Pagina 8 van de 11 EersteEerste ... 678910 ... LaatsteLaatste
Resultaten 71 tot 80 van de 101

Onderwerp: Europa League 2018-2019

  1. #71
    Citaat Oorspronkelijk geplaatst door JMD Bekijk Berichten
    Is het doorgaan van Ergodany dan ook de eerste keer dat een ANdorrese ploeg doorgaat?
    Clubs uit Andorra doen sinds 1997 mee aan de Europacup. Sindsdien hebben de volgende clubs een ronde gewonnen:

    2009/10: Sant Julia (1-1 en 1-1 (pen 5-4) tegen Tre Fiori (SMa))
    2014/15: FC Santa Coloma (1-0 en 2-3 tegen Banants (Arm))
    2018/19: Engordany (2-1 en 1-1 tegen Folgore (SMa))

  2. #72
    Gaat niet makkelijk worden voor AZ, Kairat Almaty staat niet voor niets tweede in hun competitie.
    In verliespunten staan ze zelfs gedeeld eerste, alleen hebben ze 2 wedstrijden minder gespeeld dan de koploper FC Astana.

  3. #73
    Tre Fiori kreeg een flink pak op de broek, het verloor met maar liefst 7-0 van Rudar Velenje.
    Is dit de prijs die je moet betalen als je een ronde verder komt?

  4. #74
    Super Moderator Satyr's Avatar
    Ingeschreven
    Apr 2015
    Locatie
    Heerlen
    Berichten
    10.804
    vCash
    700
    Beitar Trump Jeruzalem speelde ook mee...
    -
    Waar Gods vrede sterft, daar tekenen zich de horens. Zijn hoeven trappen genade diep in de grond, tot de kerk vergaan is.
    En God huilt vroom alleen
    -

  5. #75
    AZ en Vitesse weten nu wel zo goed als zeker wie de tegenstanders worden. Kairat won 0-3 in Andorra, en Viitorul won met 0-2 in Luxemburg.

  6. #76

  7. #77
    Citaat Oorspronkelijk geplaatst door Forza AZ Bekijk Berichten
    AZ en Vitesse weten nu wel zo goed als zeker wie de tegenstanders worden. Kairat won 0-3 in Andorra, en Viitorul won met 0-2 in Luxemburg.
    Je had natuurlijk al kunnen weten dat AZ weer helemaal naar Kazachstan moet. Het lijkt wel een vloek voor de Alkmaarders...

    Wij naar Roemenië ben ik ook niet heel happig op, maar ook dat zat er natuurlijk dik in...

  8. #78
    Schijn je je wel aardig te kunnen vermaken hoor.
    Wil je volgend jaar ook nog DVK? Doneer dan nu:

    http://www.devoetbalkantine.nl/showt...l=1#post402748

    Of maak direct 17,50 euro over via Tikkie: https://tikkie.me/pay/u3m2p23fi30n1ju9lqfc

  9. #79
    Citaat Oorspronkelijk geplaatst door Max Bekijk Berichten
    Schijn je je wel aardig te kunnen vermaken hoor.
    + mooie prijsjes en lekkere vrouwen.

  10. #80
    Programma 1e voorronde returns:

