeland 1-2

    Dinsdag 19 juni
    14.00 uur: Polen - Senegal 2-0
    17.00 uur: Colombia - Japan 1-0
    Alle mensen zijn hetzelfde. Het zijn slechts hun gebruiken die verschillen.

  6. #6
    Groep A

    1. Uruguay
    2. Rusland
    3. Egypte
    4. Saoedi ArabiŽ

    Groep B

    1. Spanje
    2. Portugal
    3. Marokko
    4. Iran

    Groep C

    1. Frankrijk
    2. AustraliŽ
    3. Denemarken
    4. Peru

    Groep D

    1. ArgentiniŽ
    2. KroatiŽ
    3. IJsland
    4. Nigeria

    Groep E

    1. BraziliŽ
    2. Zwitserland
    3. ServiŽ
    4. Costa Rica

    Groep F

    1. Duitsland
    2. Mexico
    3. Zweden
    4. Zuid Korea

    Groep G

    1. BelgiŽ
    2. Engeland
    3. TunesiŽ
    4. Panama

    Groep H

    1. Colombia
    2. Polen
    3. Senegal
    4. Japan


    1/8 Finalisten: Rusland, Uruguay, Spanje, Portugal, Frankrijk, AustraliŽ, ArgentiniŽ, KroatiŽ, BraziliŽ, Zwitserland, Duitsland, Mexico, BelgiŽ, Engeland, Polen, Colombia

    Kwartfinalisten: Frankrijk, Uruguay, Spanje, ArgentiniŽ, BraziliŽ, BelgiŽ, Duitsland, Colombia

    Halve Finalisten: Frankrijk, Spanje, BraziliŽ, Duitsland

    Finalisten: Frankrijk, Duitsland

    Wereldkampioen: Duitsland

    Topscorer: Antoine Griezmann (Frankrijk)

  7. #7
    1e Speelronde

    Donderdag 14 juni
    17.00 uur: Rusland - Saoedi-ArabiŽ (2-0)

    Vrijdag 15 juni
    14.00 uur: Egypte - Uruguay (1-2)
    17.00 uur: Marokko - Iran (1-0)
    20.00 uur: Portugal - Spanje (1-2)

    Zaterdag 16 juni
    12.00 uur: Frankrijk - AustraliŽ (3-1)
    15.00 uur: ArgentiniŽ - IJsland (1-0)
    18.00 uur: Peru - Denemarken (1-2)
    21.00 uur: KroatiŽ - Nigeria (2-1)

    Zondag 17 juni
    14.00 uur: Costa Rica - ServiŽ (1-1)
    17.00 uur: Duitsland - Mexico (2-1)
    20.00 uur: BraziliŽ - Zwitserland (2-0)

    Maandag 18 juni
    14.00 uur: Zweden - Zuid-Korea (2-1)
    17.00 uur: BelgiŽ - Panama (5-0)
    20.00 uur: TunesiŽ - Engeland (0-2)

    Dinsdag 19 juni
    14.00 uur: Polen - Senegal (2-1)
    17.00 uur: Colombia - Japan (1-0)

  8. #8
    Groep A

    1. Rusland
    2. Uruguay
    3. Saoedi-Arabie
    4. Egypte

    Groep B

    1. Portugal
    2. Spanje
    3. Marokko
    4. Iran

    Groep C

    1. Frankrijk
    2. Denemarken
    3. Australie
    4. Peru

    Groep D

    1. ArgentiniŽ
    2. KroatiŽ
    3. IJsland
    4. Nigeria

    Groep E

    1. Brazilie
    2. Zwitserland
    3. Costa Rica
    4. Servie

    Groep F

    1. Duitsland
    2. Zweden
    3. Zuid Korea
    4. Mexico

    Groep G

    1. Engeland
    2. Belgie
    3. Tunesie
    4. Panama

    Groep H

    1. Polen
    2. Japan
    3. Colombia
    4. Senegal

    1/8 Finalisten: Rusland, Uruguay, Portugal, Spanje, Frankrijk, Denemarken, ArgentiniŽ, KroatiŽ, BraziliŽ, Zwitserland, Duitsland, Zweden, Engeland, BelgiŽ, Polen, Japan
    1/4 finalisten: Frankrijk, Uruguay, Portugal, ArgentiniŽ, BraziliŽ, Duitsland, Engeland, Japan
    1/2 finalisten Frankrijk, ArgentiniŽ, Duitsland, Engeland
    Finalisten: Frankrijk, Duitsland
    Wereldkampioen: Duitsland
    Topscorer: Mario Gomez (Duitsland)

  9. #9
    1e Speelronde

    Donderdag 14 juni
    17.00 uur: Rusland - Saoedi-ArabiŽ 2-0

    Vrijdag 15 juni
    14.00 uur: Egypte - Uruguay 0-1
    17.00 uur: Marokko - Iran 2-2
    20.00 uur: Portugal - Spanje 1-1

    Zaterdag 16 juni
    12.00 uur: Frankrijk - AustraliŽ 3-1
    15.00 uur: ArgentiniŽ - IJsland 2-0
    18.00 uur: Peru - Denemarken 1-2
    21.00 uur: KroatiŽ - Nigeria 2-0

    Zondag 17 juni
    14.00 uur: Costa Rica - ServiŽ 2-1
    17.00 uur: Duitsland - Mexico 3-0
    20.00 uur: BraziliŽ - Zwitserland 2-1

    Maandag 18 juni
    14.00 uur: Zweden - Zuid-Korea 2-1
    17.00 uur: BelgiŽ - Panama 3-1
    20.00 uur: TunesiŽ - Engeland 0-3

    Dinsdag 19 juni
    14.00 uur: Polen - Senegal 2-0
    17.00 uur: Colombia - Japan 2-3

  10. #10
    Groep A

    1. Uruquay
    2. Egypte
    3. Rusland
    4. Saoedi - Arabie

    Groep B

    1. Spanje
    2. Portugal
    3. Iran
    4. Marokko

    Groep C

    1. Frankrijk
    2. Denemarken
    3. Peru
    4. Australie

    Groep D

    1. ArgentiniŽ
    2. KroatiŽ
    3. IJsland
    4. Nigeria

    Groep E

    1. Brazilie
    2. Servie
    3. Zwitserland
    4. Costa Rica

    Groep F

    1. Duitsland
    2. Mexico
    3. Zweden
    4. Zuid Korea

    Groep G

    1. Belgie
    2. Engeland
    3. Tunesie
    4. Panama

    Groep H

    1. Colombia
    2. Polen
    3. Japan
    4. Senegal

    1/8 Finalisten : Uruquay Egypte Spanje Portugal Frankrijk Denemarken ArgentiniŽ KroatiŽ Brazilie Servie Duitsland Mexico Belgie Engeland Colombia Polen
    1/4 finalisten : Uruquay Frankrijk Spanje ArgentiniŽ Brazilie Belgie Duitsland Engeland
    1/2 finalisten : Frankrijk Belgie Spanje Duitsland
    Finalisten : Frankrijk Duitsland
    Wereldkampioen : Frankrijk
    Topscorer : Griezmann (Frankrijk)
    Laatst gewijzigd door Andre; 14-06-18 om 10:24.

Forum Rechten

  • Je mag geen nieuwe onderwerpen plaatsen
  • Je mag geen reacties plaatsen
  • Je mag geen bijlagen toevoegen
  • Je mag jouw berichten niet wijzigen
  •