Pagina 1 van de 8 123 ... LaatsteLaatste
Resultaten 1 tot 10 van de 72

Onderwerp: Eredivisiekenner 2017/18 - ronde 32 (17 april) - MIDWEEKS!

  1. #1

    Eredivisiekenner 2017/18 - ronde 32 (17 april) - MIDWEEKS!

    Programma:

    Dinsdag 17 april:
    18:30 FC Twente - PEC Zwolle
    20:45 SC Heerenveen - ADO Den Haag

    Woensdag 18 april:
    18:30 AZ - Vitesse
    18:30 Roda JC - PSV
    19:45 Excelsior - Heracles Almelo
    20:45 Sparta Rotterdam - NAC Breda
    20:45 Willem II - Feyenoord

    Donderdag 19 april:
    18:30 FC Utrecht - FC Groningen
    20:45 Ajax - VVV

    Veel succes!
    Eredivisiekenner: Vergeet niet je voorspellingen te plaatsen voor ronde 33 (start: zondag 12:30)
    Wielerkenner: Vergeet geen team te plaatsen voor Luik - Bastenaken - Luik (start: zondag 10:25)
    TETO: Roland Garros start op 27 mei.
    Eredivisie Eindstandvoorspellingen: geen mededelingen.
    Schaatskenner: geen mededelingen.

  2. #2
    Programma Ligacompetities, speelronde 14:

    Eredivisie:
    Abubakari PES5
    Simon Pascallovic
    De Groene Scout Susa
    Magikan FC Zwolle Ole
    Wezeper88 delmaestro
    Red Power Marinos
    Kielse Rat TopTreffer
    Go Ahead Kampen Maasveld

    Eredivisie play-offs, halve finales:
    Reinoud - Max Power
    fortuna1987 - Schaakliefhebber
    Bij een gelijkspel gaat Reinoud / fortuna1987 naar de finale.

    Tweede Divisie:
    Bernardo JPA
    Friesland Miramar
    Superstars vrij
    Sunshine Sannie Hummeltje
    Satyr zwammy
    hipp00 Kralinger
    Mommiej Ait Vedan
    Unregistere erik
    Laatst gewijzigd door Friesland; 15-04-18 om 19:04.
    Eredivisiekenner: Vergeet niet je voorspellingen te plaatsen voor ronde 33 (start: zondag 12:30)
    Wielerkenner: Vergeet geen team te plaatsen voor Luik - Bastenaken - Luik (start: zondag 10:25)
    TETO: Roland Garros start op 27 mei.
    Eredivisie Eindstandvoorspellingen: geen mededelingen.
    Schaatskenner: geen mededelingen.

  3. #3
    Programma Lente CL:

    Halve finales, heenwedstrijden:
    TopTreffer - Magikan
    FC Zwolle Ole - Simon
    Laatst gewijzigd door Friesland; 15-04-18 om 19:04.
    Eredivisiekenner: Vergeet niet je voorspellingen te plaatsen voor ronde 33 (start: zondag 12:30)
    Wielerkenner: Vergeet geen team te plaatsen voor Luik - Bastenaken - Luik (start: zondag 10:25)
    TETO: Roland Garros start op 27 mei.
    Eredivisie Eindstandvoorspellingen: geen mededelingen.
    Schaatskenner: geen mededelingen.

  4. #4
    Programma Lente EL:

    Halve finales, heenwedstrijden:
    Friesland - Hummeltje
    Abubakari - prume
    Laatst gewijzigd door Friesland; 15-04-18 om 19:05.
    Eredivisiekenner: Vergeet niet je voorspellingen te plaatsen voor ronde 33 (start: zondag 12:30)
    Wielerkenner: Vergeet geen team te plaatsen voor Luik - Bastenaken - Luik (start: zondag 10:25)
    TETO: Roland Garros start op 27 mei.
    Eredivisie Eindstandvoorspellingen: geen mededelingen.
    Schaatskenner: geen mededelingen.

