Pagina 1 van de 76 1231151 ... LaatsteLaatste
Resultaten 1 tot 10 van de 754

Onderwerp: Europa League 2018-2019

  1. #1

    Europa League 2018-2019

    De finale van de Europa League is afgelopen woensdag gespeeld, maar de nieuwe Europa League start over een paar weken alweer.

    Feyenoord, AZ en Vitesse vertegenwoordigen Nederland in de Europa League, waarbij de kans bestaat dat het gezelschap krijgt van PSV en/of Ajax, afstromend uit de CL.

    AZ en Vitesse stromen in de 2e voorronde in, in die ronde zijn beide ploegen geplaatst.
    In de 3e voorronde komt ook Feyenoord erbij, in die ronde is Feyenoord (en AZ als die zich plaatst) geplaatst en Vitesse niet geplaatst.
    In de 4e voorronde is AZ sowieso geplaatst en Feyenoord zit 'op het randje'. Beide moeten zich natuurlijk wel plaatsen.

    De finale is in voorjaar 2019 in Baku.

  2. #2
    Citaat Oorspronkelijk geplaatst door JMD Bekijk Berichten
    In de 4e voorronde is AZ sowieso geplaatst en Feyenoord zit 'op het randje'. Beide moeten zich natuurlijk wel plaatsen.
    Voor Feyenoord om net aan de goede kant van de lijn te komen hebben ze alleen iets aan verrassingen in de 1e en 2e voorronde. Hoger gerangschikte clubs die in de 3e voorronde worden uitgeschakeld hebben geen invloed op de plaatsingslijst voor de 4e voorronde, omdat de loting daarvoor al plaatsvind voordat de 3e voorronde gespeeld wordt.

    Het is natuurlijk ook nog niet helemaal duidelijk welke clubs zich plaatsen. Zo is er bijvoorbeeld in Portugal nog onduidelijk of bekerwinnaar Aves wel een licentie krijgt. Zo niet, dan schuift Sporting Portugal direct door naar de groepsfase, en gaat Feyenoord daardoor een plekje omhoog in de plaatsingslijst in de 3e en 4e voorronde.

  3. #3
    Feyenoord staat 68e op de clubranglijst dus dan zou het vreemd zijn wanneer je niet in een voorronde geplaatst bent.

  4. #4
    Citaat Oorspronkelijk geplaatst door De Wolf Bekijk Berichten
    Feyenoord staat 68e op de clubranglijst dus dan zou het vreemd zijn wanneer je niet in een voorronde geplaatst bent.
    Waarom is dat vreemd? Er zullen namelijk aardig wat clubs met een lager coëfficient zich plaatsen voor de EL-groepsfase, ofwel direct als bekerwinnaar van een top 12 land, ofwel als kampioen na afgevallen te zijn in de CL-voorrondes.

    Bij de huidige standen in alle competities en er van uitgaande dat geplaatste clubs doorgaan in de voorrondes zit Feyenoord net niet bij de beste 13 clubs in de 4e voorronde: https://onedrive.live.com/view.aspx?...GObYELjIjsHbMI

  5. #5
    Loting kwalificatieronde (28 juni & 5 juli):

    Europa FC(Gib)-FC Prishtina(Kos)
    UE Sant Juliŕ(And)-Gżira United FC(Mal)
    UE Engordany(And)-SS Folgore(SMa)
    B36 Tórshavn(Fćr)-St Joseph's FC(Gib)
    Birkirkara FC(Mal)-KÍ Klaksvík(Fćr)
    SP Tre Fiori(SMa)-Bala Town FC(Wal)
    Cefn Druids AFC(Wal)-FK Trakai(Lit)

  6. #6
    Super Moderator Satyr's Avatar
    Ingeschreven
    Apr 2015
    Locatie
    Heerlen
    Berichten
    11.323
    vCash
    700
    Dat FOX dit eens uitzendt.
    -
    Waar Gods vrede sterft, daar tekenen zich de horens. Zijn hoeven trappen genade diep in de grond, tot de kerk vergaan is.
    En God huilt vroom alleen
    -