    17 juli
    1745 PFC Levski Sofia(Bul)-FC Vaduz(Lie) (0-1)
    1755 FK Shkupi(Mac)-Rangers FC(Sch) (0-2)
    1800 Budapest Honvéd FC(Hon)-FK Rabotnicki(Mac) (1-2)
    18 juli
    1800 FK Željezničar(Bos)-JK Narva Trans(Est) (2-0)
    19 juli
    1500 FC Tobol Kostanay(Kaz)-FC Samtredia(Geo) (1-0)
    1500 FC Kairat Almaty(Kaz)-UE Engordany(And) (3-0) *
    1700 FC Viitorul(Roe)-Racing FC Union Lëtzebuerg(Lux) (2-0) **
    1700 FC Dinamo Minsk(WRu)-Derry City FC(Ier) (2-0)
    1700 KF Laçi(Alb)-Anorthosis Famagusta FC(Cyp) (1-2)
    1700 FC Gandzasar(Arm)-KKS Lech Poznań(Pol) (0-2)
    1700 FC Irtysh Pavlodar(Kaz)-FK Trakai(Lit) (0-0)
    1800 Nõmme Kalju FC(Est)-Stjarnan(IJsl) (0-3)
    1800 PFC Slavia Sofia(Bul)-Ilves Tampere(Fin) (1-0)
    1800 Molde FK(Noo)-Glenavon FC(NIe) (1-2)
    1800 Gżira United FC(Mal)-FK Radnicki Niš(Ser) (0-4)
    1830 Riga FC(Let)-PFC CSKA Sofia(Bul) (0-1)
    1830 ŠK Slovan Bratislava(Slw)-FC Milsami Orhei(Mol) (4-2)
    1900 FK Žalgiris Vilnius(Lit)-KÍ Klaksvík(Fær) (2-1)
    1900 FC Prishtina(Kos)-CS Fola Esch(Lux) (0-0)
    1900 FC Dinamo Tbilisi(Geo)-FC DAC 1940 Dunajská Streda(Slw) (1-1)
    1900 Apollon Limassol FC(Cyp)-FC Stumbras(Lit) (0-1)
    1900 FC Zaria Balti(Mol)-Górnik Zabrze(Pol) (0-1)
    1900 FK Vardar(Mac)-FC Pyunik(Arm) (0-1)
    1900 AIK(Zwe)-Shamrock Rovers FC(Ier) (1-0)
    1900 FC Shakhtyor Soligorsk(WRu)-Connah's Quay Nomads FC(Wal) (3-1)
    1900 Maccabi Tel-Aviv FC(Isr)-Ferencvárosi TC(Hon) (1-1)
    1900 Keşla FK(Aze)-Balzan FC(Mal) (1-4)
    1900 Sarpsborg 08 FF(Noo)-ÍBV Vestmannaeyjar(IJsl) (4-0)
    1900 BK Häcken(Zwe)-FK Liepāja(Let) (3-0)
    1930 FC Progrès Niederkorn(Lux)-Gabala SC(Aze) (2-0)
    1930 FC Nordsjælland(Den)-Cliftonville FC(NIe) (1-0)
    1945 Beitar Jerusalem FC(Isr)-FC Chikhura Sachkhere(Geo) (0-0)
    2000 KS Luftëtari(Alb)-FK Ventspils(Let) (0-5)
    2000 FC København(Den)-KuPS Kuopio(Fin) (1-0)
    2015 NK Maribor(Slv)-FK Partizani(Alb) (1-0)
    2015 FK Sarajevo(Bos)-FC Banants(Arm) (2-1)
    2030 AS Trenčin(Slw)-FK Budućnost Podgorica(Mon) (2-0)
    2030 OFK Titograd(Mon)-B36 Tórshavn(Fær) (0-0)
    2030 FK Partizan(Ser)-FK Rudar Pljevlja(Mon) (3-0)
    2045 Coleraine FC(NIe)-FK Spartak Subotica(Ser) (1-1)
    2045 NK Osijek(Kro)-CS Petrocub(Mol) (1-1)
    2045 NSÍ Runavík(Fær)-Hibernian FC(Sch) (1-6)
    2045 SP Tre Fiori(SMa)-NK Rudar Velenje(Slv) (0-7)
    2045 Dundalk FC(Ier)-FC Levadia Tallinn(Est) (1-0)
    2100 NK Domžale(Slv)-NK Široki Brijeg(Bos) (2-2)
    2100 Újpest FC(Hon)-Neftçi PFK(Aze) (1-3)
    2115 FH Hafnarfjördur(IJsl)-FC Lahti(Fin) (3-0)

    *: winnaar in volgende ronde tegen AZ
    **: winnaar in volgende ronde tegen Vitesse

Forum Rechten

  • Je mag geen nieuwe onderwerpen plaatsen
  • Je mag geen reacties plaatsen
  • Je mag geen bijlagen toevoegen
  • Je mag jouw berichten niet wijzigen
  •