  5. #5
    Programma Lente Cup:

    Kwartfinales:
    Mario - Red Power
    Friesland - Bernardo
    Pascallovic - Go Ahead Kampen
    Kralinger - PES5
    Laatst gewijzigd door Friesland; 15-04-18 om 20:36.
    Eredivisiekenner: Vergeet niet je voorspellingen te plaatsen voor ronde 33 (start: zondag 12:30)
    Wielerkenner: Vergeet geen team te plaatsen voor Luik - Bastenaken - Luik (start: zondag 10:25)
    TETO: Roland Garros start op 27 mei.
    Eredivisie Eindstandvoorspellingen: geen mededelingen.
    Schaatskenner: geen mededelingen.

  6. #6
    Programma Lente Davis Cup:

    FINALE, wedstrijden 1 en 2:

    PSV - SC Cambuur
    Magikan - Bernardo
    Mario - Friesland
    Laatst gewijzigd door Friesland; 15-04-18 om 14:38.
    Eredivisiekenner: Vergeet niet je voorspellingen te plaatsen voor ronde 33 (start: zondag 12:30)
    Wielerkenner: Vergeet geen team te plaatsen voor Luik - Bastenaken - Luik (start: zondag 10:25)
    TETO: Roland Garros start op 27 mei.
    Eredivisie Eindstandvoorspellingen: geen mededelingen.
    Schaatskenner: geen mededelingen.

  7. #7
    Dinsdag 17 april:
    18:30 FC Twente - PEC Zwolle 3-1
    20:45 SC Heerenveen - ADO Den Haag 1-1

    Woensdag 18 april:
    18:30 AZ - Vitesse 2-2
    18:30 Roda JC - PSV 1-2
    19:45 Excelsior - Heracles Almelo 2-1
    20:45 Sparta Rotterdam - NAC Breda 1-1
    20:45 Willem II - Feyenoord 2-1

    Donderdag 19 april:
    18:30 FC Utrecht - FC Groningen 2-0
    20:45 Ajax - VVV 3-0

  8. #8
    Dinsdag 17 april:
    18:30 FC Twente - PEC Zwolle 2-1
    20:45 SC Heerenveen - ADO Den Haag 2-0

    Woensdag 18 april:
    18:30 AZ - Vitesse 2-1
    18:30 Roda JC - PSV 0-2
    19:45 Excelsior - Heracles Almelo 1-0
    20:45 Sparta Rotterdam - NAC Breda 2-1
    20:45 Willem II - Feyenoord 0-2

    Donderdag 19 april:
    18:30 FC Utrecht - FC Groningen 2-1
    20:45 Ajax - VVV 2-0
    Winnaar Herfst Davis Cup 2015 (Team Kampen) / Winnaar Lente Europa League 2017

  9. #9
    Dinsdag 17 april:
    18:30 FC Twente - PEC Zwolle 1-2
    20:45 SC Heerenveen - ADO Den Haag 1-1

    Woensdag 18 april:
    18:30 AZ - Vitesse 1-2
    18:30 Roda JC - PSV 2-1
    19:45 Excelsior - Heracles Almelo 2-2
    20:45 Sparta Rotterdam - NAC Breda 1-2
    20:45 Willem II - Feyenoord 1-2

    Donderdag 19 april:
    18:30 FC Utrecht - FC Groningen 2-1
    20:45 Ajax - VVV 3-1
    Laatst gewijzigd door hipp00; 16-04-18 om 15:38.

  10. #10
    Dinsdag 17 april:
    18:30 FC Twente - PEC Zwolle 2-2
    20:45 SC Heerenveen - ADO Den Haag 1-1

    Woensdag 18 april:
    18:30 AZ - Vitesse 2-0
    18:30 Roda JC - PSV 1-1
    19:45 Excelsior - Heracles Almelo 2-1
    20:45 Sparta Rotterdam - NAC Breda 2-2
    20:45 Willem II - Feyenoord 1-2

    Donderdag 19 april:
    18:30 FC Utrecht - FC Groningen 3-1
    20:45 Ajax - VVV 2-1
    Alle mensen zijn hetzelfde. Het zijn slechts hun gebruiken die verschillen.

Forum Rechten

  • Je mag geen nieuwe onderwerpen plaatsen
  • Je mag geen reacties plaatsen
  • Je mag geen bijlagen toevoegen
  • Je mag jouw berichten niet wijzigen
  •