  7. #7
    Super Moderator Kralinger's Avatar
    Ingeschreven
    Apr 2015
    Locatie
    Dundee, Schotland
    Berichten
    2.820
    vCash
    4000000
    Citaat Oorspronkelijk geplaatst door Satyr Bekijk Berichten
    Dat FOX dit eens uitzendt.
    UE Engordany - SS Folgore moet wel de livewedstrijd zijn lijkt me.

  8. #8
    Citaat Oorspronkelijk geplaatst door Forza AZ Bekijk Berichten
    kwalificatieronde CL:

    A.FC Santa Coloma(And)-KF Drita(Kos)
    B.SP La Fiorita(SMa)-Lincoln FC(Gib)
    C.winnaar B-winnaar A

    1e voorronde CL:

    1.FC Torpedo Kutaisi(Geo)-FC Sheriff(Mol)
    2.KF Shkëndija(Mac)-The New Saints FC(Wal)
    3.FK Sūduva(Lit)-APOEL FC(Cyp)
    4.NK Olimpija Ljubljana(Slv)-Qarabağ FK(Aze)
    5.F91 Dudelange(Lux)-Videoton FC(Hon)
    6.winnaar C-Malmö FF(Zwe)
    7.HJK Helsinki(Fin)-Víkingur(Fćr)
    8.PFC Ludogorets 1945(Bul)-Crusaders FC(NIe)
    9.Cork City FC(Ier)-Legia Warszawa(Pol)
    10.Valur Reykjavík(IJsl)-Rosenborg BK(Noo)
    11.FK Kukësi(Alb)-Valletta FC(Mal)
    12.FC Flora Tallinn(Est)-Hapoel Beer-Sheva FC(Isr)
    13.FK Spartaks Jūrmala(Let)-FK Crvena zvezda(Ser)
    14.Alashkert FC(Arm)-Celtic FC(Sch)
    15.FC Spartak Trnava(Slw)-HŠK Zrinjski(Bos)
    16.FC Astana(Kaz)-FK Sutjeska(Mon)
    Loting 2e voorronde (kampioenen route):

    verliezer 2-verliezer C
    verliezer 1-verliezer 7
    verliezer 15-verliezer 11
    verliezer A-verliezer 10
    verliezer 16-verliezer 14
    verliezer 5-verliezer 6
    verliezer 13-verliezer B
    verliezer 3-verliezer 12
    verliezer 4-verliezer 8

    verliezer 9 is vrijgeloot

    Loting 1e voorronde (12.00u) en 2e voorronde (niet kampioenen, met AZ en Vitesse; 14.00u) is morgen.
    Laatst gewijzigd door Forza AZ; 19-06-18 om 22:46.

  9. #9
    Citaat Oorspronkelijk geplaatst door Forza AZ Bekijk Berichten
    Kwalificatieronde (28 juni & 5 juli):

    A.Europa FC(Gib)-FC Prishtina(Kos)
    B.UE Sant Juliŕ(And)-Gżira United FC(Mal)
    C.UE Engordany(And)-SS Folgore(SMa)
    D.B36 Tórshavn(Fćr)-St Joseph's FC(Gib)
    E.Birkirkara FC(Mal)-KÍ Klaksvík(Fćr)
    F.SP Tre Fiori(SMa)-Bala Town FC(Wal)
    G.Cefn Druids AFC(Wal)-FK Trakai(Lit)
    Loting 1e voorronde:

    1.Stjarnan(IJsl)-Nőmme Kalju FC(Est)
    2.Ilves Tampere(Fin)-PFC Slavia Sofia(Bul)
    3.winnaar E-FK Žalgiris Vilnius(Lit)
    4.CS Fola Esch(Lux)-winnaar A
    5.Glenavon FC(NIe)-Molde FK(Noo)
    6.FC DAC 1940 Dunajská Streda(Slw)-FC Dinamo Tbilisi(Geo)
    7.FC Stumbras(Lit)-Apollon Limassol FC(Cyp)
    8.NK Široki Brijeg(Bos)-NK Domžale(Slv)
    9.Rangers FC(Sch)-FK Shkupi(Mac)
    10.FC Progrčs Niederkorn(Lux)-Gabala SC(Aze)
    11.Racing FC Union Lëtzebuerg(Lux)-FC Viitorul(Roe)
    12.FC Samtredia(Geo)-FC Tobol Kostanay(Kaz)
    13.FK Partizani(Alb)-NK Maribor(Slv)
    14.Neftçi PFK(Aze)-Újpest FC(Hon)
    15.FK Budućnost Podgorica(Mon)-AS Trenčin(Slw)
    16.Derry City FC(Ier)-FC Dinamo Minsk(WRu)
    17.winnaar D-OFK Titograd(Mon)
    18.FC Zaria Balti(Mol)-Górnik Zabrze(Pol)
    19.FK Spartak Subotica(Ser)-Coleraine FC(NIe)
    20.FC Pyunik(Arm)-FK Vardar(Mac)
    21.Shamrock Rovers FC(Ier)-AIK(Zwe)
    22.Connah's Quay Nomads FC(Wal)-FC Shakhtyor Soligorsk(WRu)
    23.FC Lahti(Fin)-FH Hafnarfjördur(IJsl)
    24.FK Ventspils(Let)-KS Luftëtari(Alb)
    25.Cliftonville FC(NIe)-FC Nordsjćlland(Den)
    26.FC Banants(Arm)-FK Sarajevo(Bos)
    27.winnaar C-FC Kairat Almaty(Kaz)
    28.CS Petrocub(Mol)-NK Osijek(Kro)
    29.Anorthosis Famagusta FC(Cyp)-KF Laçi(Alb)
    30.Ferencvárosi TC(Hon)-Maccabi Tel-Aviv FC(Isr)
    31.Balzan FC(Mal)-Keşla FK(Aze)
    32.Budapest Honvéd FC(Hon)-FK Rabotnicki(Mac)
    33.FK Rudar Pljevlja(Mon)-FK Partizan(Ser)
    34.PFC CSKA Sofia(Bul)-Riga FC(Let)
    35.FC Milsami Orhei(Mol)-ŠK Slovan Bratislava(Slw)
    36.FK Radnicki Niš(Ser)-winnaar B
    37.KKS Lech Poznań(Pol)-FC Gandzasar(Arm)
    38.FC Chikhura Sachkhere(Geo)-Beitar Jerusalem FC(Isr)
    39.FC Vaduz(Lie)-PFC Levski Sofia(Bul)
    40.FK Željezničar(Bos)-JK Narva Trans(Est)
    41.winnaar G-FC Irtysh Pavlodar(Kaz)
    42.Hibernian FC(Sch)-NSÍ Runavík(Fćr)
    43.NK Rudar Velenje(Slv)-winnaar F
    44.FC Levadia Tallinn(Est)-Dundalk FC(Ier)
    45.ÍBV Vestmannaeyjar(IJsl)-Sarpsborg 08 FF(Noo)
    46.FC Křbenhavn(Den)-KuPS Kuopio(Fin)
    47.FK Liepāja(Let)-BK Häcken(Zwe)

  10. #10
    Vitesse tegen de winnaar van 11
    AZ tegen de winnaar van 27, die mogen weer eens naar het Oostblok als alles gaat 'zoals gepland'.

Forum Rechten

  • Je mag geen nieuwe onderwerpen plaatsen
  • Je mag geen reacties plaatsen
  • Je mag geen bijlagen toevoegen
  • Je mag jouw berichten niet wijzigen
  •